Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 11
(Read 36361 times)
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #60 - 09.05.2004 at 20:21:20
 
Mae wrote on 09.05.2004 at 17:07:56:
Enostavno, nista prepričljiva, se mi zdi.


8)
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #61 - 09.05.2004 at 21:20:35
 
Mae wrote on 09.05.2004 at 17:07:56:
Enostavno, nista prepričljiva, se mi zdi.
A lahko prosim točno navedeš, katero pravilo se krši?
Thx  Smiley

Za nekoga, ki noče videti, ni načina, da bi videl. In zato ni mogoče nekaj zapisati, kar bi bilo zate prepričljivo, pa se nebi skladalo s tvojo vnapejšnjo prepričanostjo. Do spoznanja prepričljivosti pride lahko samo nekdo, ki je za prepričevanje odprt.

Gape krši pravilo demokratičnosti foruma in to zelo grobo in neprimerno. Primerjati njega s kapitanom na ladji pa je zelo otročje in neustrezno. Glede tega sploh nočem govoriti, saj ta problem tukaj sploh ne obstaja. Ladja tega foruma ni nič posebnega, lahko pa bi mogoče bila, če bi bilo na njej toliko odprtosti, enakopravnosti, demokratičnosti, kot se ustijo prav tisti, ki najbolj zatirajo nas drugače misleče.

Samo toliko v poduk, saj sem ti dolžan pomagati,.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #62 - 09.05.2004 at 21:26:04
 
Kr_eden!

Glede kulture raje bodi tiho, saj samo kažeš, kako o  tem nimaš razčiščenih pojmov. Če bi poznal slovenski pravopis od znotraj, bi že moral beveti, da se oznaka g. (za gospod) na začetku stavka piše z veliko, v sredi stavka pa prav tako z malo kot sleherna beseda, ki ne označuje imena. Če ne obvladaš pravopisa, ne uči te snovi drugih. Sploh pa ne mešaj pravopisa s kulturo, saj ti ne eno ne drugo očitno ne gre dobro od rok.

Kaj mi je Gape razlagal, dobro vem. Ne vem pa, če tudi ti veš in če obenem veš, da gre pač le za njegovo mnenje, s katerim se v danem primeru ne morem strinjati. Uveljavljanje nekega mnenja za edino pravilnega in veljavnega, pa naj bo magari Gapeovo, se pa po domače imenuje diktatura.

Toliko v poduk, da ne boš jamral o kulturi. Se pa lahko javiš na kakšen seminar, kjer se take stvari poučujejo, zelo bi ti prav prišle.

Glede Jezusovega imena pa ne vem, kaj misliš. Vem le to, da ga neprestano preganjaš in blatiš, pa zato nisi kvalificiran ocenjevati mojega odnosa z Jezusom, ki kaj takega pač nikoli ne zmorem in nočem početi. To preprusti bolj kvalificiranim.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #63 - 09.05.2004 at 21:29:19
 
Samson wrote on 09.05.2004 at 21:20:35:
Za nekoga, ki noče videti, ni načina, da bi videl. In zato ni mogoče nekaj zapisati, kar bi bilo zate prepričljivo, pa se nebi skladalo s tvojo vnapejšnjo prepričanostjo.

To drži, to se strinjam. Velja pa za vse, se strinjaš?

Quote:
Gape krši pravilo demokratičnosti foruma in to zelo grobo in neprimerno.

Excuse my ignorance, kje je bilo to pravilo postavljeno in kaj to točno pomeni.

Quote:
Samo toliko v poduk, saj sem ti dolžan pomagati,.

Hvala ti.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #64 - 09.05.2004 at 22:35:26
 
Mae wrote on 09.05.2004 at 21:29:19:
To drži, to se strinjam. Velja pa za vse, se strinjaš?

Excuse my ignorance, kje je bilo to pravilo postavljeno in kaj to točno pomeni.

Hvala ti.


Zakaj gojite nevoščljivost v svojem srcu? Vi imate Prema, drugi Buda, eni nič, nama pa je pač bolj všeč Jezus. Ker pa je Jezus prevladajaoča religija v Sloveniji, bi bilo smotrno, če se dva zagreteže, kot sva midva s Samsonom, angažirava kot poslanika te vere, nikakor pa ne, da bi bila glasnika institucije, če to misliš... Stvar bova tako uredila, da bo idelologija delovala za posameznika, ne pa da bi se induvidum podrejal ideologiji in v končni fazi instituciji, ne, to ne pride v poštev pri nama, ker veva, kako stvari stojijo in sva zelo odprta.

