Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
(Read 61050 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #45 - 13.06.2010 at 12:43:25
 
Dreammer

Si ti že slišal za Kanjuha (Rusina) in njegovo knjigo'' Deseti gospodar sveta????

On govori o Srbih kot o hendikepiranem narodu,ki je v svoja izvorna slovanska imena edini vrnil pomanjševalnico-Pavlov-Pavlović!!!Ptrov-Petro-vić!!! On jih ima za izgubljen narod ,ki nikakor nima lastnega poslanstva,ker je sam sebe zavestno degradiral. Jaz sam sem vso svojo poklicno kariero pretežno delal v bivši Jugi. Tako,da mentaliteto Srbov-Albancev-Hrvatov-Makedoncev zelo dobro poznam. Srbi v ničemer niso drugačni od drugih narodov bivše Juge-egoizem je povsod najprej.Je pri nas drugače?? Cheesy

Če ti kaj pomaga? Sam osebno jih ne ocenjujem kot velik narod!! Sad
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #46 - 13.06.2010 at 12:45:25
 
ego-3p wrote on 13.06.2010 at 12:35:22:
Kaj je namen piramid ? Un tip je govoril o tem da pomagajo zemlji usmerjat energijo da je namen vseh  piramid na zemlji to da bodo pomagale planetu pri dvigu zavesti ...
Lih sem se tut spomnil na une spirale na nebu ki so ble vidne zdej pred kratkim hm kje ze tocno ne spomnem , oblike kot mini galaksija kaj bi to lahk blo ?
lp : )



nowp ni tko tole veš .... po mnenju teh srbskih vidcev to ni tkole  veš.....

heh: pravijo da piramide v Srbiji in v Bosni izkoriščajo zlobni temni Sirijani A kot vstopno točko fokusiranja časovnega tunela po katerem bodo prišli ....

KOnčni point tudi spet ni v tem, ampak v tem da bodo Srbi mobilizirali vse duhovne sile/moči/kandidate in pojačali kupolo svetlobe ko bo preprečila tole invazijo ....

Sam napisal preberite si str. 8 pa 9 na objavah v temi Srbi = Sloveni   .....

tako da Lojz: tudi tebio svetujem da si izmisliš neko večjo kolosalno potegavščino da ti bo še naprej kdo verjel poglej kako znajo biti naši južni sosedje pri tem izvirni .... lollll    hhhh Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #47 - 13.06.2010 at 12:52:45
 
Alojz in Sandib wrote on 13.06.2010 at 12:43:25:
Dreammer

Si ti že slišal za Kanjuha (Rusina) in njegovo knjigo'' Deseti gospodar sveta????

On govori o Srbih kot o hendikepiranem narodu,ki je v svoja izvorna slovanska imena edini vrnil pomanjševalnico-Pavlov-Pavlović!!!Ptrov-Petro-vić!!! On jih ima za izgubljen narod ,ki nikakor nima lastnega poslanstva,ker je sam sebe zavestno degradiral. Jaz sam sem vso svojo poklicno kariero pretežno delal v bivši Jugi. Tako,da mentaliteto Srbov-Albancev-Hrvatov-Makedoncev zelo dobro poznam. Srbi v ničemer niso drugačni od drugih narodov bivše Juge-egoizem je povsod najprej.Je pri nas drugače?? Cheesy

Če ti kaj pomaga? Sam osebno jih ne ocenjujem kot velik narod!! Sad



what??tok str si že ti ???  hudo to!!! lej kje s pristal v svojem lajfu --- zabijaš ga  v virtuali,  Lojz  kaj bo iz tebe ..... kmal greš tja čez  na drug peskovnik ti pa tlele glavo v pesek tiščiš in  zapravljaš svoj odmerjeni čas .... jaz bi ti že pokazal za tole prepuščanje !!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #48 - 13.06.2010 at 13:00:01
 
Meni ni potrebno tvoje svetovanje Dreammer.Lahko debatirava sporočava -Nikakor pa se ne ocenjujeva in svetujeva- ok?

