Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10
(Read 33500 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #30 - 01.02.2003 at 13:58:37
 
Te jaz podpiram, da ne boš na hrbet padel.  Grin Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Freya
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 31

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #31 - 01.02.2003 at 20:40:20
 
Ma jaz vedno skrbim, da ga dvignem....... povprečje seveda!! Grin Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #32 - 01.02.2003 at 21:31:21
 
Pomembno je, da se venomer dviguje. Povprečje seveda. 8)

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #33 - 03.02.2003 at 01:56:34
 
No Harry pa poglejmo kako ga dvignejo naši novi člani vpisani v zadnjih dveh tednih. Še vedno govorimo o povprečju.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #34 - 03.02.2003 at 02:45:18
 

V preteklih štirinajstih dneh se vas je na Svet pogovorov registriralo 12 novih članov v izredno mešani zasedbi tako po spolu,  po vašem profilu, kot seveda po tem koliko ste bili v tej začetni fazi pripravljeni sodelovati tu pri vas na Svetu pogovorov.


Marmar, XXX, Tatjanca, Maja10, Icelord, Vampirka, Miki, Pina, Abstract, Agroteam, Krneki in  Sončnica ste torej vsi vi novi člani. Na prvi pogled brez pretresov, a za tiste, ki forumu sledimo, nam je znano, da je XXX kljub samo svojima dvema postoma odprl novo poglavje o katerem vsaj do sedaj mnogi niso hoteli premišljevati. Niti ne bom na tem mestu pisal vsebine o čem gre, preprosto si lahko vse to preberete na http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...

12 novih članov ni veliko, tudi to ni zanemarljiva številka. A vendarle niste dosegli nekih sila rekordnih povprečij postanja.  Preprosto zadnjih 14 dni ni bil vaš termin, zato še vedno stojite na 0,75 posta na uporabnika, kar je malo glede na vse redne člane, ni pa veliko proti tistim, ki so tu več mesecev, a vendarle še vedno klofajo travo namesto tipkovnice.

Dragi novi člani. Portir Andres vam na tem mestu zaželi dobrodošlico, hotel Svet pogovorov, "še ni" zaprt,  se pa je ta sprelevil predsvem v zadnjem tednu v neke vrste fuk sobe.  In tako je tudi prav, čeprav je naša Marjana rekla, da ni za sex, lahko za spolnost ali eventuelno seks.  Glasujem za njo in za sex. Smiley
Vi pač, ker ste novi in vas še ne poznamo pravico glasovanja sicer imate, a se morate zato najprej oglasiti, ker le tako bomo vedeli, če med nami ste ali ne.

Kot rečeno. Pretekla dva tedna nista bila uspešna, tudi ne neuspešna, a si poskusite to popravit kot stari ata na drug način. On si bo pač zategnil naramnice za vas pa velja to isto, a vseeno malo drugače.  Postanite del nas, spoznajmo se bolje skozi samo dva linka

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1038949...

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1035972...



Vaš portir: Andres




Back to top
« Last Edit: 03.02.2003 at 13:18:56 by Andres »  
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #35 - 10.02.2003 at 01:30:16
 

Portir v pogodbenem delovnem razmerju je dragi novi člani opazil sila veliko zanimivost, ki se je zgodila ob vpisu mnogih, ki ste na forum prišli pretekli, ali 6. teden letošnjega leta.
Foto robot  Gape.org registra multy scaning system nenavadno.com je  našel  Majto, Matxresa, Matroza, Screamofthebutterfly, free.cat in Mirjano.

Niti vam ne bom pel toliko hvalospeva, preprosto poudarim, da sta nepravilno ali pavšalno svoj register izpolnila le Majta in Free.cat.
A vendarle me bode v oči tisto kar ne le portir, tudi drugi člani opazijo v trenutku. To so vaši posti.  
Od vseh šestih novo registriranih je samo Mirjana oddala post kar pomeni, da ste skupno napisali 0,16 posta oziroma 2 besedi na uporabnika. Čestitke tebi Mirjana. A naj vam bo. Dve besedi sta lahko očarljiv nadomestek vseh postov in nabranih zvezdic, saj recimo portirju se dogaja da dnevno dobi najmanj dve besedi od iste osebe na mesiđ mobitela.  Ti dve besedi ne boste verjeli sta: Ljubim te.  
Istočasno naglašam, da je Mirjana prvi južno zamejski član Sveta pogovora. Vsaj tako ji piše v piše profilu. Location: Varaždin. Free. cat in Screamofthebutterfly oba vsaj delno živalske porekla vpisani tik za Markozom in Matxresom.  Fantastično fanta. Screamofthebutterfly vama mora ustrezati.  Profil paše, četudi bi bila razlika med vami 16  let.  in ne le nekaj mesecev in v drugem primeru 6 let. Majto niti ne vemo kam bi jo lahko opredelili. Vemo le, da je na forumu prisotna Majta, ostani tu še naprej, vsaj do tvojega prvega posta. Vsi nadaljni bodo prišli sami.

Portir se veseli tudi dejstva, da mnogi med vami foruma niste zgrešili, kar se je na Svetu pogovorov že zgodilo. Preprosti je vsak od vas  našel pravo luknjo, le obriti bo treba nekoliko-dlani, ker tako boste lažje tipkali:D

Veliko lepih trenutkov na SP vam novi člani želi vaš Portir, z začasno dovolilico od rampe naprej.


