Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 6398 times)
medja
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 20

Anastazija, ???
13.09.2005 at 02:15:15
 
Zdravo

Njiker nisem zasledil kaj več člankov o Anastaziji...

Bil sem na enem srečanju in spoznal.... nekoliko vendar imam občutek, da je Anastazija le neke vrste medij ki proicira iz astrala in vpliva na materijo... (nisem se ravno dobro izrazil) iskreno povedano! vse skupaj se mi zdi preveč v besede ujeto,

Do Anastazije sm prišel ..še sam ne vem kako ... od nje ne vem nič "a ta trenutek me je oblila ogromna vročina v glavo - teme" (skoraj se smejim) Čutim pa da potrebujem krija jogo. (podzavestni klic mi govori da jo ima Anastazija?) če se motim pa nič za to.

Prosil bi za pozitivno kritične pripombe-komentarje glede na vaše poznavanje Anastazije.

- če menite da bi tema drugje bila primernejša jo prosim premaknite!

Najlepša hvala in lep prijeten dan!
Back to top
 

Prosim odpri se srce, več ko sprejmeš še več pokloni.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Anastazija, ???
Reply #1 - 13.09.2005 at 12:39:42
 
jaz lahko rečem samo, da so Megretove knjige super, polne idej in energije, ki jo lahko poistovetiš z Anastazijo (če se idejam odpreš, doživiš to E)... ali je Anastazija kot oseba izmišljena ali ne, niti ni važno
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Anastazija, ???
Reply #2 - 13.09.2005 at 14:16:09
 
wunmi wrote on 12.02.2005 at 11:27:08:
Odlomek iz knjige zveneče cedre tajge
"človeštvo ni slabo, toda mehanizem temnih sil, ki zatemnjuje duhovnost in povzroča nizkotno telesno pohoto, je zelo močan.Ljudem prinaša nesrečo in trpljenje. Deluje preko žensk, tako da izkorišča njihovo lepoto. Lepoto, ki je namenjena temu, da v moškem poraja in podpira duha pesnika, slikarja, tvorca. Zato pa ženska mora biti čista. Če ni dovolj čista, začne poskušati pritegniti moškega z lepoto mesa. Z zunanjo lepoto prazne posode. Tako ga prevara in zaradi zavajanja tudi sama vse življenje trpi."
"Kaj smo torej dobili?Človeštvo v tisočletjih obstoja ni zmoglo premagati mehanizma temnih sil?Torej je ta močnejši od človeka.Ni ga zmogel premagati, ne glede na opozorila tistih, kot jim praviš, duhovnih posvetiteljev? Ali to pomeni, da ga je nemogoče premegati? Ali pa je mogoče, vendar ni potrebno?"
"Mogoče ni nujno. Obvezno!"
"Kdo to lahko naredi?"
"Ženske! Ko bodo zmožne razumeti Resnico in svoj namen. Tedaj se bodo spremenili tudi moški."
"Ne Anastazija, to ne bo držalo. Normalnega moškega bodo vedno vznemirjale lepe ženske prsi, noge,...Posebno , kadar je na službeni poti ali na dopustu, daleč od svoje prijateljice. Tako je svet urejen.In tega nihče ne bo spremenil, predrugačil."
"Jaz sem to naredila s teboj."
"Kaj si naredila?"
"Zdaj se ne moreš več ukvarjati s tem pogubnim seksom."Strašna misel me je zadela kot električni šok in začela  izganjati  iz mene čudovito čustvo, ki se je porodilo ponoči. "Kaj si naredila Anastasija? Kaj?Sem zdaj...Sem torej zdaj...inpotenten?"
"Obratno, šele zdaj si postal pravi moški. Le navaden seks se ti bo doslej upiral. Ne bo ti prinesel tega, kar si tokrat izkusil, to bo možno le v primeru, da si boš želel otroka in da ga bo tudi ženska želela imeti s teboj. Da te bo ljubila."
"Ljubila?Toda pri takih pogojih...se lahko to v vsem življenju zgodi le nekajkrat..."
"To zadostuje za srečo do konca življenja, Vladimir, verjemi mi.Saj boš razumel   kasneje boš začutil...(beri knjigo)

Se najdeš kje?
To be or not to be?!.
Lep dan želim!




vida wrote on 11.02.2004 at 12:44:27:
kaj pa pravi Anastazija o spolnosti:

