Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11
(Read 68336 times)
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: sanje
Reply #105 - 05.03.2003 at 18:52:25
 
Hja, saj "nečist" verjetno že zelo hitro postaneš. Po moje že v času, ko še ne razumeš kaj se dogaja okoli tebe..
Jaz sem recimo začel pri dveh letih naekrat škilit, še zdaj ne vem od katere travme ali onečiščenja; to se je sicer popravilo (škilim že dolgo ne več) a se mi je včasih dogajalo, da so se mi med globoko meditacijo - ko se začnejo čistit take globoke travme -  oči navznoter obrnile, da sem potem rabil ves dan da sem prišel iz tega. Res me zanima zakaj in od česa je to..
Kako mnenje?

Glavno pa je vseeno, da smo zašli totalno oftopic Smiley
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: sanje
Reply #106 - 06.03.2003 at 15:48:27
 
Quote:
Jaz sem tud danes sanjala eno đankico. Na banki sem našla sem zlat uhan in sem ga želela nekomu dat. Najprej sem ga ponujala eni mali punčki, pa ga ni hotela imeti, potem sem ga pa ponudila eni đankici (faco poznam iz ulic) in ga je vzela, pa sem ji še rekla: "samo, če ga misliš prodat, potem mi ga raje daj nazaj." Opazila sem, da je naredila s kazalcem tisto kretnjo: to pa ne!. Zdaj pa ne vem, kaj je mislila, al da jaz naj ne zahtevam tega, al pa, da tega pa res ne bo naredila. Zraven pa je bila še ena punca z ogromno količino bankovcev v roki, ki jih tako močno stiskala, da je švic kar kapljal dol. Hotela ga je položit nekam.

No, samo sem želela to napisat. Če se komu da, naj kakšno reče.

Zadnje čase dosti sanjam, kar se mi naslednji dan usresniči nekako tako, da lahko ozavestim. Zanimivo pa je, da so moje sanje kot nek negativ. Ko se zgodijo v real lifeu, mam obrnjeno oz. eno drugo vlogo - to opažam.

Nagradno vprašanje: koliko oseb zares nastopa v teh sanjah?

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: sanje
Reply #107 - 06.03.2003 at 16:06:36
 
Ena? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: sanje
Reply #108 - 08.03.2003 at 15:43:16
 
Meni pa so danes v sanjah kar trije zobje ispadli.  Sad
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: sanje
Reply #109 - 08.03.2003 at 17:30:59
 
V sanjah je moje telo menda umrlo, potem pa sem si ga naložila čez ramo in ga, da ne bi bilo napoti, odnesla v neko sobo, kjer je bilo že en kup drugih teles.
Sem si rekla, da si bom cele sanje zapomnila, da sem jih vseeno skoraj pozabila Tongue
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: sanje
Reply #110 - 09.03.2003 at 19:51:33
 
Bila v bližini hiše saršev, in sem pogledala proti gozdu.
In gozd je bil čisto drugačen, čisto čaroben, vsa drevesa so bila čudovita zelena, rdeča in modra barvna kombinacija...  Mislim, kar nisem se mogla vsega skupaj nagledat, oblike niso bile ostre, barve so kar žarele... Je barvno vleklo tudi na roza in vijolično, mal tudi na smaragdno pa turkizno...

To sem si najbolj zapomnila. Svašta...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: sanje
Reply #111 - 14.03.2003 at 11:35:34
 
jest sem pa dons ponoč (med drugim) sanjala o našem Harryju  Grin  pa ga osebno sploh (še) nisem spoznala  Grin

blo je pa tko: imeli smo družinsko srečanje in na njem sem govorila z Ivotom,  bratrancem mojega očeta, ki zadnjih 40 let živi v Celju. To naj bi bil Harryjev tast  Grin

in potem sva začela kar tekmovati, kdo bo vedel povedati več lepega o Harryju Grin
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: sanje
Reply #112 - 14.03.2003 at 12:38:05
 
Grin

Potem pa je že skrajni čas, da se spoznata!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: sanje
Reply #113 - 14.03.2003 at 15:19:23
 
Po mojem mnenju sanje niso nič drugega, kot sortiranje podatkov, ki so se nabirali v naših glavah čez dan. Pač defragmentacija, da imamo potem naslednjič te podatke takoj "instinktivno" na voljo. Seveda se nam to sortiranje prikazuje tudi vizualno, takrat vidimo delčke naše podzavesti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: sanje
Reply #114 - 14.03.2003 at 15:44:45
 
himynameis wrote on 14.03.2003 at 15:19:23:
Po mojem mnenju sanje niso nič drugega, kot sortiranje podatkov, ki so se nabirali v naših glavah čez dan.



Sanje so tudi to, in še mnogo več.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: sanje
Reply #115 - 15.03.2003 at 06:46:00
 
himynameis wrote on 14.03.2003 at 15:19:23:
Po mojem mnenju sanje niso nič drugega, kot sortiranje podatkov, ki so se nabirali v naših glavah čez dan. Pač defragmentacija, da imamo potem naslednjič te podatke takoj "instinktivno" na voljo. Seveda se nam to sortiranje prikazuje tudi vizualno, takrat vidimo delčke naše podzavesti.


