Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8
(Read 45384 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #45 - 06.01.2007 at 13:25:08
 
Bardo_Thodol wrote on 05.01.2007 at 16:36:27:
Jaz sem pa mislil, da so dinozavri že izumrli, zdaj pa opažam, da se spet pojavljajo   Cool

Če imaš kakšen kontra argument evoluciji, mu z veseljem prisluhnem. (mislim resen argument, ne kakšnega spakovanja in zmerjanja)
Samo ne mi s takimi, kot so Lorber in njemu podobni tići, ki se jim kar nekaj sanja, tega pa nihče, niti sami ne morejo ne podkrepiti ne preveriti.



Hmmm, vidim, da pač premalo veš, da bi tudi take stvari razumel , kot so dokazi Lorberja . No, pa lep, sončen dan, še napreeeeeej, v večnost ....  Wink , čaw
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Kaj je bilo prej
Reply #46 - 06.01.2007 at 18:37:28
 
Lorberjeve trditve je težko razumeti in vsaka ti čast in če jih ti razumeš, saj jih menda niti sam Lorber ni mogel razumeti. Nekaj se mu je pač zdelo in o tem se je na široko razpisal.

Slutnje pa niso noben dokaz.
Dokaz je nekaj, kar lahko kdorkoli kadarkoli preveri in to celo na več različnih načinov.

Če naprimer nekdo (šlogarca?) samo sluti, da je sosedov otrok pravzaprav tvoj, to ni še noben dokaz, da je otrok res tvoj.
Šele krvni test ali še natančneje, DNK test, ki ga je mogoče kadarkoli ponoviti in preveriti, bi to tudi zares ovrgel ali dokazal in šele na podlagi tega bi potem upravičeno sledile tudi posledice v obliki alimentov.
Če bi bile za plačevanje alimentov dovolj že slutnje nekega vidca, bi ga zares najebali in spet bi se znašli v srednjem veku.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #47 - 07.01.2007 at 12:55:24
 
No, to je RES, in to ti dam za MAXIMALNO prav Roll Eyes . Zato je pa vse treba nenehno preverjati in preizkušati !!!  Exclaim Vendar potem ... Lips Sealed   ...   No, glede Jakoba L. ;  ga pa jaz zasledujem že vrsto let, od začetka, ko se je pri nas šele začel pojavljati , v reviji Aura  Roll Eyes nekje od leta 1996  Roll Eyes.  Zato pa ga tudi lažje razumem, ker, nekaj duhovne podlage sem imel še od prej , še iz vojske  Cool. Res pa je, da marsikaj tudi sam ni dojel, kar je zaznal, slišal globoko v sebi , kot je kasneje priznal  Exclaim  ! . No, saj, tudi jaz priznam, da sem ter tja tudi še meni ostane kaj čudnega, sumljivega , nerazumljivega  Embarrassed Tongue Lips Sealed Cry Huh Shocked . Vendar se sedaj ne sekiram, oziram več toliko na to  Roll Eyes. Ker ; Exclaim : ob pravem času , bom tudi tiste extra stvari že še doumel , razumel ki še ostajajo " čudne"  Roll Eyes... Pa lep dan, še naprej ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Kaj je bilo prej
Reply #48 - 09.01.2007 at 18:41:25
 
IXtlan Grin Triangl? Hudo dobra primerjava. Take pa že dolgo nisem zasledila, očitno sem premalo tukaj gori. Si predstavljaš kako fino je to, da se je rodil Beethowen in skomponiral uno Deveto sinfonijo, saj je šele po teh magičnih zvokih človeštvo razumelo, kaj vse je nastalo zaradi triangelov. Sozvočje harmonije in v biti se mi smili še najbolj Beethowen sam, ker te čudovite Devete ni nikoli slišal, saj je bil gluh kot top, ko jo je skomponiral. Mogoče bi bil tako prevzet od vsega lepega, da bi tvojo triangelsko filozofijo vzel za sveto. Kje jemlješ take ideje?  Grin Btw je pa žalosten primer Beethowen, ker je imel eno usrano spolno življenje in v biti ga za časa življenja ni nihče razumel ne maral. Danes pa nas harmonije in disharmonije triangelov prevzemajo ali pa ne. Kakor koga. V večini primerov poznam več bolj bednih sožitij, kot ne. Sej Adam in Eva nista ničesar kriva, samo močno dvomim o njuni ljubezni. Mogoče je pa šlo vseeno samo za seks.
Načeloma pa že ženske že spreminjamo svet. Ne želimo več rojevat otrok in tako bo človeška rasa izumrla. Potem bo zopet tako kot na začetku...večna tema...mogoče bo nastala kaka nova materija...triangelska morebiti...
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #49 - 10.01.2007 at 11:13:51
 
Donna wrote on 09.01.2007 at 18:41:25:
Ne želimo več rojevat otrok in tako bo človeška rasa izumrla.


