Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10
(Read 33702 times)
KarmenA
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #60 - 08.03.2003 at 20:13:14
 
TAjnA wrote on 08.03.2003 at 20:00:01:
hmmmm...le kako naj začnem...
Še kako res je,da je vsak začetek težak,če pa dolgo odlašaš,je še toliko težje.In tako imam jaz trenutno zelo velike težave s temle pisanjem mojega prvega posta,toliko večje pa se mi zdijo zato,ker se nekako počutim malce krivo,da sem tako dolgo odlašala...a imam dokaj opravičljiv razlog...srčece mi hitreje bije,zdi se mi,da sonček le zame sije...ja seveda,ljubezen je posegla vmes!In zdaj plavam nekje med oblaki...A očitno mi je nek notranji glas rekel,naj se vsaj za nekaj trenutkov spustim nazaj na Zemljo in se spomnim še malo na vas  Wink
Torej...lep pozdrav vsem članom tega prečudovitega foruma!
Upam,da bom zdaj bolj pridna kar se pisanja postov tiče,a nič ne obljubljam zdaj,ko nisem povsem pri sebi;)

Ti kar ustreli TAjnA, če znaš?! Wink

Eno tajno ti potihem lahko sama zaupam, da je forum super, samo drugač čist brezploden.  Smiley

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
TAjnA
1
*
Offline

Ne sanjaj svojega življenja,živi
svoje sanje!
Posts: 2
Ljubljana
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #61 - 08.03.2003 at 20:44:41
 
Quote:
Ti kar ustreli TAjnA, če znaš?! Wink

Eno tajno ti potihem lahko sama zaupam, da je forum super, samo drugač čist brezploden.  Smiley

Karmen


Ne vem,ne vem...Sama še zdaleč nisem takega mnenja.
Mislim,da so neplodna le tla,na katerih je tale tajna zrasla Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #62 - 08.03.2003 at 23:01:36
 
Io wrote on 08.03.2003 at 18:37:39:
Ima pa močan okus, tale prekajen losos. B5 ga ni jedel, ker ne prenaša nič morskega. Pa še jaz bi morala domov peljat!
Lepo je, da smo se spoznali.
Pa še enkrat hvala za kamen!
Se vidimo! Wink


Blo je super. Hvala za kamen. V vednost vsake četrt stoletje pojem kaksne tune riomare. Grin Grin Grin
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #63 - 09.03.2003 at 00:29:25
 
TAjnA wrote on 08.03.2003 at 20:44:41:
Ne vem,ne vem...Sama še zdaleč nisem takega mnenja.
Mislim,da so neplodna le tla,na katerih je tale tajna zrasla Wink

Ne da bi te hotela zdaj nekaj tolažit spljoh. Sama tudi tako ne mislim.

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #64 - 10.03.2003 at 22:02:13
 
Pretekli teden, ko ni bilo na forumu portirja se vas je vpisalo 5 "švercerjev". Namreč vsi ti novi, ki ste vedeli in ki niste vedeli, da portirja ne bo, ste izkoristili priložnost se vpisali na forum, ter tako vsi pridobili 0 postov, kar je slabše kot pred meseci, ko sta brez posta ostala samo dva takrat nova člana.
A vendarle vsem novim in novejšim portir dopušča "ogled paltforme" zato v naslednjih dneh pričakujem vaš prvi post.  
Lorejal, Jaz, Igi, New in Incognito ste bili ti novi člani. Portir je tudi opazil, da je New in Incognito bržkone ista oseba, a naj bo tako, ter ga zato naproščam, da pobriše enega od svojih vpisov. Če se je zmotil naj pač to sporočili. In seveda. Ker se je motiti človeško bo s tem priznanjem naredil plemenito dejanje. No, če se je zmotil portir in zato napačno obsoja, je plemenito dejanje že opravil. Torej 1-0 za portirja. Cheesy:D
Vaša statistika postov v tem tednu je torej še vedno nič, zato na tem mestu tudi nimam več dodatkov kot le to, da vam zaželim veliko prijetnega surfanja ne glede na spol, vero, politično ter spolno usmerjenost.
In kar je vaša posebnost. Vsi, popolnoma vsi po vrsti ste pomankljivo izpolnili vaš profil ob registraciji, v  tem primeru pa smo ostali nemočni, saj tudi ne vemo kdo koga dol meče.


