Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 
(Read 33462 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #105 - 11.06.2003 at 22:01:37
 
Andres, a si začel štrajkat? Bom plavega pisal. Grin

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #106 - 11.06.2003 at 23:16:56
 
Harry.

Plavi naj bodo plavi.  Daj jih še tistim, ki so se dogovarjali, da bi dal auto mail vsem  ki se na novo vpišejo. Saj to vse pri bedakih piše.  
Andres naj folk pozdravljal bi, bedaki se pa niso sposobni zmenit na kakšen način se vsakemu ki se vpiše auto mail pošlje.   Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #107 - 18.06.2003 at 22:33:46
 
Ker je portir Andres na dopustu, naj pozdravim nove člane, ki so prišli v zadnjem času.

SPIRITUS
Tanya
fizikalc_martin
natural
Tutifruti
nevenka
bamby
tejchi (tejca,tejca19, ali se nisi mogla odločit)
tejca
tejca19
Miranda
milena
miki10897
basist
bart
Korecelj
kornhaus
lizaa
nala
Dedek
some_girl
exorcist
fm3
Vivazin

V imenu članov tega foruma prisrčno dobrodošli. Pa hitro kaj napisat. Z izjemo bamby, natural, Tutifruti in seveda exorcist, ste ostali bolj skromni z posti oz. sploh ne nič ne napišete. Kakor, da ste prišli samo poškilit k nam.


LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #108 - 21.07.2003 at 02:46:05
 



Quote:
kako si kaj? Ful pogrešam tvoje portirjeve komentarje.... Zakaj si jih nehal pisat?  



Quote:
tvoj pozdravni nagovor novim članom, ko si me omenil, si bom pa zapomnil za evik.



Predvsem v taki obliki dobivam osebna sporočila zato dragi novi člani ali tisti, ki ste na forum prišli od 25. maja, leta  pisanega s številkami 2003  vam želim lep pozdrav. Ne bom vas posebno našteval, to je deloma storil že portirski namestnik, ključavničar in mizar hotela  Svet pogovov, Harry.   Bom pa se ob posameznika obregnil sam, ker  nekateri novejši člani izstopate. Bržkone to velja za eno zadnjih  članic Indigo.  Naj ji kot portir v začasnem delovnem razmerju čestitam, da se trudi pisati slovensko.  Tega nismo ravno vajeni, a bržkone je tako tudi prav, saj slovenski jezik je postal mednaroden, ker govori se na vseh celinah tega našega planeta.

No, člana Natural in Tutifruti sta bila svoj čas aktivna potem pa jima je vse bržkone dol padlo. Z leti tudi dol visi vem, a je to evolucijski proces, ne le vas kot živih bitij, tak je kozmos pa amen.  Glede na vajin relativno dober respons na forumu bi si lahko popravila profil.  

V oči mi pade Miranda, nick da dol padeš, profil pa tak da mi niti ni jasno, če gre za naturistko, penzionerko, ali deklico, ki je kaj v preteklosti pozabila, zato mora skozi drug forum ponovno do našega priti.
Isto se je dogajalo Basistu, Bartu Korocelju, Lizzi in Kornhausu. Joj ti si mi res nek Korn haus, pa še nad Lizzo si se spravil.  Come  on daj no, rad bi videl tvoj move in seveda, rad bi slišal tvoj glas Lizza.

Potem nas je presenetil Exorcist, ki je aktiven tudi drugje na slovenskem spletu.  Vendarle je drugje aktivna večina, zagotovo pa Exorcist izstopa, saj je profil naravnost odličen, do danes pa nam je pustil celo 101  post.    Vzem kaseto pa poglej si film Reykjavik 101 Exorcist.  Morda opaziš kam se svet vrti.

Sharon z enim postom izstopa med tistimi, ki so še vedno neaktivni. A je tudi ona padla v nek živi pesek spleta, zato jo ponovno pričakujemo ob jesenskih petkih in Seksu na vasi.  (več informacij nudi administratorstvo foruma s pripisom, Ziby.)

