Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 10
(Read 33646 times)
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #45 - 17.02.2003 at 13:21:36
 
Najlepša hvala! To bo še en lep kamen (predvsem koristen) v moji zbirkici...

Grin Grin Grin
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #46 - 23.02.2003 at 23:59:25
 


Vstopili smo v nov teden in čas je da vas portir vse vas, nove člane, vpisane v 8. tednu letošnjega leta tudi pozdravi.
Multy, je z vpisom pohitela že pretekli torek in je tako do današnjega dne imela dovolj časa ter izpolnila registerski profil tako kot se zagre.  Vsi ostali člani očitno na to ne dajo veliko, čeravno vemo, da je za njo vpisana Kiks povedal več kot zadosti o sebi že v njenih postih. Obenem Kiks tudi nosi rekorde postov, kar ta teden ni bilo težko, saj so vsi razen nje ostali brez.  Je pa Kiks odpra popolnoma novo poglavje življenja na zemlji zato pač sledite njenim topicom. Morda se ostali uporabniki kaj naučite, morda zavijete v slepo ulico.
Bubble, ostal si kot rečeno brez posta, verjetno te moti zvečilni zato pač ko boš pripravljen pridi kaj med nas. OK?
Katamaran. Niti ne vemo katerega spola si, a bržkone gre za moškega, ki se je zmotil, ko je forum iskal. No, dvojni vpis se zgodi, ravno tako površnost pri vpisu, zato dragi novi član, snemi sedlo s sebo raje jahaj sam.
Montval. Tebe sem najprej opredelil v neko gasterbajtarsko ekipo, toda ker se nisi oglasil, sem to domnevno zavrnil, saj lahko gre za najstnika, ki ima na vsaki strani drugo ime. Skratka od tebe je ostal samo še besedni val na gori, ter enako kot druge z 0 posti člakamo da snameš masko in začneš dihati.  Najbolje še prede se vojna začne.

In kam vas vse vpisane pretekli teden uvršča statistika? Zahvaljujoč Kiksu in njenim dol metanjem je vaše povprečje  1,4 posta na uporabnika.  Čestitam torej, vsem vam, ki ste vsaj sodelovali pri vpisu in s tem hkrati pri tvorbi tega malega spletnega dela imenovan Svet pogovorov.


Vaš portir: Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #47 - 25.02.2003 at 01:52:27
 

Posebni pozdrav voščim bubble in Montval pa tudi ostalim, kiks, multy, katamaranu, enako. S temi vpisi, kot vas pozdravlja Andres, se odpre nov drug Smiley svet .


Karmen




Back to top
 
 
IP Logged
 
maya
1
*
Offline

sončna voda
Posts: 29

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #48 - 25.02.2003 at 22:39:33
 
Jaz pa na morju spočeta, verjetno V morju  Wink saj se mi po žilah slana kri pretaka, sicer pa ugledala sonček 4.5.1968
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #49 - 25.02.2003 at 22:47:06
 
Ne vem točno kakšna si Maya. Sočna kot morski valovi ali nič sladka? Vseeno je cool vedeti, da si bila spočeta v morju.  Bom tvoje rojstne podatke prenesel v drug topic.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
maya
1
*
Offline

sončna voda
Posts: 29

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #50 - 25.02.2003 at 22:48:55
 
Sem opazila ja, da sem malo zabluzila, ampak če hujšega ni...bo že... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #51 - 01.03.2003 at 23:42:36
 
To pot za spremembo  dragi novi člani, vas portir v začasnem delovnem razmerju, pozdravlja na sobotni večer.
Šest novih članov, je med nami s skupno nekoliko višjim povprečjem postanja kot skupina vpisana pretekli teden.
Maya, Ezav, Deepblue, Arabella, Xabaras in JOc tvorite to novo skupino s skupno 2,16 posta na uporabnika.  
Maya, s tremi posti se je zagrela na chatu, zato hvala Ziby, brez tebe bi ne bilo toliko žensk najine generacije tu vmes.  Grin Grin
Ezav. Zanimiv nick ki močno spominja na našo Evo z nickom EvaZ. Še vedno ne morem izključiti, da Ezav, ni Miha, zato prosim, Ezav in EvaZ, naključja kot vesta ni, so le podobnosti. In Ezav je v tem slabem tednu kolikor je registriran nabral 4 poste.  Čestitajmo mu, za morebitne podvige, ki bodo sledili v naslednjih mesecih, tednih dneh.
Kot postovski rekorder tega tedna je ravno tako chatovski plen Deepblue ki je slabo izpolnila svoj profil.
Ne zahtevamo veliko, če ti rečem deep.  Pač nek profil je spodobno pokazati. Deep. Isn"t  it?
Arabella. To zapeljivo ime, trga italijanske prestolnice  Grin Grin trena vse po šivih. Žal je na forumu obratno, saj gre za drugačen forum, kot si ga vajena Arabella, v to sem prepričan. Posta še nimaš, ravno tako površen profil, zato kaj čem. Čakamo tebe oziroma čakamo te, da bi nam povedala, če si zgrešila forum ali ne.
Xabaras ima resda samo en post, toda portir ti bi oprostil tudi če nebi imel nobenega. Vsaj profil si za vse dekline tu solidno izpolnil in kar ti nabije pri točkah je tvoja stran in logično razmišljanje. Sicer sem o tem kar piše na tvoji strani nekoč pisal ravno tu na forumu, a prišel si kot naročen. In veš, Xabaras, naj ti le nasvet dam tule vmes. Mi moški kot vem ne sedimo ko ščijemo. Verjamem tudi ti ne.
Zadnje vpisani je Joc. Fanta je kap, ko je videl, da je forum sestavljen pretežno iz žensk. Uspelo se mu je registrirati, nikakor pa ni mogel skupaj spraviti prvega posta.  In napeto ratuje Joc.  Morda je celo bolje, da ga ne. Cheesy

