Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8
(Read 45343 times)
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Kaj je bilo prej
Reply #15 - 08.12.2004 at 08:29:53
 
ja mogoče res. zakaj so pa potem Keni?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #16 - 08.12.2004 at 15:00:57
 
Angel wrote on 08.12.2004 at 08:29:53:
ja mogoče res. zakaj so pa potem Keni?
lp
Angel



a še ne veš, da Barbika pa Ken sploh nista več skupaj:

http://www.cnn.com/2004/US/02/12/offbeat.barbie.breakup.ap/

(si je kača dobila druzga tipa, s Kenom sta pa samo še prijatelja)



uživaje
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Kaj je bilo prej
Reply #17 - 14.03.2005 at 10:31:00
 
kaj čemo. še igračke se naveličajo eden drugih.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Fante
Guest




Re: Kaj je bilo prej
Reply #18 - 13.04.2005 at 22:06:46
 
Eh na to stvar bi lahko tudi malo drugače gledali.
Naj bi bil smisel življenja se razmnoževati, imeti potomce in moški pač ne rojevajo otrok Wink zato se moški že od vedno borijo za ženske, da bi jim zagotovile prihodnost z otroci. Kar pomeni da so ženske zmagale že na začetku.  Probajte razmišljati še malo v tej smeri  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
diamond
Guest




Re: Kaj je bilo prej
Reply #19 - 12.08.2005 at 16:11:45
 
Jaz mislim, da je vse odvisno od tega, kako ti dojemas to zadevo med spoloma; itak je vojna med zenskim in moskim spolom ze od pamtiveka, ampak mislim da je malce napacno misljenje, da so nas moski spravili kao 'na kolena'. zenske smo jim dale to moc. moski sami so zelo preprosti in vedo, da smo zenske superiorne v marsicem... in seveda, ker nekemu zakompleksanemu everyday tipu ni povseci, da ne more 'kontrolirat' neke zenske, predvsem svoje, ker je to pac posledica stoletne vzgoje.
Vsak mora zase poskrbet, da bo stimalo. Nihce ni nic kriv. Niti ni prav, da danasnji moski trpijo za dejanji in stavki, ki so si jih izmisljevali deci 100 let nazaj (in vec).
Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Kaj je bilo prej
Reply #20 - 13.12.2006 at 15:07:06
 
Z leti sem odkrila tole zanko in uganko, kdo je bil prej. Mislim, da je bila najprej Donna. Ženska. Strastna, poželjiva in greha vredna in ravno zato je...potem rodila, ne zvalila jajce. Teoretično bi bila ideja sprejemljiva, ker mene osebno najbolj moti tisto žensko razmišljanje, da nismo nikjer prve. Smo. Še celo tako daleč grem v svojem razmišljanju, da verjamam, da je bil prvotni bog Ženska. Torej moški, vse zmote tega sveta so nastale zavoljo nas in ne vas, pa če pišete kar koli. Lahko me prepričujete v nasprotno, pa vem definitivno ne bo uspelo.
Brez nas žensk, bi se svet prenehal vrtet, nastal bi totalni kaos in seveda konec sveta, ki ga znanstveniki tako množično napovedujejo. Tudi ideja, da je bila najprej Eva in potem Adam ni slaba.
In na koncu. Vse so si to eni kr zmisl, samo in zgolj zato, da nas spravljajo v dileme.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #21 - 13.12.2006 at 15:39:03
 
Donna wrote on 13.12.2006 at 15:07:06:
Z leti sem odkrila tole zanko in uganko, kdo je bil prej. Mislim, da je bila najprej Donna. Ženska. Strastna, poželjiva in greha vredna in ravno zato je...potem rodila, ne zvalila jajce. Teoretično bi bila ideja sprejemljiva, ker mene osebno najbolj moti tisto žensko razmišljanje, da nismo nikjer prve. Smo. Še celo tako daleč grem v svojem razmišljanju, da verjamam, da je bil prvotni bog Ženska. Torej moški, vse zmote tega sveta so nastale zavoljo nas in ne vas, pa če pišete kar koli. Lahko me prepričujete v nasprotno, pa vem definitivno ne bo uspelo.
Brez nas žensk, bi se svet prenehal vrtet, nastal bi totalni kaos in seveda konec sveta, ki ga znanstveniki tako množično napovedujejo. Tudi ideja, da je bila najprej Eva in potem Adam ni slaba.
In na koncu. Vse so si to eni kr zmisl, samo in zgolj zato, da nas spravljajo v dileme.



