Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8
(Read 45304 times)
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #30 - 04.01.2007 at 16:01:04
 
Donna, čak kva zej hoč povedat, ne razumem te lih najbolje Wink da se v tvojem trikotniku nekaj dvomljivega dogaja? a hoč povedat, da izginjajo zadeve tako kot v Bermudskem? Grin Tongue

nja, bi blo pa zanimivo doživet...da bi bla ljubezen močnejša od posesivnosti. nekak verjamem oz. si želim, da bi bilo to možno in bi si seveda tudi želel doživet. tudi obratno vizualizacijo sem preživel (tako da zamenjaš vloge, vedno najbolje preveriš realnost manifestacije vizualizacije), torej da bi si eno (namišljeno) žensko delil s še enim (namišljenim) moškim (s katerim sicer sam ne bi mogel imet spolnih odnosov), čeprav sem mislil, da si tega tudi predstavljat ne bi mogel, bi mi bilo to sprejemljivo v nekih okoliščinah, ki jih sicer zelo težko podrobno ubesedim...sicer pa nihče nikogar ne more zares imet, zato beseda "delitev" v tem primeru niti ni na mestu....
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Kaj je bilo prej
Reply #31 - 04.01.2007 at 20:45:15
 
Boštyxz wrote on 13.12.2006 at 21:33:57:
Čist za začetek, štartamo iz začetka ; Bog je dec , moški .


ok uzadno sem se ustavla pr barbiki in kenu (ja sinja zgleda bi res mogla bit namenjena za 25+ Grin-mene je skos očaral bl k plastik fantastik look da je sposobna špago narest, tko k jo jaz nikol nisem bila Grin Grin) aja pa pol sm brskala skiper je baje sestra od barbike Huh )

zdj sm se uspela spotaknt ob tole-mene so skos učil da je bog (hmm kaj že) aja da nima podobe pa da je neskončno velik da je lahko na vseh koncih sveta pa da vse ve, tud če grdo mislm-Bog že ve (in pol si nism upala grdo mislt o ljudeh k so mi šli na živce Tongue) enivej pol sm nekj brala o teh božjih rečeh in sm nekje (ne vem več kje) uspela prebrat, da je bil bog sprva ONA, ampak so si pol zmisnli od nekod enga hudobnega hudiča, ki ga ONA ne bi bla sposobna premagat in da bi folk vrjel u boga so si mogl zmislt boga, ki je močn in lahko premaga hudiča- kdo drug bo premagal hudiča kot močn desc in je ratal bog ON Roll Eyes -mišice štejejo jap Cool osebno mislm da bog je brezspolen (al kako se reče če ni nobenega spola Huh ) sploh pa kako jz dojemam boga je pa tud zgodba zase  Wink

no adam in eva-škoda besed

kura ali jajce: moje mnenje-kura, ki se je v procesu evolucije nekak razvila

Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Kaj je bilo prej
Reply #32 - 05.01.2007 at 07:27:50
 
