Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 
(Read 31312 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: konstruktivna komunikacija
Reply #75 - 09.06.2004 at 23:01:29
 
Mae wrote on 09.06.2004 at 18:34:25:
A: Če te prav razumem si zaskrbljen do/zaradi nezavesti.  Wink Nič bat. Vedno skušam ohranit prisebnost do te mere, da se vsaj spomnim, ne če je bilo, ampak tudi kako je bilo.  Wink Pa tut verjamem, da ti ne bi izkoristil take nehumane prilike. Ok, Iga, you've been a great sport, see you around.  Smiley


B: Prav verjameš, Rose. Jap, see you around. Enkrat, ja. Če prej ne, ko se srečava. Kiss
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: konstruktivna komunikacija
Reply #76 - 09.06.2004 at 23:16:21
 
Quote:
B: Prav verjameš, Rose. Jap, see you around. Enkrat, ja. Če prej ne, ko se srečava. Kiss

A: Ja, kr ne morem nehat. Tole bo zdej samogovor, pač moram še eno lepo misel povedat.
"If we are related, we will meet." Wink  Ok zdej, bye  Kiss  Kiss
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: konstruktivna komunikacija
Reply #77 - 09.06.2004 at 23:22:48
 
Mae wrote on 09.06.2004 at 23:16:21:
A: Ja, kr ne morem nehat. Tole bo zdej samogovor, pač moram še eno lepo misel povedat.
"If we are related, we will meet." Wink  Ok zdej, bye  Kiss  Kiss


B: Dobra misel. In zdaj bo vesolje poskrbelo za vse.  Kiss
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: konstruktivna komunikacija
Reply #78 - 10.06.2004 at 09:34:22
 
Torej, Iga in Rose sta konstruktivno komunicirala, in glej ga vraga, zmenila sta se... no vsaj toliko, kot sta nameravala... ...

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: konstruktivna komunikacija
Reply #79 - 10.06.2004 at 10:35:27
 
Angel wrote on 09.06.2004 at 16:12:14:
no veš kaj. jaz bi tega hendrix-a samo vprašala, koliko zvez je pa njemu razpadl? je to prekleto važen podatek.

lahko je pisat teorijo, ki je resnična samo v idealnem svetu, v realnem pa se izjalovi, pa dobesedno izkaže le na primeru.

ni to moje osebno gledanje na partnerski odnos. daleč od tega. je to v biti čista taoistična filozofija.

biti zvet čustveno, pomeni pripadati nekomu do konca lajfa, se mučt in ustrajat, ter podaljševat kalvarijo.

telesna zvestoba, ni duhovna. telesno zveste še živali niso. telesna zvestoba nima nobene veze z čustveno, čeprav večina ljudi tako razmišlja.

po taoistični filozofiji smo v partnerskem odnosu zvesti biti, nadzemelji veselji popolnosti. s partnerjem, do katerega gojimo popolna in čista čustva ljubezni smo hkrati povezani v celoto-v eno in posredno s tem tudi z bitjo.

telesno zvesti v spolnem odnosu smo partnerju in hkrati se s to spolno energijo povežemo tudi v nadnaraven čustven odnos z vsemogočno bitjo.

teorija, ki jo ima recmo naš znani psihiater, da so žene alkoholikov krive, da moški pijejo, pa da so žene samohranilke krive, da so njihovi otroci potencialni bedniki, kilerji, kurbe in prasci, bi lahko zanikal vsak bednik.

sem imela čast temu doktorju napisat pismo. mi ni odgovoril, ker sem ga konkretno vprašala, koliko zakonov je pa on sam sfižil, da se tko kurči. vem - tri. ma pri 70 letih že tatretjo ženo, torej je dokazal ravno kontra, da je vsa njegova teorija na njegovem primeru shit.

je istri tale H. bi ga mogu človek vprašat tud za njegove žene al partnerke, pol pa še njih, da ne bo tupil eno teorijo.

ne zameri. tko to pač je. teorijo je treba dokazat na primerih. najboljš na svojih.

pol pa mislim, da nič novga in pretresljivega sploh izumil. vsi vemo, da je komunikacija, pogovor in dialog bistvo vsakega odnosa, ker kako naj jaz vem, kaj ti čutiš, če mi tega ne poveš?

nisem jasnovidec, genij tud ne, pa lahk mi še ne vem kako z gestami sugeriraš, te nam razumela.

lastni primeri v mojem lajfu niso omembe vredni. že zato, ker so moji, pa zato, ker koncu koncev so samo moji in nerada obremenjujem folk še z njimi. napišem včasih, se ve, nekaj kar sem doživela, ampak bolj in zgolj le, kako sem to občutla kot pa razumela.

lp
Angel


Saj sem vedu, da nisva tolk narazen, da bi sploh mogla razvit polemiko.

