Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 13
(Read 54224 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Sistemsko sporočilo
Reply #90 - 26.08.2004 at 15:08:59
 
Madan Gopal Das wrote on 26.08.2004 at 15:02:56:
zanimiv kako se lahko enmu tko obrne k men, a ne? sej vcasih se jaz tud zacudim... in pol takoj razveselim.

not possible. sva vecno povezana.

dogovor kot sem ga jaz dojel je bil ta, da te ne bom vec sprasval zakaj mi ne odgovarjas... tvoji odgovori men so pac tvoja svobodna volja do katere si upravicena. da pa ne bi smel uporabljat tvojih citatov za svoje iztocnice se mi pa zdi ciz nesmiselno.

en zaenkrat se svoh oz. povrsinski "svojizem" bi jaz to lahko poimenoval.

te morm najbrz razocarat, ampak vedno bolj in bolj verjamem v Hari bol, tud s tvojo pomocjo.

Hari bol.


veš jaz pa ne maram, da moj švoh svojizem zlorabljaš kot iztočnico za tobezlanje o svoji veri...

jih pa lahko po mili volji uporabiš za karkoli kar je plod tvojega razuma  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Sistemsko sporočilo
Reply #91 - 26.08.2004 at 15:09:48
 
Quote:
To ni res, in ni nič drugega kot izgovor.

bp


Ne potrebujem izgovorov. Zakaj je tako težko sprejet, da se nekdo zaveda, da naredi kar lahko v dani situaciji, trenutku? Kar pa čuti, da ne, pa skuša "izboljšat". Torej, trudi se.

Utemelji v glavnem, bp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Sistemsko sporočilo
Reply #92 - 26.08.2004 at 15:21:52
 
Quote:
Ne potrebujem izgovorov. Zakaj je tako težko sprejet, da se nekdo zaveda, da naredi kar lahko v dani situaciji, trenutku? Kar pa čuti, da ne, pa skuša "izboljšat". Torej, trudi se.

Med tem, da lahko nekaj poveš samo na način ki je zate resnilčen in med tem, da lahko nekaj predstaviš  po svojih najboljših močeh, jest ne vidim ekvivalence, prej (ne pa nujno) nasprotje.

Gotovo ne pričakujem, da narediš več kot zmoreš, ampak da se potrudiš v okviru svojih zmožnosti.

Se mi zdi, da si tudi že ta prvič uspela razumet in da se mi zato ni treba več trudit.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Sistemsko sporočilo
Reply #93 - 26.08.2004 at 15:27:48
 
Quote:
Gotovo ne pričakujem, da narediš več kot zmoreš, ampak da se potrudiš v okviru svojih zmožnosti.

Se mi zdi, da si tudi že ta prvič uspela razumet in da se mi zato ni treba več trudit.

bp


Tongue

Mislim, da je nesmiselno pričakovati karkoli od drugega, zato je najbolje, da gledaš zase, za svoje zmožnosti in svoj trud. Vsak bo sam ovrednotil svoje delo in življenje navsezadnje. Tvoje besede sem razumela kot očitek, da se ne potrudim dovolj. Pozvala sem te, da ga utemeljiš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Sistemsko sporočilo
Reply #94 - 26.08.2004 at 15:27:59
 
Quote:
Hočeš rečt, da zato ker imaš ti problem z mano (beri s predstavami o meni), bi naj to pomenilo, da zame kot osebe ni prostora na tem forumu?  




Ej, dosti te imam!
Pa kaj ti ne potegne? Ne spuščaj se več v mene! Moj edini problem je, da me venomer gnjaviš, pa quotaš, pa se na moje izjave obešaš, pa sprašuješ neumnosti, pa PROJICIRAŠ VAME SVOJE SRANJE.

Nehaj!
V dobro naju obeh. Meni tud zna film počiti. Sem že bila tam. So bila fizična obračunavanja. Not nice. Za nikogar.

Nobenega osebnega prostora ti ne jemljem. Sam ti moraš skapirat, da v mojem osebnem prostoru ni prostora zate.

Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Sistemsko sporočilo
Reply #95 - 26.08.2004 at 15:45:51
 
N. wrote on 26.08.2004 at 14:55:32:
Ko ti ne bi bilo več za nič in nikogar mar. Ko ne bi imel več želja, potreb, mnjenj, prepričanj.
Ko ne bi imel več sebe.

Pa še takrat ne bi sprejemal bolečine.

Se pravi nikol pol? In do nobene mere?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Sistemsko sporočilo
Reply #96 - 26.08.2004 at 15:46:26
 
Lilith wrote on 26.08.2004 at 15:27:59:
Ej, dosti te imam!
Pa kaj ti ne potegne? Ne spuščaj se več v mene! Moj edini problem je, da me venomer gnjaviš, pa quotaš, pa se na moje izjave obešaš, pa sprašuješ neumnosti, pa PROJICIRAŠ VAME SVOJE SRANJE.

Nehaj!
V dobro naju obeh. Meni tud zna film počiti. Sem že bila tam. So bila fizična obračunavanja. Not nice. Za nikogar.

Nobenega osebnega prostora ti ne jemljem. Sam ti moraš skapirat, da v mojem osebnem prostoru ni prostora zate.



Pa kaj je s tabo, punca? Noben se ne spušča vate - oz. sama bodi sprememba, ki jo želiš.

Dolga je še pot pred tabo, če ne boš ubrala drugačne poti komunikacije, kot so zahteve od drugih, kar bi morala sama in celo grožnje s fizičnim obračunom. Svašta.

Ne laskaj si, ne jemlješ mi prostora. Tudi ne iščem prostora v tvojem osebnem prostoru. Pisala pa bom, kar je moje mnenje, tud quotala kolikor in "kogarkoli" bo mi pasalo. To ti naj bo jasno, čimprej tem bolje. Če ne jaz pa bo to kdo drug. In takrat boš videla, da je to bla tvoja senca za sprejet in ne jaz kot bad persona. Ampak jaz se za to ne bom žrtvovala, da bi ti to dokazovala. Vsak mora sam najt svoj mir v sebi in tud svoje sranje počistit.


Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Sistemsko sporočilo
Reply #97 - 26.08.2004 at 15:50:37
 
Quote:
Pa kaj je s tabo, punca? Noben se ne spušča vate - oz. sama bodi sprememba, ki jo želiš.

Dolga je še pot pred tabo, če ne boš ubrala drugačne poti komunikacije, kot so zahteve od drugih, kar bi morala sama in celo grožnje s fizičnim obračunom. Svašta.

Ne laskaj si, ne jemlješ mi prostora. Tudi ne iščem prostora v tvojem osebnem prostoru. Pisala pa bom, kar je moje mnenje, tud quotala kolikor in "kogarkoli" bo mi pasalo. To ti naj bo jasno, čimprej tem bolje. Če ne jaz pa kdo drug. In takrat boš videla, daje to bla tvoja senca za sprejet in ne moj problem. Ampak jaz se za to ne bom žrtvovala, da bi ti to dokazovala. Vsak mora sam najt svoj mir v sebi in tud svoje sranje počistit.



in tole je meni dovolj, da lahko azključim, da nekdo tue ni sposoben vseobsegajočega sprejemanja...

... že samo nevtikanje je pretrd oreh  Undecided em očitno

Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Sistemsko sporočilo
Reply #98 - 26.08.2004 at 15:53:10
 
Devi wrote on 26.08.2004 at 15:45:51:
Se pravi nikol pol? In do nobene mere?


V vseobsegajoči meri res (skoraj sigurno) ne.

Hej, še vedno se lahko motim.

Lahko pa jaz samo drugače gledam na besedo vseobsegajoče, kot pa ti (in drugi).

Lahko pa samo prakticiramo tisto, kaj je DeMello zapisal, zakaj bi si želel biti velik človek, a ni že zadosti  biti človek.

Zakaj bi si želel vseobsegajočega sprejemanja (doseči to), a ni že zadosti, da sprejemaš, kar pa ne sprejemaš, pa vsaj pustiš pri miru?
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Sistemsko sporočilo
Reply #99 - 26.08.2004 at 15:55:11
 
sinjeoka wrote on 26.08.2004 at 15:50:37:
in tole je meni dovolj, da lahko azključim, da nekdo tue ni sposoben vseobsegajočega sprejemanja...

