Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 11
(Read 36557 times)
duhovnozlo.
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #75 - 10.05.2004 at 11:51:19
 
Napad je najboljša obramba  Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #76 - 10.05.2004 at 12:08:16
 
Lilith wrote on 10.05.2004 at 11:42:25:
Še zmeraj trdim, da se vseh stvari v življenju ne da kar ignorirati. Včasih je treba kaj tudi napasti.
A je potem to še zmeraj sprejemanje...napr. ok sprejmem tvoje..., ampak ker mi ni všeč oz. me ogroža, zato te napadem? Roll Eyes Grin

Saj to mi je čisto jasno, da smo ljudje zveri in da je zato sestavni del naše narave tudi napadalnost ter da so posebni užitki tudi v tem, kadar lahko koga  uspešno zgrizemo, zmeljemo ali kako drugače uničimo.

Tule govorim predvsem v svojem imenu in o svojem pristopu, kjer pa iz čisto praktičnih razlogov ni moj namen potrošiti preveč energije tam, kjer niti nimam posebnih interesov in kjer to tudi ne bi imelo nobenega haska.

Ker torej tale forum zame ni nekaj najpomembnejšega na svetu, ga obiščem le občasno in iz čistega firbca, kadar me naprimer zanima, kako o določenih zadevah razmišljajo drugi.

Seveda mi niti na kraj pameti ne pride misijonarska skušnjava po spreobračanju drugih udeležencev foruma, ki imajo drugačne poglede ali mnenja od mojih in ki jih pač sprejemam taka, kot so, čeprav se z njimi ne strinjam vedno.
Podam lahko le svoje mnenje in drugi lahko potem z njim naredijo kar hočejo.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #77 - 10.05.2004 at 12:21:51
 
družina foruma ima veliko članov, preveč, da bi lahko naredila to, kar sem naredila v real life....namreč, selekcijo le teh s katerimi se družim in jih spustim čez prag stanovanja...klele na forumu je velliko takih, ki jih , nekaj pa je takih, ki drugače sploh nikol ne bi prišlo do možnosti komunikacije med nami.... Mislim, kdo nameravam špilat mati Terezo naj kar jo...Jst sm se raje odločla, dat kar nekaj le takih na ignore....  Sicer pa kar išeš, to najdeš pravi star pregovor.... In tega sranja in jokanja (hcvala vam za ogledalo, btw, ker tud sama še vse prevečkrat se rada potožim in pojamram) ...sam takega sranja pa še ne...Sploh od tebe Samson, ki odkrito priznavaš, da delaš z bratom psihološke preskuse na nas...  

sama tud ne morm špilat nekega sindroma jezusa...z vsesplošnim sprejemanjem in ljubljenjem...ker definitvno nisem tam....in s tem, ko bi se začela pretvarjat in delat, da sem tam...bi po mojem naredila največjo napako....

sem pa zato, da neraedimo sobo exo in samson...kamor prestavimo vse njune topike in jima tako omogočimo igrišče za njune, v stilu: SAJ JST SE SAMO HECAM, igrice...

lep dan! Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #78 - 10.05.2004 at 12:27:10
 
Mislim, da bi vsakega od vas zanimalo, kdo je Samson. Bili bi zelo presnečeni , ampak naj bo po vaše, ker vidim , da ste neomajni, da ne poznate pomena beseda pluralizem, ker nimate niti enega kristjana v vaši kliki, torej vlada nek podzavestni strah do drugačnosti,... ostalo je le šminka in lepe besede, ker tega ne udejaniti, kar govprite....
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #79 - 10.05.2004 at 12:29:19
 
Ej, mata tam plac, pod rubriko religije, vidva kar pišita, rešujta nas in svet, dobrodošla!, ne vidim kje je težava?  Undecided

Zacnita z akcijo!
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #80 - 10.05.2004 at 13:03:58
 
Quote:
ne vidim kje je težava?  Undecided



v tem, da je treba neki konkretnega in konstruktivnega napisat
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #81 - 10.05.2004 at 13:07:14
 
