Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11
(Read 36673 times)
Kr_eden
Guest




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #105 - 10.05.2004 at 22:35:35
 
Potem pa še kdo naj reče, da krščanstvo ni hudičevo delo  Roll Eyes

Ko bereš Samsona in Exorcista vidiš, da je v krščanstvu eno samo veliko hudičevo delo.  Roll Eyes

Če bi pa resnično imela namen predstavit krščanstvo kot pravo vero, bi že zdavnej začela pisati o nekih vrednotah krščanstva, ne pa, da se tukaj napucavata brezvezne in neplodne bedarije.

Sramota.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #106 - 10.05.2004 at 22:48:33
 
res te moram popravt lilith.
forum nism ustvaru sam.
inštaliru sm ga sam ...
pol smo pa _so_deloval na njem
iz sodelovanja je ratal kar je ratal

nism absolutni vladar
sm admin ... če kdo kej sistemsko spremeni, sm to jest ... o sistemskih spremembah zahtevam konsenz.
nov direktorij je za mene zadost sistemski, da zahtevam določeno mero konsenza, preden reč spremenim. to je vse.
niti mislm da uno niso pogoji (čeprov sm jih v nekem momentu tko poimenoval) ... so nekako smernice, kako zadostit pogoju, to pa je ... da forumovci niso proti ... se reče ... če že niso za, da vsaj proti niso ... v tem primeru pač niso za ... niti nism za jest, niti nism vidu 'projekta' ... niti ... niti ...

samo tečnarjenje ... dej mi nared direktorij, ne zgovarji se, si absolutni vladar ... kr neki ...


ne da se mi filozofirat na to temo ... se mi zdi da smo vse na to temo že napisal, kar smo si misll ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #107 - 11.05.2004 at 00:51:46
 
Imam en kup vprašanj, ki bi jih rad zastavil Samsonu. In želel bi si en kup njegovih odgovorov.

In sem že enkrat napisal v enem drugem topicu, da sem za Samsonov dir. In če kdaj bo tak direktorij, potem bi za moderatorja predlagal samo Samsona, ker Exo je že večkrat omenil, da se samo norce dela na forumu. In kot tak, zame ni resen človek.

Samson, mogoče za pokušino. Andres je odprl, jaz sem nadaljeval. Da ne boš iskal.  Wink

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=vera;action=display;num=108421489...

samson, upam da si resen človek in da se ne delaš norca tako kot Exo.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #108 - 11.05.2004 at 07:41:11
 
exorcist wrote on 10.05.2004 at 16:30:01:
Lola:

Tvoja sovražna naravnanost in obtoževanje kristjanov je že smešna,


Ubogi Exo, če bi pozorno prebral, bi opazil, da sem omenjala le vaju dva s Samsonom in ne vseh kristjanov, nobene podlage nimaš za takšno posploševanje. Ti pa se ponovno poslužuješ podlosti in napadaš osebno. S tem potrjuješ svojo osebnostno podobo, kakršno si si ustvaril tukaj na forumu (in o njej nimam lepih besed).
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #109 - 11.05.2004 at 07:44:16
 
Samson wrote on 10.05.2004 at 19:46:23:
lola!

In nehajte se basat s samovšečnostmi, ampak začnimo že enkrat organizirano in resno delati.



Ja začni Samson, že enkrat organizirano in resno delati, dozdaj se tozadevno nisi izkazal, pač pa si postregel z vrsto provokacijami in vzvišenimi pametovanji.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #110 - 11.05.2004 at 09:48:13
 

Meni je ta topik kot NAPAD KLONOV.  Tongue

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #111 - 11.05.2004 at 10:18:49
 
Valentinaa wrote on 11.05.2004 at 09:48:13:
Meni je ta topik kot NAPAD KLONOV.  Tongue



Tudi meni bi bil, a le v primeru če bi tud sebe zaznavala kot KLON-a ... Shocked  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #112 - 11.05.2004 at 10:27:56
 
Klon od koga?

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #113 - 11.05.2004 at 11:39:32
 
Valentinaa wrote on 11.05.2004 at 10:27:56:
Klon od koga?




Vejetno je mislila povedati, da si ti klovn in vsi ostali, ki nasprotujejo brez razloga. Malo že treba vedeti o krščanstvu, ne pa da gledamo srednjeveške filme, kjer so požigali čarovnice, pa ste nekateri mnenja, da je to krščanstvo. Treba si reči malo prebrat, malo povohat SP, da sploh vemo vemo, o čemu je stvar. Ne moremo nekaj a priori kritizirati. Kaj praviš, Valentina?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #114 - 11.05.2004 at 11:42:58
 
No, začni/ta pisat.  

..mislim da so vama željni informacij že dali eno ali dve vprašanji v zvezi z krščanstvom in veselo pričakujejo odgovor.
Pa seveda bo kak nadaljni prispevek v zvezi z krščanstvom tudi nadvse dobrodošel.

LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #115 - 11.05.2004 at 11:43:28
 
Sicer pa Samson, odločitev je že na začetku padla, tak da se mi vse bolj dozdeva, da ne bo ništa od tega, ker so vsi uperjeni zoper tvoj predlog, čeprav ne vejo, zakaj komu nasprotujejo, kaj napadajo, čemu nbapadajo... važno le, da se nekaj napada,  pa da se počutiš močnega v čredi, v tropu, v množici...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #116 - 11.05.2004 at 11:45:16
 
Poglej en post višje
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #117 - 11.05.2004 at 11:57:28
 
exorcist wrote on 11.05.2004 at 11:39:32:
Kaj praviš, Valentina?  Grin



Saj ne vem, ali se spet hecaš, smejčke imaš itak povsod nalimane. Ampak recimo, da se ne hecač. Torej, jaz sem seveda za krščanstvo, me tema zanima, bom tudi prebrala, če bo kdaj kaj napisanega. Ampak nisem pa za tercijale, niti za njihov način delovanja, in sicer v smislu da se s čim takim ne mislim ukvarjat, ker me ne zanima.

Torej, obstaja direktorij verstva..., pa pišita, jaz bom z veseljem brala, mogoče tudi sodelovala v debati.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #118 - 11.05.2004 at 12:28:25
 
Quote:
Torej, obstaja direktorij verstva..., pa pišita, jaz bom z veseljem brala, mogoče tudi sodelovala v debati.



Tole spodaj sem danes prebral v topiku o Astrologiji za neko znamenje in se od srca nasmejal, ko sem dobil nenamerno asociacijo na temo, ki se pa vleče v tem topiku ...

Quote:
NADUVANI TEPCI, KI MISLIJO, DA VEDO VSE. MENIJO, DA SO BLAZNO PRILJUBLJENI, V BISTVU PA GREJO VECINI FOLKA NA JETRA. IZMISLIJO SI NEKO NEIZVEDLJIVO STVAR IN POTEM TEZIJO TISTIM, KI JIM JE NE USPE REALIZIRATI,SAMI PA NE MIGNEJO S PRSTOM. NAVADNO ZIVIJO PARAZITSKO IN IZKORISCAJ ODRUGE. RINEJO IN RINEJO, SE DOKOPLJEJO DO OBLASTI POTEM PA SE GREDO ARISTOKRATE IN SE PUSTIJO STRECI. MNENJA DRUGIH NE UPOSTEVAJO, KER ITAK MENIJO DA SO NAJPAMETNEJSI, VENDAR VECINA LJUDI KMALU OPAZI, KAKSNI BLEFERJI SO.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #119 - 11.05.2004 at 13:18:53
 

Bardo, upanje naj nikoli ne ugasne, upanje v dobro v vsakem človeku.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11