Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 13
(Read 147771 times)
Miro
Ex Member




Re: Črna magija
Reply #45 - 17.05.2001 at 20:50:42
 
I think he's just one part of a 'mysterious' split person.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Črna magija
Reply #46 - 17.05.2001 at 22:39:33
 
Čestitam za dober odgovor Smirnoffu Miro. Glede anoinimnosti tukaj sem enakega mnenja kot ti in večina ostalih.  
To v nobenem primeru ni kakšen forum kjer bi se narod moral skrivati zato je vsaka anonimnost odveč.

In tisti, ki ste oporekali zaradi opazke angleškega jezika.  Menim, da če naredimo ta forum mednaroden se bomo zgubili med seboj kar pomeni, da to ne koristi nikomur od nas, skratka nastala bi zmešnjava. Nisem pa proti Gapeovi ideji, kjer bi ustanovili še en forum, ki bi bil mednaroden. Sicer pa menim, da je gospod Smirnoff južno slovanskega porekla in bržkone sam sebi ne zaupa semle vmes pisati v slovenščini. Če bi napisal po Srbohrvaško in razložil, da je v Slovenščini še slab bi mu osebno oprostil, saj pišem in govorim štiri jezike petega pa tako ali tako vsi znamo. In ta je seveda body language.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Abramelina
Guest




Re: Črna magija
Reply #47 - 18.05.2001 at 08:10:18
 
...torej...smo "mednarodno" neumni vsi skupaj...

tisti, ki so to želeli, so izvedeli veliko več o meni, kot kdorkoli o komerkoli od vas...

nasploh pa pametnejši odneha, zlasti če govorimo o različnih stvareh, delu, izkušnjah...očitno izmenjava ni možna, če se nekateri "poigravajo" celo z imeni...če želimo meriti osebnosti in moči...

le veselo naprej...     Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
101
Guest




Re: Črna magija
Reply #48 - 18.05.2001 at 08:41:55
 
 Smiley Respect.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija
Reply #49 - 18.05.2001 at 10:35:54
 
mah ste mi vi umetniki!

kolk se pa napadate?

dejte se mal umirit!

dejte ljudem prostora da zadihajo!!!

komi pridejo pa jih ubijete

ccc

brez nizkih udarcev prosim.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Črna magija
Reply #50 - 18.05.2001 at 12:07:21
 
Gape,

kar se mene tiče, sem osebno odgovoril na oseben napad name. Kar se tiče nizkih udarcev, nekdo pride sem na forum in jih takoj začne uporabljati. In normalno, izzove reakcije.
Ko so tolkli po meni kar na počez, javno dvomili o mojem znanju, sem odgovoril z argumenti. Argumenti pa so ostri in lahko bolijo, niso pa nizki udarci.
Kadar govorimo o čemerkoli, mi je popolnoma vseeno, ali kdo nastopa anonimno ali ne. Če pa se hoče kdo pogovarjati o Mirotu, naj se mi, prosim, predstavi.
Namesto tega sem v odgovor spet dobil meglo in sprevračanje pomena mojih besed.
Skrivati se in zlivati gnojnico po tistih, ki se javno predstavijo, je poniglavo in strahopetno.
Poniglavost in strahopetnost pa sta osnovna simptoma duhovne nerazvitosti. Nizek udarec? Ne, dejstvo.
Sicer se pa strinjam: naj vsak piše, kar hoče. Od vsakogar se lahko nekaj naučimo. Na primer to, da se moramo, če želimo ohraniti ta forum na nivoju, kakršen je sedaj, naučiti kulture dialoga.

Lep pozdrav
z neba nepreverjeni Miro
Back to top
 
 
IP Logged
 
Abramelina
Guest




Re: Črna magija
Reply #51 - 18.05.2001 at 15:08:39
 
Pa naj vendarle zaključim s pojasnilom o svoji neanonimnosti...enostavno je potrebno vse PREVERITI in PREBRATI in šele nato označevati ljudi za "skrivače, duhovno nerazvite, nesposobne dialoga" ipd...pa naj napišem zaradi ostalih:
-poglej na www.abramelina.com in preberi vsaj  poglavje o delu v Arji vasi
-v februarski Jani in marčevski številki Večera
poiščete lahko celo slike in tudi prebereš kaj več
-še bi se našlo kaj branja drugod, a ni cilj mojega dela vedno znova poudarjati, kdo sem...pomembno mi je, kaj in kako delam
-klikni še na POGOVORI na isti strani, kjer se nahajaš, poidi pod prireditve in poišči STARODAVNA BELA MAGIJA
-ko vse to opraviš, izveš, da se NE SKRIVAM in da sem bolj "javna" kot kdorkoli na tem forumu!!!Tako ste izvedeli ste o delu, kraju bivališča, videli sliko...kaj bi še radi nekateri kot Miro in Andreas?
Če bi bila odrezava in nesposobna komunikacije, potem bi rekla , da manjkajo še leta, številko mojega spodnjega perila ipd...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Abramelina
Guest




Re: Črna magija
Reply #52 - 18.05.2001 at 15:17:51
 
Pa še čisto za kraj, ker je zmanjkalo prostora...
ko boste pregledali vse, da bi izvedeli, kar se da o Abramelini, potem ne bo težko izvedeti, kdo je v resnici Strellikoff...pa še link je z moje strani nanj Wink
...ali hodite kaj na WAP:www.tagtag.com/strellnikoff