Človeku je treba vedno dati možnost, da se izkaže, šele potem lahko podajaša kritike? S Samsonom pa nisva neka amaterja, ampak domala "profesionalca", tak da bi nama zelo godilo, da bi negovala najino rubriko, kot ve punce zalivate rožice, s čimer imate veselje..... Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #65 - 09.05.2004 at 23:54:36
 
Samson wrote on 09.05.2004 at 21:26:04:
Kr_eden!

Glede kulture raje bodi tiho, saj samo kažeš, kako o  tem nimaš razčiščenih pojmov. Če bi poznal slovenski pravopis od znotraj, bi že moral beveti, da se oznaka g. (za gospod) na začetku stavka piše z veliko, v sredi stavka pa prav tako z malo kot sleherna beseda, ki ne označuje imena. Če ne obvladaš pravopisa, ne uči te snovi drugih. Sploh pa ne mešaj pravopisa s kulturo, saj ti ne eno ne drugo očitno ne gre dobro od rok.

Kaj mi je Gape razlagal, dobro vem. Ne vem pa, če tudi ti veš in če obenem veš, da gre pač le za njegovo mnenje, s katerim se v danem primeru ne morem strinjati. Uveljavljanje nekega mnenja za edino pravilnega in veljavnega, pa naj bo magari Gapeovo, se pa po domače imenuje diktatura.

Toliko v poduk, da ne boš jamral o kulturi. Se pa lahko javiš na kakšen seminar, kjer se take stvari poučujejo, zelo bi ti prav prišle.

Glede Jezusovega imena pa ne vem, kaj misliš. Vem le to, da ga neprestano preganjaš in blatiš, pa zato nisi kvalificiran ocenjevati mojega odnosa z Jezusom, ki kaj takega pač nikoli ne zmorem in nočem početi. To preprusti bolj kvalificiranim.



No, glede kulture, mislim, da je tvoja prav nekulturna krščansko diktatorsaka pisana bedarija na višku in s tem sramotiš RKC kot ustanovo in blatiš Jezusovo ime.
Ko človek nima več kaj za najti najde črke, pravopis, mislim, preberi tale svoj post namenjen meni pa boš našel sigurno kakšno pravopisno napako, samo, jaz se ne obešam na nekaj kar ni pomembno, in imam tudi kaj za napisat o tebi kot posiljevalcu človeških duš, to kar ste vedno bili hrščanini, ker kot vidim, si slep in tolko butast, da ne vidiš, d ati vsi pravijo, da je pod verstva tudi prostor namenjen krščanstvu in tam ustvarjaj in zbiraj svoje grešne dušice, ne, za to ti pa ni, zakaj že ne ???
Podel si Samson in to zelo.
Verjamem, da ti Gape nikoli ne bo dal posebnega direktorija za krščanstvo, ker s tem bi naredil največjo napako, pokopal bi forum kot tak.
Ja, veš, da dobro veš, d anič ne veš in veš, da Jezus ni na tvoji strani, na tvoji strani je kvečjemu le hudič.
Kdo je pa diktatura tukaj se pa ve, to si ti in tebi podobni in komplet RKC.
Diktator Samson  Grin Grin Grin
Jezusovo ime, kako ga lahko sploh izgovoriš ti nevernik, hudičevo stvorenje, kako te ni sram, no, tu s ene čudim da te ni sram, sej hudič zna tudi dobro preko svojih služabnikov govorit in predvsem lepo in sebi všečno.
Mislim, da bi bilo najboljše za tvojo grešno dušo, da nikoli več ne izgovoriš Jezusovega imena, ker kazen za to bo huda in boleča, predvsem pa poučna za hudičeve služabnike.
Mislim, da je zadnji čas, da te z Jezusovo pomočjo očistijo tega hudičevega vpliva na tvojo dušo.

Allah je velik.  Wink

Kr_eden
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #66 - 10.05.2004 at 09:25:21
 
Predvsem zakaj vidva Samson in exo ne začneta pisati o Krščanstvu ...

tako kot Aryan ali Stojči o svojih bogovih, prerokih

brani vama tega nihče ...

odprita si topik in začnita štamfat ...