Kranjsa košarkarska ekipa foruma se še vedno širi, zato me Tanči niti ne preseneča. Hvala za 3 tri poste Tanči, ni mi pa jasno, če si se na Rupo ali v Šenčur preselila in tako pišeš pod drugim nickom, namesto da bi profil spremenila.  Več informacij dobiš pri administratorjih, s pripisom A. ( A s piko)  in pri EviZH.

Davor je prišel in šel, za sabo je pustil sled, kar pomeni, da se bo še oglasil v to sem prepričan. Sicer pa, glede na tvoje leto rojstva bo šel portir pred tabo v penzijo in ti boš lahko gonil Admina tule:D:D:D:D

Indigo sem omenil že na začetku, a naj ponovim, da se mi zdi cool in vse to, ker pač deklica se trudi. Sem pa radoveden koliko si stara, oziroma če bi dodala svoje mere tudi v kak drug topic. Če je tako Indigo, ti ga poiščem, ni problema.  



Nick za vse nostalgike Danmladosti pač ne sme ostati tako hudo prazen, zato bi te priklical nekako da bi vsaj profil popravil/a če že nočeš pisat pri nas.  Saj razumeš.    S popravljenim, dopolnjenim profilom bi si bržkone kdo tule krajšal minute samote, vsaj enkrat na leto.  Pet minut,  25. maja na roke si ga metat res nebi bilo težko.


Jakob Ostrjan, še en za v kranjsko ekipo.  Midva se morava verjetno poznat, pa niti ne bom sedaj šel za tem kdo si. Moram te pač pohvalit pa po hrbtu užgat, Cheesy:D:D ker si tako natančno profil izpolnil. Obenem si mi sumljiv. Mar ti nisi isti član kot Tomaž_Ostrovrhar?  Mislim, da bo tako. Morda pa imamo na forumu brata dvojčka.  V Kranju jih  ne bo težko najti.  

Swm in Prahec oba z dvema postoma, relativno novo vpisana z enako pomankljivim profilom sta kot brata.  Ne vem sicer kdo je koga zaprašil, toda fanta sta še sveža, predvsem Prahec, zato vse packe tega foruma, PRAH je tu in za njim čaka Swm.

In kot predzadnje vpisani je tu Strawin z enim postom in brez profila. Kajpak velika prednost pred Kiari ki se je vpisal/a za teboj in je že tretji dan brez posta. Morda pa se kljub vsemu ti brezpostneži logirajo na kakih javnih ustanovah in potem ko pridejo domov niti ne vedo več kateri nickname imajo, pozabijo pasworde, skratka, izgovorov je vse polno.

Šel sem mimo Petra, ki je na forum prišel kot 600 član in ima tačas en, joj, poglejte narod EN post in še slabše izpolnjen profil.  Kaj hočem, pokazal si vsaj voljo in zato si očitno tu. Aleš bi rekel, "rad te imam," jaz kot Portir ti rečem, "zegn imaš".   Verjamem Petr, da ne pričakuješ, vendar administratorska ekipa ima poseben fond iz katerega se podeljujejo tudi nagrade.  V tem primeru bi želel, da se koga na pravem mestu prebudi in se tebi kot rečeno 600. članu podeli ta simbolična nagrada.  
Ti kar povej? Uporabljaš kondom, prostitutke, nič od tega ali oboje. Morda celo kaj tretjega?  Bodo našli darilo zate, saj biti 600 tako elegantno zablokiran v nek forum ne more biti vsak.



Naj za konec napišem le še da se vas je od 25. maja, torej ponovno na Dan mladosti vpisalo 52 uporabnikov s skupno 200 posti kar vas postavlja na nižje mesto.  Mesto, ki ne pripada ne predsedniku ne beraču.  A sem kljub vsemu vesel, da ste skupaj spravili 0,26 posta na uporabnika, kar pomeni, da nekako manjka celo podpis  v vaših iztesanih postih.

Naj bo. Podpišem se vam sam.