PA VSEM LEP POZDRAV...in hvala za reklamo, ki je nisem hotela, ampak ste jo nekateri "pravocirali"
z nedoslednostjo in preveliko vzkipljivostjo...
pa še eno vprašanje...le koliko stane, da si kupiš
naziv mojstra reikija...v Nemčiji okrog 5000 DEM...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Iam
Guest




Re: Črna magija
Reply #53 - 18.05.2001 at 16:32:11
 
A nihce ne vidi kaj pocnete?? Roll Eyes

Moje cisto nepristransko mnenje je, da ste vsi izgubili v medsebojnih obracunavanjih, ki ne peljejo nikamor in nimajo nikakrsne koristi. Nimam nic proti nikomur in se ne opredeljujem v nobeno smer, prav tako se bom izogibal nadaljnim odgovorom/pogovorom na to temo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
T.
1
*
Offline


Posts: 16

Gender: female
Re: Črna magija
Reply #54 - 18.05.2001 at 17:18:47
 
I agree with mister Strellnikof too Smiley
Tako radi se ljudje na tem forumu zadnje čase pogovarjajo o magiji,beli in črni in sploh. In od kje dobivajo ideje? Ne vem. Rekla bi, da je veliko takih, ki so izkušeni magi.Ali ste res? Če toliko veste povedati, potem bi bilo fino če bi res bili. Sicer pa, komu mar. Za 5000 mark je rekla Abramelina, ni problema, si že mojster. In nekdo pove splošno dejstvo, da se je treba za znanje in modrost truditi, močno truditi po več let...Ah kje pa. On je anonimnež in nima kaj o tem govoriti. Seveda, pomembno je, da si priznan od družbe, šele potem si lahko priznan tudi od tepcev.  
In ker moram izdati svojo identiteto naj povem, da nisem reiki strokovnjak, nimam noben družbeno priznanih simbolov glede duhovnosti in ker ne sledim človeškim neumnostim,moje ime tokrat ne bo oznaka za moj značaj ali ideologijo. Torej:moje ime ostaja Anonimnež.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija
Reply #55 - 18.05.2001 at 18:41:01
 
morm

'argument' je pogovor, ponavadi argumentiran.
tole tukaj (upam) ni kreganje ampak 'argument', pogovor o rečeh o katerih ima vsak svojo resnico in za njo (ponavadi) stoji. trdno. če nebi stal za njo o tem nebi razpravljal/a. in potem tega foruma nebi bilo. ker on je forum o resnici. o stvareh ki jih živimo; smo jih doživeli.

in upam da to niso napadi na osebe ampak pač prerekanje o resnici, katero bomo zgradili. skupno. čene, to ne bo Resnica - koda - Bog.

hotu sm predvsem rečt da bi bilo res fajn da dvakrat premislimo in šele potem butnemo vn (natipkamo) jezno. nekaj žolča ste (smo) zlili in počas bo dost. sm se tud jest tko že nafuku na lojzetovemu sajtu, kjer sem eno objavu in ko sem prišel naslednjič je ni blo, ostali so jo vidl jest pa ne, ker je tak čudaški (bugast) phorum. tko da ...

gre se pa tukaj predvsem za to da na novo definiramo črno magijo, ker stara definicija ne zdrži.
ali pač?
dejmo ugotovit in spoštovat znaje (resnico) drug drugega.
kajti
nihče ne ve vsega. vsi pa vemo vse.
in več svoje resnice ko deliš z drugimi večje so možnosti da ta resnica postane Resnica.

na forumih ljudje povedo o sebi kar hočejo. to je oblika provokacije na forumih. tudi sam to ponekod počnem. najprej eno anonimno kost vržem, pol se podpišem z mailom (in tisti ki trikrat premislijo (in imajo hkrati tudi dovolj netnega znanja) preden se spravijo na novega pisalca, si na osnovi maila lahko ustvarijo mnenje o meni, saj lahko najdejo moj sajt in če si vzamejo čas lahko ugotovijo kako razmišljam ipd), nazadnje pa še za une ki so se mal preveč razhudili nad mano, objavim še naslov do sajta. če pa komu sploh ni jasno nalimam še link na tja kjer sem to že podrobno obrazlagal.
in potem je ponavad tišina, kar pa ni moj namen, ampak tko ponavadi je.

sej pravim, vsi so naši učitelji in na napakah se učimo.

morate pa priznat:
tale mirotova RESNIČNA prigoda Z UČENKO nas je pripravila do lepe argumentirane razprave, ki pa je (na žalost) zašla off topic (se mi zdi).

pa sej veste ... dol lepo piše ...

ps
odkar sem opazil tale žolč čitam site od abrameline sicer še nism pršu do konca ... time's a bitch
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija
Reply #56 - 18.05.2001 at 18:44:38
 
pa ne da se je rušt začel
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija
Reply #57 - 18.05.2001 at 18:47:42
 
prasec se ruši; bom probu zrihtat.
dejte se odlogirat ven; če kdo pride na novo pa naj se ne logira sploh.

od 18:50 do 19:00 mi dejte časa

gape
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija
Reply #58 - 18.05.2001 at 18:52:58
 
testam
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija
Reply #59 - 18.05.2001 at 18:55:34
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 13