Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 90
(Read 279020 times)
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Sanje
Reply #45 - 23.07.2008 at 07:51:50
 
Alojz in Sandib wrote on 05.07.2008 at 12:10:08:
Oči so ogledalo duše. Krokodil je materialno telo,pošast,ki se ne želi vtikati v ta svet je tvoj duh (energija) ,ki ti govori,da si pripravljena
na spremenjen pogled nase in na svet.

Večno sedaj Nahate = duša (EM sila duh) telo= Nahate večno sedaj

C.G. Junga nebi preveč mešal s psihologijo,ker je tako kot Freud daleč
od resnice našega večno sedanjega bivanja.

Lp Alojz Wink  Roll Eyes Cool


Megalomanija očitno prodira v vse kotičke kolektivnega zavednega. Tudi v svet "duhovnosti". Poleg tega smo ljudje zelo nagnjeni k temu, da si ustvarjamo svoje imaginarne svetove. Bolj je ego šibek, manj kot ima stika z realnostjo, večje so možnosti, da našo psiho odnese v neko drugo skrajnost, v megalomanijo.
Alojz, da z levo roko odrineš mislece svetovnega formata !?  
Poznaš pojem kolektivnega zavednega ?
To so razmišljanja in informacije, ki so med nami. Načinov razmišljanja in informacij je veliko. To je za nas duhovna hrana, s pomočjo katere si potem ustvarimo svoj pogled na svet. Tudi novodobna "duhovnost" je pogled na svet in dandanes zaseda določen prostor. So ljudje, ki svoj pogled na svet gradijo brez zdrave kritičnosti. Posledica je imaginaren svet v katerem živijo. Taki ljudje so po navadi zelo prepričani v to kar mislijo in tudi težko tolerirajo različna mnenja. Njihov pogled nima podlage v izkušnjah. Manjka jim modrosti. Zakaj so starejši ljudje simbol modrosti ? Ker so izkušeni in so marsikaj doživeli.

Alojz, prosim, malo več zdrave distance in stika z realnostjo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Sanje
Reply #46 - 23.07.2008 at 08:17:53
 
Sanje so nekaj zelo realnega. So ogledalo, ki realnost kažejo s kirurško natančnostjo. Včasih so tudi kaj drugega, ampak bolj redko. Večinoma so subjektivne narave. Zato je simbole večinoma potrebno razlagati na subjektivnem nivoju. Opažam, da se sodelujoči na forumu večinoma zatekate k arhetipskim razlagam simbolov, kar je pretirano. Govorim iz izkušenj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sanje
Reply #47 - 23.07.2008 at 08:25:20
 
murileon wrote on 23.07.2008 at 07:51:50:
Alojz in Sandib wrote on 05.07.2008 at 12:10:08:
Oči so ogledalo duše. Krokodil je materialno telo,pošast,ki se ne želi vtikati v ta svet je tvoj duh (energija) ,ki ti govori,da si pripravljena
na spremenjen pogled nase in na svet.

Večno sedaj Nahate = duša (EM sila duh) telo= Nahate večno sedaj

C.G. Junga nebi preveč mešal s psihologijo,ker je tako kot Freud daleč
od resnice našega večno sedanjega bivanja.

Lp Alojz Wink  Roll Eyes Cool


Megalomanija očitno prodira v vse kotičke kolektivnega zavednega. Tudi v svet "duhovnosti". Poleg tega smo ljudje zelo nagnjeni k temu, da si ustvarjamo svoje imaginarne svetove. Bolj je ego šibek, manj kot ima stika z realnostjo, večje so možnosti, da našo psiho odnese v neko drugo skrajnost, v megalomanijo.
Alojz, da z levo roko odrineš mislece svetovnega formata !?  
Poznaš pojem kolektivnega zavednega ?
To so razmišljanja in informacije, ki so med nami. Načinov razmišljanja in informacij je veliko. To je za nas duhovna hrana, s pomočjo katere si potem ustvarimo svoj pogled na svet. Tudi novodobna "duhovnost" je pogled na svet in dandanes zaseda določen prostor. So ljudje, ki svoj pogled na svet gradijo brez zdrave kritičnosti. Posledica je imaginaren svet v katerem živijo. Taki ljudje so po navadi zelo prepričani v to kar mislijo in tudi težko tolerirajo različna mnenja. Njihov pogled nima podlage v izkušnjah. Manjka jim modrosti. Zakaj so starejši ljudje simbol modrosti ? Ker so izkušeni in so marsikaj doživeli.

