Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 10 11 12 13 
(Read 42730 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Je Andres seksist?
Reply #165 - 19.01.2004 at 20:13:38
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 19:15:35:
Prosil bi administratorje, naj zaklenejo ta topik, ker smo odšli neznano kam s pogovori, abglajzali. Tema je izvodenela...

Ta topic se res lahko zaklene, obenem pa se odpre drug.

Je Andres seksist II.  



Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #166 - 19.01.2004 at 21:01:23
 
Ko se že o vrednotah govori, se nevede sprašujem, kakšne neki so vrednote osebe, ki napiše tale tekst (ne sodim, samo sprašujem se!):


exorcist wrote on 19.01.2004 at 17:13:10:
Sinjeoka, pa ne na pamet, nič na pamet, zato so knjige. Ne na blef! Kdo se boji ženske seksualnosti, jao kak bi jaz tebe! Od kod si pa to pobrala, mogoče iz SP? Kje sem pa to napisal, po čem to sklepaš, a me poznaš, da lahko rečeš nekaj takega? Pazi, da ti ne bom na jezik stopil, ali pa se sama spotakneš in padeš preko tvojega dolgega strupenega kačjega jezika, ki je namazan z vsemi žalbami. Vidim, da si sprifana, poučena, pravi stručko za vsa picološka področja. Kdo dvomi v svojo moškost, morda tvoj oče, da si kupuje viagro, ali pa ga tvoja mamica ne zadovoljuje, ker je zanič, tako kot ti, zato pa hodi k profesionalkam iz vzhoda. Saj bo, boš vidla, da bo.... Samo porini, vendar ne na silo... Pa ne z glavo skozi zid, to boli!  Grin

Nagajiva Sinjeoka, ki ne odneha in ne odneha, če bi tebi usta zabitonirali z mavcem  ali zalepli s selotejpom, bi ti še rit naprej faflala, he, he... Naju bi mogli zaprti v kletko, kot gledaš pri brazilskih ilegalnih ultimate fightih, ko se tepejo do smrti. Sigurno bi poskrbela za pravo atrakcijo, ti bi se odrezala, ni dvoma. Gape-ovci bi sigurno zastavli tudi kak tolarček na tebe in tvojo zmago, kljub moji fizični premoči, ker ne tepem žensk, pa zelo miren in uglajen dečko sem. Lahko pa bi se tudi verbalno uničevala s psovkami, kjer imate ženske manjšo prednost pred moškimi, ker dosti več govorite, tudi po nepotrebnem, tak da vam čisto po nepotrebnem v prazno laufa. Samo tebi pa res nikoli ne sfali besed, zelo rada govoriš, kaj! Se mi smilijo vaši domači, posebaj očka, če je taka tudi tvoja mamica, verjetno še hujša, pa če še babica živi, ali pa če imaš sestro, potem pa itak more imeti železne živce. Kako zdrži, kako, povej, kako, revež bogi, kak se mi smili... Tvoj očka je sigurno samo mož od gazde, cota, ti pa si verjetno prvi general pri hiši oziroma komandir? Pravi dribler si, ni ti para! Roll Eyes

Moje vrednote, ki pa niso samo moje niti krščanske, ampak so univerzalne, ki pa niso krinka, ampak več ali manj verjamem v nje!

PS: Ti bi jih mogla pošteno dobit po ...., da bi se malo umirila. Nekam zakomplesana in nezadovolj(e)na si mi videt?  Grin





Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #167 - 19.01.2004 at 21:03:43
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 19:15:35:
Prosil bi administratorje, naj zaklenejo ta topik, ker smo odšli neznano kam s pogovori, abglajzali. Tema je izvodenela...



Exo, tvoji argumenti so zvodeneli.

Ne rečem, imaš lahko svoje mnenje, ampak argumentov pa nimaš.



Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Je Andres seksist?
Reply #168 - 19.01.2004 at 21:09:14
 
Andres wrote on 19.01.2004 at 20:13:38:
Ta topic se res lahko zaklene, obenem pa se odpre drug.

ja kwa
a ste pogruntal kdo je zdej kle sexist?

ma pa zanima sinjeokin komentar na lahkoten pogovorčič ki se ga gre z exotom ... me zanima če ona tud ne razume črnega humorja ... tko kt lance ... in jest recimo ... men je to pač nedoumljivo ... jest se mnjogo lepše obnašam in mnjogo bolj besede izbiram, pa mi pravjo da grdo govorim in se grdo obnašam ...


tema ni glih izvodenela ... jest še kr ne vem al je andres seksist al ne ... to da je exo voden, to iz te teme, ki ni izvodenela vidm ... ampak ne vem če je bil to point ... vodenost & stuff ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #169 - 19.01.2004 at 21:13:40
 

Gape, če je vse to črn humor, kaj je potem tale forum? Pogrebna služba?