Vaš portir: Andres

 
Back to top
 
 
IP Logged
 
stojči
Guest




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #65 - 13.03.2003 at 19:42:53
 
Zdravo Andres,
zase ne vem, ali sem registriran, ali ne, najprej sem mislil, da sem avtomatično glede na to, da so pozitivke povezane s forumom, no izgleda, da ni tako.
Prosil bi te, da mi pomagaš in me registriraš pod psevdonimom stojči  Smiley
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #66 - 13.03.2003 at 20:49:06
 
Stojči, Andres te ne more registrirat, ker moraš sam imeti svoje geslo. Boš moral to sam storiti. Na vrhu strani najdeš tole:

Welcome, Guest. Please Login or Register.

Klikneš na Register, se registriraš in nato se na login kjer vpišeš svoje ime in geslo.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #67 - 13.03.2003 at 20:53:31
 
Quote:
Stojči, Andres te ne more registrirat

Andres, bad portir. Bad bad portir. Sit. Play dead. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #68 - 13.03.2003 at 20:57:47
 
Stojci!

Forum ne deluje skladno s Pozitivkami zato imamo tam drug nick in password kot na forumu. Zanimivo, da si lahko naredil registracijo na Pozitivkah, medtem, ko na forumu naj bi bilo to težje Wink.  Ni problema, ti bom jaz naredil registracijo.  
Oh če bi bili vsi portirjevi kufri tako lahki kot je tvoj.  Bržkone po svetu samo s kondomi hodiš. Cheesy

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
stojči
Guest




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #69 - 13.03.2003 at 21:13:28
 
Grinhvala Andres Grin
res sem se naučil po svetu hoditi z vedno lažjimi kufri, v resnici imam vedno s sabi samo eno potovalko in v njej še eno, potlej pa kupim malo ženske garderobe, jo tu lepo prodam in si poravnam za karto, no zdaj mi gre bolj slabo in že več kot pol leta nisem bil zunaj Slovenije. Tale o kondomih ti je donbra in imaš prav, res sem jih vedno nosil s sabo, vendar jih do zdaj še nikoli nisem uporabil, saj poznaš tisti vic o nunah, kondomih in svečah  Grin
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
stojči
Guest




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #70 - 13.03.2003 at 21:22:48
 
??? sem poizkusil znova in znova, enkrat pravi, da je narobe ena od črk, drugič, da je narobe geslo, kdo bi ga vedel, kaj je narobe? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #71 - 13.03.2003 at 21:25:30
 
Andres, pa si me zaj...bal Grin, ker potuho daješ. A zdej mu boš pa geslo na forum obesu, da se bo lahko logiral? In pol bo naš Stojči moral geslo zamenjat, da ne bo zlorab. Hm.  Shocked

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #72 - 13.03.2003 at 21:33:11
 
Geslo bom poslal Gapetu. Lahko pa ti di ga dam na sms Stojci. Sam je en pogoj. Javno moraš številko objavit Cheesy  Grin Grin  Ampak veš, to ti lahko še koristi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #73 - 13.03.2003 at 21:35:39
 
Ni obvezno številke objavljat. Lahko javno objavi le ime SMS predala, ki ga nastavi na najdi.si. Potem pa mu/ji ti pošlješ geslo preko iste strani.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #74 - 13.03.2003 at 21:38:32
 
Zdaj sem vidim, da se je Stojčiju uspelo registrat. Kot portir trdno upam, da ne bo ostal brez posta:D  Še bolj trdno upam, da je vstavil pravi email, saj le tako dobi password.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10