Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8
(Read 33315 times)
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #15 - 27.11.2004 at 16:19:13
 
t wrote on 27.11.2004 at 16:07:35:
Ja saj sem ti samo povedal, kar se mene tiče mi je pomagalo (čepraj res, da še vedno kaj napoham in kaj preberem).

Jaz pa sem ti povedal, kako je s temi stvarmi pri meni. Dvomim, da je komu alkohol, trava ali naumitost že pomagala. To je kvečjem posledično početje zaradi pomanjkanja energije, vsaj tako sem pri sebi ugotovil, ko sem že imel podobne želje.

t wrote on 27.11.2004 at 16:07:35:
Očitno pa imaš ti probleme z depresijo: na prvi pogled bi te uvrstil med manične depresivce.

S čim pa imaš ti probleme?
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #16 - 27.11.2004 at 16:20:55
 
Quote:
Ne moreš pa sam sebe ščititi s svojo ljubeznijo, za tovrstni samoščit je bil do sedaj omenjen le Ego, kateri pa te omejuje.


Potem nikoli nisi zares ljubil, če tako misliš. V popolni ljubezni do sebe ti nič ne more priti do živega. Niti smrt. V bistvu popolna ljubezen do sebe je smrt. Smrt vsega kar ti je to ljubezen preprečevalo. Čisto sprejetje samega sebe. Okolica ti ne more NIČ. Potem pa pridejo novi razlogi in spet pozabiš... presneta nihanja!
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #17 - 27.11.2004 at 16:22:10
 
ixtlan wrote on 27.11.2004 at 16:16:23:
zakaj pa se z ostalim na strinjaš, npr. s kabalistično rdečo nitko? ali se ne strinjaš, ali ne verjameš, ali ne poznaš?

Se ne strinjam, ker ne verjamem. Je pa tudi res, da do sedaj tega nisem poznal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #18 - 27.11.2004 at 16:24:52
 
ixtlan wrote on 27.11.2004 at 16:20:55:
Potem nikoli nisi zares ljubil, če tako misliš. V popolni ljubezni do sebe ti nič ne more priti do živega. Niti smrt.

Nekako dvomim, da potem kar ne bi umrl. Šaljivec.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #19 - 27.11.2004 at 16:25:16
 
Quote:
Jaz pa sem ti povedal, kako je s temi stvarmi pri meni. Dvomim, da je komu alkohol, trava ali naumitost že pomagala. To je kvečjem posledično početje zaradi pomanjkanja energije, vsaj tako sem pri sebi ugotovil, ko sem že imel podobne želje.


Dvom je zelo zdrava zadeva.

Sicer ne vem, kako je pri tebi, če si brez energije, kar se mene tiče, najbrž brez energije ne bi mogel početi ničesar, vprašanje, če bi sploh imel kakšne želje.


Quote:
S čim pa imaš ti probleme?


A se ti zdi, da imam probleme?



uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #20 - 27.11.2004 at 16:31:55
 
t wrote on 27.11.2004 at 16:25:16:
Sicer ne vem, kako je pri tebi, če si brez energije, kar se mene tiče, najbrž brez energije ne bi mogel početi ničesar, vprašanje, če bi sploh imel kakšne želje.

Čisto brez energije si seveda, ko si mrtev. Do takrat pa je imaš še vedno nekaj, čeprav le minimalno. In nagon nam narekuje, da preživimo in iščemo nove vire. V bistvu se zavedam, da zdaj trošim tukaj kar dosti energije, ko vam odgovarjam na vsa ta vprašanja. Čeprav sem jaz tisti, ki naj bi tukaj dobival odgovore in ne vprašanja.

t wrote on 27.11.2004 at 16:25:16:
A se ti zdi, da imam probleme?

Pri tem sem brez mnenja, te pa sprašujem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #21 - 27.11.2004 at 16:35:47
 



Je dal en mojster nasvet, da ni toliko pomembno, kaj narediš za energijo, temveč bolj to, česar ne narediš.




uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #22 - 27.11.2004 at 16:41:15
 
t wrote on 27.11.2004 at 16:35:47:
Je dal en mojster nasvet, da ni toliko pomembno, kaj narediš za energijo, temveč bolj to, česar ne narediš.




uživaj!