Sej, ko zvodenijo argumenti, je pa itak vse samo hec... Roll Eyes

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #170 - 19.01.2004 at 21:32:49
 
exo je samo črn...brez humorja

Grin  Grin  Grin  Grin  Grin

črn humor je namreč smešen...
predvesm pa je zanj potrebna inteligenca...ne pa napiflanost in quotanje
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #171 - 19.01.2004 at 21:35:44
 
exo, če boš živel s takim tempom...ne vem če boš kaj dosti izkušenj iz življenja nabral...

letnica še ne pomeni kvalitete življenja in spoznanj...exo ti nisi vino
Grin  Grin  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #172 - 19.01.2004 at 22:13:56
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 17:13:10:
Sinjeoka, pa ne na pamet, nič na pamet, zato so knjige. Ne na blef! Kdo se boji ženske seksualnosti, jao kak bi jaz tebe! Od kod si pa to pobrala, mogoče iz SP? Kje sem pa to napisal, po čem to sklepaš, a me poznaš, da lahko rečeš nekaj takega? Pazi, da ti ne bom na jezik stopil, ali pa se sama spotakneš in padeš preko tvojega dolgega strupenega kačjega jezika, ki je namazan z vsemi žalbami. Vidim, da si sprifana, poučena, pravi stručko za vsa picološka področja. Kdo dvomi v svojo moškost, morda tvoj oče, da si kupuje viagro, ali pa ga tvoja mamica ne zadovoljuje, ker je zanič, tako kot ti, zato pa hodi k profesionalkam iz vzhoda. Saj bo, boš vidla, da bo.... Samo porini, vendar ne na silo... Pa ne z glavo skozi zid, to boli!  Grin

Nagajiva Sinjeoka, ki ne odneha in ne odneha, če bi tebi usta zabitonirali z mavcem  ali zalepli s selotejpom, bi ti še rit naprej faflala, he, he... Naju bi mogli zaprti v kletko, kot gledaš pri brazilskih ilegalnih ultimate fightih, ko se tepejo do smrti. Sigurno bi poskrbela za pravo atrakcijo, ti bi se odrezala, ni dvoma. Gape-ovci bi sigurno zastavli tudi kak tolarček na tebe in tvojo zmago, kljub moji fizični premoči, ker ne tepem žensk, pa zelo miren in uglajen dečko sem. Lahko pa bi se tudi verbalno uničevala s psovkami, kjer imate ženske manjšo prednost pred moškimi, ker dosti več govorite, tudi po nepotrebnem, tak da vam čisto po nepotrebnem v prazno laufa. Samo tebi pa res nikoli ne sfali besed, zelo rada govoriš, kaj! Se mi smilijo vaši domači, posebaj očka, če je taka tudi tvoja mamica, verjetno še hujša, pa če še babica živi, ali pa če imaš sestro, potem pa itak more imeti železne živce. Kako zdrži, kako, povej, kako, revež bogi, kak se mi smili... Tvoj očka je sigurno samo mož od gazde, cota, ti pa si verjetno prvi general pri hiši oziroma komandir? Pravi dribler si, ni ti para! Roll Eyes

Moje vrednote, ki pa niso samo moje niti krščanske, ampak so univerzalne, ki pa niso krinka, ampak več ali manj verjamem v nje!

PS: Ti bi jih mogla pošteno dobit po ...., da bi se malo umirila. Nekam zakomplesana in nezadovolj(e)na si mi videt?  Grin


Grin  Grin  Grin  Grin  Grin

pa res res res hvala za en tak dober kompliment...veš sem jezična dohtarca po poklicu

Grin  Grin  Grin  Grin

pa prosim ne drugič pozabit mojih strupnikov, ki znajo več kot očitno zelo strupeno usekat

Grin  Grin  Grin  Grin

ti kar histeričen rataš





Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Je Andres seksist?
Reply #173 - 19.01.2004 at 22:29:07
 
Quote:
Moje vrednote, ki pa niso samo moje niti krščanske, ampak so univerzalne, ki pa niso krinka, ampak več ali manj verjamem v nje! PS: Ti bi jih mogla pošteno dobit po ...., da bi se malo umirila. Nekam zakomplesana in nezadovolj(e)na si mi videt?  