Andres





Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #36 - 13.02.2003 at 15:37:42
 
Bom izkoristila tole priliko, da pozdravim b5, s katerim sva se virtualno srečala že nekje drugje. Pa tudi Mirjano, s katero sva se večkrat srečali v živo. Wink

Upam, da bosta povedala par pametnih. Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #37 - 13.02.2003 at 21:34:32
 
Marjana hvala ker si naše nove člane pozdravila. Jaz jih bom v nedeljo zvečer, takšen dvojni pozdrav pa je menim dovolj trdna podlaga, da vsi ti novejši in novi člani tukaj ne bodo ravno zaspali.  
In mimogrede.  Andres je opazil da ima "space" tipko zelo zribano. Pravzaprav je gladka   le na eni strani. Vestno, deformirano tipkanje ali vesten deformiran portir?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #38 - 13.02.2003 at 22:05:59
 
Šele sedaj sem opazila tole.
Je pa res, da je tule ogromno strani in da jih odkrivam postopoma in da je branje le teh zavzeme večidel mojega postopanja tukaj.
Pa vendar  sem bila takrat kar pridna, a ne?!

Hvala za dobrodošlico in vse vas lepo pozdravljam!!! Smiley
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #39 - 13.02.2003 at 22:17:23
 
Lepo pozdravljena, Io !

pridna si full, pa prima pišeš Cheesy
res sem vesela, da si med nami.


Pa tudi vsi ostali, toplo dobrodošli na Svet pogovorov Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #40 - 13.02.2003 at 22:38:18
 
Devi, grazie, grazie!!! Wink
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #41 - 13.02.2003 at 23:09:03
 
Io!

Ker si tako pridno prebrskala forum in ker si nam zaupala celo kraj bivališča ti dam še en link. Tako se bomo spoznali še bolje.

Andres

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1038949...
Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #42 - 14.02.2003 at 15:17:23
 
Zahvaljujem se vsem  za dobrodošlico  Smiley Smiley Smiley.
Za enkrat se še malo razgledujem, hmalu pa se bom veliko bolj aktivno vključil.
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #43 - 16.02.2003 at 23:04:39
 

Novi člani vpisani v 7. tednu leta, ki ga zapisujemo 2003 so  del foruma, ki je dal od sebe največ odkar Portir v začasnem delovnem razmerju pomni.

Čestitam torej Hiperboreji, ki je med nas prinesla štiri nove poste v enem tednu, kar za novo članico ni malo.
Priznam Hiperboreja, ko si se vpisala sem se te ustrašil, saj imaš grozen nick, a sem potem to nekako s tvojimi posti uskladil, tako, da me v bodoče ne bo več motilo. Pač nenavaden nick, za nenavadne ljudi. Drugače lahko napišem. Tvojega nicka sem se že navadil, zato spremljaj naslednji post za tem.


Tyler_Vaughn resda le z enim postom, toda vsaj profil kaže na to, da se med nas nisi prišel igrati slepih miši.  Ostani še naprej tu, saj po prvem postu  ne napišeš več veliko, ali 000, ter tako nabereh celih 1000.   Torej Tyler!   Si na poti k tvojim prvim tisočim postom.

Tajna je ostala brez posta, a se ji to šteje kot opravičilo, saj vemo, da ni odšla, še vedno je tu, le preveč tajne ima v sebi, zato mora poiskati tisti pravi njej primeren topic in se nasankati gori.  

b5 postovski rekorder v preteklem tednu je za sabo pustil elegantno številko ali 5 postov.  Čestitam.  Bržkone delaš uslugo Tajni, a ti to lahko prej koristi kot ne, čeravno je Tajna celih 12 let mlajša.

Z eno besedo dragi novi člani, Portir je pričakoval vse vas nove vpisane v 7. tednu letošnjega leta in vaše povprečje oddanih postov je 2,5 na uporabnika. Če bi bil jaz ne le Portir, temveč predsednik društva Sonce, za katerim forum stoji, bi vas brez odlašanja povabil na večerjo. Ampak sedež kot tudi predsednik društva je na Gorenjskem zato, boste morali na prvo srečanje, ki bo v prihodnje,  upajte na Štajerskem.  
In mimogrede, Portir je iz Kranja:D:D:D

Želim vam veliko prijetnih uric tule na forumu, želim vam veliko dobrega nauka kot seveda želim, da bi nas še več stvari naučili.  

Vaš portrir v začasnem delovnem razmerju: Andres Portyrski






 





Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #44 - 16.02.2003 at 23:36:04
 
Hiperborea in B5!

Za vaju imam skromno nagrado. Čut mi veleva, da to moram storiti in tak torej tudi bo.  V kratkem vama izročim vulkanski kamen, za uspešen postovski prvi teden, ki sta ga prebila tu med nami na Svetu pogovorov.
Zakaj ravno vulkanski kamen? Predvsem zato, ker je nek zdravnik alternativne medicine ugotovil, da tovrstni kamni iz Islandije sevajo prvotno energijo Hiperboreje. Torej vpisala si se v pravem času Hiperboreja, ti B5  pa ga dobiš iz drugega razloga. Oddal si največ postov pretekli teden kar sem napisal v zgornjem postu.

Vajin portir:  Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10