Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1809 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Close
27.08.2003 at 09:21:51
 
Quote:
Ma popal ti bom same bedarije vsepovsod, kjer se mi bo sprdnalo, pa ne mislit, da bom obupal, v tem sem prav dober, tako da boš enkrat v življenju imel dela čez glavo in ti sigurno po moji učni dobi ne bo prišlo nikoli več v glavo, da bi še kaj mojega premikal kam v manj vidne dele.

Zdej pa ti bom začel delat delo, da boš lahko premikal do nezavesti.

PREMIKAJ   Grin Grin Grin


???
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Close
Reply #1 - 27.08.2003 at 09:47:10
 
Quote:
Zdej pa ti bom začel delat delo, da boš lahko premikal do nezavesti.

No, če mu boš res, ne pozab na to,
da boš A.-ju "delo delal" zgolj tam, kjer je A. (še vedno) moderator ...
Prosim. Hvala.
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Close
Reply #2 - 27.08.2003 at 12:09:15
 
Quote:
Men se pa le zdi, da bi tale naslov bolj pasala tukaj gori na ta forum : CLOSED SOURCE.

Je bolj primiren naslov, pa za vodjo obvezno pisat A.

Vidi ti njega A. a si zdej izpolnil in napolnil svojo ego.
Kako znanje za vse, kerega ti flancaš, kot ti je že nekaj ljudi pred menoj reklo, zakoplji še globlje stavri katere te motijo, ali te pač motijo ljudje, ki kaj napišejo, nekaj je na temu, nekaj smrdi tam okoli tebe, samo, le kaj, hmmmm.
No, ker tukaj je naslov close in sigurno ne sapada sem, boš prestavil v manj viden del ?
Ma popal ti bom same bedarije vsepovsod, kjer se mi bo sprdnalo, pa ne mislit, da bom obupal, v tem sem prav dober, tako da boš enkrat v življenju imel dela čez glavo in ti sigurno po moji učni dobi ne bo prišlo nikoli več v glavo, da bi še kaj mojega premikal kam v manj vidne dele.
Rad praviš budalo od ljudi ???  Tam je bil datum 27 če se ne motim, ma težko ti je bilo pustiti pri miru ta dva, tri dni, ali te motim jaz ? pa če bi danes ali pa jutri premaknil bi me bolu kurac, tak, ti si izprsijo svoj ego in ne, namesto, da bi napisal fino, gre kdo, ti, tole ne spada sem, bom premaknil, si kot otrok.
Zdej pa ti bom začel delat delo, da boš lahko premikal do nezavesti.

PREMIKAJ   Grin Grin Grin


Da se ti da.... Cheesy
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Close
Reply #3 - 27.08.2003 at 16:01:09
 
kreden ne spuscaj se na nivo drugih ki ti ne pasejo
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Close
Reply #4 - 28.08.2003 at 09:43:04
 
Pomoje da nikomur ne koristi dajanje postov kakršnih koli v druge topice niti naše prezgodnje prestavljanje.
forum zgublja kvaliteto in čas. s tem naredimo škodo sebi in tudi drugim, ker če so posti kar povsod pol ljudje ne bodo zadovoljni, ane? vsi pa raje vidimo če smo/ste /so zadovoljni in da v čimvečjem merilu pridejo.

ok, lahko bi počakal, do konca prireditve, kljub vsemu smo z temi fanti iz društva tibet res dobri frendi. lahko bi, posvoje ne bi blo slabo.

sam sem te vprašal kr eden je res? pol si sam reku ma prestav, veeen je ? zakaj zdej to zdej pol?

drugič če hočeš da ne prestavim, reci, sej upoštevam stvari.

samo je pa tudi tako prireditve so dol spodaj, dol je skoraj tolk obiska kot zgori, lahko pa se objavijo tudi na pozitivkah, na sončni ki ma 940 naročnikov.

možnost za oglas več kot dovol, pomoje niti organizatorjem ne koristi, da se da to nekam kamor ne spada ane.

ok, zmenmo se tko, res, res se potrudite da boste oglase itd postal kamor spadajo(predvsem v pozitivke, sončno...) ane in ostalih stvari ne boste postal drugam, in bom tud jaz pustil vsaj 7 dni v splošnem, če boste kdaj dal post v splošno in da tja ne bo spadal.

je uredu za vse?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1