Kje imaš vrednote, če pa ženske fizično ustrahuješ? Vrednote ki niso krinka? Saj to tvojo krinko vedno  gor popravljaš pa ti jo istočasno, že v naslednjem postu kdo od nas dol potegne.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #174 - 20.01.2004 at 09:10:13
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 17:13:10:
Nagajiva Sinjeoka, ki ne odneha in ne odneha, če bi tebi usta zabitonirali z mavcem  ali zalepli s selotejpom, bi ti še rit naprej faflala, he, he... Naju bi mogli zaprti v kletko, kot gledaš pri brazilskih ilegalnih ultimate fightih, ko se tepejo do smrti. Sigurno bi poskrbela za pravo atrakcijo, ti bi se odrezala, ni dvoma. Gape-ovci bi sigurno zastavli tudi kak tolarček na tebe in tvojo zmago, kljub moji fizični premoči, ker ne tepem žensk, pa zelo miren in uglajen dečko sem. Lahko pa bi se tudi verbalno uničevala s psovkami, kjer imate ženske manjšo prednost pred moškimi, ker dosti več govorite, tudi po nepotrebnem, tak da vam čisto po nepotrebnem v prazno laufa. Samo tebi pa res nikoli ne sfali besed, zelo rada govoriš, kaj! Se mi smilijo vaši domači, posebaj očka, če je taka tudi tvoja mamica, verjetno še hujša, pa če še babica živi, ali pa če imaš sestro, potem pa itak more imeti železne živce. Kako zdrži, kako, povej, kako, revež bogi, kak se mi smili... Tvoj očka je sigurno samo mož od gazde, cota, ti pa si verjetno prvi general pri hiši oziroma komandir? Pravi dribler si, ni ti para! Roll Eyes



Ko berem take izjave, mi gredo lasje pokonci.

In te sprašujem, exo, kaj misliš, kako se oseba, kateri je ta post namenjen, ob njem POČUTI, kakšna so njena ČUSTVA?
Ali se boš ponovno skrival za krinko "kaj se drugi vmešavate, midva se samo hecava in jaz lahko serjem po vseh na forumu" ali pa boš končno prevzel odgovornost za svoje sranje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #175 - 20.01.2004 at 09:19:22
 

Ma me je ob branju tega kar se je tule nabralo od včeraj popoldne prijelo, da razpišemo anketo, komu se eksotov 'humor' zdi smešen?  ???

Meni NE.  Tongue
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Je Andres seksist?
Reply #176 - 20.01.2004 at 09:41:29
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #177 - 20.01.2004 at 10:18:42
 
Quote:
Tole Exo, me je asociiralo na to da te vprašam:

"Kaj potem hodiš k sosedom tudi na sredo dnevne sobe srat?" in jim blodiš, da nisi prišel zato, da bi sklepal prijateljstvo in dobre sosedske odnose ali kaj podobnega.

Najlažje je rečt, tak sem in ne da se nič spremenit. Da se precej. Jest sem se lulat hitr nauču, zlo majhen sem bil. Ko sem prvič lulal proti vetru, sem bil fino pošprican po nogicah, kljub temu da so mi rekli da naj bom pazljiv. Od takrat vedno vetru obrnem hrbet.


V redu, saj navežeš neke stike z ljudmi, ampak ti so več ali manj površinski, vsaj pri meni je tako. Ne azupam skoraj nikomur. Zato ne morem reči, da ste vi forumaši moji prijatelji, ko pa vas komaj poznam. Mogoče imam enega ali dva prava prijatelja, vendar to prijateljstvo ni vzniknilo naenkrat kot gobe po dežju, ampak je s časoma zorelo, da vidim, če lahko zaupam temu človeku, če je vreden mojega zaupanja, ali pa me bo morebiti ob prvi priložnosti potunkal, ko bi najbolj rabil njegovo pomoč in naslonbo. Prijatelja spoznaš predvsem v težavah. Tukaj ste večina zame samo znanci, bolj ali manj dobri, nikakor pa ne prijatelji, ker vas večino niti ne poznam, ne osebno ne drugače, sploh pa če se ti nekdo hoče vrinit kot domnevni prijatelj, veš da nekaj smrdi. Ljudje smo si različni in pri meni je tako, da ponavadi ne sklepam prijateljstev iz prvih spoznanj, saj moram že več vedeti o ljudeh, ki lahko daš roko v ogenj za nje. Dam času čas, tudi leta. Peščica ljudi je, ki jim res zaupam, recimo, da bi jim tudi več povedal o sebi, pa še takrat večinoma molčim. Namreč tudi naša kultura nas forsira, da se moški obnašamo tako in tako, ženske pa tako in tako. Zato smo že po naravi moški bolj nezaupljivi, sramežljivi in zadržani pri izražanju čustev, ali pa je recimo bilo naše zaupanje zlorabljeno, da manj zaupamo, ne vem. Vzrokov je še pa še, lahko bi jih naštevali tja v en dan, pa še ne bi prišli do konca....
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Je Andres seksist?
Reply #178 - 20.01.2004 at 10:26:26
 
