Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 ... 20
(Read 89586 times)
ajgor
Ex Member




Re: Prezir
Reply #195 - 25.03.2009 at 23:33:43
 
M.L. wrote on 25.03.2009 at 22:59:56:
Joj, joj, si pa res nizka, nisi sposobna niti najenostavnejše komunikacije, res bolano.

Ne vem kdo vas bo še prenašal, totalno ste uničili forum, s svojo prepotentnostjo.

Pa lep pozdrav

Ne seri z neko moralnostjo in hinavščino. Začel si z nekimi obsodbami o sprevrženosti in boleznijo, sedaj pa si pereš svojo umazano vest. Bodi pošten vsaj do sebe, če že do drugih nisi.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Prezir
Reply #196 - 26.03.2009 at 00:06:12
 
Quote:
M.L. wrote on 25.03.2009 at 22:59:56:
Joj, joj, si pa res nizka, nisi sposobna niti najenostavnejše komunikacije, res bolano.

Ne vem kdo vas bo še prenašal, totalno ste uničili forum, s svojo prepotentnostjo.

Pa lep pozdrav



Ne seri z neko moralnostjo in hinavščino. Začel si z nekimi obsodbami o sprevrženosti in boleznijo, sedaj pa si pereš svojo umazano vest. Bodi pošten vsaj do sebe, če že do drugih nisi.

Lp,Igor

Oprosti, res mi je žal, da sem se sploh oglasil, dokler ne boste padli sami vase se res ne oglašam več.

Pa lep pozdrav
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Prezir
Reply #197 - 26.03.2009 at 00:11:33
 
Oglasil si se samo toliko, da si obsojal in zmerjal. Ko ti pa nekdo nazaj pove, se pa delaš ubogega.
Vzemi si tisti roznkranc in pojdi na sekret. Ne tukaj prodajat svoje moralitete.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Prezir
Reply #198 - 26.03.2009 at 00:12:35
 
M.L. wrote on 25.03.2009 at 22:59:56:
Joj, joj, si pa res nizka, nisi sposobna niti najenostavnejše komunikacije, res bolano.

Ne vem kdo vas bo še prenašal, totalno ste uničili forum, s svojo prepotentnostjo.

Pa lep pozdrav


Religije so pranje možganov, očitno se tebi to pozna, če kdo nizko je si to ti.

Možgane sprane maš, gorje ti, ne sveta voda, ne hostja, ne rdeče vino reši te ne.

Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Prezir
Reply #199 - 26.03.2009 at 00:17:11
 
Quote:
Oglasil si se samo toliko, da si obsojal in zmerjal. Ko ti pa nekdo nazaj pove, se pa delaš ubogega.
Vzemi si tisti roznkranc in pojdi na sekret. Ne tukaj prodajat svoje moralitete.

Lp,Igor

Ja pa ljubi človek, pa ti si res bolan, kje sem jaz koga zmerjal, od razlike od tebe. Pa kaj ste res vsi znoreli po Lojzeku in vam je  opravičljivo in všeč njegovo početje do drugih na tem forumu.
No hvala za rože.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Prezir
Reply #200 - 26.03.2009 at 00:19:41
 
Quote:
M.L. wrote on 25.03.2009 at 22:59:56:
Joj, joj, si pa res nizka, nisi sposobna niti najenostavnejše komunikacije, res bolano.

Ne vem kdo vas bo še prenašal, totalno ste uničili forum, s svojo prepotentnostjo.

Pa lep pozdrav


Religije so pranje možganov, očitno se tebi to pozna, če kdo nizko je si to ti.

Možgane sprane maš, gorje ti, ne sveta voda, ne hostja, ne rdeče vino reši te ne.

Grin Grin Grin


Pa daj, Nahate no, tvoji duhovitosti se že vrabci smejijo.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Prezir
Reply #201 - 26.03.2009 at 00:23:20
 
M.L. wrote on 26.03.2009 at 00:17:11:
Quote:
Oglasil si se samo toliko, da si obsojal in zmerjal. Ko ti pa nekdo nazaj pove, se pa delaš ubogega.
Vzemi si tisti roznkranc in pojdi na sekret. Ne tukaj prodajat svoje moralitete.

Lp,Igor

Ja pa ljubi človek, pa ti si res bolan, kje sem jaz koga zmerjal, od razlike od tebe. Pa kaj ste res vsi znoreli po Lojzeku in vam je  opravičljivo in všeč njegovo početje do drugih na tem forumu.
No hvala za rože.

Pa lep pozdrav.

Še pozabljivega se delaš in na Alojza nekaj sprevračaš. Kdo pa je začel s sprevrženostjo in boleznijo. Sprevrženost pomeni nečloveškost. Ta izraz si ti uporabil, takoj, ko si se oglasil.

Vzemi raje roznkranc, pojdi na sekret in se olajšaj. Minila te bo ta napetost in razdvojenost. Počutil se boš bolje, pa še malo boš zmolil spotoma.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Prezir
Reply #202 - 26.03.2009 at 00:30:01
 
Quote:
M.L. wrote on 26.03.2009 at 00:17:11:
Quote:
Oglasil si se samo toliko, da si obsojal in zmerjal. Ko ti pa nekdo nazaj pove, se pa delaš ubogega.
Vzemi si tisti roznkranc in pojdi na sekret. Ne tukaj prodajat svoje moralitete.

