Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8
(Read 24750 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Odziv na klevete
Reply #15 - 12.01.2004 at 18:11:04
 
Tudi to bo minilo. Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Odziv na klevete
Reply #16 - 12.01.2004 at 18:37:34
 
Če veš, da je nekaj dobro, pol je dobro. Andres je zlata duša, kej tacga bi ga težko umazalo Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Odziv na klevete
Reply #17 - 12.01.2004 at 19:13:01
 
Quote:
uf....


??? ??? ???

Lahko razložiš???
???
Back to top
 
 
IP Logged
 
kr_eden
Ex Member




Re: Odziv na klevete
Reply #18 - 12.01.2004 at 19:57:18
 
Quote:
Lahko.

Ta  uf...,   se je rodil ko sem si predstavljal, morda sem se tudi motil, ne vem, sej je vseeno, kako je kr_ednov post dvignil pulz,   ..that`s all.

Kako in zakaj pa je tebi en majhen uf... tako - "zanimiv"?
Lahko razložiš?  Grin



Lep pozdrav, David Smiley



Hi David.

Zdej neki ne zastopim, ko si napisal, da je moj post dvignil pulz, kateri ???

Ja, tisti " uf " je pa res majhen  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Odziv na klevete
Reply #19 - 12.01.2004 at 20:20:10
 
exorcist wrote on 12.01.2004 at 15:58:02:
Gape, čisto na easy

čisto na izi sta obe moji babici še živi in jih pust čist lepo pri miru!
ne ti men od psihiatrov in za kam bi oni mene določl ...
zdej te nč ne sodim ... sm te pa prejle na sexistu ... pa nism tega bral prej ...
trudil se je sizif ...
probi razumet, za overdose iz ganđe jo je treba pojest par 100 gramov

nego ... ni mi jasen tale ... čist na izi ... v postu ki si ga kwotu sm govoru direkt lilith, ki je rekla
* To ravno ni tako. Andresa mogoče dobro poznaš, *
vmes  se je pa 'uštramala' stara dobra zvezdica, ki je zaključla z:
* Zakaj misliš, da če je tebi nekaj wrong, da je to wrong?*
nakar jest:
*
to ravno je tako
andresa poznam(o) morje časa
that's a fact
tebe pač ne  
maš vse možnosti da te spoznamo

ko se bo kdo na tebe obesu, se bomo o teb pogovarjal, če boš hotla seveda, zdej se pak ne.

če so al pa niso klevete (čeprov
*
in ti čist na izi
exorcist wrote on 12.01.2004 at 15:58:02:
Gape, čisto na easy, nimam nič proti tebi ali komurkoli drugemnu, ampak povej ti to enemu "normalnemu" človeku, npr. psihiatru, da ti marihuana dviga duhovno zavest in ti daje ultimativni duhovni kick, kaj hitro si odpisani, če bi odgovarjal tako kot tu sedaj pišeš. Na psihotestu takoj pogrneš. Vse kar sem opazil pri tebi je izrazit trud in prizadevanje, da bi se mamila legalizirala, daješ vehementen razločevalni podarek med marihuano in alkoholu, samo da negiraš, češ da marihuana ni mamilo. To lahko praviš svoji pokojni babici, ker dobro veš, da sam sebi lažeš, pa še to v obraz. Zato ti prej pri sebi poštimaj na podstrešju, potem pa boš lahko sodil še mene!

Želim ti, da si čim lepše in čim večkrat zadet. Z "overdoze" oziroma prevelikim odmerkom pa te čakajo takojšnja nebesa in združitev z Bogom.

Ko boste imeli naslednjič piknik, me pokliči, da prej obvestim mojega strica, ki je kmet, da vam zbalira travo, da se boste dvigovali v neslutene višave. Samo če verjameš...

... kaj sm ti hotu da si kokr zarad mene čist v n padu ???

(edit
u p************
zdej štekam ... ti vu bistvu mene klevetaš
ker jest vidm da če preberem pozorno tvoj text, vidim da se lažeš:
ganja mi ne daje 'ultimativni duhovni kick'
kar to že pač spet je
moji babici sta živi
nisem nenormalen, da bi mogu it normalnega prašat če sm normalen
ne trudim se za legalizacijo marihuane
namiguješ na overdose ki je čista laž
;;;kdo je že pravnik klele gor?
je to klevetanje?
)

pejd si prebrat sexista ... k ...
exorcist wrote on 12.01.2004 at 15:34:33:
Mislim, da je zadnji trenutek, da se zavlečem stran od tega topika, posebaj od vaših  "življenjskih izkušenj" , postov, na katere več ne nameravam odgovarjati.



... vsak k se mu je dal kej natipkat ti je povedu ... kaj češ ...



upam da si sarkastičen
* Ko boste imeli naslednjič piknik, me pokliči*

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Odziv na klevete
Reply #20 - 13.01.2004 at 08:00:47
 
Quote:
Zakaj misliš, da če je tebi nekaj wrong, da je to wrong?


