Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 20
(Read 89341 times)
Nahatee
Ex Member




Re: Prezir
Reply #150 - 24.03.2009 at 01:06:34
 
Devi wrote on 23.03.2009 at 16:23:03:
Quote:
Ne sploh ne , zakaj, ker si si že ustvarila mnenje , glavo tičiš v pesek, to je tvoja omejenost.  Biti zbujen pomeni da prisluhneš vsakomur, že to da misliš tako, kaže na omejenost.

zlo pozorno sem prebrala, ko si komentirala moje poste, še vsakič. Nič posebnega nisi povedala, kar se nisem že sama vprašala. Tud si nisem ustvarila mnenja, ampak sem takrat dobila občutek. Leta po tem pa nima ravno smisla, se prepričevat, da si čutil narobe, a ne..

Quote:
Realnost je tam kjer so ljudje odprti, šele ko boš sprejela vse kritike in pohvale in ne boš na nič vezana boš odprta.

a tako ti deluješ, na kritike in pohvale? vedno si pohvaljen, ko narediš nekej za nekoga proti sebi, in vedno te kritizirajo, ko narediš nekej za sebe in ne za drugega. slabo se je naslanjat na druge pohvale, boljše je bit samostojen in prevzet odgovornost za svoja dejanja, pa kakakoli že so.
četud se lahko vseeno ceni pohvale od ljudi, ki jih ceniš. in prezre kritike od ljudi, katerih merila ne sovpadajo s tvojimi vrednotami.
vse se posluša a ne, in pol naredi po svoje. zelo egoistično, sej vem.

Quote:
Tvoja izkušnja bo problematična tisti trenutek, ko jo boš delila zato ker  tvoja pogojenost bo hotela nadvladati nad ostalimi pogojenostimi.

Tvoje doživetje, tvoja glava, tvoj pesek.

a zato ti rajši ne deliš svojih izkušenj in komentiraš samo druge?

Quote:
Jaz sem, ki sem veliki ego, ki čuti in razumem jaz sem in nič drugega.

ja, ne motiš se prov dosti. ne domišljam si da razumem druge tolk, da bi jim lahko pomagala in ne prelagam na druge odgovornosti za to, da meni pomagajo. in v celem tem mojem egoizmu, v mojem svetu še zmer živijo ljudje, taki kot jaz, v tvojem pa zgleda samo velike ptice, ki jih je potrebno vse prebrcat Wink (iz sočutja, jasno)


Špekuliraš, tvoj un preskakuje in komplicira, tvoj ego je velik in nima meja.  Dlje od svojega uma in ega pa sploh nisi prišla.

Na moje poste odgovarjaš zmedeno, brez repa in glave in s tem samo kažeš, da jih ne razumeš.  

Spuščaš se tukaj v nek namišljeni  boj in se hočeš nekaj dokazovati, pa niti osnovnih stvari nimaš pošlihtanih.  ( a sploh ločuješ, kaj je um, kaj je ego )

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Prezir
Reply #151 - 24.03.2009 at 05:36:28
 
Hvala, ker si odgovorila na moja vprašanja Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Prezir
Reply #152 - 24.03.2009 at 08:39:20
 
Quote:
Gospe in gospodje, ki so v meni zbudili zadosten prezir, da jih ne želim brat, upoštevat, komentirat in sem jih zato vpisal kar v svoj TwitFilter:

Alojz in Sandib
Boštyxz
Etrex
M.L.
Nahatee
ajgor
matijaZ
poljane113
Komični Poet


fajn, osebni ban torej. Bom tudi jaz koga dala na seznam in napisala kaj samo za dušo. Nisem sicer za bane takšne ali drugačne, ampak nikjer tudi ne piše, da moram bit pljuvalnik za frustracije takšne in drugačne nekaterih članov, ki rezultirajo v preziru in sovražnem govoru.

ps: kako pa zbrišeš člane iz tega filtra, če se slučajno za koga premisliš in ga odbanaš? te opcije ne dobim.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Prezir
Reply #153 - 24.03.2009 at 09:03:35
 
@ajgor: povedal nisi nič, razen da si se postavil na neko pozicijo vednosti in nato s prezirom govoril o mojem doživljanju sebe. zaradi takšenga načina komuniciranja si se znašel na mojem twit filtru in vidim, de je bolje, da tam tudi ostaneš.