Petra. wrote on 10.05.2004 at 12:21:51:
družina foruma ima veliko članov, preveč, da bi lahko naredila to, kar sem naredila v real life....namreč, selekcijo le teh s katerimi se družim in jih spustim čez prag stanovanja...klele na forumu je velliko takih, ki jih , nekaj pa je takih, ki drugače sploh nikol ne bi prišlo do možnosti komunikacije med nami.... Mislim, kdo nameravam špilat mati Terezo naj kar jo...Jst sm se raje odločla, dat kar nekaj le takih na ignore....  Sicer pa kar išeš, to najdeš pravi star pregovor.... In tega sranja in jokanja (hcvala vam za ogledalo, btw, ker tud sama še vse prevečkrat se rada potožim in pojamram) ...sam takega sranja pa še ne...Sploh od tebe Samson, ki odkrito priznavaš, da delaš z bratom psihološke preskuse na nas...  

sama tud ne morm špilat nekega sindroma jezusa...z vsesplošnim sprejemanjem in ljubljenjem...ker definitvno nisem tam....in s tem, ko bi se začela pretvarjat in delat, da sem tam...bi po mojem naredila največjo napako....

sem pa zato, da neraedimo sobo exo in samson...kamor prestavimo vse njune topike in jima tako omogočimo igrišče za njune, v stilu: SAJ JST SE SAMO HECAM, igrice...

lep dan! Grin


       ...

   Bravo, Kali
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #82 - 10.05.2004 at 13:07:51
 
..ne vidim kje je težava?
sinjeoka wrote on 10.05.2004 at 13:03:58:
v tem, da je treba neki konkretnega in konstruktivnega napisat




ajaaaaaaa  Grin ...

Se pa imata fanta polno materila sta rekla, tak da...  ??
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #83 - 10.05.2004 at 13:24:17
 
Petra. wrote on 10.05.2004 at 12:21:51:
Sploh od tebe Samson, ki odkrito priznavaš, da delaš z bratom psihološke preskuse na nas...  






ko smo že pri krščanski etiki ... in zagamanem krščanarstvu

razlika v vrednotah je tukaj zelo očitna
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #84 - 10.05.2004 at 13:42:23
 
Re sžalostno, tukaj se bogi exo tu nekaj trudi, da vam forum gor drži, da vam popestri topike, da ne utonete v novodbnih pravljicah in zraven zaspančkate, ker bi vse skupaj postalo enolično in brezveze, tukaj pa nama s Samsonom ne dovolite in privoščite niti ene boge rubrikice, da bi imela svoje veselje... hja, ko bi zavist gorela, iz tega foruma bi nastal pravi ognjemet, kjer bi si lahko pražli čevapčiče.... Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #85 - 10.05.2004 at 13:44:21
 
Če pa mata prostor ne vem zakaj ne začneš/začneta pisat in nas podućevat, resevat?

Placa kolko hočeš, rubrika Religije vaju čaka.

V akcijo in ne več jamrat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #86 - 10.05.2004 at 13:45:38
 
Quote:
Če pa mata prostor ne vem zakaj ne začneš/začneta pisat in nas podućevat, resevat?

Placa kolko hočeš, rubrika Religije vaju čaka.

V akcijo in ne več jamrat.


Poboljšak se, da se ne boš vnel zaradi zavisti, ki je tipična znaćilnost Slovenceljnev...
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #87 - 10.05.2004 at 13:48:22
 
Grin
kdo mi to pravi!?  Grin  Grin  Grin

Zavist? Kaka zavist?  ..le kaj naj bom jaz tebi zavisten?
a a, hvala,  kar imej vse kar imaš, - hvala.

Glede tematike, brezveze se jajčkaš sem ter tja, če bi hotel kaj napisat bi že zdavnaj, a ne?
Rubrika vaju še vedno željno pričakuje.

V akcijo!
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #88 - 10.05.2004 at 13:48:36
 
exodus wrote on 10.05.2004 at 13:45:38:
Poboljšak se, da se ne boš vnel zaradi zavisti, ki je tipična znaćilnost Slovenceljnev...




exo,

pa ne, da si s Košička prešaltal na Godinovo Vesno   Roll Eyes



uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #89 - 10.05.2004 at 13:49:09
 
Meni je bolj in bolj smešno, kako se dajo dejstva spreobračat.

Kot prvo...gape ponuja, da je potrebno nekaj dati od sebe (napr. faq, najpogostejša vprašanja...)....vidva pa nič. Če bi jaz hotela nekaj imeti, bi dala vse od sebe. Saj je ja jasno, da stvari ne padajo z neba kot nebeška mana. Roll Eyes

Kot drugo pa bi bila vesela, če bi mi kdo povedal, kakšna je prednost samostojne rubrike pred možnostjo pisanja znotraj rubrike Religije. V moderatorstvu, ali kaj?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 11