Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 
(Read 25987 times)
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #75 - 02.03.2004 at 16:43:50
 
Glavno da mas nekoga rad  Kiss
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #76 - 02.03.2004 at 22:59:33
 
sinjeoka wrote on 02.03.2004 at 14:27:39:
rokomet in "rokomet"
zate itak vem, da nisi športnik...



Ne, saj ti pravim, ne igram rokometa niti košarke. Sploh pa na kakršnakoli intimna vprašanja ne odgovarjam, ker nisem pripravljen da bi jih delil s tabo. INTIMNA = ZASEBNA
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #77 - 02.03.2004 at 23:01:09
 
lola wrote on 02.03.2004 at 14:37:28:
To velja tudi za tebe. O drugih na forumu veš zelooooo maloooooooo. Pisal pa si že zelo nesramne, neresnične in nevljudne stvari, ne samo sodbe.


Točno me kvotaj, kje točno sem se kaj zlagal? Hočem videti belo na črnem, kje točno sem širil laži, kot ti trdiš? Hočem dokaz, ne pa špekulacije? Ker, če trdiš, da nekdo laže, morda samo lažeš, da jaz lažem?
Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #78 - 02.03.2004 at 23:18:10
 
exorcist wrote on 02.03.2004 at 23:01:09:
Točno me kvotaj, kje točno sem se kaj zlagal? Hočem videti belo na črnem, kje točno sem širil laži, kot ti trdiš? Hočem dokaz, ne pa špekulacije? Ker, če trdiš, da nekdo laže, morda samo lažeš, da jaz lažem?
Sad


In kako naj te quotamo, če pa si vso nesnago izbrisal?
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #79 - 02.03.2004 at 23:52:42
 
Ima Gape vse arhivirano, lepo ga prosi, oziroma to naj stori Lola, da ti naj najde citate, ki naj bi dokazovali mojo krivdo, ko naj bi domnevno lagal o Loli. Ampak to mora biti belo na črnem, ko da greš na sodišče, pa me tožiš, moraš postreči s fakti, brez pardona, črno na belem. Ne pa da bi si kvazi vsak po svoje interpretiral, kaj sem mislil in kaj nisem mislil, kje sem uporabil metafore in kej ne, kaj je realistično pisanje in kaj je simbolistično, kaj si čisto ne kdo drug, pa tretjei, pa četrti misli in kaj naj bi dejansko pisalo. Ampak zdaj, če ne najdeta niti enega samcatega dokaza, ko naj bi po vajinem lagal, potem je to kleveta. Postreži mi z dokazi, ki niso dvoumno napisani, kjer se upoštevajo smeškoti, ki veliko povejo, npr. o ironiji ali satiri!!!!!!!! Če se bo Lola izmikala, potem je to tudi en dokaz v mojo prid, ki pa pove malce drugačno zgodbo... Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #80 - 03.03.2004 at 08:31:27
 
exorcist wrote on 02.03.2004 at 23:01:09:
Točno me kvotaj, kje točno sem se kaj zlagal? Hočem videti belo na črnem, kje točno sem širil laži, kot ti trdiš? Hočem dokaz, ne pa špekulacije? Ker, če trdiš, da nekdo laže, morda samo lažeš, da jaz lažem?
Sad


exorcist




exorcist wrote on 12.01.2004 at 15:34:33:
Zato pa imaš tako pošlihatno življenje, kajneda?
Ne ga srat, teta! Raje se malo zamisli, namesto da tahaniraš po diskotekah. Mene bi bilo sram, če bi v diskoju zagledal svojo mater. Očitno je tvoj sin bolj toleranten? Sedaj pa mi boš delila življenjske napotke. Ha, ha....





To je en primerček tvojega nevljudnega, nesramnega in neresničnega pisanja, ki ga še nisi pobrisal. Tako kot si pobrisal nesramnosti in neresnice v topicu lesbo par Lilith in Lola, na primer.
 