Alojz, prosim, malo več zdrave distance in stika z realnostjo.


murileon

Veliki 'papa' sodnik je stopil na sceno. Sodnik,ki ne upa podvomiti v realnost, ki so  nam jo in jo še prodajajo t.i. veliki 'umi'. Papagajček sodi,kar ve in kar ne ve,ker misli,da vse ve!!!!!!!
Prvič ne samo Freuda,Junga tudi Einsteina,Newtona,Darwina,Weinberga,Plancka,Bohra,Maxwela,Platona,Sokrata
Havkinga, in vse apostole sodobne naravoslovne in družboslovne znanosti si vtaknem v mali žep. Pa še tam bo preveč prostora za te palčke,ki so nas pripeljali tu kjer smo-pred svetovno kataklizmo. Ko smo že skoraj uničili matero'devico' Zemljo, ki smo jo dobili kot naš novi dom in katera nas hrani, nehvaležne in ošabne kakor smo.
So ti palčki dali odrešitev nam 'bebcem' po tvojem? Dali so nam skorajšnjo pogubo,ti sodnik papagajski.
Ne sodi,ker boš sojen. In to ni verska floskula.To je resnica tvojega bivanja.Ne veš,a sodiš. Sodiš sebe papagajček,ki verjameš brez vedenja.Zato verjameš ker nimsaš kritičnega vedenja in ne poznaš vzroka zakaj si sploh rojen na Zemlji.

Lp Alojz Shocked Shocked Roll Eyes Cheesy Wink Cool Exclaim
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Sanje
Reply #48 - 23.07.2008 at 08:47:19
 
Alojz in Sandib wrote on 23.07.2008 at 08:25:20:
murileon wrote on 23.07.2008 at 07:51:50:
Alojz in Sandib wrote on 05.07.2008 at 12:10:08:
Oči so ogledalo duše. Krokodil je materialno telo,pošast,ki se ne želi vtikati v ta svet je tvoj duh (energija) ,ki ti govori,da si pripravljena
na spremenjen pogled nase in na svet.

Večno sedaj Nahate = duša (EM sila duh) telo= Nahate večno sedaj

C.G. Junga nebi preveč mešal s psihologijo,ker je tako kot Freud daleč
od resnice našega večno sedanjega bivanja.

Lp Alojz Wink  Roll Eyes Cool


Megalomanija očitno prodira v vse kotičke kolektivnega zavednega. Tudi v svet "duhovnosti". Poleg tega smo ljudje zelo nagnjeni k temu, da si ustvarjamo svoje imaginarne svetove. Bolj je ego šibek, manj kot ima stika z realnostjo, večje so možnosti, da našo psiho odnese v neko drugo skrajnost, v megalomanijo.
Alojz, da z levo roko odrineš mislece svetovnega formata !?  
Poznaš pojem kolektivnega zavednega ?
To so razmišljanja in informacije, ki so med nami. Načinov razmišljanja in informacij je veliko. To je za nas duhovna hrana, s pomočjo katere si potem ustvarimo svoj pogled na svet. Tudi novodobna "duhovnost" je pogled na svet in dandanes zaseda določen prostor. So ljudje, ki svoj pogled na svet gradijo brez zdrave kritičnosti. Posledica je imaginaren svet v katerem živijo. Taki ljudje so po navadi zelo prepričani v to kar mislijo in tudi težko tolerirajo različna mnenja. Njihov pogled nima podlage v izkušnjah. Manjka jim modrosti. Zakaj so starejši ljudje simbol modrosti ? Ker so izkušeni in so marsikaj doživeli.

