Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 13
(Read 42399 times)
Lilith
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
10.01.2004 at 15:16:55
 
Exo, saj to je stvar okusa, no, ampak če že kam, potem tvoje pisanje gotovo bolj sodi v Andresov privatni nabiralnik, ne pa sem!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #1 - 10.01.2004 at 17:27:54
 
Lilith wrote on 10.01.2004 at 15:16:55:
potem tvoje pisanje gotovo bolj sodi v Andresov privatni nabiralnik, ne pa sem!


Preberi si to Exo!!! Če ne štekaš, si preberi 100x!!!

Ni forum za izrabljanje in javno pranje oz. debatiranje stvari o nekom, ki ti ni dal prej soglasja, da se oglašaš s tako temo, ki je vezana na vsem znano osebo in je tako privatna.
Back to top
« Last Edit: 10.01.2004 at 19:02:50 by Lance »  
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #2 - 10.01.2004 at 18:31:52
 
Lance...free your mind... Wink
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #3 - 10.01.2004 at 19:02:27
 
picola wrote on 10.01.2004 at 18:31:52:
Lance...free your mind... Wink


Ja, maš prav ja. Sometimes I forget.

Ampak to ne pomeni, da se strinjam, da Exo odpre topic s takim naslovom. Bi se dalo drugače.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #4 - 10.01.2004 at 19:18:55
 
Quote:
Preberi si to Exo!!! Če ne štekaš, si preberi 100x!!!

Ni forum za izrabljanje in javno pranje oz. debatiranje stvari o nekom, ki ti ni dal prej soglasja, da se oglašaš s tako temo, ki je vezana na vsem znano osebo in je tako privatna.



To je bilo zgolj retorično vprašanje, nikogar nisem obtoževal. Še zdaleč ne pomeni, če se z nekom ne strinjam, da ga zaradi tega ne maram, ampak ravno nasprotno, me firbec mantra, kaj bo odgovoril in branil svoje stališče, če je kaj res od tega. Drži pa, da je malce senzualistični naslov, kar te je verjetno zbodlo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #5 - 10.01.2004 at 19:25:52
 
Še kr ne veš kaj pomeni retoricno vprasanje. Ne uporabljaj izrazov, ki jih ne poznas.  Angry
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #6 - 10.01.2004 at 21:29:08
 
Vem za to, da se na chatu 8 ur shranijo sporočila. In ni bilo nič takega, da bi morala skrivati - zato tudi nisva pisala na privat na chatu. Je pa chat nekaj drugega kot forum, kjer napišeš nekaj, kar je javno za vse.

Sploh pa bi lahko vprašal, če lahko to nalimaš tukaj. Pa še to je samo neka malenkost iz konteksa. Za nekatere stvari sploh ne veš za kaj se gre, ampak boš verjetno s svojo razgledanostjo in razumom ''ugotovil'' po tvoje. Hmm, mogoče pa je to zarota proti tebi. Kdo ve?

Exo, za mene si še vedno seronja. Imel sem te priložnost spoznati in smo bili celo parkrat skupaj zunaj. Ampak ti si dvoličnež, ki človeku v obraz govori nekaj, tukaj, kjer se skriješ v tem virtualnem svetu, pa drugo.

Tema je šla čisto off topic. Po moje je boljše, da spremeniš naslov topica. Če ti bo lažje, lahko napišeš: zarota Lanca in Lilith proti meni Exorcistu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #7 - 10.01.2004 at 21:32:46
 
exorcist wrote on 10.01.2004 at 19:45:14:
18:12:08 [Lance] tisti IM je nastal pod vplivom ene mešanice obcutkov, ?elja, jeze...