Dobrodošli na Svet pogovorov,  na forum kjer se cedita med in mleko, na forum kjer so pljunki mastni, na forum ki je torej tudi vaš.  

Vaš portir  v začasnem delovnem razmerju: Andres




 

Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #109 - 22.07.2003 at 09:40:22
 
Vidiš, spet mi je stopil... Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #110 - 22.07.2003 at 10:47:40
 
LOL Grin Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #111 - 22.07.2003 at 22:29:52
 
natural wrote on 22.07.2003 at 09:40:22:
Vidiš, spet mi je stopil... Grin Grin



Fantastično Natural.  Korak bližje si da se ga dotakneš z nosom.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #112 - 23.07.2003 at 01:01:16
 
Andres wrote on 22.07.2003 at 22:29:52:
Fantastično Natural.  Korak bližje si da se ga dotakneš z nosom.


Andres



ha ha ha lol
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #113 - 28.07.2003 at 10:55:59
 
Rakica, Nava, Kolibri in Lotus270 so najnovejši člani, torej tisti, ki so na Svet pogovorov prišli pretekli teden.
Do tu vse lepo in prav. Nekomu od vas hvala za obisk, drugi zopte hvala, za morebitno sodelovanje, toda glede na vaš profil ste tačas popolnoma nerazpoznavni. Zanimivo. Bolj ko so v modi prozorni modrci, več je za praznim profilom zakritih članov.  Kljub vsemu ste skupaj napisali 5 postov, oziroma jih je toliko napisal Kolibri sam. Ostali pač se pasete na lovorika drugih kar pomeni, da bi moral priti čas še novejših, ki bi naj se po neki formuli pasli na vaših lovorikah. In te so??  Prozorni modrci ali tangice?  
No povprečje preteklega tedna je 1,25 posta na uporabnika, kar verjamem ni malo, saj so tu dopusti in Kolibri zatorej dela medvejo uslugo tistim, novim članom ki si še vedno izbirjao kopalke, ali tistim, ki so k nam prišli iz sosednjega foruma.Smiley  Sicer pa.  Vaš portir bi vas rad videl brez kopalk, kar velja za prvei dve članici vpisani pretekli teden.

Vaš portir: Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
rakica
1
*
Offline

faith.. hope.. love
Posts: 4
Ljubljana
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #114 - 29.07.2003 at 00:38:15
 
Ja pa ja..kar brez kopalk :P..kar se pa tice postov..toliko je vsega, da se kar tezko znajdem med topic-i..malo potrpljenja, lepo prosim..pocasi se dalec pride;)..2 koraka naprej pa 1 nazaj...lep pozdrav vsem

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #115 - 29.07.2003 at 14:21:38
 
rakica wrote on 29.07.2003 at 00:38:15:
Ja pa ja..kar brez kopalk Tongue..kar se pa tice postov..toliko je vsega, da se kar tezko znajdem med topic-i..malo potrpljenja, lepo prosim..pocasi se dalec pride;)..2 koraka naprej pa 1 nazaj...lep pozdrav vsem



Rakica!

Vidim da si glede na moj pozdrav tudi profil popravila. Zdaj ti niti ne morem več reči, da sva si zgoraj brez enotna, a je tako še bolje, saj približno vema kakšna, katera Rakica je med nami.  
Sicer pa nisi edina ki se na forumu težko znajde. Je pač zelo obširen, poln in to pravijo celo na Floridi, v Španiji, na Hrvaškem, blizu severnega pola in tu v Ljubljani. Joj Rakica ko bi ti vedela kako blizu sva si midva?  Samo nastaja en problem. Tvoj letnik rakico sem že imel. Precej dolgo in tudi ni hotela biti brez modrca. Hvaležen sem ji sicer, ker jo ni na forum, sve ostalo su istorisjke balade. Cheesy:D:D.

Andres  
Back to top
 
 
IP Logged
 
rakica
1
*
Offline

faith.. hope.. love
Posts: 4
Ljubljana
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #116 - 30.07.2003 at 22:38:16
 
-Joj Rakica ko bi ti vedela kako blizu sva si midva?..