Tvoj moj izvorni dom bele rase je Sirius. Tam živijo tvoji sobratje. Pokojni dr.Susman si je edini upal to javno povedati.SIRIUS-je povezal z izvorom JEZUSa Kristusa. Kako to opravičiti to tezo pa Susman ni znal!!! Rase na Zemlji ima vse svoj galaktični izvor in tudi vse zemeljsko življenje.
Ti ki sanjajo o invaziji iz Sirusa naj se pod nosom obrišejo.Nikakršne invazije ne bo. Vesoljni Etični kodeks-Galaktične Sončne Dinastije zavezuje Sirijane k spoštovanju.
Svobodna volja slehernika bo odločila kje in kako bo živel znotraj te galaksije. Naši predniki so se odločili prostovoljno živeti tu. Vse drugo je bluzenje!!! Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #49 - 13.06.2010 at 13:02:23
 
Dreammer wrote on 13.06.2010 at 12:52:45:
Alojz in Sandib wrote on 13.06.2010 at 12:43:25:
Dreammer

Si ti že slišal za Kanjuha (Rusina) in njegovo knjigo'' Deseti gospodar sveta????

On govori o Srbih kot o hendikepiranem narodu,ki je v svoja izvorna slovanska imena edini vrnil pomanjševalnico-Pavlov-Pavlović!!!Ptrov-Petro-vić!!! On jih ima za izgubljen narod ,ki nikakor nima lastnega poslanstva,ker je sam sebe zavestno degradiral. Jaz sam sem vso svojo poklicno kariero pretežno delal v bivši Jugi. Tako,da mentaliteto Srbov-Albancev-Hrvatov-Makedoncev zelo dobro poznam. Srbi v ničemer niso drugačni od drugih narodov bivše Juge-egoizem je povsod najprej.Je pri nas drugače?? Cheesy

Če ti kaj pomaga? Sam osebno jih ne ocenjujem kot velik narod!! Sad



what??tok str si že ti ???  hudo to!!! lej kje s pristal v svojem lajfu --- zabijaš ga  v virtuali,  Lojz  kaj bo iz tebe ..... kmal greš tja čez  na drug peskovnik ti pa tlele glavo v pesek tiščiš in  zapravljaš svoj odmerjeni čas .... jaz bi ti že pokazal za tole prepuščanje !!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin


Vidiš to je tvoj primitivizem!!!!Se pravi,da je udeležba na tem forumi izguba časa.Ozaveščanje tudi? Ti rad pljuvaš sam nase?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #50 - 13.06.2010 at 13:07:05
 
Alojz in Sandib wrote on 13.06.2010 at 13:00:01:
Meni ni potrebno tvoje svetovanje Dreammer.Lahko debatirava sporočava -Nikakor pa se ne ocenjujeva in svetujeva- ok?

Tvoj moj izvorni dom bele rase je Sirius. Tam živijo tvoji sobratje. Pokojni dr.Susman si je edini upal to javno povedati.SIRIUS-je povezal z izvorom JEZUSa Kristusa. Kako to opravičiti to tezo pa Susman ni znal!!! Rase na Zemlji ima vse svoj galaktični izvor in tudi vse zemeljsko življenje.
Ti ki sanjajo o invaziji iz Sirusa naj se pod nosom obrišejo.Nikakršne invazije ne bo. Vesoljni Etični kodeks-Galaktične Sončne Dinastije zavezuje Sirijane k spoštovanju.
Svobodna volja slehernika bo odločila kje in kako bo živel znotraj te galaksije. Naši predniki so se odločili prostovoljno živeti tu. Vse drugo je bluzenje!!! Wink Wink



OMG!!! what a siht!!!!

llllllllllloooooooooooollllllllllllllllllllllll!!!!

MOj domek sem si sam izbral in tudi mesto moje kreacije ti imej svoj ali tvoj sirius mene pa ne mešaj v to!!!

....... greva eno duhovno nacionalistično kot smo se jo šli spodaj na temo:  nene,  mi Slovenci nismo Srbi???

ne mi fejkat mojega izvora in ne me primerjati s tabo, jasno !!!!!!!!!!!!

sem ti že včeraj rekel da se spelji iz mojega peskovnika!!!

čim dlje vstran ... tem bolje bova sodelovala oziroma ne-sodelovala Lojz !!!

JAZ te ne potrebujem, ti ni jasno???

videl sem, kaj zmoreš in to je zelo reven oz. skromen potencial ....
pa tudi če imaš kaj malo več od tega me res niti  pod razno niti pod 0,0000000000000 % na minus 1000 potenco   ne zanima !!!  pa me nikoli ne bo!!!