Tukaj se ti sploh sanja ne, na kaj se to navezuje. In se ti tudi nikoli ne bo, ker ni povezano z nobenim članom foruma.  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Je Andres seksist?
Reply #8 - 10.01.2004 at 23:23:18
 
exorcist wrote on 10.01.2004 at 14:48:16:
Nekaj me zanima Andres, če sem prav zastopil, si skrajno liberalen, kar se tiče spolnosti in spolnega poduka svojih otrok. Vendar se mi zdi, da sem te spregledal, rekel bi, da zgolj kljubuješ svoji bivši, ker je še nisi pozabil, ne gre ti iz glave, pravzaprav imam občutek, da si še vedno blazno jezen nanjo, obseden z njo, v tebi še vre, in iščeš zadoščenje in maščevanje, ker te je očitno zelo prizadela in razočarla. Morebiti te je prevarala, pa se ji skušaš maščevati s promiskuiteto, hočeš ponižat ženske, da jih zreduciraš na cenena spolna bitja, ki finančno ožemajo može in jih izkoriščajo, kot je ona tebe, verjetno ti je njena nezvestoba zadala resne čustvene rane, zlorabila je tvoje zaupanje v vse ženske, saj imaš do njih izrazito a priori odklonilen odnost, celo zaničevalen. V ženskah vidiš manjvredna bitja, ker te spominjajo na tvojo ex, ne zaupaš jim, ker je bilo tvoje zaupanje do te mere zlorabljeno, da si se zaprl v kletko,  čustveno neprebojni jopič. Namreč nikakor ne morem razumeti, čemu toliko govoriš, da si spal z neštetimi ženskami, da so vse kurbe, ki samo palijo na denar, in samo čakajo, da "dobijo"? Po moje ti to mnogoženstvo nič ne pomeni, je kot cenena varianta onaniranja, mastrubacije, če se čustveno ne navežeš na osebo?

Oprosti mi, da sem te nezlonamerno vzel pod drobnogled in secirni nož. Me pa zanima, če drži kaj od tega, saj tak obččutek sem dobil zate ob prebiranju tvojih postov? Vem samo, da imaš sina, pa zdi se mi, da si ločen, nisem pa 100%? Nisem še opazil, da bi o kateri ženski govoril poziivno, zakaj je tako? Ne smeš vseh metati v isti koš!


Zanimivo Exco, da si se name obesil ravno ti, ki imaš na chatu tako ostre proti ženskam.  
Niti ne vem kje točno naj začnem.  Liberalen sem, seveda, tudi do svojih otrok. Sin (7 let in pol) mi je našel nekje kondom in me je vprašal, kaj je to za ena stvar, če je to žvečilni.  Ker imam skrajno pametna otroka sem mu povedal čemu to služi.  Mihael zdaj to ve in tako je tudi prav.

Če se tebi to zdi liberalno do svojih otrok potem pojma nimam kje je tvoja meja in kako so tebe učili.  Otroci ma da vejo vsega živega že zgodaj in midva z Mihaelom se pogovarjava ne samo o najdenih kondomih, še veliko je tega.   O narkomanih recimo, prometnih prekrških ipd.

Sem pa iz tvojega kvotanega teksta opazil, da imaš izredno dober vir na forumu, samo poslušaš tale vir bolj slabo.  Namreč nimam enega otroka kot si napisal. Tudi hčerko Karen (4 leta in pol) imam.  Nje o kondomih še ne učim, samo se je naučila, da na javnem sekretu s papirjem pogrne dile in da se nikoli ne dotika školjke ali dile.  Toliko za njena leta, samo vedno pride s čim novim, tako da se približuje tudi njen čas spolna vzgoje. Moje otroke namreč ne bodo seskanja učili na ulici.  Doma se bomo zmenili pa je.

Tole z mojo bivšo imaš delno prav. Baba je, in je bila ful ljubosumna. Nisem pa maščevalen kot si ti napisal, samo oči imam bolj odprte, oziroma podobne tipe žensk hitreje vidim.   Sicer pa da ima nekako svoj posesivni karakter se je pred kratkim lahko v svojem primeru prepričala celo članica našega foruma.

Quote:
Namreč nikakor ne morem razumeti, čemu toliko govoriš, da si spal z neštetimi ženskami, da so vse kurbe, ki samo palijo na denar, in samo čakajo, da "dobijo"? Po moje ti to mnogoženstvo nič ne pomeni, je kot cenena varianta onaniranja, mastrubacije, če se čustveno ne navežeš na osebo?


Hja. Preden kaj napišeš bi lahko za sabo prebral, ali pa bolje prebiral moje poste, in besede tvoje forumskega vira.  Gradiva je torej na pretek, zato je zgornji drugi quote laž, dobesedna laž.   Ženske, vse razen frigidnih po večini komaj čakajo da dobijo.  Od koga in kdaj je seveda njihova stvar.  Nikoli pa nisem napisal, da vse palijo na denar in da so kurbe, tolk da sva si na jasnem.  OK?
Veliko se jih seveda hoče na moških plečih okoriščat četudi le z drinkom.  Toliko pač prihanijo in to tudi pokaže kako kratko pamet imajo.