GrinXitlan. Seveda. Točno to hočem povedat. V vsakem ženskem trikotniku in trikotnikih nasploh (ko govorimo o medsebojnih človeških odnosih) se dogajajo nadzemeljske kozmične in fantastične zadeve, ki jih je žal zelo težko opisat. Ne samo v mojem trikotniku, v vsakem ženskem, ki ga tako častitljivo nosimo med nogami. Lahko napišem celo to, da je tam zbrana vsa svetovna energija sveta, nepopisna, skrivnostna, zapeljiva, polna neznanih zank in ugank...Boš trdil da ne? O, pa še kako. Kar spomni se filinga, ko se potopiš v to omamno, zapeljivo trikotniško zadevo, kakšni nepopisni občutki te prevzamejo...brezno brez dna, brez začetka in konca. O klimi v tem območju ne bi pisala. Podobno kot v Bermudih. Posebno tropsko vlažno podnebje, kjer nikoli ne veš, ali bo deževalo ali pa bo sonce preskočilo na tisti limit vročega, pohotnega, nevzdržnega, nerazumnega... ko te skoraj raznese...od vročine, vlage...telo je na meji komaj zdržljivega vrenja, trenja, potopa... V Bermudih se potapljajo ladje, letala neznano skrivnostno izginjajo in kljub znanosti do danes niso raziskali zakaj. Neka čarobnost je v tem. Kozmična energija skrivnosti.
Saj isto je v tistem ženskem trikotniku, Bermudi so samo prispodoba. Boste končno moški enkrat to priznali, da vas me žanske zavajamo s tem tikotnikom do onemoglosti? Grin
In na temo kozmosa, ki je prvotno ustvaril neko BIT v moški osebi. Ne razumem zakaj ni bila neka Boginja, saj se mi koncu koncev zdi žensko telo bolj zapeljivo in mistično. Popolno je in enkratno. Sposobno uničiti ves moški svet, ga zapeljat v skušnjave in definitivno uničit. Grin
Eva se mi pa v biti smili. Sem že pisala o njej. Ne vem ali je bila tako totalno zaljubljena v Adama, da mu je sploh dala, ali pa žal ni imela druge izbire, ker je bil takrat Adam trenutno edini moški tam gori. Potem pa ga je sprejela, kaj čmo, saj ni mela druge izbire. Lahko bi tud ostala devica in elegantno čuvala svoje Bermude. Na koncu bi umrla sama in nesrečno zdihovala po kakem drugem sanjskem moškem. Mogoče Kenu ali Spidermenu... Grin
Zanimivo teorijo sem zadnjič nekako sama pri sebi ustvarila. Lahko se kregamo do onemoglosti kdo je bil prvi, ali kura ali jajce, mene bolj plaši misel, ali sta se Adam in Eva sploh imela rada. Sta bila zaljubljena? Ali sta samo seksala, ker jima je bilo dolgčas? Ko govorimo o tej mistični ljubezni, me vedno spletava srh. Vse ljubezni so v biti nesrečne. V vsej zgodovini sveta jo opisujejo poeti in pisatelji, kot bolečo, nesrečno ljubezensko zgodbo, ki se žal konča tragično. Kaj pa ljubezen Adama in Eve= Je bila srečna? Ali pa kalvarija usode, ki je zato sama poskrbela za tragičen konec. Kakšna je njuna ljubezen bila?
Glede na to, da jima je bog kot posledico naklonil le trpljenje, bolečino in bedo, ter ju izgnal iz raja...je bila tragedija tudi njuna ljubezen. Polom, tako kot pri vsaki ljubezni.
In ta Eva, (katero vsak moški nosi v srcu, celo življenje, zato se žal zaljubljamo vedno v podobne osebe, kot tudi vsaka ženska, ki nosi v sebi podobo svojega Adama), je bila tud ena tepka, najbrž je bila blond. Zavoljo skušnjave, strasti in poželenja je Adamu sploh dala. Kaj pa če mu ne bi? Bi se svet ustavil in tudi nas ne bi bilo. Ste kdaj o tem premišljevali?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Kaj je bilo prej
Reply #33 - 05.01.2007 at 08:12:14
 