Alojz, prosim, malo več zdrave distance in stika z realnostjo.


murileon

Veliki 'papa' sodnik je stopil na sceno. Sodnik,ki ne upa podvomiti v realnost, ki so  nam jo in jo še prodajajo t.i. veliki 'umi'. Papagajček sodi,kar ve in kar ne ve,ker misli,da vse ve!!!!!!!
Prvič ne samo Freuda,Junga tudi Einsteina,Newtona,Darwina,Weinberga,Plancka,Bohra,Maxwela,Platona,Sokrata
Havkinga, in vse apostole sodobne naravoslovne in družboslovne znanosti si vtaknem v mali žep. Pa še tam bo preveč prostora za te palčke,ki so nas pripeljali tu kjer smo-pred svetovno kataklizmo. Ko smo že skoraj uničili matero'devico' Zemljo, ki smo jo dobili kot naš novi dom in katera nas hrani, nehvaležne in ošabne kakor smo.
So ti palčki dali odrešitev nam 'bebcem' po tvojem? Dali so nam skorajšnjo pogubo,ti sodnik papagajski.
Ne sodi,ker boš sojen. In to ni verska floskula.To je resnica tvojega bivanja.Ne veš,a sodiš. Sodiš sebe papagajček,ki verjameš brez vedenja.Zato verjameš ker nimsaš kritičnega vedenja in ne poznaš vzroka zakaj si sploh rojen na Zemlji.

Lp Alojz Shocked Shocked Roll Eyes Cheesy Wink Cool Exclaim


Joj, Alojz, zakaj mi pa prepoveduješ soditi Smiley ? A nimam nobene pravice karkoli soditi ? Hmmm !?  Smiley Hecko si.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sanje
Reply #49 - 23.07.2008 at 08:53:14
 

Zato,ker ne veš,da si se že davno sam- prostovoljno obsodil. Obsojenci ne morejo soditi!
Preveč zate? Pa še več je zadaj- Tongue za teboj!

Lp Alojz Shocked Cheesy Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Sanje
Reply #50 - 23.07.2008 at 09:11:32
 
Se moram malo popraviti. Gledati tudi arhetipsko vsebino simbola je vsekakor koristno; pri sanjah dostikrat sanjalec nima pojma, kako bi si določen simbol razlagal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sanje
Reply #51 - 23.07.2008 at 09:18:28
 
murileon wrote on 23.07.2008 at 09:11:32:
Se moram malo popraviti. Gledati tudi arhetipsko vsebino simbola je vsekakor koristno; pri sanjah dostikrat sanjalec nima pojma, kako bi si določen simbol razlagal.


Vidi se,da si ekspert zgolj za sanje,pa še tu si bolj neopazen arhajični sanjač!

Lp Alojz Shocked Undecided Cry Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Sanje
Reply #52 - 23.07.2008 at 09:53:29
 
Alojz, škoda, ker sem te karkoli omenjal. Želel sem samo opozoriti, da je ta forum s tvojimi prispevki šel bolj v mistične vode.
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Sanje
Reply #53 - 23.07.2008 at 10:37:12
 
Miara wrote on 08.07.2008 at 14:15:14:
Smiley Nahate tvoja razlaga sanj mi je pa malo pomagala tudi pri razlaganju svojim sanj.
Sama velikokrat sanjam neke živali-hibride.pošasti. Nazadnje, ko sem imela take sanje sem bila locirana na nekem otoku, pošasti so bile tudi neki hibridi med krokolili in želvami sploh jih ne morem opredeliti. Smešno je, ker so tudi meni na koncu pomagale. Sanj se na žalost ne spomnim več dovolj, da bi šla v večje podrobnosti. Vem samo, da sem reševala ljudi s tega otoka...neverjetno xD
Razložit si jih pa še zmeri ne znam..jah ja
Bolj zanimive so tiste, kjer letim nad lavo. Kokr da sm na neki gori, vulkanu in letim nad njo. Obrnjena sem na glavo tako da gledam v magmo...Imam pa rdeče dolge ognjene lase in se lahko premikam po želji, tko res letim.
Te sanje sm si pa že razložila nekak, sicer s pomočjo neke knjige ampak mi razlaga deluje dokaj smiselno.
Rdeči lasje pomenjo, da mi tisti, ki mi želijo slabo ne bodo dali miru. To da sem letela pa da bom v končni fazi vse premagala in se osvobodila?
Res ne vem več mislm da mi podzavest res hoče neki dopovedat xD