Klanjam se. Ena boljših idej ever! Cheesy
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #50 - 10.01.2007 at 12:24:35
 
Donna wrote on 09.01.2007 at 18:41:25:
Načeloma pa že ženske že spreminjamo svet. Ne želimo več rojevat otrok in tako bo človeška rasa izumrla. Potem bo zopet tako kot na začetku...večna tema...mogoče bo nastala kaka nova materija...triangelska morebiti...


To, da bo človeška rasa izumrla, če ženske ne bi več hotele rojevat otrok, ni čist zihr. Moški (na splošno ljudje, torej tud ženske) smo preveč egoistična vrsta, da bi  se ne potrudli svojih genov nadaljevat kako drgač, mimo rojevanja (npr. kloniranje ali z metodamai, ki jajčec sploh ne bi rabile, če jih ženske ne bi hotle posojat). Dvomim torej, da bi s prenehanjem rojevanja oz oplojevanja  ženske bistveno  spremenile svet, ki se za nas res ne bi več obnavljal  iz ljubezni do drugega ampak izključno iz ljubezni do samega sebe, kar pa itak ne bi blo nč novega, saj se to povečini že  dogaja tudi z dobrim starim rojevanjem oz. oplojevanjem...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Kaj je bilo prej
Reply #51 - 10.01.2007 at 12:40:42
 
Svojega primera ni treba ravno na celo človeštvo posploševati.  Roll Eyes

Ravno obratno je!
Na svetu se rojeva vedno več otrok, vsak dan približno 300.000 novih dojenčkov in številka še vedno narašča. Toliko, kot nas je danes, nas še nikoli ni bilo. (6,618 milijarde)

Mogoče se bo zgodilo le to, da bo malih Slovenčkov vedno manj, bo pa zato malih Kitajčkov toliko več in se bodo lahko začeli preseljevati na izpraznjena mesta.  Cool

Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #52 - 10.01.2007 at 13:10:40
 
http://www.worldometers.info/ - real time world statistics Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #53 - 10.01.2007 at 13:43:04
 
jst bi bil ubistvu še bolj kot nad tisto idejo navdušen nad eno novo fajno moško kontracepcijo... k tem babam ni za zaupat Wink matr, lahk bi že pogruntal kej boljšega od kondoma in škarij.. Sad
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Kaj je bilo prej
Reply #54 - 10.01.2007 at 18:32:54
 
Bardo_Thodol. Moj primer je pa specifičen. Imam eno najstnico doma, torej povprečje 1,0, je pa vredna za tri, ker jo meče, da jo komaj obvladujemo. Btw kje si dobil statistične podatke o rojstvih ne vem, recimo, da imaš prav. Potem bo naša predraga zemlja imela same kitajčke in vsi se bodo gledali postrani.
Načeloma nimam čez nobeno raso nič, me ne motijo, bodo pač slikanice v Bibliji popravili na razvlečene oči in jih pobarvali v rumeno... uno Evo in Adama bodo mal pomanjšali in depilirali, da bosta brez dlak, kot kitajca... Mogoče bo pasala v Bibljiji taka slika...Itak je pa brez veze tako razmišljat, sej se bomo prej pobili med sabo, bo kaka nova svetovna vojna, ali pa druga pizdarija in ne bomo preživeli potopa. Lahko pa napademo vesolce in se sestrelimo na drug planet, v neki Edenski raj in začnemo na novo. Variant je milijon...
Xitlan, a maš probleme s koncentracijo? Mislim koncentracepcijo? Mal sem firbčna, ker takole pišeš, da ženskam ni nič za zaupat, sej ta štos je star kot svet...Jim boš moral, veš. Niso vse zlobne in tako pohotne, pa tud zanosit ni tko na izi. Morjo biti uni planeti prav postavljeni v vrsto, pa hormoni na pravi uravnilovki, pa morajo biti primerni pogiji, pa malo romantike in malo strasi, da uni triangel zazvoni...drugače ni nič. Tema. In na koncu koncev je to tako prijetno opravilo, da triagel totalno ponori od vseh mogočih zvokov, če odmislimo okoliščine in izgubljene predmete, pa planete...iz nekaj lepega pa se vedno naredi nekaj lepega kajne? Sej otročički so prav fletni, mali angelčki, dokler ne zrastejo in ne začno težit. Zakaj slovenska rasa izumira pa ne bi vedla napisat, že nimamo kot rasa tapravih pogojev, ali pa nam niso naklonjeni planeti in zvezde. Mogoče pa seks in parjenje ni več v modi...kdo bi vedel?
Ljubezen je postala tako zamotana reč, da se z njo ukvarjamo po 24 ur na dan in na koncu nam zmanjka časa, ali pa smo godni za Urgenco. Vedno več je osamljenih, nesrečnih, prevaranih, zapuščenih, ki jim na misel ne hodi več Love in parjenje. Definitivno bomo Slovenci izumrli, pa se tudi ne čudim. Nimamo osnovnih pogojev. Politika je v riti, vrednote so v riti, poštenje je šlo na drug planet, dobri moški pa so samo še v refijah ali so zasedeni ali pa se jim enostavno ne da nič več. Razganja mogoče samo še najstnike, ti bodo pa itak prej stari, predno bodo spoznali zanke in uganke te Ljubezni in igranja ter harmonije zvokov trianglov. Ni nam rešitve. Jaz jo ne vidim.  Čaka nas katastrofa...Mogoče bi Slovenci morali več na Kitajsko hodit in se tam spariti z drugo raso, da bi funkcionirali kot normal people...tako pa smo zavrti, zablojeni, depresivni, osamljeni, zavistni, ljubosumni, posesivni in sploh...čudni. Porodnišnice v Sloveniji bomo lahko kar zaprli in mogoče odprli noriščnice za vse depresivce. Ne pišem na pamet, pač samo opazujem življenje in osebe okrog mene...mogoče še sama nisem več za na ta planet...
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #55 - 10.01.2007 at 22:55:51
 