če bodo vajini prispevki OK, se bo našlo tudi bralstvo ...

seveda pa je lažje ustvarit si namišljene sovražnike in se zoper njih boriti ...

moje mnenje o vajinem katolištvu je pa tako ... vajina vera vama je le sredstvo za samopromocijo, sama pa se še zdaleč ne držita njenih naukov ...
... krščanska vera namreč ne zagovarja širitve z ognjem in mečem, pa tudi ne klevetanja ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #67 - 10.05.2004 at 09:48:11
 
sinjeoka wrote on 10.05.2004 at 09:25:21:
Predvsem zakaj vidva Samson in exo ne začneta pisati o Krščanstvu ...
.
Ja pišita ne pa da jamrata, imata tam rubriko o religijah, ajde v akcijo pa mir v hiši.  Smiley

Se veselim vajinih postov, reševanja naših duš in sveta.  Smiley

Grin


Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #68 - 10.05.2004 at 09:58:27
 
... dejmo si zapet
Grin Grin Grin Grin Grin Grin

My Sweet Lord Lyrics
Artist(Band):George Harrison


My sweet lord
Hm, my lord
Hm, my lord

I really want to see you
Really want to be with you
Really want to see you lord
But it takes so long, my lord

My sweet lord
Hm, my lord
Hm, my lord

I really want to know you
Really want to go with you
Really want to show you lord
That it won't take long, my lord (hallelujah)

My sweet lord (hallelujah)
Hm, my lord (hallelujah)
My sweet lord (hallelujah)

I really want to see you
Really want to see you
Really want to see you, lord
Really want to see you, lord
But it takes so long, my lord (hallelujah)

My sweet lord (hallelujah)
Hm, my lord (hallelujah)
My, my, my lord (hallelujah)

I really want to know you (hallelujah)
Really want to go with you (hallelujah)
Really want to show you lord (aaah)
That it won't take long, my lord (hallelujah)

Hmm (hallelujah)
My sweet lord (hallelujah)
My, my, lord (hallelujah)

Hm, my lord (hare krishna)
My, my, my lord (hare krishna)
Oh hm, my sweet lord (krishna, krishna)
Oh-uuh-uh (hare hare)

Now, I really want to see you (hare rama)
Really want to be with you (hare rama)
Really want to see you lord (aaah)
But it takes so long, my lord (hallelujah)

Hm, my lord (hallelujah)
My, my, my lord (hare krishna)
My sweet lord (hare krishna)
My sweet lord (krishna krishna)
My lord (hare hare)
Hm, hm (Gurur Brahma)
Hm, hm (Gurur Vishnu)
Hm, hm (Gurur Devo)
Hm, hm (Maheshwara)
My sweet lord (Gurur Sakshaat)
My sweet lord (Parabrahma)
My, my, my lord (Tasmayi Shree)
My, my, my, my lord (Guruve Namah)
My sweet lord (Hare Rama)


... poštekajte/mo da ni ena vera sama prava.

Pravi in edini je le odnos tebe - navzven...(skozi malo ali več ljubezni, vsak si sam določa to merco)


Nekaj sem tud tuki pisal:

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=108388...


P.S. Če kakega velecenjenega - bogeca, mojstra ni omenjenega, lahko popraviš besedilo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #69 - 10.05.2004 at 10:06:06
 
sinjeoka wrote on 10.05.2004 at 09:25:21:
Predvsem zakaj vidva Samson in exo ne začneta pisati o Krščanstvu ...

tako kot Aryan ali Stojči o svojih bogovih, prerokih

brani vama tega nihče ...

odprita si topik in začnita štamfat ...

če bodo vajini prispevki OK, se bo našlo tudi bralstvo ...

seveda pa je lažje ustvarit si namišljene sovražnike in se zoper njih boriti ...

moje mnenje o vajinem katolištvu je pa tako ... vajina vera vama je le sredstvo za samopromocijo, sama pa se še zdaleč ne držita njenih naukov ...
... krščanska vera namreč ne zagovarja širitve z ognjem in mečem, pa tudi ne klevetanja ...


Sinjeoka, škoda da je tako mlad človek kot si ti, pa tako površno seznanjen s krščanstvom in se pusti na tako lahek način manipulirati levo usmerjenim medijem, da ti perejo možgane. Stvari, ki jih pripisuješ krščanstvu, spadajao v srednji vek in se izključno nanašajo na institucijo krščanstva, ne pa na krščanstvo kot tako, kot ga je učil Jezus, v njegovi čisti, izvorni obliki. Kot pa sem povedal, Samsonom imava namero, da širiva krščanski nauk v njegovi prvotni obliki, z vero in vzgledom, nikakor pa ne z ognjem in mečem, kot so počeli križarji, saj to je zgodovina. Ne smemo mešati zgodovine s sedanjostjo....