Kako pametno sporočilo bi se iz tega sigurno dalo izluščiti. Povej kaj o posameznih simbolih v sanjah, kaj je zate vulkan, kaj je zate magma, kaj je zate letenje, lasje, rdeča barva,..., Na hitro bi rekel, da si polna nekega navdušenja, vročih čustev, ampak to bolj ti veš. Kar se tiče tistega otoka in polkrokodilovželv, bi bilo tudi potrebno razdelati posamezne simbole. Želve imajo oklep. Oboje živali se bolje znajde v vodi. Kaj je zate otok? Kaj morje? Kaj dela krokodil v slanem morju? Katere svoje aspekte si reševala z otoka  (kakšni ljudje so to bili)? Definitivno te preplavljajo neke emocije. Prve sanje govorijo o strahu, grozi, druge o vročih čustvih. Toliko o čustvih. Kaj pa vsebina. Treba je poiskati paralele med simboli v sanjah in stvarno življensko sliko. Vulkan je tudi lep arhetipski simbol, zato bi bilo zanimivo pogledati v slovar simbolov, kaj v našem kolektivnem spominu simbolizira vulkan.
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Sanje
Reply #54 - 23.07.2008 at 10:42:15
 
a_hero wrote on 08.07.2008 at 16:25:08:
Miara wrote on 08.07.2008 at 14:15:14:
Smiley
Sama velikokrat sanjam neke živali-hibride.pošasti. Nazadnje, ko sem imela take sanje sem bila locirana na nekem otoku, pošasti so bile tudi neki hibridi med krokolili in želvami sploh jih ne morem opredeliti. Smešno je, ker so tudi meni na koncu pomagale. Sanj se na žalost ne spomnim več dovolj, da bi šla v večje podrobnosti. Vem samo, da sem reševala ljudi s tega otoka...neverjetno xD
Razložit si jih pa še zmeri ne znam..jah ja
Bolj zanimive so tiste, kjer letim nad lavo. Kokr da sm na neki gori, vulkanu in letim nad njo. Obrnjena sem na glavo tako da gledam v magmo...Imam pa rdeče dolge ognjene lase in se lahko premikam po želji, tko res letim.
Te sanje sm si pa že razložila nekak, sicer s pomočjo neke knjige ampak mi razlaga deluje dokaj smiselno.
Rdeči lasje pomenjo, da mi tisti, ki mi želijo slabo ne bodo dali miru.
Res ne vem več mislm da mi podzavest res hoče neki dopovedat xD


Ka delajo te živali(če so živali) v sanjah? Kr ponavad živali predstavljajo naše osebnostne lastnosti.

Ka teb otok osebno pomeni?Kje ga vidiš v  vsakodnevnem življenju?
Ka bi bla tema tvojih sanj?

Glej knjige ti lohk pomagajo ko ti pr sanjah "zašteka" pr kakem simbolu , vendar je bistvo sanj da sama ugotoviš ka ti hočjo povedat .

rdeča barva?ka ti pomen osebno.
Kak občutek je leteti nad magmo? Če bi "letela v resnic nad magmo" bi to povezala s čim?

Če koga kj več zanima je ena zelo  dobra stran
http://www.sleeps.com/analysis.html , ki da dost namigov.