Donna wrote on 10.01.2007 at 18:32:54:
B
Xitlan, a maš probleme s koncentracijo? Mislim koncentracepcijo? Mal sem firbčna, ker takole pišeš, da ženskam ni nič za zaupat, sej ta štos je star kot svet...Jim boš moral, veš. Niso vse zlobne in tako pohotne, pa tud zanosit ni tko na izi. Morjo biti uni planeti prav postavljeni v vrsto, pa hormoni na pravi uravnilovki, pa morajo biti primerni pogiji, pa malo romantike in malo strasi, da uni triangel zazvoni...drugače ni nič.


Moja koncentracija je super. Wink Da ni tko naizi? Mi je *nekak* uspelo, kljub temu, da je bila na tabletkah. Kaj boš pa na to rekla? Takrat je šla zadeva potem na srečo "po vodi", naslednjič pa, je bila njena odločitev, da ne bo šla več. Shocked Odkrito rečeno, ampak prav tak možen, vendar nepotreben in z moje strani zaenkrat povsem nezaželjen zaplet dogodkov, me poleg raznoraznih virusov, ki so vedno pogostejši, drži lih za glih dost nazaj, da ne postanem promiskuteten. Roll Eyes Problem je skrajno resen; ne bi se še zavezal (no razen, če bi res tko naneslo), predvsem zato ker si življenje sedaj čisto na novo postavljam (vprašanje, če sploh ostanem v Sloveniji, poleg tega pa šele odkrivam kdo v resnici sem in kaj točno bi), poleg tega je pa ponudba borna. Itak, če se vse zelene tepke poročite že pred petindvajsetim. Skoraj vsi moji sovrstniki so že nad slovenskim povprečjem kar se naraščaja tiče. Pa res ne vidim nekega smisla v tem, da otrok vzgaja otroka. Poleg tega se sprašujem čemu hudiča ženske tok dolg rabte, da pridete ali pač sploh ne pridete do določenih spoznanj, če prav skoraj dobesedno živite za razmerja, tok vam pomenijo. Obup. Verjetno zaradi preveč nerealnih pričakovanj o princu na belem konju in zato ker predolgo, včasih tudi za zmeraj, vztrajate v disfunkcijskem razmerju. Ne vidite, da ni kul, ker nočete vidt. No kakorkoli že, do *problema* dejansko pride, ko mi po nekem določenem (relativno kratkem) času samskega staleža postane dolgčas, milo rečeno. Če bi pretiraval, bi reku, da se mi začne mal mešat. Za to seveda absolutno krivim zvezde in planete. Exclaim Sta tnalca pa skirca edina rešitev kar se tega tiče? Sej, če bi hotu, bi že nekak potlaču spolno slo, ampak nočem, ravno tako kot zaenkrat še nočem nehat kadit. Donna, se *totalno* strinjam s tabo, vse skupaj je "kr nekj" kar se odnosov tiče. Zakaj je temu tako oz. problemi kot jih jaz vidim so predvsem 1) nepoznavanje in posledično nesprejemanje svojih arhetipskih vlog (ta problem je bistveno večji kot bi se komu zdelo), 2) posesivnost/ta bedna človeška želja po moči/kontroli, 3) obča morala kot neomajen temelj iz katerega izhajajo vsa možna pravila odnosa (v ljubezni ni in ne sme bit pravil, so samo darila), 4) nezdrav, neljubezniv odnos do samega sebe, neplodno iskanje ljubezni izven sebe in 5) slaba komunikacija (kar povzroči večino zmede in nerazumevanja), ne nujno v tem vrstnem redu in seznam se seveda tukaj ne zaključi. No, pa še nekaj se mi zdi vredno omenit. Ne bom rekel, da je za vsakogar absolutno nujno, da imata partnerja enako ali vsaj podobno strast v življenju, ampak zame je. S tem, ko to strast, ki bi jo itak živela vsak posebej, živita skupaj, ju to neskončno poveže. Ljubezen (morda celo zaljubljenost) na ta način lahko traja in se krepi. Spet sem pameten z vso to teorijo, zej si ga grem pa lohk na roke vržt pa povšter objemat.