...temne sile hočejo razviti v človeku poltene strasti, da ne bi mogel izkusiti darov, ki so dani od Boga. Na vse možne načine se trudijo, da bi se človeku zdelo zadovoljstvo lahko dostopno, misleč na polteno zadovoljstvo. S tem pa človeka odpeljejo stran od Resnic
e. Uboge zavedene ženske tega ne vedo in zato vse življenje trpijo, vse življenje iščejo izgubljeno milost. Tam je ne morejo najti. Nobena ženska ne more obvarovati moža pred nečistovanjem, če se mu sama predaja zaradi zadovoljitve telesnih potreb. Če se to dogaja, njuno skupno življenje ne bo srečno. Tako skupno življenje je iluzorna skupnost, laž, prevara, ki izvira iz pogojenosti, saj tudi sama ženska nečistuje, ne glede na to ali z možem ali s kom drugim.
O koliko zakonov, dogovorov je ustvarilo človeštvo, da bi umetno utrdilo to lažno zvezo. Tako duhovnih kot posvetnih zakonov. Vse zaman. Ti zakoni človeka prisilijo, da igra, da se jim pokorava in se navzven pretvarja, da je zveza pristna. Notranje misli pa ostanejo nespremenjene in niso podrejene nikomur in ničemur.
Jezus Kristus je to sprevidel. Tedaj jim je skušal nasprotovati in je rekel: "Kdor gleda na žensko s poželenjem, že prešuštvuje z njo v svojem srcu" ...




vida wrote on 06.02.2004 at 09:50:17:
Anastazija pa o tem takole pravi:

Narava in vesoljni razum sta uredila, da se vsak človek rodi kot vladar, kot kralj! Podoben je angelu, čist in nepokvarjen. Že golo temence sprejme ogromen tok podatkov iz vesolja. Vsakemu novorojencu prirojene sposobnosti omogočajo, da postane najmodrejše bitje v vesolju, podobno Bogu. Zelo malo časa je treba, da obdari straše s srečo in blaginjo. Obdobje, v katerem ozavesti bistvo sveta in smisel človeškega bivanja v njem, traja devet zemeljskih let. Vse, kar za to potrebuje, že obstaja. Starši ne bi smeli popačiti njegovega videnja realnosti, resničnega vesolja, in ga ločiti od najpopolnejših v vesolju. Toda tehnokratski svet staršem tega ne dovoli. Kaj vidi malček, ko prvič pogleda svet okoli sebe? Vidi strop, ograjo posteljice, razne cunjice, stene, nepomembne predmete in vrednote umetnega sveta, ki ga je ustvarila tehnokratska družba. V tem svetu je tudi njegova mati, tu so njene prsi. "Verjetno mora tako biti", si misli. Njegovi nasmejani starši mu kot dragocenosti nosijo ropotajoče in piskajoče predmete, igrače. Zakaj? Dolgo bo preučeval, zakaj ropotajo in piskajo. S svojo zavestjo in podzavestjo se bo trudil to osmisliti. Potem ga isti nasmejani starši povežejo v nekakšno blago, kar mu je neudobno. Poskuša se osvoboditi, a zaman! Edino, kar lahko naredi v znak protesta je, da vpije - nezadovoljen joka, prosi za pomoč. Ta trenutek angel in vladar postane ničevi suženj, ki prosi za milost ...

Odlomek je iz knjige ANASTAZIJA - Zveneče cedre tajge




  Svet pogovorov
  General
  Knjige & Filmi & Slike & Glasba (Moderator: gape)
  Anastazija
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...





knjiga ZVENEČE CEDRE TAJGE (Anastazija)    
četrtek, 16. januar 2003 @ 09:33 CET

Sredi devetdesetih se ruski poslovnež in lastnik trgovskih ladij Vladimir Megre na plovbi po reki Ob sreča z nenavadno puščavnico, ki se mu predstavi z imenom Anastazija. Z njo se odpravi petindvajset kilometrov v tajgo in tam preživi tri dni.

Presenečenja se za Vladimirja kar nizajo, saj Anastazija nima hiše (živi v zemljanki, ko je toplo pa kar na prostem), praktično ne nosi oblačil, hrani se s plodovi.

Najbolj neverjetne pa so njene sposobnosti, mi bi jim verjetno rekli okultne, toda ona jih dojema kot nekaj normalnega, kot nekaj, kar kot potencial v sebi nosi vsak človek. Ona jih je imela priložnost razviti, drugim ljudem pa v knjigi daje navodila, kako jih lahko razvijejo tudi sami.

Katere so sposobnosti, o katerih pišem?