Portir na "začasnem delu v tujini" je prišel do konca današnjega pozdrava. Na Svetu pogovorov vam želim veliko prijetnih uric, ne želim pa vam, da bi prekleli vse impulze ki vam gredo na tej strani v nič.

Vaš portir: Andres







Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #52 - 02.03.2003 at 08:47:53
 
dobl smo 500 člana kdo je to?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #53 - 02.03.2003 at 12:24:53
 
Quote:
dobl smo 500 člana kdo je to?



Kot predsednik društva bi moral 500 člana sam pozdravit. Kdo je to, mislim, da ti ni težko pogledat.
In mošnjiček? Boš kaj primaknil?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #54 - 02.03.2003 at 15:22:37
 
like always andres sej veš, protokol smo določl, skupi z tabo, da vsak 100 član dobi simbolično darilce...

zato tud sprašujem to?

je bla to Arabella?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #55 - 03.03.2003 at 20:29:24
 
Samo jaz sem še vedno samo Portir v začasnem delovnem razmerju, ti pa Bedak.  Torej?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




;)Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #56 - 05.03.2003 at 00:29:50
 
še zmeri sem Wink

sam kar delaš ti delaš ti, jaz se v to ne spuščam, bom pa ko mi poveste kdo je bil to, naredu naslednji korak...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #57 - 08.03.2003 at 17:19:16
 
b5 wrote on 17.02.2003 at 13:21:36:
Najlepša hvala! To bo še en lep kamen (predvsem koristen) v moji zbirkici...

Grin Grin Grin



Včeraj 7. marca sem izpolnil svojo obljubo in b5 je v svojo zbirko kamnov naložil še enega.  V Krčmi Kaja na Bledu kjer sta vedeževala Borut in Vilma sem mu izročil kamen. Drugi, ki je bil prvotno namenjen naši članici Hiperboreji pa sem izročil Io, saj se je prva nagradi odrekla.
Obema se zahvaljujem za prijetno družbo, spoznali smo se, srečali se bomo še enkrat, skratka, hvala za obisk in vse lepo pretekli večer.  Upam, da vama "gost večera" prekajeni losos ni pregnal nagona po francoskem poljubu.  Grin Grin Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #58 - 08.03.2003 at 18:37:39
 
Ima pa močan okus, tale prekajen losos. B5 ga ni jedel, ker ne prenaša nič morskega. Pa še jaz bi morala domov peljat!
Lepo je, da smo se spoznali.
Pa še enkrat hvala za kamen!
Se vidimo! Wink
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
TAjnA
1
*
Offline

Ne sanjaj svojega življenja,živi
svoje sanje!
Posts: 2
Ljubljana
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom III.
Reply #59 - 08.03.2003 at 20:00:01
 
hmmmm...le kako naj začnem...
Še kako res je,da je vsak začetek težak,če pa dolgo odlašaš,je še toliko težje.In tako imam jaz trenutno zelo velike težave s temle pisanjem mojega prvega posta,toliko večje pa se mi zdijo zato,ker se nekako počutim malce krivo,da sem tako dolgo odlašala...a imam dokaj opravičljiv razlog...srčece mi hitreje bije,zdi se mi,da sonček le zame sije...ja seveda,ljubezen je posegla vmes!In zdaj plavam nekje med oblaki...A očitno mi je nek notranji glas rekel,naj se vsaj za nekaj trenutkov spustim nazaj na Zemljo in se spomnim še malo na vas  Wink
Torej...lep pozdrav vsem članom tega prečudovitega foruma!
Upam,da bom zdaj bolj pridna kar se pisanja postov tiče,a nič ne obljubljam zdaj,ko nisem povsem pri sebi;)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 10