917 Grin ti si mene čist zmedu...od tvojih pisarij me kar glava peče...bi verjela, da si v biti ženska, ali pa si moški, ki ima zelo žensko srce... Srček! Grin Se bom še zaljubila vate...
Tvoje ženstvene teorije so me čisto prevzele.  EmbarrassedSeveda smo se ženske končno prebudile, saj je že skrajni čas. Nihče ne more pojasnit zapletenost in skrivnost Bermudov, kjer se ladje potapljajo in letala izginjajo; jaz pa znam razjasnit le človeške bermudske trikotnike, med ženskimi nogami. Sej nisem blond... Grin Moja teorija je čisto simpl. Ne vemo, žal ne, zakaj smo ženske tako zapeljive in seksi, da se moški tako ustrajno lepite na Bermude in če bi mogli, bi se tam potopili za vedno... Strmoglavite pa itak, kot letala z neznansko brzino brez aprovča, sej se vam od višine zvrti. Potem pa pravite, da smo me kure. Ja brez nas, bi definitivno samo drkali. Embarrassed
No, pa da ne bo kdo misli, da se potapljam tud jaz kot na Titaniku...Ideja o neznani ženski energiji, ki je v Bermudih je znana. Kar priznajte moški, da je zanimiva, poželjiva in enkratna. Ne morete se ji upreti. Ni šans. Mika vas in zavaja, na koncu ste kot Adam, ki je dal rebro, samo, da bi dobil žensko. Današnji moški dajejo še več. Poznam ene, ki moškemu spraznejo celoten proračun, eni jim poklanjajo zlato in dragujlje...nekateri bi dali celo življenje za eno popolno sanjsko žensko, uno Evo, ki jo častijo, kot boginjo.
Je pa tukaj ena velika zanka in uganka. Me pretkane Eve vemo prav dobro, kako se svojega moškega obdrži in omreži za večno; na Bermude...pa smo spet pri Bermudih in potopih. Poznam mnogo moških, ki so se tam potopili za večno...
Najprej mu damo vedeti, da je za nas najpomembnejši in edini Adam, potem ga poučimo, da definitivno brez nas ne more, misel o drugih Evah pa mu že v fondamentu zbijemo iz glave Grin recimo teoretično.
V praksi pa je vse malo drugeče in na glavo. Ne more biti tako kot v raju, ker žal v resničnem lajfu obstoji več Ev. Pohotnih, seksi, zapeljivih in omamnih, potem pa se vam kar meše od vsega lepega, ki je na razpolago...nam pa tudi od zavisti in ljubosumlja. Zato je človeštvo začelo verjet celo to, da so marsovci zeleni...najbrž od zavisti...
Dalje. Ženske smo in bomo vaše večne zanke in uganke. Mislim, da tudi Adam ni v celoti skužil Evinih možganskih krivulj, ker se je preveč poglabljal v Bermude, zato imajo tudi sedanji moški resne probleme z razumevanjem žensk.
Ne vem, kam je Adam obesil čustva in Ljubezen do Eve, ker če bi jo resnično ljubil, bi ji prizanesel bolečino. Mogoče je bil pa sadist, kdo bi vedel.
Teorija o kuri in jajcu pa tudi ni brezmadežna. Očitno je le kura brezmadežno spočela jajce brez petelina...no, pol se pa pejed...Kaj pa zdej?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #34 - 05.01.2007 at 09:04:36
 
Nnoooooooooooooooo, ravno sinoči sem se spet poglovil v NR  , v " Zemlja in Luna " Exclaim. In, sicer : Najprej je bilo JACE , vendar to še ni bilo tako jajce, kot ga znesejo danes ptiči Exclaim . Šele prvi izvaljeni ptič, je potem iznesel  navadno, vsem poznano jajce  Cool. Ker, PRVO  jajce je pač izšlo iz Zemlje po tem postopku : Vsi ste že gotovo slišali , za dogodke po nekaterih delih zemlje, da so deževali žabe in ribe iz neba . To je še do danes NEPOJASNJENO , torej poglejte :  No, to niso bile živali prinesene z viharji, vetrom in zajeti kdove kje , ker je bilo tedaj prav mirno , menda malo deževno vreme  Roll Eyes.  In, tudi obenem so bila to posebne vrste bitja, kot še en dokaz, ker so v kratkem času preprosto izginila, kot da so se stopila, iz želeja Shocked . Ta majhna bitja, so bila izvržena iz notranjosti zemlje, ki pač ni samo ena žareča krogla Exclaim . Znotraj se dogajajo dokaj specijalne, čudežne stvari . No, menda je za Julija, Junija načrtovana odprava na severni pol z ledolomilcem, pogledat zemljino ustje , z karto za 20000 USD  Wink, je tudi na netu.  In, takole smo dobili PRVO množico jajc . Šele iz teh , so se razvili prvi ptiči  ... No, to je le na kratko, v grobem mala razlaga Cool ... seveda ni niti približno tako enostavno Huh... Darvin je pa itak čedalje bolj ovržen, zaradi precej modernih znanstvenikov, ki lepo izpodbijajo njegove teorije, tudi zaradi nekaterih nepojasnjenih vrst + lokacijah naselitve Exclaim, tko da je pač precej mimo usekal v temo Cheesy   . NR is light  ... pa lep, sončen dan by Kopron team & Boštjan ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Kaj je bilo prej
Reply #35 - 05.01.2007 at 10:08:17
 
tebe je pa težko razumet Kopron Lips Sealedod kje pa potem Adam in Eva? Iz jajca Boga? Nc jasn...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Kaj je bilo prej
Reply #36 - 05.01.2007 at 10:36:26
 