Duhovna bližina med partnerjema se po moje predpostvalja, ne da se jo skoz komunikacijo šele vpostavit. Te moči komunikacija nima, pa če se dva še tako pazljivo polslušata, vadita razumevanje povedanega in na tak al pa drgačen način garata na odnosu. Duhovna bližina pa ni nekaj, kar bi se ves cajt samo po seb brez šumov in nesporazumov udejanjalo. Je samo potencial, ki se ma za realizirat al pa tud ne.

O fazah realizacije te bližine v odnosu sem že pisal.  Faze ozaveščanja oz. graditev zavestnega odnosa  pa se  itak tko kot  pri vseh drugih udejanjanjih duhovnosti skor  ne da izognit, razen če se cel lajf z enmu in istimu partnerjem zaciklaš v romantično fazo. Samo ker  tud ohranjanje te romantične faze začne terjat od tebe napor,  pol ko  ne izpolnjuje pričakovanj  najdeš ponavad izhod v menjavi partnerja in v novem pričakovanju,  da bo to romantični/čarobni/vzneseni  občutek bližine  vsakič znova z drugmu vzopstavljen.  

Tko da taostično pojmovanje duhovne  bližine in preko nje enosti načeloma drži, samo gre tako kot vse v real lajfu skoz cikle oz. razvojne faze in zato se je treba učit pedenat eno za drugo in pazit na to, da se v kateri ne zaciklaš.        
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: konstruktivna komunikacija
Reply #80 - 10.06.2004 at 13:45:51
 
maš prav T. če govoriva o ljubezni in ljubezenjskem odnosu je le ta nadgradnja vsega mogočega. biti čustveno in telesno povezan, biti eno, se mogoče nardi, ali pa se nikoli ne nardi.

eno sva šele takrat, ko ti čustveno in telesno pripadam. besede so samo sredstvo, s katerimi ti lahko povem, kaj občutim, kaj me ponižuje, kaj me boli...jih nekateri še uparabljat ne znajo-žal.

eni, pa jih poglobljeno s pomočjo svoje domišljije, svojega besednega zaklada mečejo na plano, kot bi se nikoli ne bali tveganja. tvegam pri vsakem človeku ravno v dialogu, ali bom sprejeta, ali me bo poslušal, ali me bo razumel.

pravijo, da je v začetni fazi najprej beseda. razumevanje. nato šele empatija, vživljanje v svoja čustva, nato simpatija in na koncu recva popolna ljubezen-patos, ki je karitativen odnos. brezpogojen.

jaz sem ti, ker čutim isto kot ti, mene boli, to kar tebe boli, mene ponižuje to kar tebe...potem sem JAZ - TI. Potem šele sva eno.

najhujša okvara je pravjo okvara najboljšga. kako se lahko ljubezen sprevrže v obratno čustvo kot je sovraštvo ni jasno nobenemu poznavalcu. men tud ne.

v biti bolj se tudim za nekaj, vedno manj je mene same. kako pogosta napaka mnogih žensk.

hočjo ugajat, hočjo bit očarljive, poželjive in v biti v tem naporu to dosečt ,zgubijo svojo identiteto, sebe.

če gledava z drugega zornega kota. nič bolj ne boli, kot izgubit sebe zaradi drugih. vse večji je napor, skoz bolj zgubljamo. držim se sama v biti gesla, da je napor nepotreben. zakaj bi se človek silil v nekaj? da bi nekomu ugajal? ne.

je bolj pričakovati nič, pa pustiti uni biti, da naredi po svoje.

mi je všeč filozofija, da pač v življenju ne moreš nič izsilit. še najmanj pa ljubezni.

lahko se do onemoglosti trudim pred nekom, lahko se mu mečem pod noge, lahko ga zasledujem, lahko hrepenim goreče... v tistem hotenju in hrepenju do nebes...in še čez...pa ne bom dosegla nič drugega, kakor to, da me uni še porajtal ne bo.

kaj mi pomaga hrepenje brez utehe?

biti nekomu v veselje, zadovoljstvo, srečo in tisti čarobni vzknik ljubezni, je pa povsem nekaj drugega. zato se mi ni treba nič truditi. pride samo od sebe, ali pa sploh ne pride. tudi ljubezenskega odnosa si ne mormo sprogramirati. žal se to ne da. tudi drugega človeka ne morem spremeniti, ker s tem trošim svojo energijo v en iber nulo. kaj pol?

Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: konstruktivna komunikacija
Reply #81 - 10.06.2004 at 15:18:16
 
titud wrote on 10.06.2004 at 10:35:27:
Saj sem vedu, da nisva tolk narazen, da bi sploh mogla razvit polemiko.

Duhovna bližina med partnerjema se po moje predpostvalja, ne da se jo skoz komunikacijo šele vpostavit. Te moči komunikacija nima, pa če se dva še tako pazljivo polslušata, vadita razumevanje povedanega in na tak al pa drgačen način garata na odnosu. Duhovna bližina pa ni nekaj, kar bi se ves cajt samo po seb brez šumov in nesporazumov udejanjalo. Je samo potencial, ki se ma za realizirat al pa tud ne.

O fazah realizacije te bližine v odnosu sem že pisal.  Faze ozaveščanja oz. graditev zavestnega odnosa  pa se  itak tko kot  pri vseh drugih udejanjanjih duhovnosti skor  ne da izognit, razen če se cel lajf z enmu in istimu partnerjem zaciklaš v romantično fazo. Samo ker  tud ohranjanje te romantične faze začne terjat od tebe napor,  pol ko  ne izpolnjuje pričakovanj  najdeš ponavad izhod v menjavi partnerja in v novem pričakovanju,  da bo to romantični/čarobni/vzneseni  občutek bližine  vsakič znova z drugmu vzopstavljen.  

Tko da taostično pojmovanje duhovne  bližine in preko nje enosti načeloma drži, samo gre tako kot vse v real lajfu skoz cikle oz. razvojne faze in zato se je treba učit pedenat eno za drugo in pazit na to, da se v kateri ne zaciklaš.        


Hehe, Titud  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: konstruktivna komunikacija
Reply #82 - 10.06.2004 at 15:34:08
 
dej mi napiš T, kaj je to pedenat.

nekoga pedenat. nekoga absolutno podpirat. razumet. tolerirat. za njega se trudit, tud, če je uni nemogoč. ga ful razvajat, mu vse odpuščat, nič ne zamerit, več odmerit...

kaj je to pidenat. servisirat brez, da bi te vsaj kdaj, vsaj za hip ne zaneslo k drugi osebi?

kako ne? zakaj pa ne?

je to agonija pred koncem, limit vseh vzdržljivosti in potrpežljivosti?

je to navada, navezanost, zavezanost, zvezanost?

dej napiš kaj je to pidenat.

pa mister za tabo tud. je tko fino napislu samo par besed.
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: konstruktivna komunikacija
Reply #83 - 10.06.2004 at 18:54:29
 
Valentinaa wrote on 10.06.2004 at 09:34:22:
Torej, Iga in Rose sta konstruktivno komunicirala, in glej ga vraga, zmenila sta se... no vsaj toliko, kot sta nameravala... www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/bravo.gif



Hvala Picoli, da je lepo postavla domine.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: konstruktivna komunikacija
Reply #84 - 10.06.2004 at 19:11:45
 
Angel wrote on 10.06.2004 at 15:34:08:
dej mi napiš T, kaj je to pedenat.

nekoga pedenat. nekoga absolutno podpirat. razumet. tolerirat. za njega se trudit, tud, če je uni nemogoč. ga ful razvajat, mu vse odpuščat, nič ne zamerit, več odmerit...

kaj je to pidenat. servisirat brez, da bi te vsaj kdaj, vsaj za hip ne zaneslo k drugi osebi?

kako ne? zakaj pa ne?

je to agonija pred koncem, limit vseh vzdržljivosti in potrpežljivosti?

je to navada, navezanost, zavezanost, zvezanost?

dej napiš kaj je to pidenat.

pa mister za tabo tud. je tko fino napislu samo par besed.


Draga Angel...lep pzdrav

Kaj je Titud mislil s tem, kar je napisal, ne vem, lahko ti povem le, kako sem razumel njegovo pisanje jaz.
Če ne prehodiš stopnic, ne boš prišel do tja, kamor vodijo...najbrž.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: konstruktivna komunikacija
Reply #85 - 11.06.2004 at 08:11:39
 
Angel wrote on 10.06.2004 at 13:45:51:
maš prav T. če govoriva o ljubezni in ljubezenjskem odnosu je le ta nadgradnja vsega mogočega. biti čustveno in telesno povezan, biti eno, se mogoče nardi, ali pa se nikoli ne nardi.

eno sva šele takrat, ko ti čustveno in telesno pripadam. besede so samo sredstvo, s katerimi ti lahko povem, kaj občutim, kaj me ponižuje, kaj me boli...jih nekateri še uparabljat ne znajo-žal.