SUPER.himynameis...Smiley
DAJ nam še kaj ZAUPAJ....
Res je, da večinoma Sanjamo sanje dneva, ki so ga preživeli, a  v simbolih, so pa lahko tudi nadaljevanje dnevnih dogodkov. Povedo nam, kjer lahko še kakšno stvar dodelamo in predvsem pazimo
Večinoma pa sanjamo tisto, kar v življenju največ počnemo. S čimer se največ ukvarjamo. Wink



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: sanje
Reply #116 - 15.03.2003 at 08:54:12
 
Zadnje čase, se po noči, sploh ne morem naspati. Celo noč, se mi samo sanja, zjutraj se pa spomnim le 1% sanj, kar je za mene zelo nenavadno. Spočita pa tud nisem nič.
Začela sem se pa tarot učit. Misli kdo, da bi to utegnilo bit povezano?
Za mene je to problem, ker sem velik zaspanc, pa se sploh ne morem naspat.  Cry
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: sanje
Reply #117 - 15.03.2003 at 13:29:52
 
A mi zna kdo razložiti moje sanje?
Najbolj mi je ostalo v spominu, da sem spala na nekem kamnu pred hišo, med spanjem se mi je dogajal nekaj čudnega in sem imela občutek, da moje energetsko telo razpada pa sem si rekla, ja saj ni nič čudnega in se s tem nisem obremenjevala, pa sem spala naprej.

Ko sem se zbudila, je moja mati prišla mimo čisto panična, da je bil full močen potres, da se je vse razpadel. Pogledala sem okoli sebe in sem videla, da sem spala pred bloki, ki so bili čisto razpadli, pa nekako so bile narejene ojačitve, tam kjer so bile razpoke.
Potem pa sem si rekla, saj sploh ni z mano nič narobe, potres me je tako tresel, pa še dobro da sem spala vzunaj ???
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: sanje
Reply #118 - 15.03.2003 at 17:22:53
 
Nekaj časa nazaj sem brala, da se SANJE ali dejanja rojevajo iz našega doživljanja. Kar pomeni, da človek, ki sanja negativne sanje in od tega prevzame tudi njeno sporočilnost, se potem tudi usmeri v to delovanje in se tisto slabo potem res zgodi. Človek se torej na podlagi sanj res preusmeri s svojo zavsetjo v ta dejanja.
In bila sem presenečena, ko je pisalo, da nekdo, ki je zmožen BRATi sanje, dajati iz njih napotke za življenje, za kar mora imeti tudi veselje in zmožnosti  - mora biti vsekakor tudi MODER in zelo POŠTEN človek.
Zanimivo.
Potem sta bila C.G. Jung in S. Freud -  ena izmed njih MAR?

Ah, sanje.

Io

Verjetno so ti sanje hotele povedati, da Si nekje na razcepu poti, pred neko veliko odločitvijo, ki jo moraš sprejeti. Da boš bolj energetsko polna v sebi, moraš paziti na svoje telo, ki te na nekaj opozarja, ali pa na njem delaš neke spremembe. Seveda pa ne pozabi, da sta si ti in mati zelo blizu, moraš, pa biti dovolj trdna in pomagati tudi njej. Ne glej samo nase.
Io, to sem samo čutila, da je tako, pa saj, tako je ko nekje sanjamo mater in sebe. Potem že veš v čem je povezava. ČE pa je potres pa sploh. Skušaj biti bolj prijazna do nje -  do domačega okolja nasploh. Deli se, deli svojo ljubezen in potresov ne bo več.
Bodi prizanesljiva do sebe in drugih.


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: sanje
Reply #119 - 15.03.2003 at 17:40:32
 



Quote:
Jaz sem tud danes sanjala eno đankico. Na banki sem našla sem zlat uhan in sem ga želela nekomu dat. Najprej sem ga ponujala eni mali punčki, pa ga ni hotela imeti, potem sem ga pa ponudila eni đankici (faco poznam iz ulic) in ga je vzela, pa sem ji še rekla: "samo, če ga misliš prodat, potem mi ga raje daj nazaj." Opazila sem, da je naredila s kazalcem tisto kretnjo: to pa ne!. ...


Malazvezdica.Tudi jaz bi eno rekla glede na tvoje sanje. In tole malo deklico sem videla kot TEBE, ko si bila majhna. To si bila ti, rada si imela vse, kot zlato, ki ga sedaj ponujaš tej mali deklici, pri čemer je to prstan ali krog ( tvoje življenje ), pomeni izredno naklonjenost, da si že od malega rada zelo prijazna in vsem želiš ustreči. Ampak pazi-đankica se meni vidi, kot  - prehitro oddaš nekaj nekomu, ki to takoj sprejme, ti pa si potem v sebi prazna, kljub temu, da nekaj oddaš-nekomu pomagaš. Želiš si, da ti je nekje vrnjeno, a ni temu tako. In prav tista kretnja pomeni, da Se ljudje zadovoljijo samo s tem kar jim daš, vračajo pa malo. Lahko, da je to povezano še s tistim, ko si pravila ( oče in ti ), vsaj tako se mi zdi. Tvoje sanje zelo temeljijo na preteklosti, tam dosti čistiš in dodajaš. Torej sedaj si ti na vrsti - moraš Sprejeti pomoč - odložiti svoje Breme in se zaupati.
Sanje te lepo vodijo in ti jim slediš.


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11