Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 
(Read 36382 times)
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: End of ends
Reply #75 - 10.06.2003 at 23:11:52
 
Valentina, tako se nam zdi, da je. Wink

Počakajmo, pa bomo videli ali je res back!

Io Wink
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #76 - 10.06.2003 at 23:55:12
 
Quote:
Gape in kje lahko spoznamo tvoja stališča  ???

ena opcija je da greš na moj profil in si izpišeš mojih par tisoč postov.
zihr obstaja še kakšna opcija, manj časovno potratna ampak  ta mi je glih padla na pamet trenutno ...

no k sm tipku mal niži dol sm se spomnu ... uzem si recimo 50 mojih zadnjih postov ...

no in še en način sm se spomnu ... najd si thread ego in ga preštudiri ... recimo tri povezave (linke) v globino, nč več ... k nam zna dolgčas ratat po teb ...


Quote:
gape, a tebi so v resnici vseš taki "poduhovljeni" texti kot je tisti od Kryona ???

ne morš verjet da res ... clo tolk da jih ocrjam, popravljam napake, reskiram da me bo kdo jebat dal zarad objave ... res so mi všeč ...

predvsem pa nimam kej počet  Grin Grin Grin


s citati si človek pomaga ... kako že ... tko da jih prebere mogoče ???
in da mu dajo kdaj pa kdaj kakšen odgovor na kakšno vprašanje ???
pametno ga je seveda prej zastavit ...


srednja pot, ki btw, rules, je nekakšen presek ... vsega vedenja, znanja in modrosti, ki ga je človeštvo do danes prejelo. vse to vedenje, znanje in modrost imamo vsi skupaj ... vsak ima delec tega ... eni se odločijo tisto revščino, ki jo premorejo deliti z drugimi, drugi ne. in tako se počasi premikamo.

je kreden dost na kratko tole povedu:
* tist kar je koristno zame poberem, ostalo zavržem *


ti recimo si raje tiho, da ne bi slučajno kdo začel po tvojem egu praskat ... eni pač si vsake tolko dovolimo praskanje po egu. vsake tolko dovolimo celo drugim da nam praskajo po njem. himi recimo je zlo rad prasku po tujih egotih. vsaj tko sm jest dojemu njegove texte.
to da si raje tiho, s tem ni nič narobe ... v tišini se zgodi meditacija. ponavadi. in ta itak najbolje čisti ego - tvoj ...
... in posredno mojga, ker vsi egiči so povezani v kolektivni ego ... no ... ta je pa nova ... bi bil možen kolektivni ego?


praviš snowball da je življenje drugačno, govoriš o smogu, avtomobilih ... praviš da je življenje o katerem lahko tuki gor izveš, da ga nekateri živijo lažno, da kreden laže kt ps, stojči laže, gape laže, vsakdo ki trdi, da ni treba živeti tistega življenja, ki je tako kot ga živijo vsi, vsi mi ki trdimo da živimo drugačno življenje, vsak po svoje ampak definitivno drugačno življenje kot pa večina, bom reku, al pa verjetno ti snowball ... recimo ...

vsi mi, ki TRDIMO, da si LAHKO vsakdo izbere drugačno - boljše življenje, kot ga živi trenutno smo lažnivci.

al kako ???


nikol nism reku da večina ne živi bedno-bedno življenje, verjamem da ga živi, velika večina, amapk make no mistake, ta večina je vsak dan manjša. in bo vsak dan manjša.

in to neglede na to kolk drugi opozarjate na naše napake, na neše ege. bolj opozarjate, manj vas je.
trsk malo morje najdete v mojih očeh, a ploha v svojih ... to ne ... njega ni ... ploha ... je samo smog, iraq, vojna, palestina, izrael, potres, nesreča, smrt, vsake tolko kakšen karneval, pokvarjeni politiki in državna uprava ... sto plohov namalanih ...

morpheus, jest točno razumem kaj hoče povedat snowball upam ... vsaj tukaj in zdaj ... če rečem tkole:
http://www.gape.org/gapes/dogodki.htm
jest sm to hotu povedat kakšne dve leti nazaj ... in sm povedu ... konkretno ...

pol sm pa zvedu da obstaja možnost da zamenjam pogled ... da lahko na isto stvar gledam iz popolnoma nasprotnega zornega kota. in od tam izgleda reč mnjogo drugače. vzroki postanejo mnjožični, neskončni, pa hkrati tko zlo moji ...

če pa govori o čem drugem, kot o moji mali sobici v kateri je vse lepo zunaj pa je vse grdo ... itd ... nja nja nja ... bo že zmogu moči in energije da to drugo prelije preko tipkovnice v eter ...



Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Morpheus
Guest




Re: End of ends
Reply #77 - 11.06.2003 at 02:10:53
 
Ziby2 wrote on 10.06.2003 at 21:57:14:
O hvala ti, da si me opomnil prijatelj.Res že od včeraj zvečer nisem sexal, grem kar zdaj.Le kaj bi brez prijateljev takih kot si ti.......še sexat bi pozabli Grin.

Hvala tebi, da si priznal. V tem strahu, ki ga je zaznati tukaj, si povedal marsikaj več, kot je tvoj ego hotel. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: End of ends
Reply #78 - 11.06.2003 at 09:51:29
 
gape, narobe si me razumel...

recimo..si u naravi, pa opazuješ metuljčke in rožice, šele ko malo bolje pogledaš okrog vidiš da leti naokoli na stotine mušic in komarjev in si misliš 'kurčeve žuželke,pustite me pr miru'.
Jst ne verjamem da je tle veliko takih ki z lepim pogledom gledajo tako črno kot belo. Ker potem bi bili res že vsi razsvetljeni.