Enost je lahko le duhovna kategorija, čustveno/telesno ne more bit enosti, ker čustvovanje je nujno pristransko (glej zadnji post od jst-a na to temo). Zato je je v čustvenem smislu hrepenenje po enosti trpljenje, ker pomen odrekanje te pristranskosti.  Le z zavedanjem se da ra čustveno/telesna  faza presežt, zato romantični fazi ljubezni pravolpma sledi njena zrela/zavestna faza.        

Quote:
eni, pa jih poglobljeno s pomočjo svoje domišljije, svojega besednega zaklada mečejo na plano, kot bi se nikoli ne bali tveganja. tvegam pri vsakem človeku ravno v dialogu, ali bom sprejeta, ali me bo poslušal, ali me bo razumel.

pravijo, da je v začetni fazi najprej beseda. razumevanje. nato šele empatija, vživljanje v svoja čustva, nato simpatija in na koncu recva popolna ljubezen-patos, ki je karitativen odnos. brezpogojen.


Karitaivenega/brezpogojnega odnosa po mojem ni mogoče dosečt na čustvenem nivoju, prav tako pa ne tud brez njega, samo mentalno, ampak skoz njuno uravnovesenje.

Quote:
jaz sem ti, ker čutim isto kot ti, mene boli, to kar tebe boli, mene ponižuje to kar tebe...potem sem JAZ - TI. Potem šele sva eno.

najhujša okvara je pravjo okvara najboljšga. kako se lahko ljubezen sprevrže v obratno čustvo kot je sovraštvo ni jasno nobenemu poznavalcu. men tud ne.


Tud frojd je v poznih letih spoznal, da te uganke ni uspel razrešit. Vse kar je lahko okrog tega povedal je to, da ma ljubezen svojo hrbtno plat, tko kot ma rast v sebi kal minevanja. Na to, katera plat  bo prevladala nimamamo vpliva ne kot posamezniki in ne kot človeštvo, ker pa smo razvil  spsobnost samozedanja, smo tako  za svoje temne in svetle plati  prisilejn prevzemat vso odgovornost.    

Quote:
v biti bolj se tudim za nekaj, vedno manj je mene same. kako pogosta napaka mnogih žensk.

hočjo ugajat, hočjo bit očarljive, poželjive in v biti v tem naporu to dosečt ,zgubijo svojo identiteto, sebe.

če gledava z drugega zornega kota. nič bolj ne boli, kot izgubit sebe zaradi drugih. vse večji je napor, skoz bolj zgubljamo. držim se sama v biti gesla, da je napor nepotreben. zakaj bi se človek silil v nekaj? da bi nekomu ugajal? ne.


Jap, to  ni enost, to je osebnostna regresija in samozatjitu. Enost je do skrajnosti razvita induvidualnost, ker če tej kaj manjka, manjak tud enosti.    

Quote:
je bolj pričakovati nič, pa pustiti uni biti, da naredi po svoje.

mi je všeč filozofija, da pač v življenju ne moreš nič izsilit. še najmanj pa ljubezni.

lahko se do onemoglosti trudim pred nekom, lahko se mu mečem pod noge, lahko ga zasledujem, lahko hrepenim goreče... v tistem hotenju in hrepenju do nebes...in še čez...pa ne bom dosegla nič drugega, kakor to, da me uni še porajtal ne bo.

kaj mi pomaga hrepenje brez utehe?


Romantićna faza ljubezni gradi na absolutnih  pričakovanjih, na sanjarijah,  ki jih partner nikakor ne more izpolnit, pa če te porjata al pa ne.

Quote:
biti nekomu v veselje, zadovoljstvo, srečo in tisti čarobni vzknik ljubezni, je pa povsem nekaj drugega. zato se mi ni treba nič truditi. pride samo od sebe, ali pa sploh ne pride. tudi ljubezenskega odnosa si ne mormo sprogramirati. žal se to ne da. tudi drugega človeka ne morem spremeniti, ker s tem trošim svojo energijo v en iber nulo. kaj pol?


Po hendrixu je ljubezennski impulz, ki je osnova za kasnejšo partnesrko zvezo, popolnoma nezaveden/iracionaen  izraz pričakovanja  otroka v teb,  da bo/š ob partnerju zacelu vse rane iz otroštva.  Vsak človek si tako zgradi v seb en imago osebe, ki naj bi mu zacelila rane ki so mu jih pustil odprte ali clo pozročili starši. Kako pol  dva v partnerskem odrnosu drug drugemu ta imago  vzajemno uspeta spedenat pa je večno aktualno vprašanje, ki si ga vsakič znova loteva  skoz vsaoratno  kulturno formo  razreševat  filozoska in  religiozna misel,  umetniška vizija in čist vsakdanja ljudska praksa.


Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: konstruktivna komunikacija
Reply #86 - 11.06.2004 at 08:21:18
 
Angel wrote on 10.06.2004 at 15:34:08:
dej mi napiš T, kaj je to pedenat.

nekoga pedenat. nekoga absolutno podpirat. razumet. tolerirat. za njega se trudit, tud, če je uni nemogoč. ga ful razvajat, mu vse odpuščat, nič ne zamerit, več odmerit...

kaj je to pidenat. servisirat brez, da bi te vsaj kdaj, vsaj za hip ne zaneslo k drugi osebi?

kako ne? zakaj pa ne?

je to agonija pred koncem, limit vseh vzdržljivosti in potrpežljivosti?

je to navada, navezanost, zavezanost, zvezanost?

dej napiš kaj je to pidenat.

pa mister za tabo tud. je tko fino napislu samo par besed.


Pedenat? Početi nekaj brez očitnega racionalnega razloga, v bistvu služit brez računice. Zadovljevat svoje iracionalne potrebe na nekom/nečim al pa  nekomomu/nečimu izpolnjevat pričakovanja ne da bi se spraševal po smislu, ker je smislenost v naprej poredpostavljena.  Zaupanje v smiselnost nekega početja, čeprav ga nis zmožen z ničemer utemeljit. Pedenanje duše v vseh njenih muhah in kapriciah v smislu moorove nege duše... Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: konstruktivna komunikacija
Reply #87 - 11.06.2004 at 08:59:11
 
titud wrote on 11.06.2004 at 08:11:39:
Enost je lahko le duhovna kategorija, čustveno/telesno ne more bit enosti, ker čustvovanje je nujno pristransko (glej zadnji post od jst-a na to temo). Zato je je v čustvenem smislu hrepenenje po enosti trpljenje, ker pomen odrekanje te pristranskosti.  Le z zavedanjem se da ra čustveno/telesna  faza presežt, zato romantični fazi ljubezni pravolpma sledi njena zrela/zavestna faza.        


Kaj po tvoje vsebuje takšna zrela zavestna faza, da ni več trpljenja?

A je možno, da bi nehali hrepenet po enosti, dokler živimo? Po moje ne.

Najbolj jasno se da po moje videt to tako, da zmeraj vidiš vzoporedno: enega sebe kot mnogočutnega človeka duše in drugega kot duhovno bitje enosti.

Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: konstruktivna komunikacija
Reply #88 - 11.06.2004 at 14:21:49
 
Quote:
Kaj po tvoje vsebuje takšna zrela zavestna faza, da ni več trpljenja?


Načeloma ja, čeprav je keč v tem, da če gojiš samo gorečo vero, da je temu tko, pol ti  bo ravno to hrepenenje po razrešitvi problema trpjenja z vseobsegajočem vedenjem/zavedanjem  povzročalo trajen vir trpljenja.  Undecided Roll Eyes

Quote:
A je možno, da bi nehali hrepenet po enosti, dokler živimo? Po moje ne.


Možnost razrešitve takega  probelema smo že tud ene prakrat ugotovil: obstaja možnost razrešitev življenskaga problema (npr. trpljenja) na način, da problem izgine. Problem izgine, ko ni več prisoten v izrekljivem. Obstajajo tehnike oz. vedenja takega razreševanja probleama hrepenenja/trpljeja, vse ostalo je v področju dvojnosti in pristranosti, mentalne in čustvene, ki je ni mogoče presečt  drgač kot z zavedanjem te dvojnosti.


Quote:
Najbolj jasno se da po moje videt to tako, da zmeraj vidiš vzoporedno: enega sebe kot mnogočutnega človeka duše in drugega kot duhovno bitje enosti.


V praksi zba bit  to zlo shizofrena sitaucaija. Skoz  partnersko razmerje naj bi si dve  duši  celili  rane, prizadejene skoz proces diferenciranje od enosti, po kateri hrepenijo. Teh ran si  duše  brez hrepenenja po enosti  ne mogle vzajemno  zacelit in se s tem  do kraja induvidualizirat, da bi potem skoz to induvidualizacijo postale popolne v svoji enosti.      
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: konstruktivna komunikacija
Reply #89 - 11.06.2004 at 15:15:57
 
bravo Titud. tole si pa dobr napisal. sem se komaj prebila čez tekst. zdej te razumem, pa skoz manj razumem sebe.

bi se bralo, da si me prepričal.

lep dan!

Angel/Ahil
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8