Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 11
(Read 36552 times)
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #90 - 10.05.2004 at 14:41:58
 
Lilith wrote on 10.05.2004 at 13:49:09:
Kot drugo pa bi bila vesela, če bi mi kdo povedal, kakšna je prednost samostojne rubrike pred možnostjo pisanja znotraj rubrike Religije.



Saj res, zakaj ta dva pametnjakoviča nič ne data od sebe v rubriki Religije ...?  Mogoče pa jima sploh ne gre za to, pač  pa preprosto rada jebeta vse po spisku in se delata velepametna, v resnici pa nič pametnega skup ne spravita.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #91 - 10.05.2004 at 16:30:01
 
Lilith wrote on 10.05.2004 at 13:49:09:
Meni je bolj in bolj smešno, kako se dajo dejstva spreobračat.

Kot prvo...gape ponuja, da je potrebno nekaj dati od sebe (napr. faq, najpogostejša vprašanja...)....vidva pa nič. Če bi jaz hotela nekaj imeti, bi dala vse od sebe. Saj je ja jasno, da stvari ne padajo z neba kot nebeška mana. Roll Eyes

Kot drugo pa bi bila vesela, če bi mi kdo povedal, kakšna je prednost samostojne rubrike pred možnostjo pisanja znotraj rubrike Religije. V moderatorstvu, ali kaj?



Gre se za principe, toliko ponosa pa ja premoreva, ko pa se že ponižujeva, da skorajda klečeplaziva, ampak FOŠIJA Slovencev je očitno močnejša, privoščljivost v svoji hudobiji kar naprej kljubuje.

Kot pravijo, vsak kmetič ima svoje veselje, bi parafraziral tale rek: "Vsak drugačemsileči ima svoje vesleje s svojim kotičkom, kamor se lahko zateče in mu ni tuj."

Midva s Samsonom imava bolj občutljiv želodec, pa sva odločno proti temu, da bi najo pitali z raznoliko hrano, mešano solato, ker ne prebavljava določenih setavin v tej čorbi, nimava pravšnjih encimov za njihovo razgradnjo in vključevanje v najin krvni sistem. Vendar se še skoz trudiva za ekumenizem, za sodelovanje...

Človeku se zdi nekako samoumevno, če drži 1/2 foruma gor, da dobi kaki izraz spoštovanja, neko majhno simbolno darilce, če sem top poster, zraven pa mi lahko še Samson pomaga, predvsem z jezikovno podporo, kjer je izredno dobro podkovan, da bo skrbel za čisto slovenščino, ker se s pravopisom na nek način kaže odnos do materinskega jezika....

Lola:

Tvoja sovražna naravnanost in obtoževanje kristjanov je že smešna, predvsem je to smešno, ker ker te spominja na ex moža, ki je kristjan, pa mečeš vse kristjane v en koš, ker ti gre na jetra... Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #92 - 10.05.2004 at 16:32:16
 
Quote:
Kakšno otroško izsiljevanje ej!!  Grin  Grin

Alo, pubeca, če pa mata tam rubriko o religijah, ..začni/ta pisat, rešita svet, ne vem zakaj izgubljata čas s tem pričkanjem tukaj ko pa vaju tam rubrika Religije željno pričakuje.

Let`s go!

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #93 - 10.05.2004 at 16:35:27
 
Quote:



David, pazi, da se ne boš vžgal od fošije. Izogibaj se šporhata in vžigalnikov, lahko samo iskra preskoči...
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #94 - 10.05.2004 at 16:58:14
 
Kaka favšija?  Česa bom te tebi favš?  Omejenosti?
daj zresni se no dečko..

Če bi vama bilo, bi že zdavnja začela pisat ne pa da se pričkata tu nekaj...

Tam maš rubriko Religija, kamor vajina religija tudi spada, ...torej?


Začni/ta.....
Back to top
« Last Edit: 10.05.2004 at 18:09:13 by David »  
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #95 - 10.05.2004 at 19:42:08
 
Quote:
Kaka favšija?  Česa bom te tebi favš?  Omejenosti?
daj zresni se no dečko..

Če bi vama bilo, bi že zdavnja začela pisat ne pa da se pričkata tu nekaj...

Tam maš rubriko Religija, kamor vajina religija tudi spada, ...torej?