A da sva si?Smiley A je to dobro, da ne vem..al slabo? Wink Kako blizu pa? Lahko definiras? Blizu..malo blizu..zelo blizu..blizuuuu Cheesy Cheesy Cheesy

-Tvoj letnik rakico sem že imel. Precej dolgo in tudi ni hotela biti brez modrca...

Hja..rakice smo bolj sramezljive sorte..tolk jih ze poznas..ce ti je za verjet;)..pa nikol ni dobr prevec (po)kazat..hehe Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #117 - 31.07.2003 at 08:16:24
 
rakica wrote on 30.07.2003 at 22:38:16:
-Joj Rakica ko bi ti vedela kako blizu sva si midva?..

A da sva si?Smiley A je to dobro, da ne vem..al slabo? Wink Kako blizu pa? Lahko definiras? Blizu..malo blizu..zelo blizu..blizuuuu Cheesy Cheesy Cheesy

-Tvoj letnik rakico sem že imel. Precej dolgo in tudi ni hotela biti brez modrca...

Hja..rakice smo bolj sramezljive sorte..tolk jih ze poznas..ce ti je za verjet;)..pa nikol ni dobr prevec (po)kazat..hehe Cheesy


Hja Rakica. Še vedno sva si blizu, v to sem prepričan, saj glede na tvoj na novo popravljeni profil, si kot vidim iz Ljubljane. Tudi jaz sem tu tačas torej si nikakor nisva daleč.  Glede rakove sramežljivosti pa le toliko. Niti ni obvezno, da so sramežljive iz tega znamenja, poznamo namreč tudi device:).  Se vas pa da do neke mere ukrotitii:D:D. Ne le vas, tudi device se da.  
Joj rakica in veš. Še vedno sva si blizu. Smiley

Andres  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #118 - 31.07.2003 at 11:37:41
 
Andres wrote on 21.07.2003 at 02:46:05:


Jakob Ostrjan, še en za v kranjsko ekipo.  Midva se morava verjetno poznat, pa niti ne bom sedaj šel za tem kdo si. Moram te pač pohvalit pa po hrbtu užgat, Cheesy:D:D ker si tako natančno profil izpolnil. Obenem si mi sumljiv. Mar ti nisi isti član kot Tomaž_Ostrovrhar?  Mislim, da bo tako. Morda pa imamo na forumu brata dvojčka.  V Kranju jih  ne bo težko najti.  

 



Ma, lepo prosm, ne mi udbe za vrat poslat, ker so moji krstni forumski botri bli mal cagavi, pa se niso mogl zment, kako naj bo novodošlemu ime...

Drgač sem pa unga Tomaža glih kar delitiral, da ti ne bo statistike kvaru...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #119 - 14.08.2003 at 00:52:37
 
Jakob_Ostrjan wrote on 31.07.2003 at 11:37:41:
Ma, lepo prosm, ne mi udbe za vrat poslat, ker so moji krstni forumski botri bli mal cagavi, pa se niso mogl zment, kako naj bo novodošlemu ime...

Drgač sem pa unga Tomaža glih kar delitiral, da ti ne bo statistike kvaru...


Verjetno ne veš, toda ravno Kranjčani so na forumu najboljši statistiki.  To sva z Edijem ugotovila že pred kakim letom in lahko bi nekako tudi zaposlila tebe, ker si ravno z našega konca.  
Da pa si imel krče ob porodu, oz. vpisu na forum, se niti ne čudim, saj  nisi osamljen primer te vrste. No, osamljen primer pravzaprav si, saj vsi ostali, ki jim porod ni po meri svoje sledi pustijo trajno zapisane, Gape kot ata tule, pa kaj hočem, ima svoje principe in jih ne briše, kar pomeni, da se bliža h Guinnesovi knjigi rekordov. Ne le on. Tudi ti, kot član Sveta pogovorov:).  Čestitam.

Andres  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10