... že samo nevtikanje je pretrd oreh  Undecided em očitno



Yeah, who's talking Undecided

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Sistemsko sporočilo
Reply #100 - 26.08.2004 at 15:56:39
 
Quote:
Yeah, who's talking Undecided



me?  Roll Eyes

Grin  Grin  Grin  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Sistemsko sporočilo
Reply #101 - 26.08.2004 at 16:12:22
 
N. wrote on 26.08.2004 at 15:53:10:
V vseobsegajoči meri res (skoraj sigurno) ne.

Hej, še vedno se lahko motim.

Lahko pa jaz samo drugače gledam na besedo vseobsegajoče, kot pa ti (in drugi).

Lahko pa samo prakticiramo tisto, kaj je DeMello zapisal, zakaj bi si želel biti velik človek, a ni že zadosti  biti človek.

Zakaj bi si želel vseobsegajočega sprejemanja (doseči to), a ni že zadosti, da sprejemaš, kar pa ne sprejemaš, pa vsaj pustiš pri miru?

Jest razumem vseobsegajoče sprejemanje kot višjo oktavo sprejemanja. Kjer razumeš in sprejmeš tud svoje nesprejemanje. Ki pa ni pogojeno z vzorci al pa prepričanji, ampak svobodnim uvidom, da nekaj ni v skladu s tvojim najvišjim namenom. Men se zdi da pustit na miru ni zadost, to je sam potuha za ego.

De Mello je bil pa res as :1 Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Sistemsko sporočilo
Reply #102 - 26.08.2004 at 16:23:15
 
sinjeoka wrote on 26.08.2004 at 15:50:37:
... že samo nevtikanje je pretrd oreh  Undecided em očitno

nevtikanje ... hmm ...  se mi zdi, da je tak pogovor podobno mogoč in smiselen kot seks z devico, ko ona sicer bi, samo brez vtikanja Tongue

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Sistemsko sporočilo
Reply #103 - 26.08.2004 at 16:39:51
 
Quote:
Dolga je še pot pred tabo, če ne boš ubrala drugačne poti komunikacije, kot so zahteve od drugih, kar bi morala sama in celo grožnje s fizičnim obračunom. Svašta.



Pred svojim pragom pometaj. Na mojem nisi zaželjena.


Quote:
Ne laskaj si, ne jemlješ mi prostora. Tudi ne iščem prostora v tvojem osebnem prostoru. Pisala pa bom, kar je moje mnenje, tud quotala kolikor in "kogarkoli" bo mi pasalo. To ti naj bo jasno, čimprej tem bolje. Če ne jaz pa bo to kdo drug. In takrat boš videla, da je to bla tvoja senca za sprejet in ne jaz kot bad persona. Ampak jaz se za to ne bom žrtvovala, da bi ti to dokazovala. Vsak mora sam najt svoj mir v sebi in tud svoje sranje počistit.


Seveda boš počela vse kar boš hotela. Ampak vsako sranje drugim po glavah prinese s seboj posledice. Upam, da boš tudi te znala sprejeti.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Sistemsko sporočilo
Reply #104 - 26.08.2004 at 17:52:47
 
Quote:
Tle zahteve po  puščanju drug drugega pri miru..., po moje se tisti, ki to pričakujete, niste znašli na pravem naslovu. To, da nam gsape je blokiral sistemskega sralca, še ne pomen, da je zdej to bajta, v kateri lahko zahtevaš, da  ne bi bil ogovorjen od  vskogar, ki ga osebno jemlješ za sralca.  Nasprotno, v bajti je glih zato tolk spontanega življenja, ker se tud srat sme drug po drugmu.


Tudi od mene so včasih nekateri zahtevali, da jih pustim pri miru.
Še Gape je napisal, da, če nekdo reče, da ga pusti pri miru, ga naj pustim pri miru.
Pa nikoli nisem "sral" po drugih, ampak pisal le svoja razmišljanja.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 13