Ne ne Eva je bila šele tretja. Najprej sta bla Adam pa Lillith. Ker sta se pri seksu skoz kregala kdo bo zgoraj, je mela Lillith enkrt pohn kufr vsega pa je šla. Pol je blo Adamu dolgčas in je šu do Boga, ki mu reče: "Vem jest kaj ti rabiš. Nekej za fukat." Nakar mu izvleče eno rebro in iz njega naredi Evo. "Adam, zdej pa merkej, da ti nau spet ušla....".
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #22 - 13.12.2006 at 21:33:57
 
Čist za začetek, štartamo iz začetka ; Bog je dec , moški . Torej, če je kot pra-duh, pra-energija prvotnega prostora , bil prvi na sceni vseh večnosti, potem ima tudi pravico ostati prvi, in tudi ZADNJI duh, ker se vse-vsi vračamo k Njemu . Je pa lepo razloženo, kaj je bilo prej, jajce ali kura, v delih Novega Razodetja in sicer v " Zemlja in Luna " . Moram pa še enkrat preštudirat, da bi vam glede teh materijalnih pomenov še enkrat razložil . No, za enkrat bi dodal teh nekaj mojih  Roll Eyes misli ... čaw, Kopron team & Boštjan, see yaaa
Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Kaj je bilo prej
Reply #23 - 03.01.2007 at 09:53:24
 
No o tem bi se dalo razpisat do onemoglosti. Tongue
X... imaš delno pou. Spominil si se na trikotnik, ti pa so kot vedno nerešljivi. Lips Sealed
Pa zakaj bi moški radi imeli kar dve ženski? Ni ena dovolj?
Lili in Eva? In bogi en sam Adam?
Imam popolno razlago za to. Definitivno še ni preverjena, je pa znanstveno možna. Ravno zato, ker si omenil trikotnik, te lahko spominim na to, da imamo ženske med nogami trikotnik-sevede, če ni depilinarn. Torej v tvojem trikotniku ena ženska pobegne, ostane druga. Bogi Adam. Je zato toliko gorja na svetu?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #24 - 03.01.2007 at 11:39:29
 
Eni imamo še eno preveč ...  Grin, a ne  Embarrassed  , in tudi smisel življenja tudi ni ( samo - le ) razmnoževanje, kot sem že nakazal Exclaim ,,, in, lep, sončen dan, še naprej ... by Kopron team & Boštjan
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #25 - 03.01.2007 at 11:51:21
 
Grin

Poanta je bla, da bogi Adam ostane brez enega rebra.  Wink

Če ena ženska ni dovolj? Hmmm...na splošno pa tega ne morš odgovort. Kakor komu paše. Al je po tvojem taka želja moškega že po defaultu neprimerna?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Kaj je bilo prej
Reply #26 - 03.01.2007 at 15:00:03
 
Angel wrote on 23.09.2004 at 09:05:14:
vem, da smo o tem že pisali. je bilo prej jajce ali kura.

začela bom novo temo, pa naj mi kdo, ki to ve lepo odpiše, zakaj se dogaja krivica našemu ženskemu spolu.

naj začnem.

