Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 
(Read 36458 times)
A.
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #135 - 29.05.2004 at 07:47:47
 
danes sem  šel sčistit in določene stvari uredit po forumu in sem videl kakšne dimenzije je forum bil in kaj res dobrega se je gor dogajalo, brez provokacij, zajebancije, pametovanja...

res je blo takrat full drugač, res drugač dost bolj prisrčno, dost bolj naše.

zdej smo se eni umaknil bolj v druge projekte, drugi v poztivke, na forumu pa ni tistega res prijeteljskiga duha.

tak je bil kot smo si res samo želel in upal.

zato sem se odločil sledeče.

nameravam srečanje Aleša in kr enega!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #136 - 29.05.2004 at 10:45:39
 
Quote:
danes sem  šel sčistit in določene stvari uredit po forumu in sem videl kakšne dimenzije je forum bil in kaj res dobrega se je gor dogajalo, brez provokacij, zajebancije, pametovanja...

res je blo takrat full drugač, res drugač dost bolj prisrčno, dost bolj naše.

zdej smo se eni umaknil bolj v druge projekte, drugi v poztivke, na forumu pa ni tistega res prijeteljskiga duha.

tak je bil kot smo si res samo želel in upal.

zato sem se odločil sledeče.

nameravam srečanje Aleša in kr enega!




Nameravanje je dobro, vendar, če se bo uresničilo, to je pa še velik ???
Pa sploh ne vem, zakaj si se spravil spet name s tem srečanjem, saj jaz nisem nikakršni vodja, sem samo izvrševalec višjih ukazov.
Pravi vodja se je modro umaknil, ampak očitno je še njegov duh vseobsegajoče prisoten.
Eni imajo pač karizmo  Grin
Res je bilo nekoč drugače dragi A, kajti takrat si bil tukaj gori sam z Gapetom in sta se ljubila v vseobsegajoči ljubezni do vsega stvarstva.
Potem pa so počasi pričeli prihajati vajini sledilci v vsej tej vseobsegajoči ljubezni, ampak, pozor, zraven so pa pričeli prihajati tudi tisti tačrni hudičeki, proti katerim pa vaša vseobsegajoča ljubezen ni prišla, saj so preveč umazani, notranje umazani po vaši vseobsegajoči logiki.
Tako da, res je bilo lepo, sedaj je nam še lepše  Grin
Mar ne, dragi A.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #137 - 29.05.2004 at 10:56:21
 
Tisti, ki deluje s poštenimi nameni do sebe in do drugih ljudi, se srečanja ne boji.  Wink Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #138 - 31.05.2004 at 10:59:56
 
Ma ne no! Kdo koga reklamira? Se tko bere?
Načeloma mi je čisto vseeno, kaj kdo piše in kako razmišlja, jaz osebno ne želim nikogar spreminjat, daleč od tega. Spremenim edino lahko svoj odnos do njega, za reklamne spote pa lih nisem, pol bi šla med druge dizajnerje.
nas same naredijo naša čustva in naše razmišljanje, izoblikuje nas naš razum, čustvena različnost in pa barvni spekter našega čustvovanja, ki je različen, enkraten in neponovljiv. Tud ne morem nobenga prisilit, da bi tko razmišljal kakor jaz, še manj pa, da bi tako čutil. Pisat po naročilu ne znam, bi blo mogoče fino, ampak ne gre. Torej? V bistvu sem ravno v soboto zapadla v neko nevtralno debato, resnično smo debatiral ravno na temo človeške različnosti in vse do jutra niso pršli dalj, kot do spoznaja, da je v bistu fino biti človek, samosvoj in konzumirat druge na samo svoj način. Mnenja se vedno krešejo, prav je tako, ker JAZ nisem TI, pa mislim, da si tud ne bi želela nikoli biti. Sem samo jaz, samosvoja, s svojimi čustvi in mislimi, svojo logiko in če že lih hočeš, tudi, če bi mojo levo in tvojo desno možgansko polovico probal na nek način združit- bi ne mogla BIT ENO. Kako lahko potem pričakuješ, da bom po tvojem kalupu razmišljala in čutila, pa še pisala tko, k je tebi povšeči. SE NE DA. In, da se vnem na debato. Mamo vsi probleme zarad nerešenih zagonet v lajfu.