Začni/ta.....


gonja po krščanstvu se nadaljuje, kaj, česar ne poznaš, to napadi?

Prosim, da se vzdržite odgovarjanja, ne dajat replay-jov, vsi ti, ki še niste prebrali Svetega pisma, in vsi ti, ki vam je krščanstvo tuje. Bodite vsaj toliko fer, kajti preden nekaj napadamo in kritiziramo, moramo vsaj vedeti, kaj napadamo.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #96 - 10.05.2004 at 19:45:28
 
Kdo te napada?
In mene quotaš?
Alo, jaz vama ja že kr nekaj postov nazaj skozi pravim, da ne zgubljat časa s pričkanjem, začnita pisat, reševat naše duše, vse nas.  Začnita.
Rubrika Religije vaju čaka.
Veselo na delo..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #97 - 10.05.2004 at 19:46:23
 
lola wrote on 10.05.2004 at 14:41:58:
Saj res, zakaj ta dva pametnjakoviča nič ne data od sebe v rubriki Religije ...?  Mogoče pa jima sploh ne gre za to, pač  pa preprosto rada jebeta vse po spisku in se delata velepametna, v resnici pa nič pametnega skup ne spravita.

lola!

Hehem, daj povej mi, ali mogoče svoj nick izpeljuješ iz prikupne slovenske besedice lolek? Roll Eyes Kajti kaj takega, kot tu citiram, lahko zapiše samo lolek. Če bi bil dovolj pameten, nebi šel brskati po pameti drugih, ampak bi si kako drugače pomagal.

V tistem kontejnerju za vse pa se ne počutim prav nič dobro. Pa še vse je razsuto in meni se ne da iskati med odpadki zdrava vprašanja, da bi odgovarjal nanje. To je tudi odgovor na vprašanje, čemu bi bila dobra posebna rubrika:

Pripomogla bi k odločilni jasnosti, pomagala bi, da bi lažje sistematično delali, omogočila bi, da človek ne prezre bistvenih vprašanj in da odgovarja kolikor mogoče redno na vse, kar je posredovano v spoštljivem in radovednem duhu.

V nobenem primeru pa ne bom pripravljen odgovarjati na poceni provokacije, na že stokrat odgovorjena vprašanja ali na prostaške obscenosti, ki jih pogosto zasledimo izgovorjene o krščanstvu tukaj na tem forumu. V nobenem primeru ne maram slišati, da na kaj nisem odgovoril, dokler zadeve niso ustrezno organizirane, kar bi mi omogočilo vsaj približno pregledno delovanje.

Je pa spet in spet očitno, da se predvsem bojite resnice. Mnogih vas je strah in groza Kristusa, predvsem pa tega, kaj boste opazili sami v sebi, ko vam nekdo ponudi pristno krščansko ogledalo. In nehajte se basat s samovšečnostmi, ampak začnimo že enkrat organizirano in resno delati.

Exorcist, vidim, da si tem najinim prijateljem in prijateljicam povedal mnogo lepega, medtem ko so mene zadrževali nujni posli. Zahvalim se ti za delo in vnemo. Toda občutek imam, ko da si metal bisere svinjam. In mislim, da se mora tudi publika vprašati, kaj pravzaprav ta primerjava pomeni, predno bo spet popljuvala najino vztrajno prizadevanje pomagati tistim, ki blodijo v temi...
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #98 - 10.05.2004 at 19:51:43
 
exorcist wrote on 10.05.2004 at 19:42:08:
gonja po krščanstvu se nadaljuje, kaj, česar ne poznaš, to napadi?

Prosim, da se vzdržite odgovarjanja, ne dajat replay-jov, vsi ti, ki še niste prebrali Svetega pisma, in vsi ti, ki vam je krščanstvo tuje. Bodite vsaj toliko fer, kajti preden nekaj napadamo in kritiziramo, moramo vsaj vedeti, kaj napadamo.  


Bravo, Exo!

