Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 
(Read 36763 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Grupni sex - anketa
Reply #105 - 09.04.2004 at 04:24:23
 
exorcist wrote on 08.04.2004 at 20:09:02:
Ne od svojih izjav ne odstopam, ker "grupni sex" je po moje za partnerski odnos strup, nesprejemljiv..... Zdaj pa lahko mene napadaš, a hkrati misliš, da da s tem ravnanjem diskreditiraš tudi moje izjave, ki pa niso samo moje, ampak se opiram na ljudsko modrost, na neko zlato sredino, na "normalnost".....



Ampak ti se pa res zmeraj hecaš.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #106 - 09.04.2004 at 07:34:44
 
Andres wrote on 09.04.2004 at 04:24:23:
Ampak ti se pa res zmeraj hecaš.  

Andres


Zdaj me je pa začelo zelo zanimati, kaj je na exotovem prispevku tako hecnega?
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Grupni sex - anketa
Reply #107 - 09.04.2004 at 07:48:42
 
exorcist wrote on 08.04.2004 at 20:09:02:
Ne od svojih izjav ne odstopam, ker "grupni sex" je po moje za partnerski odnos strup, nesprejemljiv..... Zdaj pa lahko mene napadaš, a hkrati misliš, da da s tem ravnanjem diskreditiraš tudi moje izjave, ki pa niso samo moje, ampak se opiram na ljudsko modrost, na neko zlato sredino, na "normalnost".....



Exo, ne moreš partenerskega odnosa definirat iz tistga, kar naj ne bi bil. Tko kot ne moreš npr. človeka definirat iz tega, da ni  živali. Človek je žival v celot in plus presezežek, kar ga dela človeka. Tko da partnesrki odnos je vsak odnos plus tisto, kar ga dela parnterskega.  Tko da partnerski odnos se ne vzpostvlja iz omejevanja, ampak vseuključevanja  plus presegenja.      
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #108 - 09.04.2004 at 09:23:48
 
titud wrote on 09.04.2004 at 07:48:42:
Exo, ne moreš partenerskega odnosa definirat iz tistga, kar naj ne bi bil.        


Kadar ne vemo, kako in kaj glede določene zadeve, ko smo na nek način zmedeni...je po mojem mnenju zelo dobro, če se te iste zadeve lotimo skozi definicijo tistega, kar naj ne bi bila.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #109 - 09.04.2004 at 09:44:11
 
exorcist wrote on 08.04.2004 at 23:39:43:
Kaj naj ti rečem, bi rada slišala, da ti govorim, sicer me nič ne briga, ampak vseeno, da je to OK, da treibaš grupunjake, tolernca da po šivih ven poka, pa še ka, sranje je zame to.... Ne, nikoli se mi ne bo zdelo to OK, ker mi zdrava pamet in srce pravita drugače. Ti pa če imaš špas pri tem, pa uživaj.... ampak zame je to le plitkost duha, nič drugega....



In kje si ti pobral te podatke o meni? Pa ne spet rečt, da se to vidi iz mojega pisanja, pa da ti itak takoj vsakega skužiš. Ti ne veš nič, samo nekaj špekuliraš, mečeš kosti, ki naj bi jih mi glodali, se "samo šališ", najraje pa obtožuješ in povzdiguješ svoje vrednote. To v odnosih z drugimi ljudmi ne pelje nikamor.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #110 - 09.04.2004 at 10:14:13
 
Valentinaa wrote on 09.04.2004 at 09:44:11:
In kje si ti pobral te podatke o meni? Pa ne spet rečt, da se to vidi iz mojega pisanja, pa da ti itak takoj vsakega skužiš. Ti ne veš nič, samo nekaj špekuliraš, mečeš kosti, ki naj bi jih mi glodali, se "samo šališ", najraje pa obtožuješ in povzdiguješ svoje vrednote. To v odnosih z drugimi ljudmi ne pelje nikamor.

Je se po mojem mal hujse. Mali ti je ze pred casom prilimal nalepko nekoga, ki "trajba grupnjake" in to ze tako vztrajno ponavlja, da bi ta tema kmalu lahko zgledala kot debata med tabo, kot praktikom in zagovornikom grupnega seksa in pa njim, zagovornikom nekih kao visjih vrednot.

Ko ga kdo v debati stisne v kot oz. ni vec sposoben zagovarjat svojega stalisca. potem postane po pravilu zaljiv in nesramen. In zgleda da se precej manipulativen, ker mu je to postalo ze kar obicaj v komunikaciji s tabo.

