Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8
(Read 33342 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kraja energije
Reply #30 - 27.11.2004 at 17:34:25
 
Quote:
Ljubezen te ščiti edino, ko ti je dana iskreno in ni le prikrito orodje za krajo energije, kot v drugem primeru z Anjo (če sem tisto prav prebral). Tvoja ljubezen pa enako lahko ščiti nekoga drugega. Ne moreš pa sam sebe ščititi s svojo ljubeznijo, za tovrstni samoščit je bil do sedaj omenjen le Ego, kateri pa te omejuje.

ni ljubezen (brezpogojna) namenjena zaščiti pred čemer/komerkoli, ljubezen do vseh in vsega, ta je 100% zaščita, sama po sebi.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #31 - 27.11.2004 at 17:36:34
 
ixtlan wrote on 27.11.2004 at 17:27:40:
drgač pa nisem tega dojel kot krajo energije ker nimam potrebe po tem, da bi moral braniti svoje stališče.

Si pa to tako dojel takrat, ko to dejansko nisem počel. Se pravi v mojem prvem odgovoru tebi. To se je razločno videlo v tvojem nadaljnjem odgovoru.

ixtlan wrote on 27.11.2004 at 17:27:40:
sicer pa se držim preprostega pravila, da pišem, dokler me debata vznemirja, navdušuje, privlači...that's it...tako si dvigneš tudi nivo energije

Vznemirja te lahko debata tudi negativno in potem nadaljuješ debato le še zaradi svojega Ega. Ne pravim, da je to tvoj primer, ampak le ena od možnosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #32 - 27.11.2004 at 17:40:35
 
Quote:
Nobene vrste ljubezni človek ni zmožen doseči brez energije. Energija je prvi pogoj vsega ostalega.


Z določenim nivojem energije se rodiš. Če ti potem skozi življenje odteka, je tvoja naloga, da odkriješ kje. Da prideš do popolne ljubezni do sebe moraš iti skozi dolg proces, da odkriješ kje vse ti odteka. Zato je to en in isti proces, zato sta energija in ljubezen do sebe ena in ista zadeva. To je pot vase. Ki ni odvisna od okolice.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #33 - 27.11.2004 at 17:43:52
 
Quote:
Vznemirja te lahko debata tudi negativno in potem nadaljuješ debato le še zaradi svojega Ega. Ne pravim, da je to tvoj primer, ampak le ena od možnosti.


Ma nabijem jest svoj Ego na k....  Grin Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #34 - 27.11.2004 at 17:46:21
 
Preveč energije ste mi pobrali, oziroma preveč sem vam jo razdal in zelo malo ali nič dobil v povratek. Bom od zdaj bral le še odgovore.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #35 - 27.11.2004 at 17:52:10
 
Quote:
Preveč energije ste mi pobrali, oziroma preveč sem vam jo razdal in zelo malo ali nič dobil v povratek. Bom od zdaj bral le še odgovore.


khm, če je bilo opravičilo iskreno, potem bi te moral obliti vsaj "mali valček" energije Wink

ob iskrenem opravičilu namreč dobiš vso energijo nazaj, ki si jo vložil v situacijo. tega se folk ne zaveda. full fajn se je opravičevat Smiley full fajn
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #36 - 27.11.2004 at 17:54:24
 
ixtlan wrote on 27.11.2004 at 17:52:10:
khm, če je bilo opravičilo iskreno, potem bi te moral obliti vsaj "mali valček" energije Wink

ob iskrenem opravičilu namreč dobiš vso energijo nazaj, ki si jo vložil v situacijo. tega se folk ne zaveda. full fajn se je opravičevat Smiley full fajn

Ne, ob opravičilu sem ti le vrnil ukradeno. Torej je kvečjem kaj oblilo tebe. Dovolj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #37 - 27.11.2004 at 17:56:15
 
ixtlan wrote on 27.11.2004 at 17:52:10:
full fajn se je opravičevat Smiley full fajn

Kar začni...

Grrr.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #38 - 27.11.2004 at 18:02:36
 
Ok. Se opravičujem za vse slabo izražene, nejasne pomene. Vaja dela mojstra in upam, da bo naslednjič bolje.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #39 - 27.11.2004 at 18:04:03
 
Ali pa si imel še kaj v mislih, da bi se moral opravičiti? Ker sam ne najdem nič drugega.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #40 - 27.11.2004 at 18:07:16
 
Sicer pa ti želim čimveč energije in ti jo malo kar zdejle pošljem, za prvo silo Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #41 - 27.11.2004 at 18:09:04
 
ixtlan wrote on 27.11.2004 at 18:04:03:
Ali pa si imel še kaj v mislih, da bi se moral opravičiti? Ker sam ne najdem nič drugega.

Mislil sem le to, ko si rekel kako se je fino opravičevati, da se kar začni in uživaj v tem početju, ko te bo po tvojih besedah v tem dejanju oblivala energija. Nič drugega nisem mislil. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #42 - 27.11.2004 at 18:11:29
 
Quote:
Mislil sem le to, ko si rekel kako se je fino opravičevati, da se kar začni in uživaj v tem početju, ko te bo po tvojih besedah v tem dejanju oblivala energija. Nič drugega nisem mislil. Smiley


Ja počnem to zdaj že zlo z veseljem kakšno leto in čist nič več. Prej sem vedno iskal razlog, da se ne bi blo treba opravičit, čeprov sm vedu, da se je treba.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #43 - 27.11.2004 at 18:11:54
 
ixtlan wrote on 27.11.2004 at 18:07:16:
Sicer pa ti želim čimveč energije in ti jo malo kar zdejle pošljem, za prvo silo Smiley

Jaz pa ti pošljem 1 mio dolarjev. Privošči si pošten dopust na izbranem otoku po svoji želji. Wink

Šaljivec.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #44 - 27.11.2004 at 18:13:58
 
ixtlan wrote on 27.11.2004 at 18:11:29:
Prej sem vedno iskal razlog, da se ne bi blo treba opravičit, čeprov sm vedu, da se je treba.

No, pol se mi pa kar opravičuj brez razloga. Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8