Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 
(Read 33458 times)
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #120 - 16.08.2003 at 08:38:29
 
Andres wrote on 14.08.2003 at 00:52:37:
in lahko bi nekako tudi zaposlila tebe, ker si ravno z našega konca.  Tudi ti, kot član Sveta pogovorov:).  Čestitam.


Hvala lepa...

Kaj, kaj, v kakšen svet sta me vtaknila??? Kar se pa zaposlitve tiče, so me pa sama ušesa...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #121 - 17.08.2003 at 20:11:00
 
Jakob_Ostrjan wrote on 16.08.2003 at 08:38:29:
Hvala lepa...

Kaj, kaj, v kakšen svet sta me vtaknila??? Kar se pa zaposlitve tiče, so me pa sama ušesa...



Lepo, da si prisluhnil. Tule se namreč moje nalaganje dolžnosti zate konča, saj za ta del so v večini meri na forumu administratorji, le ti pa imajo projekte na katerih bi te veljalo zaposliti.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #122 - 18.08.2003 at 09:13:21
 
Andres wrote on 17.08.2003 at 20:11:00:
saj za ta del so v večini meri na forumu administratorji, le ti pa imajo projekte na katerih bi te veljalo zaposliti.  

Andres


Aha! V glavnem, moj mejl imate. Drugače pa z moje strani ni problema: sem pripravljen sodelovati. Ko bom pa malo dalj časa tle gor, bom pa tudi sam kakšno idejo dal.
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #123 - 19.08.2003 at 17:33:29
 
Jakob_Ostrjan wrote on 18.08.2003 at 09:13:21:
Aha! V glavnem, moj mejl imate. Drugače pa z moje strani ni problema: sem pripravljen sodelovati. Ko bom pa malo dalj časa tle gor, bom pa tudi sam kakšno idejo dal.


Jakob!

Hvala ker se odzivaš v podobi preteklega skupno preživetega časa imenovanea socializem. Ne skrbi, zaposlili te bodo, kar pa zadeva tvojih topicov, vsaj jaz nestrpno pričakujem do kje ti sežejo lovke.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #124 - 20.08.2003 at 11:31:07
 
Ma pust socializem, ne klič hudiča!

Hotel sem povedati, da pojma nimam, kaj sploh administratorji počnejo oziroma o čem sploh govorimo. Pod izrazom zaposlitev si lahko predstavljam marsikaj!

A se lahko začneva pogovarjati konkretno?

In edino vprašanje, ki ga trenutno lahko zastavim, je: za kaj gre?

Prosim...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #125 - 20.08.2003 at 12:03:46
 
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1057244...

če se boš zadost poglobil in če ti je namenjeno, boš tuki najdu več al manj vse informacije (ali pak linke na njih)
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #126 - 20.08.2003 at 14:54:21
 
Gazda Gape, hvala ti! Bom preštudiral in povedal kako in kaj. Na prvi pogled pa stvar izgleda kar v redu, mogoče je to tisto, kar iščem.
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #127 - 24.08.2003 at 20:30:40
 

Portir v začasnem delovnem razmerju je imel pretekle tedne težko pričakovani dopust, zato pred pozdravom najprej to isto, torej vsem vam novim članom želim dobrodošlico.
Od 29. julija se vas je vpisalo kar 21 novih članov. Večina je seveda brez posta, druga večina pač ste standardno brez ustreznega profila, medtem ko manjšina ustreza nekim normalnim pogojem delovanja.

Sim in Babika sta bržkone zgrešila, saj pari se vendar prej najdejo na dating servisu kot tu na Svetu pogovorov.  No, če bi vsaj eden od vaju nekoliko bolje izpolnil profil bi hitro "fkup" prišla:D:D.  
Sledi torej Sandi, ki je en post oddal, potem pa ga ni videti. Želim ti prijetne počitnice. Kolibri ki je oddala celih 18 postov od njenega vpisa pa do danes  je nekoliko uplahnila, a se mi glede na vse te ničle pri drugih članih zdi, kot bi ta deklica Kolibri bila na rodeu.  No, če se ne motim Kolibri, na rit vseeno pazi, saj rodeo ni navadna igra.  Opasno po životu. Cheesy
Petrca in Gideon sta bila tu in ponovno se nam pokaže ista slika kot pri zgorjnima Simu in Babiki.  
Sledita Xtro in Titan, oba z izbiro nekega ufološkega nicka, oba z enim postom, ter oba s fantastično izpolnjenim profilom.  Škoda fanta, da sta oddala samo en post.   Do drugega vama ne manjka dovolj.
Eraser je tistikrat napisal dva posta nakar je izginil. Mater si ti faca.  Ne delaj preplaha z dvojkami, morda se Titan in Xtro bojita ravno tega.  Da bi ob drugem postu dvojko dobila.  Ma ti si pravi Eraser, še profil si poradiral za sabo.
Societywood, Valkira, Jasna3asja in Iskalec   ste bržkone našli.  Vsi ste kot vemo brez posta, a je predvsem Valkira poudarila nekaj na kar drugi niso pozorni.  Plemenit profil, solidno leto rojstva deklica, vsem ženskam tvojega letnika in tam okrog:D pa enako dobro pristoji ikona, ki si si jo izbrala. Zanimivo je celo, da si ženske na forumu iz iste generacije izbirate isto ikono. Na forumu imamo topic o modrcih in tangicah, tudi onega o rojstnih dneh in krajih bivališča, zato bi bila za vse vas analiza hudo potrebna.  Prav si prebrala Valkira.
Nisem rekel dializa, zapisalo se mi je analiza.  

Gaby iz lubice.net je nabrala 1 post kar je 100% več kot zgoraj omenjena dekleta. Vsa čast Gaby, problem nastane le, da ti 100% manjka do drugega.