Vsaka cast, imas zgleda res dobre zivce, da ga lahko prenasas.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Grupni sex - anketa
Reply #111 - 09.04.2004 at 10:24:06
 
Tole je že tudi grupni sex.

Exo tule na forumu jebe vse po vrsti. Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #112 - 09.04.2004 at 10:35:26
 
Quote:
Je se po mojem mal hujse. Mali ti je ze pred casom prilimal nalepko nekoga, ki "trajba grupnjake" in to ze tako vztrajno ponavlja, da bi ta tema kmalu lahko zgledala kot debata med tabo, kot praktikom in zagovornikom grupnega seksa in pa njim, zagovornikom nekih kao visjih vrednot.

Ko ga kdo v debati stisne v kot oz. ni vec sposoben zagovarjat svojega stalisca. potem postane po pravilu zaljiv in nesramen. In zgleda da se precej manipulativen, ker mu je to postalo ze kar obicaj v komunikaciji s tabo.

Vsaka cast, imas zgleda res dobre zivce, da ga lahko prenasas.

bp



Eh Bp, on mene ne more užaliti, z nobeno svojo špekulacijo. Svojo negativo naj sam prebavlja. Je pa res, da je že kar malo dolgčas.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #113 - 09.04.2004 at 10:36:48
 
Quote:
Tole je že tudi grupni sex.

Exo tule na forumu jebe vse po vrsti. Grin


Se bojiš,da boš zanosil? Grin saj uporabljam zaščito, he he
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #114 - 09.04.2004 at 10:38:53
 
Quote:
Tole je že tudi grupni sex.

Exo tule na forumu jebe vse po vrsti. Grin



Gape's Cyber Swinger Club (GCSC)!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #115 - 09.04.2004 at 14:04:04
 
...
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #116 - 09.04.2004 at 14:05:44
 
titud wrote on 09.04.2004 at 07:48:42:
Exo, ne moreš partenerskega odnosa definirat iz tistga, kar naj ne bi bil. Tko kot ne moreš npr. človeka definirat iz tega, da ni  živali. Človek je žival v celot in plus presezežek, kar ga dela človeka. Tko da partnesrki odnos je vsak odnos plus tisto, kar ga dela parnterskega.  Tko da partnerski odnos se ne vzpostvlja iz omejevanja, ampak vseuključevanja  plus presegenja.        


Tvoja predpostavka je že v začetku zgrešena, kako pa to misliš definirat, a to so neke variable in matematični izračuni, katerega suma pomeni, če se bo račun, pardon, partnerksi odnos izšel/funkcioniral, NE; ampak odnos je nekaj unikatnega, in od para do para različen, da se ne da nekaj kar pavšalno generalizirat, ker je zgrajen iz 2 neponovljivih oseb, ki ga gradita, pa poleg tega je važno izkustvo, ne pa pridiganje in nakladanje o kvazi teorijah........ Deluješ tako, kot da bi si iz žepa potegnil priročnik, pa poiskal stran, kjer piše partnerski odnos.... se pravi čisto formalistično in birokratsko... tvojo pisanje ne vsebuje duše, bi jaz temu rekel, in je kot tako mrtvo.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Grupni sex - anketa
Reply #117 - 09.04.2004 at 14:06:55
 
exorcist wrote on 09.04.2004 at 10:36:48:
Se bojiš,da boš zanosil? Grin saj uporabljam zaščito, he he



Od kdaj in pred kom pa ti uporabljaš zaščito.  Bred bakterijami mogoče?
Exco´s lube life Cheesy:D:D:D

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Grupni sex - anketa
Reply #118 - 09.04.2004 at 15:31:28
 
exorcist wrote on 09.04.2004 at 14:05:44:
Deluješ tako, kot da bi si iz žepa potegnil priročnik, pa poiskal stran, kjer piše partnerski odnos.... se pravi čisto formalistično in birokratsko... tvojo pisanje ne vsebuje duše, bi jaz temu rekel, in je kot tako mrtvo.....

Men je prav žal,  da si  z mojim suhoparnim pisanjem  imaš kaj za pomagat. Samo tolk žal pa spet ne, da bi zato  teb na čast pisal tko sočno, da bi se ti  ob mojmu  pisnaju naslajal tko kot se očitno ob svojmu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Grupni sex - anketa
Reply #119 - 10.04.2004 at 13:25:03
 
exorcist wrote on 09.04.2004 at 10:36:48:
Se bojiš,da boš zanosil? Grin saj uporabljam zaščito, he he



ne exo,


ti si neploden  Roll Eyes




uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8