Dilemo o tem, kaj je bilo prej, jajce ali kura je mogoče enostavno in pravilno razumeti z evolucijo.
Vse drugo izpade kot mlatenje prazne slame, ki kaj hitro pripelje tudi do tako absurdnih zaključkov, kot so tiste žabe, ki da letijo iz središča Zemlje  Grin


Ptiči so se razvili iz dinozavrov (theropodi)  pred približno 150 milijoni leti, tako lahko trdimo, da imajo tudi kokoši svoje prednike med dinozavri, katerih ena veja se je začela počasi razvijati v perjad.
Pred kurjimi jajci so torej obstajala jajca njihovih pernatih prednikov in še pred temi jajca dinozavrov iz katerih so se skozi milijone let legla bitja, ki so postajala v tej družinski veji evolucije vedno bolj podobna današnji kuri.


Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #37 - 05.01.2007 at 10:50:14
 
Donna Grin vse lepo in prav, ampak aveš kaj....vsak trikotnik ima zelo močno tendenco po tem, da postane TRI-ANGEL Wink ženske dobr veste (čeprav tega seveda ne poudarjate), da je sam po sebi trikotnik relativno neuporaben...tako da ga zarad mene lahko zaviješ v zlat papir, ga ne kupim. jin in jang simbol je in mora bit uravnotežen. gre za enakovredno menjavo: Eva prinese trikotnik, Adam prinese palčko in skupaj na triangel zaigrata omamno melodijo. Melodija je tako za Evo kot za Adama. Ni samo za Adama. Eva ima celo več od melodije. Eva je multiorgazmična, Eva ob vsakem orgazmu povečuje energijo, Adam jo pa zgublja...podobno kot rebro. Bogi, kako krivično do njega. Skoz nekaj daje. Eva pa samo sprejema. Eva celo zna to sprejemanje prikazati kot dajanje: "Eva mu je dala." Yeah right! Adam je dal Evi.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #38 - 05.01.2007 at 12:03:12
 
Zakaj je Eva svoj ženski princip, ki je dejansko sprejemanje na fizični ravni, v končni fazi prikazala kot dajanje (dala mu je)?
Eva v bistvu ni znala sprejemat. Adam je bil prvi in je reku: ta svet je moj, jaz sem vladar. Boga Eva se je kot ženska v moškem svetu počutila zapostavljeno, manjvredno. Na koncu se ni počutila niti toliko vredno, da bi od Adama karkoli sprejela... Zato je postala frigidna. Sploh ni več hotla seksat... Adam pa je seveda hotel, z njegovim dajanjem ni bilo čisto nič narobe. V končni fazi je moral on prosit Evo. In frigidna Eva mu je naredila uslugo, čeprav njej ni bilo do tega. Ker mu je naredila uslugo, je dobila Eva občutek, da mu nekaj daje. Prav tako Adam. In živela sta nesrečno v zmoti do konca svojih dni... No, možnih koncev je seveda več. Eva je kmalu odkrila svojo moč (kao) v moči, ki jo je imela nad Adamom. Zato je začela Adama izkoriščat. Ampak tu ni nekega srečnega konca. V bistvu so vsi nesrečni, razen enega, v katerem Eva in Adam odkrijeta:

na (1.) fizičnem nivoju Adam daje (+), Eva sprejema (-)
na (2.) čustvenem(astralnem) nivoju Adam sprejema (-), Eva daje (+)
na (3.) mentalnem nivoju Adam daje (+), Eva sprejema (-)
na (4.) spiritualnem nivoju Adam sprejema (-), Eva daje (+)