Popolnoma se strinjam s teboj! Naj obmolknejo škodoželjni pljuvalci, naj se raje oglašajo resni in dobronamerni debaterji, tisti, ki imajo izpolnjen vsaj ta minimalni pogoj, ki si ga ti tukaj postavil. Ne rečem vprašanja, sprašuje pač kdorkoli, toda kritizirati sme nekaj samo nekdo, ki kritizirano stvar pozna. Sicer bomo neprestano priča vztrajnemu dilentantizmu, ki je že itak preveč prisoten na tem forumu.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #99 - 10.05.2004 at 19:58:28
 
Lilith wrote on 10.05.2004 at 13:49:09:
Meni je bolj in bolj smešno, kako se dajo dejstva spreobračat.

Kot prvo...gape ponuja, da je potrebno nekaj dati od sebe (napr. faq, najpogostejša vprašanja...)....vidva pa nič.

Lilith!

Imel sem te za resno punco. Da pa nasedaš temu cenennemu gapeovemu insceniranju neke objektivnosti in poštenosti enako do vseh, ej, to te pa postavlja v kaj čudno luč. Za slehernega prisebnega in dovolj razgledanega in seveda dobro mislečega na tem forumu sva doslej napisala več ko dovolj, da sva opravičila svoje predloge. Toda stvar ni v tem, da nisva midva delala, stvar je v tem, da se gape boji nečesa tam iz ozdadja, verjetno nekega skrivnega dirigenta, ki mu ne dopusti, da bi se tukaj ne pljuvalo sistematično po krščanstvu. Vse to gapeovo insceniranje je otročje, kot je otročje tvoje narejeno čudenje.

Ljudje, pozivam vas k srčni kulturi in k čisto prvinskim principom pravil poštene igre v skupni gradnji neke nove dobe, če ni seveda zadaj namen graditi zgolj neki novi babilonski stolp zmešnjav. Včasih imam vtis, da ta forum hoče v bistvu prav to.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #100 - 10.05.2004 at 20:00:50
 
Quote:
Napad je najboljša obramba  Grin Grin Grin Grin

Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley

Očitno, da tako mnogi mislijo. Zato naju napadajo.

Pa kaj čmo, niti to jim ne bo pomagalo. Resnice ne moreš premagati s pretvarjanji in ponarejanji, bi rekel, pa četudi neprestano samo napadaš z najbolj nemogočimi in umazanimi sredstvi... Cheesy
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #101 - 10.05.2004 at 20:06:52
 
Jaz mam pa filing da edino vidva "napadata", - in težita.
Rubrika Religije je tam že dolgo časa, pišita.

In še nekaj,  ..če bi si mi vsi, res tako želeli ali potrebovali to vajino pisanje, bi vaju že zdavnaj sami prosili za vso vajino modrost in resnico, ..in, ..ČE bi vidva imela RES takšno željo po pisanju,  ..bi že zdavnaj pisala.  A ne?

Samo ne, ne pišeta, ampak uporabljata neke čudne načine izsiljevanja in delanja zbrke, žal...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #102 - 10.05.2004 at 20:29:01
 
Samson wrote on 10.05.2004 at 19:58:28:
Lilith!

Imel sem te za resno punco. Da pa nasedaš temu cenennemu gapeovemu insceniranju neke objektivnosti in poštenosti enako do vseh, ej, to te pa postavlja v kaj čudno luč. Za slehernega prisebnega in dovolj razgledanega in seveda dobro mislečega na tem forumu sva doslej napisala več ko dovolj, da sva opravičila svoje predloge. Toda stvar ni v tem, da nisva midva delala, stvar je v tem, da se gape boji nečesa tam iz ozdadja, verjetno nekega skrivnega dirigenta, ki mu ne dopusti, da bi se tukaj ne pljuvalo sistematično po krščanstvu. Vse to gapeovo insceniranje je otročje, kot je otročje tvoje narejeno čudenje.

Ljudje, pozivam vas k srčni kulturi in k čisto prvinskim principom pravil poštene igre v skupni gradnji neke nove dobe, če ni seveda zadaj namen graditi zgolj neki novi babilonski stolp zmešnjav. Včasih imam vtis, da ta forum hoče v bistvu prav to.


Samson, sem ti že hotela poslati IM, potem pa naletim na tole tvoje pisanje meni. To jemljem kot iztočnico, da ti kar tukaj pojasnim svoje stališče.