Drži. Torej je moraš ti imeti kar dosti, ko samo jemlješ kar ti je dano in nič ne vrneš nazaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #23 - 27.11.2004 at 16:51:15
 
Quote:
V bistvu se zavedam, da zdaj trošim tukaj kar dosti energije, ko vam odgovarjam na vsa ta vprašanja. Čeprav sem jaz tisti, ki naj bi tukaj dobival odgovore in ne vprašanja.


V bistvu je pristop zelo pomemben. Zahodni svet verjame, da je svet predatorski. Zdravilec pa verjame, da ima vesolje dobre namene. Posledično prvi izgublja energijo, ujet v to resnico (kar verjameš, je zate res in zate deluje).

Torej kaj verjameš? Glede na topic, verjameš prvo. In si kreiraš tako realnost, ki je zate resnična.

V resnici je svet predatorski do nas samo kadar smo iz ravnotežja, iz svojega centra. Kako do tega pride? napačne misli, napačne besede, napačna hrana...

Quote:
Čeprav sem jaz tisti, ki naj bi tukaj dobival odgovore in ne vprašanja.


Evo ti enga uporabnga, upam Wink če je blo že tist z nitko čist brezveze Wink
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #24 - 27.11.2004 at 16:56:41
 
Quote:
Nekako dvomim, da potem kar ne bi umrl. Šaljivec.


Ok, da se bolje izrazim: popolne ljubezni do sebe niti strah pred smrtjo ne more zasenčiti kaj šele kaj drugega, manj pomembnega. Kot npr. nekdo, ki naj bi ti kradel energijo in s tem vplival nate. Preprosto ne gre. Nižjefrekvenčne energije se ob višjih, svetlih razletijo, transformirajo, vrnejo v elementalno obliko...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #25 - 27.11.2004 at 16:59:39
 
ixtlan wrote on 27.11.2004 at 16:51:15:
V bistvu je pristop zelo pomemben. Zahodni svet verjame, da je svet predatorski. Zdravilec pa verjame, da ima vesolje dobre namene. Posledično prvi izgublja energijo, ujet v to resnico (kar verjameš, je zate res in zate deluje).

Upam, da to sedaj ne pomeni, da je zahodni svet brez zdravilcev. Če je to res, nas Američani pošteno nategujejo z nadaljevankami kot je E.R. Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #26 - 27.11.2004 at 17:02:17
 
ixtlan wrote on 27.11.2004 at 16:56:41:
Ok, da se bolje izrazim: popolne ljubezni do sebe niti strah pred smrtjo ne more zasenčiti.

Nobene vrste ljubezni človek ni zmožen doseči brez energije. Energija je prvi pogoj vsega ostalega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #27 - 27.11.2004 at 17:10:01
 
Quote:
Upam, da to sedaj ne pomeni, da je zahodni svet brez zdravilcev. Če je to res, nas Američani pošteno nategujejo z nadaljevankami kot je E.R. Cheesy


Ok, da se bolje izrazim: tako sem napisal zato ker je to bolj značilno za zahodni svet kot vzhodni, zdravilci pa so seveda povsod.

Dej, koga druzga najd, men se ne da več  Roll Eyes
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Nekdo
Guest




Re: Kraja energije
Reply #28 - 27.11.2004 at 17:10:22
 
Quote:
Upam, da to sedaj ne pomeni, da je zahodni svet brez zdravilcev. Če je to res, nas Američani pošteno nategujejo z nadaljevankami kot je E.R. Cheesy

Priznam, to je bila sedaj čisto neupravičena kraja energije iz moje strani. Se opravičujem, ixtlan.

Bo menda že res tisto, da če si produkt vampirjev, potem tudi sam ne znaš drugače. Je pa na ta način pridobljena energija tudi res destruktivna.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kraja energije
Reply #29 - 27.11.2004 at 17:27:40
 
Quote:
Priznam, to je bila sedaj čisto neupravičena kraja energije iz moje strani. Se opravičujem, ixtlan.


Smiley opravičilo sprejeto

drgač pa nisem tega dojel kot krajo energije ker nimam potrebe po tem, da bi moral braniti svoje stališče. če bom v debati izvedel kaj takega, da bom lahko stališče dopolnil, morda celo spremenil, bom vesel. sicer pa se držim preprostega pravila, da pišem, dokler me debata vznemirja, navdušuje, privlači...that's it...tako si dvigneš tudi nivo energije
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8