najprej je bil bog. moškega spola se ve. zakaj ni bila boginja.
potem če gledamo skozi zgodovino so jo več ali manj zaznamovali le moški: Mikelanđelo, Kolumb, Napoleon, Hitler, Ajnštajn, Husein...
potem poglejmo v svet igrač. Medvedki. Vsi so moškega spola. Zakaj pa ni Medvedk.
potem poglejmo v nebesa. Angeli. Vsi sami fletkani debelušni fantki. zakaj pa ni angelik?
kakšna krivica.
in potem. Barbika. ja najprej Barbika šele potem Ken. vsaj tu je bila najprej ženska, pa čeprav plastična in namenjena punčkam za igrat.
kdo ve. zakaj sami moški osebki?
bi mi napisal vaše teorije.
Lep tih siv dan!
Angel-ženska Grin


Heheheheheheh a kljub mačizmu preteklih 2000 let (če ne več) vulgarne ere, ste se ženske, kot lahko opazimo končno prebudile. Kar je kakopak dobrodošlo in še več, ZELO DOBRODOŠLO.

Tvoje vprašanje me je, moram reči, zelo razveselilo saj menim, da je skrajni čas, da ljudje odvržejo umazane in ponošene cote suženske morale, ki je krojila usodo preteklih tisočletij in prav je, da smo se začeli spraševati; Halo??? A tuki res vse štima???

Osebno mnenje glede tvojega vprašanja pa je sledeče: Sem eden tistih, ki menijo, da je odnos do obdajajočega posledica zavesti kot sadeža z drevesa edukacije, ki pa je vsaj skozi zgodovino zadnjih dveh tisočletij gojila do ženske povsem prezirljiv odnos. Skozi religijo, ki je hočemo ali ne, temelj vsake civilizacije in tisti osnovni sistem edukacije katerega uplivu smo bili podvrženi domala vsi otroci, smo bili poučeni, da je oče, Bog tisti, katerega beseda je prva in zadnja. Tako je v religiji naše civilizacije, religiji patriarhata in mačizma, boginja, ženska torej in posledično VSE žensko, diskriminirano že v samem temelju. Nadalje, zgodba o edenskem vrtu in Evi, ki je poleg kače seveda, glavni krivec za človekov padec. Potem zgodba SINA (hčere zopet ni nikjer) in po njem ves Pavlov sistem vzgoje v katerem je ženska lahko postala le mati (sluškinja), kurba (nespodobna sledilka hudiča) ali pa svetnica (samoodpovedana sužnja pavlovih vrlin). Vse to so v veliki meri glavni krivci za odnos do ženske v današnjem in včerajšnem svetu. Morda bi mi lahko kdo očital, da bluzim ali pretiravam, pa vendar, ne smemo pozabiti, da so ravno to temelji civilizacije na katerih stoji današnji svet. To je sistem v katerega duhu smo bili vzgajani (celih 2000 let) in ves prezir do ženske in nezmožnost ljubiti jo (se pravi dati ji SVOBODO), je zrasel na takih in podobnih nivah suženskih sistemov nehumanih butalcev, ki v svoji sli po vladanju nikoli niso izberali sredstev. Nadalje, ženske v sebi posedujete moč, ki je vedno begala glupe samce, ki so v strahu pred ljubeznijo oz. v strahu po izgubi MOČI, vedno mislili da morajo zatreti hudičevo babo in so to tudi pčeli. O tem priča dovolj zgovornih dejstev in v njih lahko vsak vidi, kako uboga je prazaprav ta brezrepa"opica" po Darwinu, ki je tako neusmiljeno pridigala "usmiljenje". Hvala Bogu in Boginji, pa je v to dolino solz, posijalo tudi nekaj sonca in semena bolj humane zavesti, ki so vzklila v "podzemlju" že poganjajo iz zemlje, kar lahko na pragu tretjega tisočletja tudi že občutimo (kakor se to čuti iz tvojega posta Angel-ženska Smiley)!!! Ljudje so očitno končno obrnilil svojo pozornost v obdajajoče in pričeli razmišljati s svojo glavo. Tudi zgodovina je že navrgla nekaj velikih žensk a še več jih bo prihodnost, zagotovo, saj otroci za zdravo rast potrebujemo oba starša, da bi se lahko učili celostno iz zgleda OBEH. In ne le v družini, kajti vsi smo OTROCI v templju Neznanega... Zatorej pozdrav in poljub Njej, ki vstaja od mrtvih, da tisto slepo in krivično srce MAČOTA napolni z MILINO, ki je Ljubezen, da vse vzcveti nazaj v EDEN... In pozdrav in poljub Njej, ki je bila, je in, ki pride, da bi se izpolnilo, kar nam je namenjeno... In pozdrav in poljub Njej, brez katere ne moremo in nočemo živeti. Ne v peklu, ne na zemlji in ne v raju. Vsaj mi ne, ki s krivično, neumno, dvojno in podkupljivo moralo ne želimo imeti nič skupnega, AMEN!  