Back to top
« Last Edit: 03.03.2004 at 09:44:39 by lola »  
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #81 - 03.03.2004 at 08:36:12
 
exorcist wrote on 02.03.2004 at 23:52:42:
Ima Gape vse arhivirano, lepo ga prosi, oziroma to naj stori Lola, da ti naj najde citate, ki naj bi dokazovali mojo krivdo, ko naj bi domnevno lagal o Loli. Ampak to mora biti belo na črnem, ko da greš na sodišče, pa me tožiš, moraš postreči s fakti, brez pardona, črno na belem. Ne pa da bi si kvazi vsak po svoje interpretiral, kaj sem mislil in kaj nisem mislil, kje sem uporabil metafore in kej ne, kaj je realistično pisanje in kaj je simbolistično, kaj si čisto ne kdo drug, pa tretjei, pa četrti misli in kaj naj bi dejansko pisalo. Ampak zdaj, če ne najdeta niti enega samcatega dokaza, ko naj bi po vajinem lagal, potem je to kleveta. Postreži mi z dokazi, ki niso dvoumno napisani, kjer se upoštevajo smeškoti, ki veliko povejo, npr. o ironiji ali satiri!!!!!!!! Če se bo Lola izmikala, potem je to tudi en dokaz v mojo prid, ki pa pove malce drugačno zgodbo... Sad



V rit se vgrizni, ti brezmadežna duša, ti.

Aja, pa smeškota še moram nalimat. Evo: Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #82 - 03.03.2004 at 10:19:03
 
Valentinaa wrote on 02.03.2004 at 10:04:52:
Exo, a pa ti sploh veš, kako slabo izgledajo eni moški pri štiridesetih, da o libidu sploh ne govorim? Pa visok pritisk, pa holesterol, pa bolečine v križu, pa rana na želodcu, ...



Exo, niti najmanj nisem s tem mislila zunanjega videza, ampak stanje osebe v vseh pogledih, fizično, psihično, čustveno,..., v veliko primerih beda.


P.S.: raje kot kumarice si na telo namažem med, zelo koristi koži, pa še za polizati je dobro (pravi moj mož  Wink.) Kumarice so pa za kaj drugega dobre, za pojest naprimer.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #83 - 03.03.2004 at 10:54:45
 
lola wrote on 03.03.2004 at 08:31:27:
exorcist

To je en primerček tvojega nevljudnega, nesramnega in neresničnega pisanja, ki ga še nisi pobrisal. Tako kot si pobrisal nesramnosti in neresnice v topicu lesbo par Lilith in Lola, na primer.




Ja, tu me je morda res malce spodneslo, izzvala si me pa ti, ampak zlagal pa se kjlub temu nisem ničesar, zgolj sem uporabil presežnik, prenapihnil sem celotno zadevo, ko sem rekel, da "tahaniraš". To je sicer povsem tvoja osebna stvar, če hodiš po diskotekah ali ne, me niti ne zanima, zadeva, v katero se nimam pravice vtikati. Laž bi bila predvsem tedaj, če bi ti bile diskoteke popolna neznanka kot moji materi, ker svoje matere še nisem videl v diskoteki, nikoli, ampak vic je v tem, da si mi hotela deliti neke moralne napotke in nauke, zelo agresivno, kot recimo nek župnik, kot moj starejši in modrejši zastopnik, katerega naloga je, da "okrca" svojega vajenca, mene, poslala si mi tudi kar nekaj PM-ov, ko si me imela za "pokavca", se pravi zelenca, ne da bi doumela, da jaz nisem tvoj "froc", ki bi ga vedno udarla po prstih, če kaj narobe pove, ampak sem odrasla polnoletna oseba, česar pa ti nikoli ne upoštevaš s svojim živalskim, panterskim in avtoritaritivnim vedenjem. Tega pa ne maram, ker nisi moja mati ali oče, oziroma mi ne predstavljaš nobene "moralne" ali kakršnekoli druge avtoritete, na katero bi se moral ozirati, sploh pa se ti ne rabim ničesar izpovedovat, ker te le bežno poznam, kar pomeni, da nimam o tebi izoblikovanege ne pozitivne slike niti negativne, ampak nevtralno, sploh pa si ne bi upal nič reči o tebi.