Pisati sem ti želela z namenom, da izrazim iskreno presenečenje, da se bratiš z exotom in ga podpiraš v njegovih metodah delovanja, čeravno bi vsak, ki se količkaj ozre vase uvidel, da le-te niso poštene. Da ti vrnem začudenje...tudi jaz sem te imela za (bolj) resnega človeka.

Glede gapeta pa razmišljam takole...tale forum je sam ustvaril, zato je v mojih očeh na njem absolutni vladar. Če bi želel, da se na tem forumu ne pojavljam več, bi se tega tudi držala- iz osnovnega spoštovanja do človeka, ki ima pravico na svojem postavljati svoja pravila.
In tako kot sem rekla, če bi znotraj njegovega sveta želela ustvariti lasten svet, bi to storila pod njegovimi pogoji in z njegovim soglasjem. Če mi gapetovi pogoji ne bi odgovarjali, bi šla drugam- ustvarjat svoj lastni imperij.
To smatram za osnovno spodobnost v medosebnih odnosih. In to je zame poštena igra.

lp
Lilith
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #103 - 10.05.2004 at 21:23:19
 
Spoštovana Lilith!

Hvala ti, da si mi raje pisala na tem mestu kot po privat pošti. Je kar prav, da vidijo najina stališča tudi ostali.

Osebno sem prepričan, da nisem ne jaz, ne ti, ne Gape v ničemer in po ničemer več vreden od Exota. Torej te moram v tem tvojem stremljenju po večvrednosti malo umiriti, kajti nobenega sledu večje vrednosti ne vidim v nobenem izmed nas tu naštetih ali v katerem koli drugem nastopajočem na tem forumu kot je vidim v Exotu. Če ti tako misliš, pač misli... Ko boš dozorela, boš spoznala, kako strašansko nezrelo je takšno gledanje...

Druga tvoja poanta, da ima Gape vse pravice, da počne tu poljubno, kar hoče, zato, ker je ta forum ustvaril, je spet druga totalno zgrešena zadeva. Ker gre za javni forum, je Gape že s tem, ko je tak forum ustvaril, odgovoren pred zakoni, ki pri nas veljajo in pred zakonitostmi družbe, v kateri se ta forum pojavlja. Zato že iz tega naslova, ob vsem spoštovanju do njegove ustvarjalnosti in tudi pogosto izkazane osebnostne širine, ne morem pristati na neprimerno maksimo, da počne s tem forumom, kar hoče. To bi lahko počel, če ga nebi dal v javnost, če bi ga imel doma na svojem računalniku skrbno skritega od dostopa javnosti. Čim ga je dal v javnost, je dolžan upoštevati zakone javnosti, ki ji pripada, tako formalne kot neformalne. To zanesljivo Gape dobro ve, zato pričakujem, da te bo tudi sam popravil.

Lep večer ti želim, in nehaj se čuditi nad menoj, kajti vse moje pisanje je zanesljivo dobronamerno, čeprav niti pod razno ne trdim, da sem nezmotljiv. Slučajno se v tem primeru z Exotom precej strinjava, poznaš pa tudi primere, ko se sploh nisva strinjala. Ti pa moram reči, da to, ali se jaz z nekom strinjam ali ne, ne vpliva na moje dobro mnenje o nekom. Zato pa tudi imam npr. o tebi, pa o Gape-u, pa še o mnogih sodelujočih na tem forumu zelo dobro mnenje, čeprav se v mnogih zelo temeljnih stvareh včasih preprosto ne strinjamo. Pač dopuščam, da nekdo misli popolnoma drugače ko jaz, pa ga imam vseeno iskreno rad. Ali te to mogoče moti? Dvomim, kolikor te poznam, si v tem pogledu meni celo podobna.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #104 - 10.05.2004 at 22:22:34
 
Lilith wrote on 10.05.2004 at 20:29:01:
, da izrazim iskreno presenečenje, da se bratiš z exotom in ga podpiraš v njegovih metodah delovanja, čeravno bi vsak, ki se količkaj ozre vase uvidel, da le-te niso poštene.


Se pravi torej, da sem jaz gobast, celo nepošten, ti pa si superiorna nad mano, da se ne družiš s takimi kot sem jaz, ker ti je to izpod časti? Res lep dokaz tvoje nečimrnosti, ko se imaš za nekaj več od drugih ljudi....
Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 11