V tvojem vprašanju se hkrati skriva odgovor Zvezdica, zato si ga še enkrat dobro preberi.

Sicer pa ne vem, kako smo spet na analizi mojega mišljenja pristali, ko mene vendar zanimajo tvoji (in ostalih) odzivi. Pa saj se bom morala počasi navaditi... Eni ste pač vedno off topic... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Odziv na klevete
Reply #21 - 13.01.2004 at 08:46:44
 
Devi wrote on 12.01.2004 at 18:37:34:
Andres je zlata duša, kej tacga bi ga težko umazalo Smiley


Ha?      

A zato, ker je Lev, tako kot ti?  Undecided Al kako ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Odziv na klevete
Reply #22 - 13.01.2004 at 09:22:22
 
Lilith wrote on 12.01.2004 at 17:50:01:
Vidiš, pa tudi če bi bilo vse napisano o Andresu res... Meni se še zmeraj zdi, da takšne intimne, privatne stvari brez dovoljenja dotične osebe niso za javno objavo.



Se v celoti pridružujem tvojemu mnenju.
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Odziv na klevete
Reply #23 - 13.01.2004 at 09:54:05
 
se v celoti pridružujem mnenju Lilith

forum smo ljudje, ne glede na to ali se poznamo ali ne...če bi Andresu post pasal bi ga z exotom lahko prenesla iz private v public

koliko komu paše razgrinajti svojovo zasebnost naj predhodno odloči sam...

Opažam, da se tule kredibilnost pisanja vrednoti po lestvici poznam ne poznam...tudi prav, mi bo pa kredibilnost padla...kolikor več ljudi bo hodilo na vaša srečanja, toliko težje boste vzdrževali takole vrednotno lestvico in več bo osebnih obračunavanj a-la exo...

in takrat bo res problem replicirat na vse klevete... jaz imam do klevet na splošno ničelno toleranco...tukaj in v real lifeu
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Odziv na klevete
Reply #24 - 13.01.2004 at 10:27:24
 
Po moje je  marsikaj sicer zasebnega simselno prenest v javno sfero, če zadeve nis sposben predelat zasebno al pa če si jih osebno že predelal, pa zadeve sploh ne  jemlješ spoh za osebne. Se bom še jest šel mal taxista in ekosta  ocenu, da zadev,  ki jih je pripisal andreasu, osebno ni zmožen predelat. Zard te nezmožnosti ga andreasovo obravnavanje lastnih doživetij kot v bistvu nezasebnih iritira in jih zdaj kot svoje nerazrešene osebne probleme nastavlja v javno obravnavo. Tako eksotovo  početje lahko sicer ocenmo kot moraliziranje, kot obliko  perverzije, kot zlonamrno ali dobrohotno vtikanje v zadeve drugega, a na koncu ostane dejstvo, da jih v seb sam ni zmožen predelat in jih je zato dal na forum tko ot ničkoliko manj osebnih tem doslej. Andres je sicer popravu popačena dejstva, nisem pa opazu, da ga je eksotovo  izvanje andresa kaj posedno iritiralo zato, ker se je njeovo osebno življenje znašlo kot predmet javne obravnave skoz ekostov aspekt. V tem smislu rabi našo javno pomoč ekso bolj kot andres našo javno zaščito,  pri tej ugotovitvi  bom pa svoje taksiranje zaključu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Odziv na klevete
Reply #25 - 13.01.2004 at 10:33:58
 
Quote:
A zato, ker je Lev, tako kot ti?  Undecided

Ne zato, ker je lev, pa ne zato, ker ga poznam.
Bolj zato, ker imam zaupanje v njega. In zato verjamem, da je tako stvar sposoben sam rešit z levo roko. In jo tud je. Prvo besedo v osebni stvari imajo ponavadi osebe, ki se jih to tiče, zato majo tud sam one pravico se odločit, kako bodo na kaj tacga reagirale. Da se v vtikaš v spor, ki ni tvoj, pomeni zame, da mu jemlješ besedo in manevrski prostor, tud spoštovanje, če misliš, da se s tem ni sposoben sam soočit.

Če bi se izkazalo, da je Andresa stvar prizadela, da se ne znajde, da ga je zabolelo al karkoli, pol bi mu sigurno pomoč ponudla. Do takrat pa zaupam, da je vse v redu. In kot kaže je šlo res vse mimo in v luft... pri Andresu.

