Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8
(Read 24729 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Odziv na klevete
Reply #45 - 13.01.2004 at 17:20:20
 
Quote:
takšne intimne, privatne stvari brez dovoljenja dotične osebe niso za javno objavo


a bi mi lahko nekdo quotal te intimne, privatne stvari, prosim?
sem ponovno prebrala prvi exotov post, pa tam ne vidim nič osebnega o Andresu (razen exotovega mnenja), celega topica se mi pa ne da ponovno proučevat

hvala Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Odziv na klevete
Reply #46 - 13.01.2004 at 17:27:53
 
m wrote on 13.01.2004 at 17:20:20:
a bi mi lahko nekdo quotal te intimne, privatne stvari, prosim?
sem ponovno prebrala prvi exotov post, pa tam ne vidim nič osebnega o Andresu (razen exotovega mnenja), celega topica se mi pa ne da ponovno proučevat

hvala Smiley


Prosim. Cheesy Cheesy Cheesy

Intimno je Exotovo mnenje o Andresu. Kok je pa te intimnosti zadel smo pa vidli.

Poleg tega te razumem kaj hočeš vprašat, sam se mi zdi, da ni tale forum še zrel za to o čemer razmišljaš. Intimno je tudi to, da je Lolo kritiziral obiskovanja diskotek, gapeta in bp-ja kajenja.

Nikol ne veš, kdo želi biti tako ali drugače izpostavljen. vsak do svoje mere, ki si jo določa predvsem sam.

Grin Grin
Intimno je tudi to da ti pošiljam objemčka (((((m)))).

Tebi bo mogoče OK, drugemu vseeno, tretji pa lahko ven pade.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Odziv na klevete
Reply #47 - 13.01.2004 at 18:01:54
 
Petra. wrote on 13.01.2004 at 16:27:05:
Torej Lilith v čem točno je problem?

Itak vsak o sebi piše, tako ali drugače. Wink


Problem je, ko kdo o sebi piše tako da drugega a) neupravičeno blati b) brez dovoljenja razkriva njegovo intimo (četudi resnično).

Problem je medosebna kultura.

Problem je...  ma kaj pa vem, če do sedaj nisi zaštekala kaj hočem, potem ti težko pomagam, ker bolj jasna ne znam biti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Odziv na klevete
Reply #48 - 13.01.2004 at 18:08:44
 
Petra. wrote on 13.01.2004 at 16:27:05:
Kaj točno je namen tega pisanja, ker imam skos občutek, da se za tem skriva nekaj več, kot si pripravljena priznati.



Aja, Kali, pa previdno s takimi izjavami na tem forumu. Bo še kdo porekel, da imaš ti kaj za bregom. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Odziv na klevete
Reply #49 - 13.01.2004 at 19:08:53
 
Itak, veš, da sem se vprašala, zakaj pa jst tole zdele pišem. Grin

Hočem povedat, veš o vsakem, ki kolikor toliko časa ostane aktiven na forumu, se slej ko prej nabere, izve veliko podatkov. Sam to, kaj in koliko boš o osebi napisal naj ostane stvar pisalca.  Smiley

Torej res ni treba na tak način potem z nekom razčiščevat. Smešne so tud C/p s chata. To sem dolg pr seb razčiščvala kolk čm zdaj javno o seb govort. Zdaj se s tem ne obremenjujem več, niti s tem, če s kom privatkam. Grin Wink


Aja tist sm pa mislila, da je morda nekaj znotraj tebe in se je s tem exotovim exesom to prebudilo.

Hvala vsem! Kiss
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Odziv na klevete
Reply #50 - 13.01.2004 at 19:15:33
 
Lilith wrote on 13.01.2004 at 13:15:08:
V osnovi se v življenju s tvojim prvim odstavkom strinjam, vendar je v konkretnem primeru to razmišljanje zgrešeno, saj ne gre za vtikovanje v spor, pač pa za neodobravanje načina komunikacije v javnem medijskem oz. forumskem prostoru. To pa presega meje odnosa exo - Andres, saj se tiče vseh nas.

Tvoj drugi odstavek pa govori o tem, da nisi pozorno prebrala Andresovega odziva.

Zgrešeno in površno prebrano je po tvoje, Lilith. Nikol ne gre za načela, vedno gre za ljudi.