Je pa med žensko populacijo vedno več ženskih-moških o katerih smo pisali že v vseh drugih topicih, zato ne bom tu razglabljal na drobno.    V vsakem primeru so ženske-moški neka bitja, ki menijo, da so na pravem mestu ob pravem času, obenem pa je od njihove ženskosti ostala le še fizična oblika.  Vidiš Exco. Taka ženska tudi ni tisti tip ki bi jo jaz hotel. Pač naj grejo nekam, daleč proč od mene, oziroma k tistim, ki so bolj ali manj pametnejši od mene.  

Quote:
Oprosti mi, da sem te nezlonamerno vzel pod drobnogled in secirni nož. Me pa zanima, če drži kaj od tega, saj tak obččutek sem dobil zate ob prebiranju tvojih postov? Vem samo, da imaš sina, pa zdi se mi, da si ločen, nisem pa 100%? Nisem še opazil, da bi o kateri ženski govoril poziivno, zakaj je tako? Ne smeš vseh metati v isti koš!


Še ena laž  Exco. To je bilo zlonamerno, ker v tvoj tekst si dodal negativne prozvoke, kot je kurba, maščevanje ipd. Preberi še enkrat. Torej.  Z negativnimi prizvoki nisi opisal mene, ampak tebe, o meni si le slišal, pa še slabo si poslušal.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #9 - 11.01.2004 at 01:07:25
 
Quote:
...Hvala za trenutke, ki sem jih prehodila in spoznala, da je življenje vrednota, da včasih traja dolgo, včasih pa zadostuje le trenutek in spregledaš. In kako malo je potrebno, da nekomu polepšaš dan in spremeniš življenje. Sreča je pač sestavljena iz malih koščkov radosti in že en sam sončni žarek zadostuje, da razsvetli sobo.
In samo eno vodilo nekaj pomeni:

"Človek naj bo vedno človeku človek!"

a soul to a soul




exo Smiley

Nosiš v Sebi kaj od tega...
Upam, da se dobro PREPOZNAVAŠ s svojih POSTOV...

Želim ti, da Se ozreš vase...
Piši zase in o sebi.

Strinjam se z vsemi, ki ste že pisali, da TO ne spada sem gor...

Lepo Jutro vsem...

Simona-simsi
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #10 - 11.01.2004 at 11:14:25
 
Andres wrote on 10.01.2004 at 23:23:18:
Moje otroke namreč ne bodo seskanja učili na ulici.  Doma se bomo zmenili pa je.


Andres


si ne morem kaj  Cheesy

samo..tale attitude si zasluži pet čebelic Wink



in exo...
glede na to, da se tukajšnji forumaši dobivate na srečanjih, taka prepucavanja ne sodijo na forum

in
btw. ...meni so Andresovi posti naravnost fantastični..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #11 - 11.01.2004 at 11:18:36
 
picola wrote on 10.01.2004 at 18:31:52:
Lance...free your mind... Wink


Mene pa zanima, kaj pomeni ta tvoja izjava, picola.
Kaj podpiraš oz. ne podpiraš z njo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #12 - 11.01.2004 at 11:30:41
 
Lance me je že razumel...in to je glavno... Wink
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #13 - 11.01.2004 at 11:33:08
 
Se pa tut jst drugače strinjam z vsemi,da to ne spada sem.Sicer je pa Andres tisti,ki bo odločal o tem.Se mi zdi,da če njega ne moti,se lahko mi vsi tukej na glavo postavmo.Smo se pa oglasli še vsi tisti,ki nismo Andres... Cheesy
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #14 - 11.01.2004 at 12:39:39
 
picola wrote on 11.01.2004 at 11:33:08:
Smo se pa oglasli še vsi tisti,ki nismo Andres... Cheesy


Če se ne bi oglasili, bi s tem nehote dali legaliteto, podporo exotovemu početju. Nevmešavanje je kot nem pristanek na takšno svinjarijo.

Me veseli, da smo se vsaj nekateri oglasili. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 13