Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10
(Read 33645 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #90 - 27.04.2003 at 20:26:07
 


17. teden leta, ki smo mu zapisali zaporedno številko 2003 je bil podoben kot meseci za nami. Prišli ste nam na južino štirje novi člani, Layla, Giloya, Jec in Maja.  
Do tu lepo in prav, že vnaprej vam portir izreka dobrodošlico, a kljub vsemu vam nebi bilo treba bremena sodelovanja prenesti na edinega uporabnika moškega spola.
Ne morem vam še pripisati, da je to prvi znak emancipacije, vendar, ko se v sedmih dneh nabere 0,25 posta na uporabnika, pač vaši souporabniki in s tem tudi Portir, iščemo vzrok temu. MMMaja. Upam, da se ti ni zapisalo nalašč s trikratnim M, saj registriran uporabnik pred teboj je Jec, ki kot vemo jeclja.   Portir globoko upa, da imaš zanj pravi nasvet. S tem bi naredila ne le uslugo njemu, tudi še komu drugemu, ki ga pesti podoben problem.  
Predvsem vidve Layla in Giloya imata starodavni nick, morda grškega izvora, pa bi se lotila nečesa starejšega. Recimo temu pozabljena znanja na svetu.  Bil bi vesel vajine posta, četudi ne v to smer.  
Jec.  Predam ti ključe sobe hotela Svet pogovorov. Tri muhe na en mah ne moreš dobiti vsak dan.  Wink In za vas deklice samo še navodila. Sobe so polne, spočijte si z Jecom, da pa on jeclja ne sme biti ovira, prej prednost, saj tudi ljudje z govorno motnjo imajo svoje prednosti.
Dobrodšli na SP:

Vaš portir: Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #91 - 05.05.2003 at 01:24:22
 


Pretekli teden dragi novi člani, nam bo večini ostal v lepem spominu. Register je zaznal 9 novih vpisov od tega  pa ste trije uporabniki ostali  brez oddanega posta kar na našem forumu ni ravno navada. Prej izjema. Smiley Ditka, Kreden, Rachek, Drasa500, Metuljčica, Dexit, Vegi, Shakti in Psichy ste torej novi člani tega tedna.  Slednja kot vidim si še vedno brez posta, a priznam, s fantastično izpolnjenim profilom, saj tako tudi približno vemo kdo si. Shakti in Vegi.  Tu gre bržkone za eno uporabnico, saj sta registrirane v le v štiri minutnem razmaku, zato če ima portir, obenem tudi nadzorni inšpektor prav, te prosim  da pobrišeš vpis, ki ga ne boš uporabljala. Če se motim naj pač ostane tako kot je.  Vsekakor ne gre pozabiti, da je Vegi v zbirko prispevala 3 poste, je pa obenem simbolika tudi ta, da imata oba uporabnika profil brez srca. Enako velja za DeXita, ki je ostal brez posta, a ga še čakamo, saj ta vesoljček si bržkone kozmos še ogleduje.
Metuljčica je na forumu našla par zanimivosti, dobila je celo dva privatna sporočila in med drugim tudi to, ji je dalo navdiha, da je sklofala več postov kot predsednik društva Sonce, A. imenovan A s piko.Cheesy:D:D  Kljub vsemu imaš profil slabši slabši kot A s piko in zato padeš kategorijo nižje:D:D:D. No, dam  ti še mal časa da se našminkaš pa stuširaš. Glede šminkanja isto velja za Draso500 le ta pa je nabrala cele 3 poste, kar je v bistvu več kot mnogi pred njo.
Rachek, še en Mariborčan khm khm,Smiley:)  je bil zaznan že na sosednjem, sorodnem forumu. Dobrodošel tudi k nam. A vendarle si kljub fantastičnemu profilu ostal brez posta. No, glede na tvojo aktivnost pri sosedih boš nekaj skup sklesal tudi pri nas se mi zdi.  
Ditka naša gostja na chatu je ta teden pohitela in vpisala se je kot prva, obenem pa vidim, da imaš tudi ti več kot 0 postov, ali točneje 2. Tudi profil pikica mala imaš tak, da se te lahko prepozna zato dobrodošla v našo družbo.
In tu je HIMI v obratnem pomenu, ali  naš novi član  Kreden.  Priznam. Kreden, v prvem hipu nam vsem tvoj link pade v uho kot kreten, meni še posebej tvoj nick spominja na mojega soseda Gerdena, ki smo ga Kreto klicali. Kljub vsemu si se ti odločil, da osraneš tu pri nas kot Kreden, obenem te pa portir proglaša še kot rekorderja tedna, meseca, polletja in morda celo kot rekorderja celega leta.  Ah, kdo pa bo za naju moje poste bral. Cheesy:D:D
Vsekakor dragi novi člani Kreden s svojimi 180. posti vam je do gasssa nabil povprečje postov v tem tednu tako skupno štejeto 14,2 posta na uporabnika.
Tebi Kreden dam ključe hotel Svet pogovorov, izberi si pravo metuljčico:D odkleni jim sobane in pojdite počivat. 180  postov za nekoga, ki je prvič tu ni malo.