Back to top
« Last Edit: 11.01.2007 at 00:20:50 by ixtlan »  

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kaj je bilo prej
Reply #56 - 11.01.2007 at 11:01:53
 
ixtlan wrote on 10.01.2007 at 22:55:51:
Problem je skrajno resen; ne bi se še zavezal (no razen, če bi res tko naneslo), predvsem zato ker si življenje sedaj čisto na novo postavljam (vprašanje, če sploh ostanem v Sloveniji, poleg tega pa šele odkrivam kdo v resnici sem in kaj točno bi), poleg tega je pa ponudba borna. Itak, če se vse zelene tepke poročite že pred petindvajsetim. Skoraj vsi moji sovrstniki so že nad slovenskim povprečjem kar se naraščaja tiče. Pa res ne vidim nekega smisla v tem, da otrok vzgaja otroka. Poleg tega se sprašujem čemu hudiča ženske tok dolg rabte, da pridete ali pač sploh ne pridete do določenih spoznanj, če prav skoraj dobesedno živite za razmerja, tok vam pomenijo. Obup. Verjetno zaradi preveč nerealnih pričakovanj o princu na belem konju in zato ker predolgo, včasih tudi za zmeraj, vztrajate v disfunkcijskem razmerju. Ne vidite, da ni kul, ker nočete vidt. No kakorkoli že, do *problema* dejansko pride, ko mi po nekem določenem (relativno kratkem) času samskega staleža postane dolgčas, milo rečeno. Če bi pretiraval, bi reku, da se mi začne mal mešat. Za to seveda absolutno krivim zvezde in planete. Sta tnalca pa skirca edina rešitev kar se tega tiče? Sej, če bi hotu, bi že nekak potlaču spolno slo, ampak nočem, ravno tako kot zaenkrat še nočem nehat kadit. Donna, se *totalno* strinjam s tabo, vse skupaj je "kr nekj" kar se odnosov tiče. Zakaj je temu tako oz. problemi kot jih jaz vidim so predvsem 1) nepoznavanje in posledično nesprejemanje svojih arhetipskih vlog (ta problem je bistveno večji kot bi se komu zdelo), 2) posesivnost/ta bedna človeška želja po moči/kontroli, 3) obča morala kot neomajen temelj iz katerega izhajajo vsa možna pravila odnosa (v ljubezni ni in ne sme bit pravil, so samo darila), 4) nezdrav, neljubezniv odnos do samega sebe, neplodno iskanje ljubezni izven sebe in 5) slaba komunikacija (kar povzroči večino zmede in nerazumevanja), ne nujno v tem vrstnem redu in seznam se seveda tukaj ne zaključi. No, pa še nekaj se mi zdi vredno omenit. Ne bom rekel, da je za vsakogar absolutno nujno, da imata partnerja enako ali vsaj podobno strast v življenju, ampak zame je. S tem, ko to strast, ki bi jo itak živela vsak posebej, živita skupaj, ju to neskončno poveže. Ljubezen (morda celo zaljubljenost) na ta način lahko traja in se krepi.

dobr si reku ...


kaj je bilo torej prej ...

starši ali otrok ...
kura ali jajce ...
bog ali človek ...
(moški in ženski princip sta pa koitak nastala ko je bog svojo energijo razdelil na jin in jang)



tega
ixtlan wrote on 05.01.2007 at 12:03:12:
na (1.) fizičnem nivoju Adam daje (+), Eva sprejema (-)
na (2.) čustvenem(astralnem) nivoju Adam sprejema (-), Eva daje (+)
na (3.) mentalnem nivoju Adam daje (+), Eva sprejema (-)
na (4.) spiritualnem nivoju Adam sprejema (-), Eva daje (+)

