Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 
(Read 33461 times)
kreden
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #135 - 28.08.2003 at 17:55:17
 
Quote:
......*.....*....


..... nisem nikamor včlanjena, tudi prakristjani me ne bi bili veseli... če bi jih tako trpinčila ... kot člane tega foruma...


             .... * ... zaenkrat sem samo pri zemljanih ... *... *

 ... * ... dokler bo Bog dal ... * ...


Kolibrica, posluši.
Dej se skuliri, dvakrat globoko vdihni, močno prdn in ne seri več, si prava baburina, užaljena ob prvem naskoku nekega bika, ki ti pač napiše svoje mnenje.
Imej jajca (ne v dobesednem smislu) pa začni pisati nazaj tako kot si začela, imaš dobre poste, dobro pišeš, veliko te nas je rado bralo in smo te podpirali, vedi pa, da vedno se bo našel nekdo, ki te bo provociral in če misliš povsod delat tako, pol si navadna obična babnca.
Zdej pa tako, ne piši več kot gost, lepo se vpiši, KOLIBRI, kot si se prej in piši, razturaj te mesocrkovinožderce.
Če pa ne misliš, pol se pa nam skini z kurca in ne pasi tukaj neke mule in ne delaj se užaljeno in se javljat z nekimi EX in ne vem kakimi vse KOLIBRIJI.

Še enkrat : vpiši se tako kot je treba in piši, razturaj, trgaj gate mesoždercem.
Tvoji posti so enkratni in ne se dat, da te neki mesožderac sprovocira.

Zdej je pa na tebi, odloči se, prej pa seveda dobro premisli, kar se mi zdi, da očitno si že.

Lep pozdrav.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #136 - 29.08.2003 at 12:58:35
 
Kreden, tako se govori. Wink

LP Mesocrkovinožderec Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10