Vseeno pa me zanima, glede na to, da misliš, da je nujno treba nekaj prav naredit... kaj si pa ti z drugačnim reagiranjem dosegla? Si celo situacijo popravla, si jo rešila, si nevemkaj...? Si vsaj meje postavla, do kje se lahko tebe zeza? Pa si jih res? ker men se zdi, da bolj ko si jih postavljaš, bolj te stiska, pa bolj exo v tvojo intimo prodira...

Ne bi moglo bit lih obratno, da bi po sporu mogli bit bolj prijatli, se lepše razumet, se bolj poznat, ker smo en drugemu pokazali pa pozdravili rane? Al pa vsaj meje? Če smo si izkazali dovolj ljubezni in spoštovanja, se naslednjič, ko bo koga kej pičlo, da bi spet mal zduval iz sebe svoje blodnje, mogoče to ne bo več zgodlo in bomo znali take stvari na lepši način med sabo rešit... kje je pol napaka, da se to ni še zgodlo, če pa ti veš, da delaš prav?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Odziv na klevete
Reply #51 - 13.01.2004 at 22:37:05
 
Tokrat se je stvar končala, tako kot se je. Exo je je odprl topic o Andresu, andres se ni preveč sekiral, ker je pač tak človek in se sam znajde in tudi udari nazaj, če je potrebno.

Jaz se tukaj strinjam z Lilith, ki jo je zbodlo, da je Exo odprl topic o Andresu. In je prav, da se Exota opozori, da ni v redu odpirat topic o nekom drugem. Recimo, da bi nekdo, saj ni pomembno, ali je to Exo, ali kdo drug odprl en topic o nekom, ki pa ni tako trden kot Andres, potem bi lahko izpadlo drugače.

Pa ni pri Exotu samo ta topic vprašljiv, gre se tudi za širše zadeve. On vedno nekomu nekaj meče naprej. In ko mu zmanjka kakšnih argumentov v kaki debati, on enostavno vrže naprej določene osebne stvari nekoga. Če mu naprimer zagusti v debati z Gapetom, mu vedno servira kajenje in da je zblojen, itd.

Saj mogoče se možakar zabava na ta račun, ampak lahko se zgodi, da bo zaradi tega nekoč morda kdo močno prizadet.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Odziv na klevete
Reply #52 - 14.01.2004 at 01:13:51
 
Počakal sem štiri strani in sedaj menim, je prišel čas da se v tem topicu še sam oglasim.  
Vsak posameznik ima neko posebnost, če nič drugega ima kaka ženska en jošk večji od drugega kar ji pusti psihične posledice in se zato ne spušča v sex razen če ji partner ne privoli, da lahko ostane v modrcu.
Vse to pomeni, da ima tudi Exco  neke posledice ali zavore saj vse najboljše pri nas posameznikih zapiše drugače od dejanskega stanja pri čemer dnevno naredi zmešnjavo ne le na forumu, predvsem pri sebi.  


Pravzaprav je Lilith  odprla ta topic z nekim namenom, da se ni toliko folka zame potegnilo in vse to. Očitno si je to vzela k srcu, kar kaže da je ona bržkone socialno bitje.  Vse lepo in prav, zahvaljujem se ti ker tako misliš, ampak ravno v mojem primeru je navijanje na moj mlin brezpredmetno, saj ni ga člana foruma o katerem drugi člani vedo toliko kot o meni.  Kljub taki odprtosti, me še vedno ne poznate, dovolj dobro saj pripravljen sem se  globinsko odpreti le redkim.  A vendarle po drugi strani ta odkritost govori o tem kako zelo ste intimni vsi ostali. Exco normalno ne izostaja. Nasprotno.  Pokazal se je na pikniku in tam se je njegov life story tudi končal.  Tudi ne bom iskal kake diagnoze zanj, ker fant se s kakim zdravljenjem ni pripravljen soočiti.  
Dam pa ti lahko nasvet Exco. Pojdi gor na members link in člane pregleduj. Ko boš našel kakega člana, ki ti je kdaj odpisal na kak tvoj post si predstavljaj kako kulj je. Če je to ženska si predstavljaj,  da je pravzaprav možno, da bi ti dala, samo če bi te tvoje napake odpravil. No, ko boš te napake odpravil,  bo lista novih članov daljša kar pomeni, da jih bo v vrsti za Excotov ud čakalo okdrog 200.  Zagotavljam, da se bod Lola, Lilith, Kali, M. Devi, Amstel in še mnoge druge postavile v drugo vrsto.  Kajpak ne v mojo Exco, ker tu nisem zato, ker bi mi bilo potrebno tekmovati, ti pa tak vtis daješ.


Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Odziv na klevete
Reply #53 - 14.01.2004 at 03:21:09
 
Kar se mene tiče se sploh nebi obremenjeval s tem kaj napiše moteni ekso.Je pač ubogi bolani deček z zatečeno desnico,ki brez dvoma še dolgo ne bo uspešno vrtnaril po sadovnjeku prepovedanih sadežev.
Če bi vam petletno dete grozilo s pretepom ali bi se stepli na življenje ali smrt?
Priznajte da vam gre ekso vsaj malo na k... oziroma na p...(pa kaj) in ga sprejmite skupaj z njegovimi rednimi poslasticami,ki mu jih res ne manjka.Meni je kar malce bogi...Ampak samo malce;v večini mi gre na organ,ki predeluje strupe v mojem telesu,včasih pa tudi na organ ki je namenjen razmnoževalnim dejavnostim.
P.S.Poiščimo mu dekle!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Odziv na klevete
Reply #54 - 14.01.2004 at 07:45:14
 
Devi wrote on 13.01.2004 at 19:15:33:
Vseeno pa me zanima, glede na to, da misliš, da je nujno treba nekaj prav naredit... kaj si pa ti z drugačnim reagiranjem dosegla? Si celo situacijo popravla, si jo rešila, si nevemkaj...? Si vsaj meje postavla, do kje se lahko tebe zeza? Pa si jih res? ker men se zdi, da bolj ko si jih postavljaš, bolj te stiska, pa bolj exo v tvojo intimo prodira...


Zadela si v bistvo problema.
Bolj kot exotu meje postavljamo, bolj nas na osebni ravni napada. In meni je to en grozljiv feeling...

Kaj pa ti predlagaš?  Kaj narediti, če ne želiš, da nekdo svinja po tebi? Se bojim, da boš rekla, da se ne da nič.
Ali pa?
Lilith navija ZA, ker je fighterka po naravi. Smiley

Veš, moja ideja je ta: če nekaj mirno dopuščamo, potem temu na nek način dajemo legaliteto. Kaj misliš o tem?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Odziv na klevete
Reply #55 - 14.01.2004 at 07:47:15
 
Quote:
Pa ni pri Exotu samo ta topic vprašljiv, gre se tudi za širše zadeve. On vedno nekomu nekaj meče naprej. In ko mu zmanjka kakšnih argumentov v kaki debati, on enostavno vrže naprej določene osebne stvari nekoga. Če mu naprimer zagusti v debati z Gapetom, mu vedno servira kajenje in da je zblojen, itd.

Saj mogoče se možakar zabava na ta račun, ampak lahko se zgodi, da bo zaradi tega nekoč morda kdo močno prizadet.


That's the point. In koji k.... je exo, da bi mu to dopustili?
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Odziv na klevete
Reply #56 - 14.01.2004 at 08:30:55
 
Lilith wrote on 14.01.2004 at 07:45:14:
Kaj pa ti predlagaš?  Kaj narediti, če ne želiš, da nekdo svinja po tebi? Se bojim, da boš rekla, da se ne da nič.
Ali pa?


Exso rabi pozornost, nč drugega, če ne zlepa, pa zgrda. Tko kot otrok od staršev, ko če ni dost nagrajen za pridnost pa pozitivno kreativnost, je pa žleht oz. negativno kreativen.  Je  hvaležen tud za kazen, ker tud kazen je izraz pozornosti. Tko da jest mu kreativnosti pri vzbujanju pozornosti ne morem odrečt in tud to je ena od zadev, ki v končni fazi dela tole okolje na  forumu živo. Ne samo zanjga, za vse. Tko da  konc koncev  tud kaznovanje za nemoralo kot rekcija na njegovo žlehtnobo dela tale form živ, zato jest načeloma nimam nč proti sklicevanju na  splošno moralo in specifično etiko okolja, samo da jest mislm,  da nas  etika tega foruma vse presega. To je  etika ljubezni, kateri smo vsi podrejen in katere  si  noben ne more podredit. Kjer ljubezen prevlada, je lajf, pa če je še tko kaotičen. Tale form bo živ, dokler bo vsak udeleženec v njem čutu ljubezen, ne  pa  moralen pritisk in omejitve  etičnih norm. Esko si zato lahko špoga žlehtnobo, ker ve,  da ga mamo po svoje rad in ker ma on na svoj način rad nas. Jeba je v tem, da ljubezni človk ni nikol dost in da šele pol, ko je deležen ni, tud z malim zadovljen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
kr_eden
Ex Member