Tud ne mislim, da bi mogla exota obsodit, mu je odziv svoje že povedal. Mi je žal, da je tako, sam si je izbral, kaj bo naredil in lahko sam zaupam, da si je skreiral odlično lekcijo iz katere se čist sposoben naučit vsega, kar ga matra. In tud za njega mislim, da je dobra duša, zato upam, da bo stvar hitro porihtal.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Odziv na klevete
Reply #26 - 13.01.2004 at 11:40:02
 
Devi wrote on 13.01.2004 at 10:33:58:
Ne zato, ker je lev, pa ne zato, ker ga poznam.
Bolj zato, ker imam zaupanje v njega. In zato verjamem, da je tako stvar sposoben sam rešit z levo roko. In jo tud je. Prvo besedo v osebni stvari imajo ponavadi osebe, ki se jih to tiče, zato majo tud sam one pravico se odločit, kako bodo na kaj tacga reagirale. Da se v vtikaš v spor, ki ni tvoj, pomeni zame, da mu jemlješ besedo in manevrski prostor, tud spoštovanje, če misliš, da se s tem ni sposoben sam soočit.

Če bi se izkazalo, da je Andresa stvar prizadela, da se ne znajde, da ga je zabolelo al karkoli, pol bi mu sigurno pomoč ponudla. Do takrat pa zaupam, da je vse v redu. In kot kaže je šlo res vse mimo in v luft... pri Andresu.

Tud ne mislim, da bi mogla exota obsodit, mu je odziv svoje že povedal. Mi je žal, da je tako, sam si je izbral, kaj bo naredil in lahko sam zaupam, da si je skreiral odlično lekcijo iz katere se čist sposoben naučit vsega, kar ga matra. In tud za njega mislim, da je dobra duša, zato upam, da bo stvar hitro porihtal.



To je kot moji filingi, ki jih občutim, ne znam jih pa izraziti tako kristalno, kot je to storila Devi z zgornjim postom.

Na tem forumu so se reševale že številne zelo osebne in intimne zadeve, vendar je temo ponavadi odprla dotična oseba, po svoji volji. Se strinjam s Titudom, da Exo predvsem sebe izpostavlja, pa če to prizna ali ne. Kaj pa mi lahko storimo? Mu pomagamo ali ga obsodimo. Jaz načelno nisem za obsojanje. Pomagamo pa lahko v prvi vrsti tako, da smo ogledalo, z vsemi svojimi reakcijami.



Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Odziv na klevete
Reply #27 - 13.01.2004 at 13:15:08
 
Devi wrote on 13.01.2004 at 10:33:58:
Bolj zato, ker imam zaupanje v njega. In zato verjamem, da je tako stvar sposoben sam rešit z levo roko. In jo tud je. Prvo besedo v osebni stvari imajo ponavadi osebe, ki se jih to tiče, zato majo tud sam one pravico se odločit, kako bodo na kaj tacga reagirale. Da se v vtikaš v spor, ki ni tvoj, pomeni zame, da mu jemlješ besedo in manevrski prostor, tud spoštovanje, če misliš, da se s tem ni sposoben sam soočit.

Če bi se izkazalo, da je Andresa stvar prizadela, da se ne znajde, da ga je zabolelo al karkoli, pol bi mu sigurno pomoč ponudla. Do takrat pa zaupam, da je vse v redu. In kot kaže je šlo res vse mimo in v luft... pri Andresu.



V osnovi se v življenju s tvojim prvim odstavkom strinjam, vendar je v konkretnem primeru to razmišljanje zgrešeno, saj ne gre za vtikovanje v spor (gotovo ne bom šla solit pameti dvema sosedoma, ki sta v sporu ali posredovati med njima...), pač pa za neodobravanje načina komunikacije v javnem medijskem oz. forumskem prostoru. To pa presega meje odnosa exo - Andres, saj se tiče vseh nas.

Tvoj drugi odstavek pa govori o tem, da nisi pozorno prebrala Andresovega odziva.
Back to top
 
 
IP Logged
 
miha-
Guest




Re: Odziv na klevete
Reply #28 - 13.01.2004 at 13:35:02
 
js odgovarjam na prvi post..

lilith zakaj bi se pa mogl sploh odzvat in
kukr js stekam bi po tvojem vsi mogl rect kok je ta exo neumn k kr javno obtozuje al nevem karkoli ze..

to je sam ena plat resnice tko da to bo tist pisu k mu je to resnica, obstajajo pa se druge
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Odziv na klevete
Reply #29 - 13.01.2004 at 13:43:56
 
miha- wrote on 13.01.2004 at 13:35:02:
js odgovarjam na prvi post..

lilith zakaj bi se pa mogl sploh odzvat in
kukr js stekam bi po tvojem vsi mogl rect kok je ta exo neumn k kr javno obtozuje al nevem karkoli ze..

to je sam ena plat resnice tko da to bo tist pisu k mu je to resnica, obstajajo pa se druge


- jaz sprašujem vas, zakaj ste se ali se niste odzvali
- ravno te druge resnice me še posebno zanimajo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8