Preden se vsak v svoj kot obrnete vam želim prijetno spanje:D:D

Vaš portir: Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #92 - 05.05.2003 at 07:05:11
 
Ja, bravo Kreden za toliko postov! Sem si že zadnjič v mislih rekla, da si ta pravi za naš forum, ko sem brala precej novih topicov, ki si jih odprl. Ni čudno, da se naš portir tolk smeji! Grin  Vsekakor tudi jaz izrekam vsem dosedanjim in bodočim članom dobrodošlico na naš forum... Portirja Andresa, pa je tudi treba pohvaliti, ker tako pridno in dobro opravlja svoje delo Smiley

Pozdravček in uspešen teden želim vsem skupaj (na vseh področjih Wink)

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #93 - 05.05.2003 at 17:43:57
 
Andres wrote on 05.05.2003 at 01:24:22:
In tu je HIMI v obratnem pomenu, ali  naš novi član  Kreden.  Priznam. Kreden, v prvem hipu nam vsem tvoj link pade v uho kot kreten, meni še posebej tvoj nick spominja na mojega soseda Gerdena, ki smo ga Kreto klicali.


Andres, si že kdaj pomislil, da bi opustil ta poklic portirja in se upokojil? Si defenitivno že dosegel svoj peak. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #94 - 05.05.2003 at 23:21:49
 
himynameis wrote on 05.05.2003 at 17:43:57:
Andres, si že kdaj pomislil, da bi opustil ta poklic portirja in se upokojil? Si defenitivno že dosegel svoj peak. Smiley


Glej kako zelen si še na forumu. Niti ne veš, da sem jaz kot portir v določenem delovnem razmerju.  Več se v tem topicu ne piše.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #95 - 06.05.2003 at 00:02:47
 
Andres raje ne misli preveč na tako delo za nedoločen čas. Že tole pogodbeno delo so zelo dragi štosi za nekatere.

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #96 - 06.05.2003 at 00:42:07
 
In Karmen to the rescue. Andres, mene bi bilo sram na tvojem mestu, da te mora ženska branit. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #97 - 06.05.2003 at 00:54:02
 
Več se v tem topicu ne piše sem napisal že prej.  Meni sral ne boš. Jasno?  Sicer bom brisal vsak tvoj neumesen post na moji teritoriji.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #98 - 06.05.2003 at 01:31:05
 
himynameis wrote on 06.05.2003 at 00:42:07:
In Karmen to the rescue. Andres, mene bi bilo sram na tvojem mestu, da te mora ženska branit. Smiley

Prava škoda bi se dogodila, da bi se ti kak post izbrisal. Mogoče bi pa rajš videl, da bi ti kdo ritko obrisal. Smiley

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #99 - 06.05.2003 at 20:42:10
 
Andres, dihaj. Ti sam dihaj. Grin

Sicer pa si bil ti tisti, ki je začel meni srat.

Karmen, ti pa odrasti. Mentalno, mislim. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #100 - 06.05.2003 at 23:01:19
 
himynameis wrote on 06.05.2003 at 20:42:10:
Karmen, ti pa odrasti. Mentalno, mislim. Smiley

Božji otroci smo prav vsi, himynameis, tu ni izjeme. Le enim uspeva to dobro skrivat.