Imam svoj program in ta mi več kot zadostuje...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #51 - 13.06.2010 at 13:09:02
 
Alojz in Sandib wrote on 13.06.2010 at 13:00:01:
Meni ni potrebno tvoje svetovanje Dreammer.Lahko debatirava sporočava -Nikakor pa se ne ocenjujeva in svetujeva- ok?

Tvoj moj izvorni dom bele rase je Sirius. Tam živijo tvoji sobratje. Pokojni dr.Susman si je edini upal to javno povedati.SIRIUS-je povezal z izvorom JEZUSa Kristusa. Kako to opravičiti to tezo pa Susman ni znal!!! Rase na Zemlji ima vse svoj galaktični izvor in tudi vse zemeljsko življenje.
Ti ki sanjajo o invaziji iz Sirusa naj se pod nosom obrišejo.Nikakršne invazije ne bo. Vesoljni Etični kodeks-Galaktične Sončne Dinastije zavezuje Sirijane k spoštovanju.
Svobodna volja slehernika bo odločila kje in kako bo živel znotraj te galaksije. Naši predniki so se odločili prostovoljno živeti tu. Vse drugo je bluzenje!!! Wink Wink



Susman je pa itak manipulant med manipulanti tako da mi ne o njemu ker mi bodo še moje bele gliste začele bruhati belo peno  od šoka hahahhhohhh   lolll
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #52 - 13.06.2010 at 13:13:32
 
Dreammer

Z vsakim tvojim postom mi kažeš svoje nerazumevanje zadev. Si ti že slišal za pojem Duhovni tempelj-V starem Egiptu sploh vanj nisi mogel vztopiti pred pedestim letom.Si že slišal za OMa starca iz gore? Ne me non stop nasmejavat s svojimi otročarijami-tebi se o pravih stvareh še sanja ne Dreammer. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #53 - 13.06.2010 at 13:16:59
 
Dreammer wrote on 13.06.2010 at 13:09:02:
Alojz in Sandib wrote on 13.06.2010 at 13:00:01:
Meni ni potrebno tvoje svetovanje Dreammer.Lahko debatirava sporočava -Nikakor pa se ne ocenjujeva in svetujeva- ok?

Tvoj moj izvorni dom bele rase je Sirius. Tam živijo tvoji sobratje. Pokojni dr.Susman si je edini upal to javno povedati.SIRIUS-je povezal z izvorom JEZUSa Kristusa. Kako to opravičiti to tezo pa Susman ni znal!!! Rase na Zemlji ima vse svoj galaktični izvor in tudi vse zemeljsko življenje.
Ti ki sanjajo o invaziji iz Sirusa naj se pod nosom obrišejo.Nikakršne invazije ne bo. Vesoljni Etični kodeks-Galaktične Sončne Dinastije zavezuje Sirijane k spoštovanju.
Svobodna volja slehernika bo odločila kje in kako bo živel znotraj te galaksije. Naši predniki so se odločili prostovoljno živeti tu. Vse drugo je bluzenje!!! Wink Wink



Susman je pa itak manipulant med manipulanti tako da mi ne o njemu ker mi bodo še moje bele gliste začele bruhati belo peno  od šoka hahahhhohhh   lolll


No sam sem mu v lice rekel,da je ravno to!!! Pa kljub temu mu gre neke stvari pripisati. Če hočeš vedeti kaj sem mu rekel ti napišem na osebni post.Naj počiva v miru. Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #54 - 13.06.2010 at 13:21:27
 
Dreammer

Kaj ti sedaj Srbe in Slovence mešaš?

Ti sam si manipulator -Ko si prišel na ta forum in smo te spregledal si šinfal čez vse Slovence.

Sedaj ko so te Srbi spregledal, bi rad pa Srbe osiral tule -tako kot si tam nas Slovence.

Spelji se mi izpred oči otrok bolan!! Undecided Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #55 - 13.06.2010 at 13:54:12
 
Čeje kdo potreben šibe od mene - jo dobni ne glede na nacionalnost!!

Kod drugo svojo vlogo tam sem odigral častno do konca !!