Fraktal s svojimi 13 posti dviga zastavo rdečo, toda fant se je kljub svoji dejavnosti nekako izgubil. Čakamo te torej ko ti zmanjka Fruktala.
Askar, Mateychy in Aster.  Opažam da se vsake toliko časa pojavijo trije brez posta in z nikakršnim profilom.  
Skupina v katero spadate bržkone zasluži besedo "lutalica".  Naj vas kljub temu pozdravim lutalice Sveta pogovorov.

Masimo ki je v tej pozdravni periodi naklepal 16 postov se je uvrstil na drugo mesto pred Fraktala in za Kolibri. No, Masimo lahko bi si prečistil kanale, da bi bil lepše viden tvoj profil, sicer pa si mi simpatičen.  

Angel_pi je kot predzadnja vpisana  dokazala spretnost ki jih premorejo le lutalice, zato naj ti prišepnem, da na tvoj post še vedno čakamo.  

No, od vseh četudi brez posta ima še najlepši profil ravno zadnje vpisani Fantom. Resda imaš grozen nick, toda to je tvoja izbira. Upam da tudi ti nisi lutalica Fantom, ker ob tako dobrem začetku bi se ti splačalo vsaj zobe pokazat.   Zobarja sicer na SP še nimamo kot vem.


Kljub vsemu zgoraj našteta skupina ni na zadnjem mestu, kar zadeva število postov.  Skupaj ste na napisali 0,39 posta na uporabnika, kar verjemite ni veliko, a bržkone več jih v posameznih razdobjih nabere sam predsednik Društva Sonce.

Želim vam veliko prijetnih ur in vsega živega, tudi mesnatega, na Svetu pogovorov, v družbi izredno raznolike družbe. V družbi , vse tja od polovičnih gurujev iskreno pozitivnih ljudi, pa vse tja do hinavcev.

Vaš portir: Andres







Back to top
 
 
IP Logged
 
ex member kolibri
Guest




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #128 - 24.08.2003 at 22:12:24
 
Andres, kmalu po vpisu sem se izčlanila, zato ni več mojih postov. Moj "rodeo" se je nekaterim forumovcem zdel res predivji "nepravi način in nepravi pristop in oh in sploh"(a ne A.)... Rokoko stil prepuščam tistim, ki se v tem najdejo, jaz pa hitim naprej.

bye bye


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #129 - 25.08.2003 at 00:36:34
 
Kalibri!

HVala za tvoj response. Nisem vedel, da si izpisana in obenem vpisana.  Bom pogledal tvoje poste in tvoj rodeo, saj sem bil v času tega resnično prijetnega športa na dopustu.  
Sicer pa naj ti prišepnem.  Mnogi tu so športno aktivni in morebiti bi te bilo škoda zgubiti.  Rodeo naj torej ostane, le bika si boš sama izbirala.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ex member kolibri
Guest




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #130 - 25.08.2003 at 07:41:44
 
Mene so od tega foruma odvrnili * biki * ,  ki hočejo biti ČISTO POVSOD zraven (jasno!),  pa če kapirajo ali pa ne.  Embarrassed

Sedaj pa jaz nočem biti več zraven.

Takšne izbruhe kot odziv na moje poste bi pričakovala, če bi o nepotrebnem trpljenju živali in našem ignorantskem odnos do  lastnega planeta in vsega živega  pisala  na »mesarsko-klavniškem« forumu,  ne pa na »poduhovljenem«.  
Pa pocukran ali pa edino pravi način si lahko eni zataknejo v okvir ali pa kamor hočejo.

Če še nisem »uradno izpisana«, me dajte pa sedaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #131 - 25.08.2003 at 08:39:10
 
Quote:
Mene so od tega foruma odvrnili * biki * ,  ki hočejo biti ČISTO POVSOD zraven (jasno!),  pa če kapirajo ali pa ne.  Embarrassed

Sedaj pa jaz nočem biti več zraven.

Takšne izbruhe kot odziv na moje poste bi pričakovala, če bi o nepotrebnem trpljenju živali in našem ignorantskem odnos do  lastnega planeta in vsega živega  pisala  na »mesarsko-klavniškem« forumu,  ne pa na »poduhovljenem«.  
Pa pocukran ali pa edino pravi način si lahko eni zataknejo v okvir ali pa kamor hočejo.

Če še nisem »uradno izpisana«, me dajte pa sedaj.


Daj kolibri, please, ne tako. Jaz sem bla tako navdušena nad tvojimi pogledi o človeškem odnosu do živali, da sem si sprintala. Res. Ne daj se, punca! Res je, da smo preveč ignorantski in pasivni do vsega, predvsem tisti, ki se že zavedamo. Cry Don't go!  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #132 - 25.08.2003 at 23:27:51
 
Kolibri!

Sem mal tvoje poste pogledal. Saj si dobre natresla notri. Morda res, v napačen topic, ampak je verjemam ta stil mnogim všeč. Tudi meni, čeravno se mesu še nisem odrekel.  Čak bom topic odprl, pa se podpiši. Če resnično še nisi šla.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #133 - 28.08.2003 at 13:45:10
 
Zivjo kolibri!Ali si mogoče pri prakristijanih?
Back to top
 
 
IP Logged
 
* kolibri * ... ...
Guest




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #134 - 28.08.2003 at 15:27:43
 
......*.....*....


..... nisem nikamor včlanjena, tudi prakristjani me ne bi bili veseli... če bi jih tako trpinčila ... kot člane tega foruma...


             .... * ... zaenkrat sem samo pri zemljanih ... *... *

 ... * ... dokler bo Bog dal ... * ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10