Quote:
Prava škoda bi se dogodila, da bi se ti kak post izbrisal. Mogoče bi pa rajš videl, da bi ti kdo ritko obrisal. Smiley

himynameis wrote on 06.05.2003 at 20:42:10:
Andres, dihaj. Ti sam dihaj. Grin Sicer pa si bil ti tisti, ki je začel meni srat.

Wink
Res pa je, da si cel dan izgubil, bi že včeraj to izvedel, pa je Andres topik zaklenil.


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #101 - 06.05.2003 at 23:36:42
 
Quote:
Božji otroci smo prav vsi, himynameis, tu ni izjeme. Le enim uspeva to dobro skrivat.

Jaz nič ne skrivam. Nisem pa niti hinavski, v nasprotju s tabo.

Quote:
Res pa je, da si cel dan izgubil, bi že včeraj to izvedel, pa je Andres topik zaklenil.

Čas je le iluzija. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #102 - 12.05.2003 at 00:08:21
 

Teden ki smo ga  eni lažje drugi  težje prebrodili, nam je na forum prinesel 3 nove uporabnike. Lance, Avicko in Rozman, ste bili to, s skupaj 11 posti ali 3,66 na uporabnika. Čestitam vama Lance in Rozman, ki ne da sta na forumu le sodelovala.  Imata naravnost fantastičen profil, zato celo portrir prizna da se do tu za vama kadi.
Avicko, sicer brez posta in z defult profilom:D je prej kot ne zgresil forum.  Pikec mali. Nihče te ne podi, nikomur nisi odveč, le iz omare bi lahko stopil.

Veliko porabljenih impulzov na Svetu pogovorov vam želi:  vaš portir Andres.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #103 - 19.05.2003 at 01:22:44
 

Pretekli teden, dragi novi člani, je bil podoben nekaterim ki smo jih zapisali v zgodovino. Dobili smo torej tri nove uporabnike, Tajo, Judo in Baltazarja.  
Zanimivo, da se je "profesor" Baltazar vpisal kot zadnji, takoj za obema dekleta.  
No, ker dekleti nista pustila svojega porfila izpolnjenega, je to storil, toliko bolje, a ne najbolje, kar sam profesor Baltazar.  Cheesy  (Iz Velikega bleka?)
No, na poste ste ta prvi vaš teden mislili toliko kot na profil. Ogledovati si seveda ne škodi, a naj bo kot je.  

Dobrodošli na forum Taja, Juda in profesor Baltazar.


Vaš portir: Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #104 - 25.05.2003 at 23:17:22
 


Vstopamo v nov teden in čas je da pozdravim nove člane.  Posebnost tega tedna je, da je tretji zapovrstvjo, ko so se vpisali trije novi člani. Pač, številka tri (3) je posebnega pomena, zato pričakujmo naše nove člane in njihove poste čez 30 dni.
Soronwolf, BLue in Formless ste bili naši novi člani.  Ugibam, da sta Soronwolf in Formlessmoškega spola, saj profil je ostal prazen, tako da je med vam lahko sam prdsednik države.
Soronwolf, deček z nekako plemenitim nickom je v tem tednu tudi rekorder, saj so se mu  zapisali štirje posti. Sledi Formless z enim samom, medtem, ko je Blue še vedno brez.  No, Blue,odkupil si se z dobro izpolnjenim profilom, tako da sedaj vsaj vemo za koga se gre.
In kako je kaj pri vas v Čakovcu?  Še nogavice delajo v vašem mestu?

Tako dragi novi člani. Prišel sem do konca. S tem trenutkom vas portir tudi uradno spusti v hotel Svet pogovorov. Na voljo imate 5 sob  kolikor ste imeli tudi postov. V teh sobah so bile nekoč naše nove članice, ki so svoje poste normalno s seboj odnesle.  Vidim tam v kotu, jih je ostalo še 0,6 in ravno to je ta številka, ki ste si jo izborili ta teden.   0,6 posta na uporabnika ste spisali.

Naj vam Svet pogovorov ne bo muka, naj vam Svet pogovorov postane luka.


Vaš portir; Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10