Kar v praksi pomeni...Adam začne komunikacijo na mentalnem nivoju, da nek stimulus. Eva zna stimulus sprejet na istem nivoju in ga transformirat na čustveni/astralni nivo. Eva s tega nivoja tudi odgovori Adamu. Adam mora znat sprejet na čustvenem nivoju, in potem lahko pelje na fizični nivo...ali pa na mentalni, kjer odgovori. Naloga Adama je, da je na teh dveh nivojih stimulativen, na ostalih pa zna Evin stimulus sprejet. Če vse funkcionira nastane ena taka dvojna osmica (ena na drugi). To je bipolarnost (celo vesolje je bipolarno), privlačnost nasprotij.

Problem (meni se zdi, da kar največji) današnjega sveta je, da so meje med spoloma vedno bolj zabrisane. Ženske ne poznajo več ženskega principa (so ga pozabile v svetu moških vrednot), moški pa ne moškega. Logično, saj ni nobenih pametnih zgledov - role modelov - ne v starših ne v globalni skupnosti, Slovenci smo narod brez očeta in matere...ni neke močne figure.

si morm pa prov zacahnat ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #57 - 11.01.2007 at 11:57:40
 
gape wrote on 11.01.2007 at 11:01:53:
kaj je bilo torej prej ...


Priporočam tole
http://www.amazon.co.uk/Cosmic-Doctrine-Dion-Fortune/dp/1578631602/sr=8-1/qid=11...
jaz jo še berem in prevajam. ko jo prevedem, lahko tudi pošljem word dokument

gape wrote on 11.01.2007 at 11:01:53:
tega
ixtlan wrote on 05.01.2007 at 12:03:12:
na (1.) fizičnem nivoju Adam daje (+), Eva sprejema (-)
na (2.) čustvenem(astralnem) nivoju Adam sprejema (-), Eva daje (+)
na (3.) mentalnem nivoju Adam daje (+), Eva sprejema (-)
na (4.) spiritualnem nivoju Adam sprejema (-), Eva daje (+)

Kar v praksi pomeni...Adam začne komunikacijo na mentalnem nivoju, da nek stimulus. Eva zna stimulus sprejet na istem nivoju in ga transformirat na čustveni/astralni nivo. Eva s tega nivoja tudi odgovori Adamu. Adam mora znat sprejet na čustvenem nivoju, in potem lahko pelje na fizični nivo...ali pa na mentalni, kjer odgovori. Naloga Adama je, da je na teh dveh nivojih stimulativen, na ostalih pa zna Evin stimulus sprejet. Če vse funkcionira nastane ena taka dvojna osmica (ena na drugi). To je bipolarnost (celo vesolje je bipolarno), privlačnost nasprotij.

Problem (meni se zdi, da kar največji) današnjega sveta je, da so meje med spoloma vedno bolj zabrisane. Ženske ne poznajo več ženskega principa (so ga pozabile v svetu moških vrednot), moški pa ne moškega. Logično, saj ni nobenih pametnih zgledov - role modelov - ne v starših ne v globalni skupnosti, Slovenci smo narod brez očeta in matere...ni neke močne figure.

si morm pa prov zacahnat ...



zame je bilo to čist revolucionarno spoznanje

posebej v odnosu, ponavad primerjamo partnerja s seboj in mislimo, da mora bit on/a tak/a kot smo mi. v resnic mora bit on lih tisto kar mi nismo. iz tega potem izhaja magnetizem.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Kaj je bilo prej
Reply #58 - 11.01.2007 at 12:10:53
 
Quote:
posebej v odnosu, ponavad primerjamo partnerja s seboj in mislimo, da mora bit on/a tak/a kot smo mi. v resnic mora bit on lih tisto kar mi nismo. iz tega potem izhaja magnetizem.


Ta magnetizem je itak v samemu sebi do sebe. Ga potrebujemo da se izpolnimo. Drug nam je samo ogledalo, čeprav to popolnoma le ne more veljati, ko gre za toplino fizičnega stika, dotika z drugim bitjem, energijo, zdravljenja na nek način.



Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #59 - 11.01.2007 at 12:14:18
 
Quote:
Ta magnetizem je itak v samemu sebi do sebe. Ga potrebujemo da se izpolnimo. Drug nam je samo ogledalo


ja drgač smo res na bolj ali manj dobri poti, da postanemo hermafroditi
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8