WE HAVE PROBLEMS WITH ISSUES - VSi šlepamo za seboj tiste travme iz otroštva, napačno vzgojo, ene kompekse, pa v biti se vedno vse zlije v celoto tegale lajfa. Ne bomo odkrili nobene čarobne formule, tud sveta in ljudi spremenit ne mormo, lahko pa nekaj naredimi na sebi. Najdemo smisel našega človeška življenja, najdemo dobroto in izkoristimo vsaj uni ostanek 90% našega lajfa, če nam je že ravno dano, da živimo samo delno.

Ne vem, če si prebral, ko sem pisala ravno na to temo. Če so znanstveNo dognali, da izkoriščam samo del svojih možganskih Zmožnosti, če izkusim samo deset procentov svojih sposobnosti, pojem samo desetino vsega dobrega na svetu, slišim samo desetino prekrasne glasbe in občutim samo desetino vseh ljubezni na svetu, vidim samo desetino vseh lepih stvari...pol v biti NE JAZ PA NE TI ne bova nikoli popolno živela...Razumeš? Ni druge poti. Si al pa nisi trenutno pri stvari, lahko drkaš na testaturo, pa mogoče ljudje ne bodo niti v sanjah mogli vsega dognat. na koncu koncev zakaj pa bi?

We have problem With...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #139 - 07.06.2004 at 22:42:40
 
Življenje je lepo, čeprav po njemu rijejo prasci.

Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #140 - 08.06.2004 at 00:10:03
 
Quote:
Življenje je lepo, čeprav po njemu rijejo prasci.

Grin Grin Grin


Alex, super. Vidim, da si nam postregel z nekaj vseobsegajočimi pregovori, ki sežejo do srca. Od kje si jih prepisal?

Imaš prav, ven je treba dati tisto, kar te teži. Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #141 - 08.06.2004 at 17:09:10
 
Si me spomnil na eno zgodbo...

Življenje je lepo...

je rekla ciganka v Notrdamskemu zvonarju, ko so jo vlekli za lase, bičali in pljuvali...življenje je lepo!

v bibliji so presuštnico bičali...
vsak kamen, ki so ga v njo vrgli, bi morali vreči nase...

<kdo si, da ji sodiš?>

če te zanima kdaj nas bo srečala pamet, ti bom napisala odkrito. Nikoli. Pa tebe je?

Upam, iskreno upam.

Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #142 - 08.06.2004 at 19:50:43
 
Quote:
Alex, super. Vidim, da si nam postregel z nekaj vseobsegajočimi pregovori, ki sežejo do srca. Od kje si jih prepisal?

Imaš prav, ven je treba dati tisto, kar te teži. Wink



Kar te teži  ???

Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #143 - 09.06.2004 at 14:15:46
 
la vita...la belo...

tud en film, odličen, enkraten...

kako moški prepriča žensko, da jo ljubi...
kako prepriča otroka, da je koncentracijsko taborišče samo igra, da zmaga tisti, ki se zna najbolj skriti pred sovražniki, ki imajo posebno užitke ljudi mučiti...sežigati, poniževati, ubijati...

kako na koncu ljubezen premaga slabost...

kako na koncu otrok sprevidi, da je življenje lepo, da je dobil glavno nagrado-TANK...ki ga odpelje v svobodo...

odličen film, italijanska zgodba in nikoli (pa sem ga gledala 3x) ne bom pozabila edinega smisla v filmu...
Življenje je lepo!