V Sibiriji je mrzlo, toda Anastazija ne nosi obleke. Pravi, da je ne potrebuje - ker je niso od otroštva povijali v tople obleke, se je njeno telo navadilo na mraz in telo samo ohranja toploto. Na daljavo lahko z nečim, čemur pravi žarek, gleda, posluša, čuti, zdravi in vpliva na dogodke. Vidi v preteklost in prihodnost. S svojimi predstavami zmore ustvarjati prihodnost. Komunicirati zna nad ravnjo jezika, zato lahko govori v praktično vsakem jeziku. Vsi ti potenciali so tudi v drugih ljudeh, ker pa živijo v nenaravnem okolju, jih ne morejo razviti. Zato vidi sibirska puščavnica prihodnost sveta v malih ljudeh, imenovanih vrtičkarji, ki delajo prve korake v vračanju sveta k naravi. Pripisuje jim neznanski pomen. Vrtičkarji na svojih vrtovih vzgajajo zelenjavo in sadje ter se tako povezujejo z rastlinami in zemljo. S tem oblikujejo "prostranstvo ljubezni", ki človeku omogoča povezovanje s svojim smislom in smislom vesolja. Sadovi na poseben način vzgojenih rastlin jih varujejo pred boleznimi. Tako preprosto je vse - da bi človek dosegel svoj naravni položaj, glavni predpogoj za srečo, mora živeti v čim bolj naravnem okolju. Prehod k naravi pa mora biti postopen, sicer bomo samo v gozd odvlekli nesnago iz mest in bi bilo stanje še slabše; tehnokratska civilizacija bo morala pospraviti za sabo. Začne se z majhnimi spremembami: najprej je dovolj, če imamo vrtiček, zasajen z ljubeznijo, ali če vsaj posvečamo posebno skrb lončnicam v stanovanju.

Anastazija ne govori o doktrinah, naukih, teorijah in sistemih, ampak preprosto o sproščenem odnosu do rastlin, Zemlje in sploh okolja. Iz tega se lahko naučimo vse o sebi in vesolju, ohranjamo zdravje, čistost misli, gradimo fine možganske celice, razvijamo skrite sposobnosti in pri vsem tem pomagamo drugim.
http://www.pozitivke.net/article.php?story=20030116093353419

http://www.pozitivke.net/article.php?story=20030529151140940&query=Anastazij...



http://www.zdravduh.org/ana_povez.htm

http://www.sourceoflife.ca/library.html
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
srebrni
Guest




Re: Anastazija, ???
Reply #3 - 15.09.2005 at 11:44:51
 
Skupina staršev se trudi ustanoviti rodovno šolo v Sloveniji  po  vzoru akademika Ščetinina, kot jo opisuje Megre v knjigi.
Poglejte si:

http://www.icreator.net/rodovna-sola/index.php?path=novice
Back to top
 
 
IP Logged
 
svobodnjak
Guest




Re: Anastazija, ???
Reply #4 - 16.09.2005 at 09:37:21
 
Anastazija je kar ok za poprečnega človeka!

Meni se je zgodilo to,da sem jo nekaj časa rad bral.

Sedaj,ko pa svoje vozilo,pripravljam na inicijacijo višje magije in se mi je v trenutko zazdelo nekakšno nakladanje oz nemorem jo več prijeti v roke.




Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Anastazija, ???
Reply #5 - 19.09.2005 at 14:02:43
 
Svobodnjak wrote on 16.09.2005 at 09:37:21:
Anastazija je kar ok za poprečnega človeka!

Meni se je zgodilo to,da sem jo nekaj časa rad bral.

Sedaj,ko pa svoje vozilo,pripravljam na inicijacijo višje magije in se mi je v trenutko zazdelo nekakšno nakladanje oz nemorem jo več prijeti v roke.



katero knjigo pa zej priporočaš, ko si ves hud pa to?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
jezjak
Guest




Re: Anastazija, ???
Reply #6 - 19.09.2005 at 16:23:07
 
ixtlan wrote on 19.09.2005 at 14:02:43:
katero knjigo pa zej priporočaš, ko si ves hud pa to?

Zate, Inteligenca za telebane.
Back to top
 
 
IP Logged
 
jankovic1
Guest




Re: Anastazija, ???
Reply #7 - 19.09.2005 at 16:31:04
 
ixtlan wrote on 19.09.2005 at 14:02:43:
katero knjigo pa zej priporočaš, ko si ves hud pa to?


Da se razumemo sploh nisem hud!!!

Tud potrebe po izstopanju nimam,je sam splošen komentar!

Ti pa sporočim v bližnji prihodnosti točne podatke katero branje priporočam-so vse obrazložitve tud iz znanstvenega pogleda ter pogleda kvantne fizike ter fike nasploh kako deluje energija,kdo dejansko sploh smo oziroma iz česa smo sestavljeni itd.

lp

Sam sem preveril podatke ter naletel na pritrdilen odgovor.

Da omenim eden od komentarjev fizikov-

to popolnoma drži nisem pa nikoli pomislil nato kljub dolgo letni praksi ter raziskavam. itd
Back to top
 
 
IP Logged
 
medja
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 20

Re: Anastazija, ???
Reply #8 - 05.10.2005 at 04:02:19
 
Hvala!
Back to top
 

Prosim odpri se srce, več ko sprejmeš še več pokloni.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1