Upam da ti to kj pomaga Smiley

Lp









No, že a_hero je postavil konkretna vprašanja Smiley...
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Sanje
Reply #55 - 23.07.2008 at 10:47:35
 
Quote:
Miara wrote on 08.07.2008 at 14:15:14:
Smiley Nahate tvoja razlaga sanj mi je pa malo pomagala tudi pri razlaganju svojim sanj.
Sama velikokrat sanjam neke živali-hibride.pošasti. Nazadnje, ko sem imela take sanje sem bila locirana na nekem otoku, pošasti so bile tudi neki hibridi med krokolili in želvami sploh jih ne morem opredeliti. Smešno je, ker so tudi meni na koncu pomagale. Sanj se na žalost ne spomnim več dovolj, da bi šla v večje podrobnosti. Vem samo, da sem reševala ljudi s tega otoka...neverjetno xD
Razložit si jih pa še zmeri ne znam..jah ja
Bolj zanimive so tiste, kjer letim nad lavo. Kokr da sm na neki gori, vulkanu in letim nad njo. Obrnjena sem na glavo tako da gledam v magmo...Imam pa rdeče dolge ognjene lase in se lahko premikam po želji, tko res letim.
Te sanje sm si pa že razložila nekak, sicer s pomočjo neke knjige ampak mi razlaga deluje dokaj smiselno.
Rdeči lasje pomenjo, da mi tisti, ki mi želijo slabo ne bodo dali miru. To da sem letela pa da bom v končni fazi vse premagala in se osvobodila?
Res ne vem več mislm da mi podzavest res hoče neki dopovedat xD


Pozdravljena Tamie  Smiley

Bom poiskusila, ker tudi jaz namreč znam malo razlagati sanje,   Smiley

Otok pomeni kopno obdano s vodo, voda pa pomeni čustva.  Se pravi da je tvoje reševanje povezano s tvojimi čustvi. Neko tvoje varno pribežališče,  ki ga v sanjah rešuješ.
Škoda ker ne veš podrobnosti.

Letenje nad lavo, pa ti je že  dobro razložil Alojz,  

Lasje predstavljajo življensko energijo, rdeča barva to še poudarja,  vulkan pa lastnosti in čustva, ki jih zadržuješ v sebi.  ujemata se tudi barva las in lave, rdeča,  strast,  energija, ogenj.
Letenje pa tudi pomeni sproščanje nekih nakopičenih energij. Z letenjem presegaš svoje sposobnosti, kar tudi pomeni tudi določen upor ali osvobooditev od nečesa, kar si presegla.
Lep pozdrav  Smiley


Nahatee, pusti njej, da sama odgovori, kako kak simbol vidi. Poleg tega, kar si sama naštela, bi posamezni simboli imeli lahko še en kup drugih pomenov (lasje, zunanjo podobo; letenje, izguba stika z zemljo, trdno oporo, kar se kaže tudi pri otoku, človek je zemeljsko bitje in se najbolje znajde na kopnem...)


Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sanje
Reply #56 - 23.07.2008 at 11:07:29
 
murileon wrote on 23.07.2008 at 09:53:29:
Alojz, škoda, ker sem te karkoli omenjal. Želel sem samo opozoriti, da je ta forum s tvojimi prispevki šel bolj v mistične vode.


murelion

Se že loviš za odrešilno biljko! Je zate podiranje Einsteinove teorije,Darwinove teorije,Kopernikovega heliocentričnega sistema,Newtonovih gravitacijskih zakonov,sodobne kvantne teorije-teorije strun in kaosa ,Bohrovega modela atoma ,splošne antropološke teze,zafuranih družbenih odnosov,odpiranje oči glede vere,religije in teološke zapuščine-mistično?
Jaz želim ravno današnjo izmišljeno mistiko kvazi vedcev razkriti!!!

Lp Alojz Grin Grin Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Sanje
Reply #57 - 23.07.2008 at 11:51:26
 
Alojz in Sandib wrote on 23.07.2008 at 11:07:29:
murileon wrote on 23.07.2008 at 09:53:29:
Alojz, škoda, ker sem te karkoli omenjal. Želel sem samo opozoriti, da je ta forum s tvojimi prispevki šel bolj v mistične vode.


murelion

Se že loviš za odrešilno biljko! Je zate podiranje Einsteinove teorije,Darwinove teorije,Kopernikovega heliocentričnega sistema,Newtonovih gravitacijskih zakonov,sodobne kvantne teorije-teorije strun in kaosa ,Bohrovega modela atoma ,splošne antropološke teze,zafuranih družbenih odnosov,odpiranje oči glede vere,religije in teološke zapuščine-mistično?
Jaz želim ravno današnjo izmišljeno mistiko kvazi vedcev razkriti!!!