pravijo, da ljudje zgubijo razsodnost v sovraštvu do različnosti, drugačnosti...

jaz pa mislim, da zgubijo razsodnost, ko zgubijo nadzor nad seboj...

kaj mi pomaga zadoščenje, da sem zmagovalec, ko pa globoko v svojem srcu čutim, da sem poraženec...

lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
alterego
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #144 - 09.06.2004 at 14:24:49
 
Angel, jaz imam one velike škarje, ti bom pristrigel malo peruti, pošturcal, da ne boš več mogla letati. Ne vem nevarno visoko mi ti letaš, kaj če te zajame kak hud veter. Te ni strah višine?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #145 - 09.06.2004 at 16:21:10
 
mene ni strah ničesar. zakaj bi me pa blo? pristrižt perutničke mi pa žal ne moreš. nimaš te moči, se ti ne zdi?

tud višine me ni strah, čeprav se mi včasih od nje zavrti.

ni panike. zakaj bi se jezila nad teboj? si samo nekdo, ki prizemljiv bi nekaj, kar se difinitivno ne da. lahko pa probava.

lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
alterego
Ex Member




Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #146 - 09.06.2004 at 18:16:45
 
Angel wrote on 09.06.2004 at 16:21:10:
mene ni strah ničesar. zakaj bi me pa blo? pristrižt perutničke mi pa žal ne moreš. nimaš te moči, se ti ne zdi?

tud višine me ni strah, čeprav se mi včasih od nje zavrti.

ni panike. zakaj bi se jezila nad teboj? si samo nekdo, ki prizemljiv bi nekaj, kar se difinitivno ne da. lahko pa probava.

lp
Angel


Le glej, da se sedaj poleti ne boš preveč sončila in izpostavljala svojih voščenih kril žarkom kot Ikarus, ki so se mu krila stopila in je strmoglavil.

Lahko jaz tvojemu možu posodim one velike škarje, tiste za živo mejo rezljat, če se boji zate, da bi preko plota odletela k mlajšemu sosedu. Verjetno pa itak ne smeš smukniti pod rjuhe z navadnim smrtnikom, bil bi greh, ne vem, če je to dovoljeno za neomadeževane kerubine in serafine, sicer bi bila verjetno ob ves svetniški sij, koliko ga še sploh imaš, nekam bledi, ne vem, grešiš toliko, le glej, da ne boš strmoglavljena z nebes kot Lucifer? Je pa tudi vprašljivo, kakšnega spola si, če si hermafrodit, tako kot vsi angeli, se pravi obojespolnik, si verjetno biseksualec, verjetno tudi nisi preveč izbirčna, dokler gre za mlado meso?

Raje ne letaj, peš se prav tako daleč pride, jaz rad z zračno pištolco frackam vrabce, da te po pomoti ne zamenjam s škorcem in te sestrelim. Če pa že, pa vsaj upam, da si bolj zajetna in ravno prav tolšča kot golob, da bo moja muca s tabo zadovoljna, ko te bo grizljala, perje pa bom porabil za žimnico.

Naslednjič, ko se srečava, prišvercaj malo angelskega prahu z nebes. Samo glej, da te Bog ne vidi!
Grin



Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #147 - 09.06.2004 at 18:23:48
 
Reply #146

Angel, ne ga sesut zarad tega. Objektivno gledano, prisotni izvzeti, je post zelo duhovit.  Grin
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #148 - 09.06.2004 at 18:28:37
 
Mae wrote on 09.06.2004 at 18:23:48:
je post zelo duhovit.  Grin

Undecided  Undecided
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Le kdaj vas bo tukaj na tem forumu srečala pam
Reply #149 - 09.06.2004 at 20:23:52
 
Mae wrote on 09.06.2004 at 18:23:48:
Objektivno gledano, prisotni izvzeti, je post zelo duhovit.  Grin


Samo, če se ne bi ponavljal kot stara lajna.  Tongue

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11