@nahatee: jest nikoli nisem mislil v kategorijah um in ego, niti ne nameravam v prihodnje, saj mislim, da bi se na tak način zapletel v nov klobčič nekih tujih idej, kaj sem in kaj nisem jaz. Tvoje vztrajanje, da je treba najprej razmišljat tako kot misliš ti, potem pa se lahko morda, če boš pri volji, tudi pogovarjamo, te je pripeljalo v družbo alojza in podobnih, ki tudi delujejo na podoben način.

@satis: dvojni klik na osebo
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Prezir
Reply #154 - 24.03.2009 at 11:41:32
 
Quote:
@ajgor: povedal nisi nič, razen da si se postavil na neko pozicijo vednosti in nato s prezirom govoril o mojem doživljanju sebe. zaradi takšenga načina komuniciranja si se znašel na mojem twit filtru in vidim, de je bolje, da tam tudi ostaneš.

@nahatee: jest nikoli nisem mislil v kategorijah um in ego, niti ne nameravam v prihodnje, saj mislim, da bi se na tak način zapletel v nov klobčič nekih tujih idej, kaj sem in kaj nisem jaz. Tvoje vztrajanje, da je treba najprej razmišljat tako kot misliš ti, potem pa se lahko morda, če boš pri volji, tudi pogovarjamo, te je pripeljalo v družbo alojza in podobnih, ki tudi delujejo na podoben način.

@satis: dvojni klik na osebo

Mene ne moti, da sem na tvoji listi prezira.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #155 - 24.03.2009 at 11:58:53
 
satis wrote on 24.03.2009 at 08:39:20:
Quote:
Gospe in gospodje, ki so v meni zbudili zadosten prezir, da jih ne želim brat, upoštevat, komentirat in sem jih zato vpisal kar v svoj TwitFilter:

Alojz in Sandib
Boštyxz
Etrex
M.L.
Nahatee
ajgor
matijaZ
poljane113
Komični Poet


fajn, osebni ban torej. Bom tudi jaz koga dala na seznam in napisala kaj samo za dušo. Nisem sicer za bane takšne ali drugačne, ampak nikjer tudi ne piše, da moram bit pljuvalnik za frustracije takšne in drugačne nekaterih članov, ki rezultirajo v preziru in sovražnem govoru.

ps: kako pa zbrišeš člane iz tega filtra, če se slučajno za koga premisliš in ga odbanaš? te opcije ne dobim.


SATIS

NO PA MI DEFINIRAJ-POJEM DUŠE?
DA VIDIMO KAJ RAZUMEŠ POD TO.

LP ALOJZ
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #156 - 24.03.2009 at 12:05:01
 
Bp, Titud, SATIS,DEVI

KU'RAN pravi: 11Sura-krava 56 ajeta takole : Umrli ste,pa smo vas mi obudili nazaj v življenje,da bi se vi lahko zhvaljevali.

Kako tole  vi pametnjakoviči sebi razlagate?

Vi ne živite niti v oblakih niti na Zemlji, vi ste mrtvi živi!!!! Še sanja se vam ne kaj človek vse zmore!!!! Vi živi mrtvaki bi sodili koga!!! Cheesy Cool

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Prezir
Reply #157 - 24.03.2009 at 12:07:41
 
Quote:
@nahatee: jest nikoli nisem mislil v kategorijah um in ego, niti ne nameravam v prihodnje, saj mislim, da bi se na tak način zapletel v nov klobčič nekih tujih idej, kaj sem in kaj nisem jaz. Tvoje vztrajanje, da je treba najprej razmišljat tako kot misliš ti, potem pa se lahko morda, če boš pri volji, tudi pogovarjamo, te je pripeljalo v družbo alojza in podobnih, ki tudi delujejo na podoben način.



bp

Nisem ti nič pisala svojega mnenja, ker sem mislila da itak ne boš bral, logično.  Kakor kaže pa vseeno bereš.  Svoje mnenje o twit filtrih sem že podala, so mi brezvezni in kažejo na omejenost.