Še nekaj o kuri in jajcu. Kaj že je bilo prej??? Prmejduš, da je bolj važno kaj je sedaj (čeravno mi je povsem simpatična tudi tista, Donnina torija zgoraj)... In sedaj je tako kura kot jajce, tako moški kot ženska, tako zemla kot nebo, tako luna kot sonce, tako angel kot angelina in le v skladju enega napram drugemu počiva pravičnost, ljubezen in mir!!!

Angel kača devetstosedemnajssssssssssssssssst Smiley
Back to top
« Last Edit: 04.01.2007 at 12:01:46 by 917 »  
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Kaj je bilo prej
Reply #27 - 03.01.2007 at 18:37:45
 
Angel wrote on 27.09.2004 at 08:50:09:


pol pa je nastala še barbi hiška,
da bil bi greh neviden,
pol sta dobila še avto,
pa konja, pa psa,
da se ti v glavi zmeša.
samo otrok še nimata.
ali pa? Grin


ne vem če je ravno njun otrok, ampak ne smeš pozabt v družbi Barbie in Kena še Skipper-se spomneš une '' barbike'' s ploskimi stopali, brez jošk pa full dolge lase... jz mislm da je bla to hčera-vsaj mi smo jo tko obravnaval Grin
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #28 - 03.01.2007 at 19:45:30
 
Noooo, sedaj se bom pa tudi jaz zavzel, in prebrskal Stvarnikove zapiske in podal natančno razlago, kaj je bilo prej ... grem med knjige zdej  Angry  Shocked Angry... toreeej, kura ali jajc ! čaw
Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Kaj je bilo prej
Reply #29 - 04.01.2007 at 15:42:07
 
Grinhe,he,he...
Dragi moški! Xitlanu bom najprej odgovorila tisto o primernosti in imeti dve. Zame osebno ni panike, če človek le zmore zadovoljit čustveno, duhovno in telesno dve, naj ima pa še tri, če to lih hoče. Bolj sem skeptična nad trikotniki, ki se v real lifu ne obnesejo najbolje. Pa naj bodo to Bermudski ali človeški...med nogami ženske se dogajajo razna energetsko kozmična dvomljiva dogajanja, pa ne bi pisala v podrobnosti, ker se bo bralo prežvečeno. Vsaka vera ima svojo teorijo, meni žal ni nobena blizu, mogoče budizem...za mnogoženstvo pa ravno nisem, ker vem, da smo ženske kače, bi se zgrizle do nezavesti med seboj za enega popolnega moškega. To pišem iz prakse, ne na pamet. Torej, stvar lastne odločitve koliko osebov bi bilo, v fondamentu sta bila recimo dva.
Kdo da je že bil prvi? BIT? Kozmos? Zanimivo vprašanje in večni odgovori.
Adam se mi smili samo toliko, da je zgubil eno rebro, Eva pa si je sama kriva za vse skušnjave tega sveta, kaj pa mu je dala.
Še bolj se mi smili una brezmadežna Marija, ki je spočela eno dete brez vsakega užitka.
Ken in Barbi sta samo odras naše nesposobne domišljije pogruntati nekaj bolj popolnega in neplastičnega. Recimo tretji spol, enega angelčka, vsega okroglega, celulitičnega s perutničkami in poponim egom.
Spark imaš. Otrok je bila Skiper, prav nič angelska, a ne?
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8