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #84 - 03.03.2004 at 11:10:35
 
res se sprašujem, kaj se ti čez vikende dogaja, da ti v začetku tedna tako butne ven vsa jeza...

..in kaj počne tvoja mama..da te tako frustrira...

...exo o sebi mnogo poveš z načinom obnašanja...torej implicitno...ko boš doumel, da se da marsikaj povedat tudi na lepši način, boš na dobri poti učenja dobrih medosebnih odnosov...

..mi je namreč zelo jasno zakaj si sam in osamljen... zelo težko je prenašat ob sebi človeka, ki ima v sebi toliko bolečine in ki jo tako divje sprošča...tvoja bolečina nenazadnje udari tudi druge...

....tudi o svoji intimi  res mnogo govoriš - skoraj vsak topik, ki ga načneš je namenjen temu ... ali se tega res še ne zavedaš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #85 - 03.03.2004 at 11:34:04
 
exorcist wrote on 03.03.2004 at 10:54:45:
Ja, tu me je morda res malce spodneslo, izzvala si me pa ti, ampak zlagal pa se kjlub temu nisem ničesar, zgolj sem uporabil presežnik, prenapihnil sem celotno zadevo, ko sem rekel, da "tahaniraš". To je sicer povsem tvoja osebna stvar, če hodiš po diskotekah ali ne, me niti ne zanima, zadeva, v katero se nimam pravice vtikati. Laž bi bila predvsem tedaj, če bi ti bile diskoteke popolna neznanka kot moji materi, ker svoje matere še nisem videl v diskoteki, nikoli, ampak vic je v tem, da si mi hotela deliti neke moralne napotke in nauke, zelo agresivno, kot recimo nek župnik, kot moj starejši in modrejši zastopnik, katerega naloga je, da "okrca" svojega vajenca, mene, poslala si mi tudi kar nekaj PM-ov, ko si me imela za "pokavca", se pravi zelenca, ne da bi doumela, da jaz nisem tvoj "froc", ki bi ga vedno udarla po prstih, če kaj narobe pove, ampak sem odrasla polnoletna oseba, česar pa ti nikoli ne upoštevaš s svojim živalskim, panterskim in avtoritaritivnim vedenjem. Tega pa ne maram, ker nisi moja mati ali oče, oziroma mi ne predstavljaš nobene "moralne" ali kakršnekoli druge avtoritete, na katero bi se moral ozirati, sploh pa se ti ne rabim ničesar izpovedovat, ker te le bežno poznam, kar pomeni, da nimam o tebi izoblikovanege ne pozitivne slike niti negativne, ampak nevtralno, sploh pa si ne bi upal nič reči o tebi.


A žaljivosti in nesramnosti praviš ti, da te je morda res malce spodneslo ???  Kakšno sprenevedanje!!

Kar se diskotek in tvoje matere tiče: ne primerjaj me s tvojo materjo. O mojem življenju in materinstvu ne veš ničesar, zato so primerjave povsem neprimerne.

Če si odrasla oseba, se tudi vedi odraslo, zrelo in odgovorno. To pomeni med drugim tudi, da si sposoben upoštevati zasebnost drugega, zlasti, če ti mejo izrecno postavi, tako kot sem ti jo jaz (preko IM in iz oči v oči). In pomeni tudi, da stojiš za svojimi izjavami, ne pa, da jih pobrišeš in se sprenevedaš, da nisi nikjer pisal laži.  In tudi, da si priznaš svoje napake ter da se iz njih učiš, ne pa, da kar naprej ene in iste ponavljaš.