Podaš svoje mnenje o osebi in potem se pred njo zapreš, pospraviš v svoj predalček in zadevo zaključiš, nič nenavadnega, tako deluje večina danes.  Omejenost.


Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #158 - 24.03.2009 at 12:10:16
 
Quote:
Quote:
@nahatee: jest nikoli nisem mislil v kategorijah um in ego, niti ne nameravam v prihodnje, saj mislim, da bi se na tak način zapletel v nov klobčič nekih tujih idej, kaj sem in kaj nisem jaz. Tvoje vztrajanje, da je treba najprej razmišljat tako kot misliš ti, potem pa se lahko morda, če boš pri volji, tudi pogovarjamo, te je pripeljalo v družbo alojza in podobnih, ki tudi delujejo na podoben način.



bp

Nisem ti nič pisala svojega mnenja, ker sem mislila da itak ne boš bral, logično.  Kakor kaže pa vseeno bereš.  Svoje mnenje o twit filtrih sem že podala, so mi brezvezni in kažejo na omejenost.

Podaš svoje mnenje o osebi in potem se pred njo zapreš, pospraviš v svoj predalček in zadevo zaključiš, nič nenavadnega, tako deluje večina danes.  Omejenost.


Lep pozdrav


Nahatee

OMEJENČKI NE DOJEMAJO NEOMEJENIH.DOBRO JE;DA NJIH DOJEMAJO NEOMEJENI.

LP ALOJZ Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Prezir
Reply #159 - 24.03.2009 at 12:13:54
 
Quote:
Quote:
@ajgor: povedal nisi nič, razen da si se postavil na neko pozicijo vednosti in nato s prezirom govoril o mojem doživljanju sebe. zaradi takšenga načina komuniciranja si se znašel na mojem twit filtru in vidim, de je bolje, da tam tudi ostaneš.

@nahatee: jest nikoli nisem mislil v kategorijah um in ego, niti ne nameravam v prihodnje, saj mislim, da bi se na tak način zapletel v nov klobčič nekih tujih idej, kaj sem in kaj nisem jaz. Tvoje vztrajanje, da je treba najprej razmišljat tako kot misliš ti, potem pa se lahko morda, če boš pri volji, tudi pogovarjamo, te je pripeljalo v družbo alojza in podobnih, ki tudi delujejo na podoben način.

@satis: dvojni klik na osebo

Mene ne moti, da sem na tvoji listi prezira.

Lp,Igor


Nisi na moji listi. Na moji listi so samo neomejeni, ker jih moj omejen um ne dosega in zaradi tega trpim.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Prezir
Reply #160 - 24.03.2009 at 12:16:13
 
Alojz in Sandib wrote on 24.03.2009 at 12:10:16:
Nahatee

OMEJENČKI NE DOJEMAJO NEOMEJENIH.DOBRO JE;DA NJIH DOJEMAJO NEOMEJENI.

LP ALOJZ Cool Cool


Res je tako  Smiley  Omejeno ne more dojeti neomejenega, neomejeno pa je neomejeno.  

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #161 - 24.03.2009 at 12:17:13
 
satis wrote on 24.03.2009 at 12:13:54:
Quote:
Quote:
@ajgor: povedal nisi nič, razen da si se postavil na neko pozicijo vednosti in nato s prezirom govoril o mojem doživljanju sebe. zaradi takšenga načina komuniciranja si se znašel na mojem twit filtru in vidim, de je bolje, da tam tudi ostaneš.