Ko sem bil še mulo, tam nekje v četrtem al petem razredu osnovne šole, mi je bla ena lula grozn všeč in po vsej sili sem jo hotel šarmirati, mislm, se pokazat pred njo v vsej svoji veličini.
Takrat sem bil še mal zelen v teh subtilnih dejavnostih, tko, da se mi je zdelo jako primerno, da jo spodtaknem, ko je pritekla mimo in ji s tem pokažem svojo gorečo naklonjenost. Se mi je zdel, da me je opazila, skozi solze sicer, potem, ko je nehala jokati in si je obrisala krvaveč nos. Prav vzhičena ni bila, začudena pa ja, to pa. In ogovorila me je tudi. Mi je rekla vosu. Ene pol ure mi je ta beseda zvenela lepše kot ljubim te. Skoraj čarobno. Potem sem se mal unesel. No ja, začetek je bil kar obetaven in jaz sem bil ves na preži, da ji razkrijem svojo fest globoko ljubezen. Kaj kmalu sem zaslutil dobro priložnost, ko je s kolegicami bingljala na ograji stopnišča /splezali smo čez ograjo, se prijeli za prečke in viseli kakšen meter nad tlemi, kar je bilo takrat zelo priljubljeno/. Prišel sem do nje in ji stopil na prste. Malo je zavpila /verjetno iz čiste ljubezni do mene/, se spustila in padla na tla. Ni se preveč potolkla, samo rahel zvin gležnja. Ampak, opazila me je pa definitivno in mojo ljubezen tudi. Pol sva mal hodila, dokler ni prišel en fant iz sedmega razreda, ki je bil bolj podkovan v gruljenju deklicam, kot jaz, pa se je zapalila zanj. Še danes ga ne maram.
Se mi zdi, da je tud tle, na tem forumu kakšen iz četrtega ali petega razreda. Po postih sodeč.
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #179 - 20.01.2004 at 10:30:26
 
en_bk wrote on 20.01.2004 at 10:26:26:
Ko sem bil še mulo, tam nekje v četrtem al petem razredu osnovne šole, mi je bla ena lula grozn všeč in po vsej sili sem jo hotel šarmirati, mislm, se pokazat pred njo v vsej svoji veličini.
Takrat sem bil še mal zelen v teh subtilnih dejavnostih, tko, da se mi je zdelo jako primerno, da jo spodtaknem, ko je pritekla mimo in ji s tem pokažem svojo gorečo naklonjenost. Se mi je zdel, da me je opazila, skozi solze sicer, potem, ko je nehala jokati in si je obrisala krvaveč nos. Prav vzhičena ni bila, začudena pa ja, to pa. In ogovorila me je tudi. Mi je rekla vosu. Ene pol ure mi je ta beseda zvenela lepše kot ljubim te. Skoraj čarobno. Potem sem se mal unesel. No ja, začetek je bil kar obetaven in jaz sem bil ves na preži, da ji razkrijem svojo fest globoko ljubezen. Kaj kmalu sem zaslutil dobro priložnost, ko je s kolegicami bingljala na ograji stopnišča /splezali smo čez ograjo, se prijeli za prečke in viseli kakšen meter nad tlemi, kar je bilo takrat zelo priljubljeno/. Prišel sem do nje in ji stopil na prste. Malo je zavpila /verjetno iz čiste ljubezni do mene/, se spustila in padla na tla. Ni se preveč potolkla, samo rahel zvin gležnja. Ampak, opazila me je pa definitivno in mojo ljubezen tudi. Pol sva mal hodila, dokler ni prišel en fant iz sedmega razreda, ki je bil bolj podkovan v gruljenju deklicam, kot jaz, pa se je zapalila zanj. Še danes ga ne maram.
Se mi zdi, da je tud tle, na tem forumu kakšen iz četrtega ali petega razreda. Po postih sodeč.
Wink



ODLIČNO

tole jaz predlagam za post leta
(kje lahko to storim?)
Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin

Bikec nasmejal si me do solz  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 10 11 12 13