Kot tretje pa: ti triš da  smo mi Sirijani.... napadaš mene da sem delal frko najprej vam potem njim itd .... stvar vidiš samo iz pogleda kot ga ti sam želiš videti in to je pristranski pogled brez globje osnove .....

kajti če bi imel uvid v to, kar se kuha na srbskih forumih (če jim verjamemo da so nek odraz realnosti) ..... potem si preberi sam na strani 8 pa 9, kako so njohovi vidci (vera, Stratko ki so uredniki tega foruma objave) videli Sirijane .... koz najbolj zlobne in kot bitja "crna kao uglje" - -- eto   torej smo mi taki po izvoru saj ti trdiš, da smo mi Sirijani ....
no, daj jim aplavz saj očitno vedo to, kar veš tudi ti o Sirijanih .... heh  
za namešek so potomcem teh črnih Sirijanov postavili še avstralske aborigine ki niso homo sapiens sapiens po tem srbskem prepričanju ....

no, pojdi jim prikimavat in aplavdirat, če so ok in kul in imajo tako razčiščene stvari ....  pridruži se jim!!!

pa še prav ti bodo dali, da sem jaz tako pokvarjen,  ..... ki samo frke dela na forumih in našteli ti bodo to, kar sem jim povedal v obraz kar jim gre podobno kot sem vam ko ste si to zaslužili ....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #56 - 13.06.2010 at 13:58:22
 
Alojz in Sandib wrote on 13.06.2010 at 13:21:27:
Dreammer

Kaj ti sedaj Srbe in Slovence mešaš?

Ti sam si manipulator -Ko si prišel na ta forum in smo te spregledal si šinfal čez vse Slovence.

Sedaj ko so te Srbi spregledal, bi rad pa Srbe osiral tule -tako kot si tam nas Slovence.

Spelji se mi izpred oči otrok bolan!! Undecided Tongue



sploh pa je poinprav v tem da ne mešam Srbov in  Slovencev otrok ti!!

To je bil povod za naš spor spodaj ker sem povedal da imamo mi SLovenci svojo preteklost in svojo kulturo in svoj jezik - kajti oni vidijo Srbe kot enake Etruščanom, pa Skandinavcem, pa Rusom, pa Keltom itd ... mislim, Srbe vidijo kot izvor teh narodov,   tudi kot Izvor nas Slovencev.... tistmu narodu ki   ga vi imenujete "eno ali en skupen" oni pravijo Srbi. Na Sorboni je neka bejba napisala kao disertacijo o tem da so Srbi najstarejši narod v Evropi.

No - aplavz jim podeli, saj imajo vse to prav.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #57 - 13.06.2010 at 16:52:09
 
Daj dojemo DReammer da smo vsi isto-narodi so izmišljotina upravljavcev. Še rase imajo isti izvor.Tukaj se midva razhajava.
Vsi imamo zgodovino-problem je,da je zgodovina v resnici neznanka!! Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #58 - 13.06.2010 at 17:16:59
 
Dreammer wrote on 13.06.2010 at 13:58:22:
Alojz in Sandib wrote on 13.06.2010 at 13:21:27:
Dreammer

Kaj ti sedaj Srbe in Slovence mešaš?

Ti sam si manipulator -Ko si prišel na ta forum in smo te spregledal si šinfal čez vse Slovence.

Sedaj ko so te Srbi spregledal, bi rad pa Srbe osiral tule -tako kot si tam nas Slovence.

Spelji se mi izpred oči otrok bolan!! Undecided Tongue



sploh pa je poinprav v tem da ne mešam Srbov in  Slovencev otrok ti!!

To je bil povod za naš spor spodaj ker sem povedal da imamo mi SLovenci svojo preteklost in svojo kulturo in svoj jezik - kajti oni vidijo Srbe kot enake Etruščanom, pa Skandinavcem, pa Rusom, pa Keltom itd ... mislim, Srbe vidijo kot izvor teh narodov,   tudi kot Izvor nas Slovencev.... tistmu narodu ki   ga vi imenujete "eno ali en skupen" oni pravijo Srbi. Na Sorboni je neka bejba napisala kao disertacijo o tem da so Srbi najstarejši narod v Evropi.

No - aplavz jim podeli, saj imajo vse to prav.

Kot sem rekel; Blagor ubogim na pameti. Leta pridejo, pameti pa ni.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #59 - 13.06.2010 at 18:09:02
 
Dreammer wrote on 13.06.2010 at 12:45:25:
zlobni temni Sirijani A
Dogonom je Sirius čisto ok, domovanje enih drugih naprednih in nič slabih.


In še..

The Dogon are aware that “an infinite number of stars and spiralling worlds exist” and that all types of creatures live on other “Earths”.  In addition, they say that the Nommo, the people who come to Earth in their spaceships, will come back again when their ‘star’ appears in the heavens as “testament to the Nommo’s resurrection
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7