Lp,Igor

Ja pa ljubi človek, pa ti si res bolan, kje sem jaz koga zmerjal, od razlike od tebe. Pa kaj ste res vsi znoreli po Lojzeku in vam je  opravičljivo in všeč njegovo početje do drugih na tem forumu.
No hvala za rože.

Pa lep pozdrav.

Še pozabljivega se delaš in na Alojza nekaj sprevračaš. Kdo pa je začel s sprevrženostjo in boleznijo. Sprevrženost pomeni nečloveškost. Ta izraz si ti uporabil, takoj, ko si se oglasil.

Vzemi raje roznkranc, pojdi na sekret in se olajšaj. Minila te bo ta napetost in razdvojenost. Počutil se boš bolje, pa še malo boš zmolil spotoma.

Lp,Igor

Vso svojo sprevrženost si vrgel na mene, ker drugače pač ne znaš in jaz ti to tudi odpustim, ne pustim ti pa, da si lastiš pravico odganjanja mene in drugih iz foruma. Res je žalostno, da je zaradi tebe in še nekaterih ta forum zašel v slepo ulico. Sicer tako vem, da ti te ga ne boš zmogel, ampak sem vseeno povedal.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Prezir
Reply #203 - 26.03.2009 at 00:37:37
 
Kaj nekaj tveziš, da si lastim neke pravice. Tvoj prvi post po dolgem času je bil o sprevrženosti in bolezni. Tako si začel komunikacijo. Ne se sedaj delat nekaj užaljenega in pridigat o odpustkih.

Povej, kar hočeš, ne pa s kvazi moralnostjo nekaj premlevat. Ping-ponga se mi pa ne da na takšne tvoje otročarije.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Prezir
Reply #204 - 26.03.2009 at 00:42:19
 
Quote:
Kaj nekaj tveziš, da si lastim neke pravice. Tvoj prvi post po dolgem času je bil o sprevrženosti in bolezni. Tako si začel komunikacijo. Ne se sedaj delat nekaj užaljenega in pridigat o odpustkih.

Povej, kar hočeš, ne pa s kvazi moralnostjo nekaj premlevat. Ping-ponga se mi pa ne da na takšne tvoje otročarije.

Lp,Igor

Kot sem že v začetku dejal; da ste določeni bolani in mislite, da se brez vas ne more nič zgoditi na forumu. Drugim pa polagate svoje mišljenje v usta.

Pa lahko noč, spet vas imam dosti za precej cajta, res mi ni jasno zakaj vas gape mal ne skulira.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #205 - 26.03.2009 at 10:31:55
 
M.L. wrote on 26.03.2009 at 00:42:19:
Quote:
Kaj nekaj tveziš, da si lastim neke pravice. Tvoj prvi post po dolgem času je bil o sprevrženosti in bolezni. Tako si začel komunikacijo. Ne se sedaj delat nekaj užaljenega in pridigat o odpustkih.

Povej, kar hočeš, ne pa s kvazi moralnostjo nekaj premlevat. Ping-ponga se mi pa ne da na takšne tvoje otročarije.

Lp,Igor

Kot sem že v začetku dejal; da ste določeni bolani in mislite, da se brez vas ne more nič zgoditi na forumu. Drugim pa polagate svoje mišljenje v usta.

Pa lahko noč, spet vas imam dosti za precej cajta, res mi ni jasno zakaj vas gape mal ne skulira.


ML

Kaj pa če bomo mi tebe pa še koga skuliral,da boste sploh normalni ljudje.
Najbolj pokvarjenega in licemerskega duha od vseh na tem forumu si  ravno ti sam!!!! Tongue Tongue Tongue

Prvič si en verski sfrustriranc,ki pojma o sami veri nima.Sočasno pa vse,ki ne božamo jajc cerkvi označuješ za bolne. Resnica je ta,da te jaz vidim,kot nekega zlaganega moralista,ki sam morale še povohal ni.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Prezir
Reply #206 - 26.03.2009 at 16:23:25
 
M.L. wrote on 26.03.2009 at 00:42:19:
Pa lahko noč, spet vas imam dosti za precej cajta, res mi ni jasno zakaj vas gape mal ne skulira.

Še marsikaj drugega ti tudi ni jasno. Prihaja pa obdobje, ko boš hočeš nočeš lahko spregledal. Tvoja volja ali tvoja trma.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #207 - 26.03.2009 at 21:00:32
 
Verskim fanatikom!

Dejstvo je,da je telim 'verskim hlapcem' prediva zmanjkaloin nimajo kaj več kvačkati..Spoznali so 'UZALOŠČENI' da njihov blef ne gre več skozi naše rešeto.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Prezir
Reply #208 - 26.03.2009 at 21:36:38
 
Mogoče bi blo tle na mestu spet kako suro iz Korana napisat... Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Prezir
Reply #209 - 26.03.2009 at 21:57:57
 
Devi wrote on 26.03.2009 at 21:36:38:
Mogoče bi blo tle na mestu spet kako suro iz Korana napisat... Wink

Pa ne, da tud sure preziraš.... Smiley

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 ... 20