In glede citatov...če se citate na veliko stresa z rokava izgubjijo svojo čar in pomen. Spoznanje je toliko bolj pristno če sam prideš do njega. A ti si se naučil kuhati tako da si bral kuharsko knjigo?

jst sm raje tiho zato ker sem u bistvu tukaj, ker iščem kaj uporabnega, ne pa da bi do onemoglosti razpravljal neke teorije. Tisti topic od nedelovanju (ki mu žal niti ne sledim), sej vse lepo in prav, na koncu je nekdo še napisal 10 zapovedi praznine. Ja,hvala, ampak kaj naj si pomagam z njimi? Jaz se trudim da doživljam praznino skozi zelo globoko meditacijo, ne pa da bom bral njene značilnosti in na veliko razpravljal o njej???
Se mi zdi da je izkustvo veliko pomembnejše od teorije.
Lažje je eno teorijo izpeljati iz prakse v teorijo, kot pa obratno. Lahko ti povem kako sem se po svoji neumnosti in nevednosti na začetku skušal soočiti s praznino, ampak se boš vprašal če sem nor.

Tukaj pa nisem zato da bi govoril kako srečne zgledajo otroške oči ali pa kako je lepo biti v naravi. To je itak splošno znano. Tudi nisem tukaj da bi se trudil gledati na svet skozi otroške oči, ker ni tako enostavno.Sem me je prineslo čisto nekaj drugega.

ko berem razne podobne tekste me ob njihovih sporočilih strese nek čuden občutek po celem telesu,kot bi jih začutil....ta tvoj pa, ne vem no,niti všeč mi ni,kaj šele da bi me kaj streslo.Me zanima koliko ljudi vidi v njem nekaj blaženega.




Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: End of ends
Reply #79 - 11.06.2003 at 10:40:15
 
gape wrote on 10.06.2003 at 23:55:12:
... v tišini se zgodi meditacija. ponavadi. in ta itak najbolje čisti ego - tvoj ...
... in posredno mojga, ker vsi egiči so povezani v kolektivni ego ... no ... ta je pa nova ... bi bil možen kolektivni ego?

tu je blo nekaj zanimivega o tem...

jasa wrote on 07.02.2003 at 22:45:27:
 
 Človek je kot celica v organizmu Človeštva, če "dela narobe", se vklopi sistem samoregulacije polja, da napake odpravi. Tukaj posameznik ni pomemben, pomembne so ideje, ki so lahko pozitivne ali tudi ne.
 Materija se širi skozi prostor, ta ga določa in omejuje, medtem ko se energijsko-informacijsko polje širi skozi čas, ta ga določa. Etiko izpostavi kot ključno kvaliteto , ozavestiti napake, ne le delati ne-zlo, ampak biti aktivno dober...Torej mehanizem karme... Namreč, človek je le nekaj procentov fizičnega telesa, 95-98% pa energijsko- informacijskega polja.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #80 - 11.06.2003 at 11:48:25
 
vsak ima svojo pot snowball ...

res ne morem prov dost pomagat, če 'moji' texti ne pomagajo nikomur in če tebe ne strese čuden občutek ko jih bereš ...

kar se pa citatov tiče, se pa čist strinjam s tabo ... kreden je s tem zelo, zelo pretiravu, je tud vse izniču kasneje, zdej ej precej bolj umirjen ... tko se mi zdi no ...


razumevanje je pa itak čist subjektivna reč ... sm se zmotu ... bo boljš
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: End of ends
Reply #81 - 11.06.2003 at 11:54:23
 
100 ljudi, 100 čudi
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: End of ends
Reply #82 - 11.06.2003 at 12:12:08
 
Nikoli ne reci nikoli...... Wink
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: End of ends
Reply #83 - 11.06.2003 at 12:20:10
 
Quote:
Hvala...


Vauuu...

Wink

Hvala tudi tebi.
RAD SE IMEJ... Wink

Pozdravček, si NOV a neeeee... Wink


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: End of ends
Reply #84 - 11.06.2003 at 14:18:07
 
Himi, I miss you!!! Smiley

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: End of ends
Reply #85 - 11.06.2003 at 15:28:25
 
Quote:
Kje ga pa vidiš? ??? ???



Ni treba, da ga vidim. Jes ga slutim in čutim!

Se mi zdi, da se nam ful reži sedaj. Jes se tudi  Grin

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: End of ends
Reply #86 - 11.06.2003 at 20:51:04
 
Valentinaa wrote on 11.06.2003 at 15:28:25:
Ni treba, da ga vidim. Jes ga slutim in čutim!

Se mi zdi, da se nam ful reži sedaj. Jes se tudi  Grin



Saj se jaz tudi, ko berem Morpheusmynameis.  Grin

Dopuščam možnost, da se motim. ??? Grin Tongue
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: End of ends
Reply #87 - 12.06.2003 at 01:13:59
 
Pol se nas kar nekja moti. Wink Grin

Itak pa, svet še vedno stoji in mi na njem. Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: End of ends
Reply #88 - 12.06.2003 at 09:19:22
 
Valentinaa wrote on 11.06.2003 at 15:28:25:
Ni treba, da ga vidim. Jes ga slutim in čutim!

Se mi zdi, da se nam ful reži sedaj.  Grin




ja,jaz tud tako mislim. po moje se mu še fajn zdi Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Morpheus
Guest




Re: End of ends
Reply #89 - 12.06.2003 at 14:44:45
 
Nekateri imate zelo zanimiv način trepljanja lastne vesti. Bo že držalo, da je lastna sreča za marsikoga najbolj pomembna.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8