Lp Alojz Grin Grin Cool  


Velika škoda je za človeštvo, da se ukvarjaš s pisanjem po forumih. Mislim, da si človek za dejanja, konkretna dejanja, da nas razsvetliš in nam pomagaš. Računalniki, plod človekovega analitičnega, tehničnega uma so samo zidovi za katerimi se skrivaš in nas kaznuješ. Daj, uporabi svoje moči in nam sporoči. Večno te bomo oboževali Alojz in Sandib.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sanje
Reply #58 - 23.07.2008 at 12:17:33
 
murileon

V ozadju pa konkretno delujem,da  se bo vesoljna samobitnost ponovno spoznala v vsakemu med nami in z nami- na Zemlji.!!! In na ta samo način samospoznanja darovala sebi večno-fizično samospoznano in samozavedno bivanje v vseh svojih človeških samomanifestacijah.In si na ta način zagotovila lastno življenjsko samomanifestacijo,ki bo etično in prostovoljno zavezana skrbela za vso sokratno vesoljno življenjsko pojavnost. Kjer ni kaj vzeti in kaj dotati večno-sedaj pojem 'škode' sploh ne eksistira. Vse je tako kot je,ker drugače ne obstoja. Obstaja samo v glavah ne še samospoznanih.

Čiv-Čiv  Kaj bom jaz počel,sem počel in počnem je vesoljna stvar življenja,katere del si tudi ti!!!

Lp Alojz Shocked Shocked Shocked Grin Kiss Exclaim
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Sanje
Reply #59 - 23.07.2008 at 13:12:15
 
Obstajajo tudi forumi: šamanizem, izventelesne izkušnje, duhovnost in podobno.Tu gre za forum, ki je namenjen osebnim, psihološkim in sociološkim razmišljanjem. Sanje pač niso nekaj imaginarnega, ampak so konkretne, otipljive, kot je konkretno in otipljivo življenje. Nič nimam proti raznim duhovnostim; je pa po mojih izkušnjah to ena stranpot, ki je svoj čas tudi name uspela vplivati. Ko mi je potegnilo, da mi blodnje povzročajo samo škodo in zelo malo koristi, sem se prizemljil in počasi sem začel graditi svoje življenje. Sreča se ne skriva za ovinkom, ampak je zanjo treba kaj konkretnega narediti in tudi garati. Delo krepi človeka Smiley ! Bližnjic ni. Dobiš takrat, ko si nekaj zaslužiš, ko si vložil dovolj energije v obliki dejanj in pameti. Delo na sanjah da rezultate počasi, da prideš do uvidov je potrebno vlagati trud. Sanje je včasih potrebno dolgo nositi s sabo, da ti postanejo jasne. Včasih nekaj let. Instant razlaga sanj tudi obstaja, primeri so se pojavili tudi na tem forumu. Razlaga sanj ni moda, kot je trenutno ezoterika in raznorazne duhovnosti, ampak je obrt, mogoče celo umetnost. Nametati nekaj opisov simbolov zna vsak bučko, ki je pismen in zna prepisovati. Potrebno je delo sanjalca, on mora razmišljati o svojih sanjah, drugi smo mu lahko samo v pomoč z vprašanji in idejami in pri integraciji fragmentov, ki jih dobimo, v neko smiselno celoto. Brez poznavanja življenske situacije sanjalca, pa je razlaganje sanj nesmisel. Smisel razlage sanj in plačilo so uvidi, ki nam pomagajo, da si po potrebi reorganiziramo življenje, spremenimo način razmišljanja,.... So ogledalo, ki daje bolj realno sliko od realnosti, ki jo gledamo z našimi, človeškimi očmi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 90