Re: Odziv na klevete
Reply #57 - 14.01.2004 at 09:08:49
 
Ko se boste streznali, predvsem pa umirili svoj hujskaški duh, ko boste bolj kot ne pri zdravi pameti, seveda, če sploh kdaj boste, vas ponižno iz celotne moje pokvarjene duše vabim, posebno psihologe, psihologinje, razsvetljence, pametne in nore, fukače in drkače, in vse kateri ste se oglašali : PREBERITE ŠE ENKRAT SVOJ JAZ, NAPISAN NA TEJ STRANI.
Ampak šele, ko boste popolnoma umirjeni.

In kot je že tolikokrat rečemo, zgodovina se ponavlja, tudi vsepovsod v življenju navadnega smrtnika se zgodovina ponavlja in tisti, kateri bi morali biti razumni in psihološko podkovani, kateri bi morali miriti strasti, kateri bi morali znati pogledati tudi iza človeka in ne samo kot fijakerski konj napasti in narediti pravi šou.

Poglej, preberi in potem premisli o svojih besedah.

In nekateri, kateri bi morali vedeti za kaj gre, se predajo svojim temnim čutom in pozabijo na svojo pihologijo in napadejo nazaj, kajti, bolje je prej napasti kot se nekoč braniti, sej, najbrž ste se prepoznali v marsikateri napisani besedi v topikih in postih zaradi katerega je nastal tale topik.

Predvsem pa psihološki pobudniki kateri so zato, da mirijo stvari, ne pa da se že sto let pred morebitnim napadom branijo na napadih drugih in skorajda javno pozivajo na linč nekoga, katerega se bojijo že v takem smislu, da v vsej svoji zaslepljenosti ne vidijo več dobro kaj počnejo.

Vprašaj - te se, zakaj se branite ? zakaj branite nekoga drugega ?

Mislim, total odštekano.
Nerazumljivo.
Noro.

Preberite vaše poste, čez nekaj časa, predvsem takrat, ko boste mirni in dokaj normalni, ne pod psihičnimi pritiski nekakšnega napada nase.

Pa nekateri ste baje psihologi ???
Le kakšni ???

Kakšna podlost, kakšna hinavščina, kakšen cirkus.

Ne branite nekoga drugega, predvsem, branite sebe.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Odziv na klevete
Reply #58 - 14.01.2004 at 09:13:39
 
titud wrote on 14.01.2004 at 08:30:55:
Kjer ljubezen prevlada, je lajf, pa če je še tko kaotičen. Tale form bo živ, dokler bo vsak udeleženec v njem čutu ljubezen, ne  pa  moralen pritisk in omejitve  etičnih norm.


Exactly!

Tisti, ki ne želi, da je poseženo v njegovo intimo, bo v takšnem smislu tudi deloval. Če še te izkušnje nima, ga čaka šola. Če verjamemo v krivico, smo v težavah.

Andres je že x krat za moje pojme šel predaleč pri kom; s tem se je pokazalo dejansko kakšen je do sebe, razbrati je bilo mogoče nemoč. Exo tud gre predaleč, vendar se pri njemu ne čuti takšna opozicija. Povejte mi samo, a lahko komu preprečim biti takšen kot želi? NE! V čem je potem point? Med sabo se bodo takšni, ki se "potrebujejo" tud dobili. Andres je vse te podatke nekoč tu dajal, da jih je sedaj exo uporabil. Življenje je borba, učimo se neprestano. Lahko pa je lepo, če ljubiš. Potem so vse stvari v redu in na mestu.  







Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Odziv na klevete
Reply #59 - 14.01.2004 at 09:21:04
 
hvala Edi Smiley
sem pol vseeno šla še enkrat prebrat cel topic Smiley

Quote:
Poleg tega te razumem kaj hočeš vprašat, sam se mi zdi, da ni tale forum še zrel za to o čemer razmišljaš.


hm, a ti veš kaj več kot jaz? Grin
al sem se spet samo nejasno izrazila?
vprašat sem hotla to, kar sem napisala - kje je v exotovem pisanju kaj osebnega, intimnega?

ker jaz sem v topicu 'Ali je Andres seksist' videla pač samo še eno exotovo provokacijo


za kaj forum ni zrel?
o čem razmišljam? Wink


hvala za objem Smiley
(((((((Edi)))))))
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8