@nahatee: jest nikoli nisem mislil v kategorijah um in ego, niti ne nameravam v prihodnje, saj mislim, da bi se na tak način zapletel v nov klobčič nekih tujih idej, kaj sem in kaj nisem jaz. Tvoje vztrajanje, da je treba najprej razmišljat tako kot misliš ti, potem pa se lahko morda, če boš pri volji, tudi pogovarjamo, te je pripeljalo v družbo alojza in podobnih, ki tudi delujejo na podoben način.

@satis: dvojni klik na osebo

Mene ne moti, da sem na tvoji listi prezira.

Lp,Igor


Nisi na moji listi. Na moji listi so samo neomejeni, ker jih moj omejen um ne dosega in zaradi tega trpim.  Wink


No vsaj nekaj priznaš trpljenje,ki te uči !! Neomejeni te učimo in ti trpiš-normalen naraven proces.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #162 - 24.03.2009 at 12:19:04
 
satis wrote on 24.03.2009 at 12:13:54:
Quote:
Quote:
@ajgor: povedal nisi nič, razen da si se postavil na neko pozicijo vednosti in nato s prezirom govoril o mojem doživljanju sebe. zaradi takšenga načina komuniciranja si se znašel na mojem twit filtru in vidim, de je bolje, da tam tudi ostaneš.

@nahatee: jest nikoli nisem mislil v kategorijah um in ego, niti ne nameravam v prihodnje, saj mislim, da bi se na tak način zapletel v nov klobčič nekih tujih idej, kaj sem in kaj nisem jaz. Tvoje vztrajanje, da je treba najprej razmišljat tako kot misliš ti, potem pa se lahko morda, če boš pri volji, tudi pogovarjamo, te je pripeljalo v družbo alojza in podobnih, ki tudi delujejo na podoben način.

@satis: dvojni klik na osebo

Mene ne moti, da sem na tvoji listi prezira.

Lp,Igor


Nisi na moji listi. Na moji listi so samo neomejeni, ker jih moj omejen um ne dosega in zaradi tega trpim.  Wink


NISI NA MOJI LISTI-NADREALISTOV---    Tongue DOBER TOLE.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Prezir
Reply #163 - 24.03.2009 at 12:52:54
 
Alojz in Sandib wrote on 24.03.2009 at 12:05:01:
Bp, Titud, SATIS,DEVI

KU'RAN pravi: 11Sura-krava 56 ajeta takole : Umrli ste,pa smo vas mi obudili nazaj v življenje,da bi se vi lahko zhvaljevali.

Kako tole  vi pametnjakoviči sebi razlagate?

Vi ne živite niti v oblakih niti na Zemlji, vi ste mrtvi živi!!!! Še sanja se vam ne kaj človek vse zmore!!!! Vi živi mrtvaki bi sodili koga!!! Cheesy Cool

Lp Alojz Cool


Sem že mislil, da ne moreš bit bolj morbiden, pa vedno uspeš najt še kaj s čimer se presežeš (aja, itak se se samo hecaš, da bi nas provicral...)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #164 - 24.03.2009 at 12:58:41
 
titud wrote on 24.03.2009 at 12:52:54:
Alojz in Sandib wrote on 24.03.2009 at 12:05:01:
Bp, Titud, SATIS,DEVI

KU'RAN pravi: 11Sura-krava 56 ajeta takole : Umrli ste,pa smo vas mi obudili nazaj v življenje,da bi se vi lahko zhvaljevali.

Kako tole  vi pametnjakoviči sebi razlagate?

Vi ne živite niti v oblakih niti na Zemlji, vi ste mrtvi živi!!!! Še sanja se vam ne kaj človek vse zmore!!!! Vi živi mrtvaki bi sodili koga!!! Cheesy Cool

Lp Alojz Cool


Sem že mislil, da ne moreš bit bolj morbiden, pa vedno uspeš najt še kaj s čimer se presežeš (aja, itak se se samo hecaš, da bi nas provicral...)  



Štos samospoznanje je ravno v samopreseganju!!!!! Ti to ne zmoreš?
Daj tam na P.D. imam novo temo,pa bi te prosil,da mi ti pojasniš svoje razumevanje!

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 20