Kar v praksi pomeni...Adam začne komunikacijo na mentalnem nivoju, da nek stimulus. Eva zna stimulus sprejet na istem nivoju in ga transformirat na čustveni/astralni nivo. Eva s tega nivoja tudi odgovori Adamu. Adam mora znat sprejet na čustvenem nivoju, in potem lahko pelje na fizični nivo...ali pa na mentalni, kjer odgovori. Naloga Adama je, da je na teh dveh nivojih stimulativen, na ostalih pa zna Evin stimulus sprejet. Če vse funkcionira nastane ena taka dvojna osmica (ena na drugi). To je bipolarnost (celo vesolje je bipolarno), privlačnost nasprotij.

Problem (meni se zdi, da kar največji) današnjega sveta je, da so meje med spoloma vedno bolj zabrisane. Ženske ne poznajo več ženskega principa (so ga pozabile v svetu moških vrednot), moški pa ne moškega. Logično, saj ni nobenih pametnih zgledov - role modelov - ne v starših ne v globalni skupnosti, Slovenci smo narod brez očeta in matere...ni neke močne figure. O tem bi se lahko še zelo na dolgo razpisal... No, v razmerju si potem partnerja postajata čedalje bolj podobna - en od drugega prevzameta kvalitete, ki so jima všeč, namesto, da bi se posvetila razvijanju svojih lastnih kvalitet. Zato kmalu ni več privlačnosti ker ni več plusa in minusa.

Donna, ženske bi dejansko lahko spremenile svet. Če bi le Eva (kot čustveno in spiritualno stimulativna) znala zaviti Adama v vato, kadar bi obstajala nevarnost, da bo poškodoval (kot fizično in mentalno stimulativen) sebe, njo ali okolico....
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #39 - 05.01.2007 at 15:31:44
 
Bardo_Thodol wrote on 05.01.2007 at 10:36:26:
Dilemo o tem, kaj je bilo prej, jajce ali kura je mogoče enostavno in pravilno razumeti z evolucijo.
Vse drugo izpade kot mlatenje prazne slame, ki kaj hitro pripelje tudi do tako absurdnih zaključkov, kot so tiste žabe, ki da letijo iz središča Zemlje  Grin


Ptiči so se razvili iz dinozavrov (theropodi)  pred približno 150 milijoni leti, tako lahko trdimo, da imajo tudi kokoši svoje prednike med dinozavri, katerih ena veja se je začela počasi razvijati v perjad.
Pred kurjimi jajci so torej obstajala jajca njihovih pernatih prednikov in še pred temi jajca dinozavrov iz katerih so se skozi milijone let legla bitja, ki so postajala v tej družinski veji evolucije vedno bolj podobna današnji kuri.



Bardo, ti si en dinozaver ... Tongue ... se mi je že nekaj časa zdel ... Grin  Cool Grin, no, pa še za časom si ... Roll Eyes Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #40 - 05.01.2007 at 15:35:31
 
Donna wrote on 05.01.2007 at 10:08:17:
tebe je pa težko razumet Kopron Lips Sealedod kje pa potem Adam in Eva? Iz jajca Boga? Nc jasn...

ma, kakšne jajca,  ta dva je pa lepo poselil, postavil v azijo Najvišji ... , saj lahko materializira karkoli se mu zahoče, + kadarkoli,  in nobeden mu ne more prepovedati ali predpisati drugače  ... Exclaim zatoreeej, ... lep, sončen dan, še naprej ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Kaj je bilo prej
Reply #41 - 05.01.2007 at 16:36:27
 
Jaz sem pa mislil, da so dinozavri že izumrli, zdaj pa opažam, da se spet pojavljajo   Cool

Če imaš kakšen kontra argument evoluciji, mu z veseljem prisluhnem. (mislim resen argument, ne kakšnega spakovanja in zmerjanja)
Samo ne mi s takimi, kot so Lorber in njemu podobni tići, ki se jim kar nekaj sanja, tega pa nihče, niti sami ne morejo ne podkrepiti ne preveriti.


Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kaj je bilo prej
Reply #42 - 05.01.2007 at 16:54:39
 
Bardo, mal me firbec daje.......način tvoje komunikacije.......a odraža tvoj lasten notranji dialog in si potemtakem tudi sam do sebe tako trd, zajedljiv, piker in neizprosen, ali pa je bil tak do tebe kdo izmed tvojih bližnjih, staršev, učiteljev, neka avtoriteta, ki si jo priznaval...?

sklepam da oboje in da prvo izvira iz drugega...?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Kaj je bilo prej
Reply #43 - 05.01.2007 at 18:22:04
 
Notranji dialog? Če dobro pomislim, ga pravzaprav sploh nimam, razmišljam namreč pretežno v slikah, v besedah skorajda ne.
Sicer se pa ne spomnim, da bi bil kdaj kdo od bližnjih do mene preveč piker ali jaz do njih, verjetno zato, ker za uspešno sobivanje to ne znese ravno najbolje.   Roll Eyes

Ko sem pred kratkim ponovno prebral zanimivo sf zgodbo z naslovom "The Invincible" od lani preminulega pisatelja Stanislava Lema (moj priljubljeni avtor), me je prešinilo, da se pravzaprav do drugih tudi jaz obnašam podobno, kot tisti oblak "mikrorobotov" iz zgodbe na nekem izmišljenem planetu.

V običajnih okoliščinah oblaka ni nič vznemirjalo in do vseh je bil krotek in neškodljiv, ko so ga pa začeli direktno napadati, se je začel oblak koncentrirati in večati, in bolj kot so streljali vanj, z večjo in bolj pomnoženo silo jim je isto vračal nazaj - kot nekakšno "povečevalno ogledalo".
Če se torej komu zdim preveč neizprosen in zajedljiv, naj mogoče le premisli, če ni to zaradi tega, ker je pravzaprav sam tak in je le v ogledalu zagledal sebe (popačeno)..   Cool

No, v tem romanu so sicer na zanimiv način predstavljene tudi pomembnejše ideje.
Posebno zanimiv in inspirativen je Lemov način razmišljanja o evoluciji.  
(Pisce s tako inteligenco in domišljijo, kot je bila Lemova, je itak užitek prebirati)


Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Kaj je bilo prej
Reply #44 - 05.01.2007 at 18:32:33
 
Za to, da se naveličaš prenašat prekladanje velikih tovorov kravjih ali kakšnih morebiti drugih, morebiti celo po rožicah dišečih kakcev, ne rabiš kaj dosti drugega kot zadostne (oz. prevelike) količine kakcev.

Sicer lahko verjameš, da nesmisel poganja svet, sploh, ker se mu je včasih prav fajn predat, ampak mora biti ta vsaj zanimiv ali pa zabaven, ker če ni, ga je precej težko tolerirat. (glej prejšnji odstavek)

Če pa se za vsem skriva kak hud smisel ali pa kaj podobno pomembnega,  pa ga je potrebno, ker je zgleda kar dobro skrit, razkrit, razkrinkat, potegnit masko z obraza, da pokaže, če ga je pod tem še kaj v hlačah, ali se, če ga malo bolj strogo pogledaš, sesede v en kupček šare in ne en kup na-kup zmetanih nesmislov. (glej prejšnji odstavek)

Tako, da se meni zdi, da rabiš kakšno avtoriteto predvsem, kadar ji želiš verjet in da je zadosti, da ne pozabiš nase, če hočeš o čem podvomit. (glej prejšnji odstavek)

Verjet z vsem bitjem (oz. zaupat nekomu ali nečemu v celoti oz. odpravit ego, oz. kakorkoli že temu rečeš), pa pomeni že premik v neko drugo, vzporedno realnost, brez da bi kaj dosti migal s prstki, ročicami, nožicami ali možgančki, dovolj je da zadosti močno verjameš. (glej prejšnji odstavek)

Jest samo upam, da je ta realnost vsaj zadosti lepša od te ki si jo delimo ostali, takšna naprimer, v kateri kakci dišijo. (glej prvi odstavek)

Tongue bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8