Samson, če ne mislijo ugoditi najini skromni želji, jim bova, predvsem zaradi prizadetosti, ker nisva bila sprejeta, čeprav s težkim srcem, morala postaviti pred dejstvo, da pač midva tudi potem ne vidiva več nobene potrebe, da prideva na kakšno srečanje, da se pobliže spoznamo; ker iz teh pogovorov sem razbral le eno, da nisva dobrodošla, če nisva niti toliko vredna, da bi naju kdo upošteval, kaj šele resno vzel....

Mislim, da je najino nadaljno pogajanje nesmiselno in neproduktivno, da še naprej drezava v osjo gnezdo, če se ne mislijo zjasniti in nehati z obotavljanjem?


Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #70 - 10.05.2004 at 10:11:09
 
Samson wrote on 09.05.2004 at 21:20:35:
Za nekoga, ki noče videti, ni načina, da bi videl. In zato ni mogoče nekaj zapisati, kar bi bilo zate prepričljivo, pa se nebi skladalo s tvojo vnapejšnjo prepričanostjo. Do spoznanja prepričljivosti pride lahko samo nekdo, ki je za prepričevanje odprt.


Jao, Samson, pa si ti odprt za kaj drugega, kot za RKC? Vidiš kaj drugega, kot to, s čimer so ti tam "nafilali" glavo? (Je to nesrama pripomba?)

Saj, če nisi odprt za različne možnosti, jih tudi videti ne moreš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #71 - 10.05.2004 at 10:11:18
 
Kakšno otroško izsiljevanje ej!!  Grin  Grin

Alo, pubeca, če pa mata tam rubriko o religijah, ..začni/ta pisat, rešita svet, ne vem zakaj izgubljata čas s tem pričkanjem tukaj ko pa vaju tam rubrika Religije željno pričakuje.

Let`s go!
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #72 - 10.05.2004 at 10:38:05
 
exodus wrote on 10.05.2004 at 10:06:06:
Mislim, da je najino nadaljno pogajanje nesmiselno in neproduktivno, da še naprej drezava v osjo gnezdo, če se ne mislijo zjasniti in nehati z obotavljanjem?




temu jaz rečem beg, ko je treba nekaj konkretnega naredit

ti exo kar začni pisati in kazati z zgledom ...


Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #73 - 10.05.2004 at 10:55:50
 
Malo naivno je od kogarkoli pričakovati, da bo spremenil svoj stil pisanja in se kao spreobrnil.
S stilom pisanja je podobno. kot s prstnimi odtisi, ki jih tudi zlepa ne moreš spremeniti, le da gre tukaj za nekakšne "možganske odtise", ki so lahko še bolj trdovratni.

Sicer pa smo forum vsi  obiskovalci, ki vanj kdaj kaj napišemo. Brez nas in naših prispevkov tudi foruma ne bi bilo in ta je natančno tak, kakršnega naredimo vsi skupaj s svojimi prispevki. Vsebinsko bi se torej lahko bistveno spremenil le tako, če bi se temeljito zamenjala njegova sestava sodelujočih. (da bi eni odšli, drugi pa prišli)

Kogarkoli obsojati zaradi njegovega stila pisanja tudi nima prav veliko smisla, saj to spada k njegovi osebnosti, ki jo kot tako sprejemam. Sprejemam, kar pa še ne pomeni, da mi je všeč, vendar če me kaj le preveč moti ali se mi zdi preveč dolgočasno, pa tudi ni takega problema, ker lahko tisto pač enostavno preskočim in ne berem.  8)


Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #74 - 10.05.2004 at 11:42:25
 
Bardo_Thodol wrote on 10.05.2004 at 10:55:50:
Sprejemam, kar pa še ne pomeni, da mi je všeč, vendar če me kaj le preveč moti ali se mi zdi preveč dolgočasno, pa tudi ni takega problema, ker lahko tisto pač enostavno preskočim in ne berem.  8)



Pa smo spet tam...pri vseobsegajočem sprejemanju. Roll Eyes

Še zmeraj trdim, da se vseh stvari v življenju ne da kar ignorirati. Včasih je treba kaj tudi napasti.
A je potem to še zmeraj sprejemanje...napr. ok sprejmem tvoje..., ampak ker mi ni všeč oz. me ogroža, zato te napadem? Roll Eyes Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 11