In če si odrasla oseba, če znaš podati in argumentirati svoje mnenje kot odrasla oseba, boš doživel temu primerne odzive. Če pa boš pisal v slogu in maniri predrznega smrkavca, sledijo temu ustrezni odzivi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #86 - 03.03.2004 at 12:14:48
 
exorcist wrote on 02.03.2004 at 23:52:42:
Ima Gape vse arhivirano, lepo ga prosi, oziroma to naj stori Lola, da ti naj najde citate, ki naj bi dokazovali mojo krivdo, ko naj bi domnevno lagal o Loli. Ampak to mora biti belo na črnem, ko da greš na sodišče, pa me tožiš, moraš postreči s fakti, brez pardona, črno na belem. Ne pa da bi si kvazi vsak po svoje interpretiral, kaj sem mislil in kaj nisem mislil, kje sem uporabil metafore in kej ne, kaj je realistično pisanje in kaj je simbolistično, kaj si čisto ne kdo drug, pa tretjei, pa četrti misli in kaj naj bi dejansko pisalo. Ampak zdaj, če ne najdeta niti enega samcatega dokaza, ko naj bi po vajinem lagal, potem je to kleveta. Postreži mi z dokazi, ki niso dvoumno napisani, kjer se upoštevajo smeškoti, ki veliko povejo, npr. o ironiji ali satiri!!!!!!!! Če se bo Lola izmikala, potem je to tudi en dokaz v mojo prid, ki pa pove malce drugačno zgodbo... Sad



bi svoje nasvete lahko tud sam kdaj upošteval...  Roll Eyes
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #87 - 03.03.2004 at 14:21:25
 
lola wrote on 03.03.2004 at 11:34:04:
A žaljivosti in nesramnosti praviš ti, da te je morda res malce spodneslo ???  Kakšno sprenevedanje!!

Kar se diskotek in tvoje matere tiče: ne primerjaj me s tvojo materjo. O mojem življenju in materinstvu ne veš ničesar, zato so primerjave povsem neprimerne.

Če si odrasla oseba, se tudi vedi odraslo, zrelo in odgovorno. To pomeni med drugim tudi, da si sposoben upoštevati zasebnost drugega, zlasti, če ti mejo izrecno postavi, tako kot sem ti jo jaz (preko IM in iz oči v oči). In pomeni tudi, da stojiš za svojimi izjavami, ne pa, da jih pobrišeš in se sprenevedaš, da nisi nikjer pisal laži.  In tudi, da si priznaš svoje napake ter da se iz njih učiš, ne pa, da kar naprej ene in iste ponavljaš.

In če si odrasla oseba, če znaš podati in argumentirati svoje mnenje kot odrasla oseba, boš doživel temu primerne odzive. Če pa boš pisal v slogu in maniri predrznega smrkavca, sledijo temu ustrezni odzivi.


AH, saj sem že skužil, da tukaj nisem tulkaj bogvekaj zaželjen, se mi je lučka prižgala, čeprav bolj zakasnelo, res je zadnji čas, da se za določen ali nedoločen čas spokam z Gape foruma, da se naelektrno ozračje in živčki malo ohladijo in pomirijo, če se sploh bodo, ker če me Andres ne napada in me ima za nevekakšnega sprijenga človeka, brabom, lažnjivca in ničvredneža, ki ga niti pozdraviti ne smem, pa je že ogenj v strehi, potem pa se pač najde nekdo drug, ki ga nadomešča in dežura, npr. vedve z Lilith in Lance. Lips Sealed

Nič, mejte se fajn, ajde.... Se morda še kaj vidimo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #88 - 03.03.2004 at 14:30:23
 
exorcist wrote on 03.03.2004 at 14:21:25:
AH, saj sem že skužil, da tukaj nisem tulkaj bogvekaj zaželjen, se mi je lučka prižgala, čeprav bolj zakasnelo, res je zadnji čas, da se za določen ali nedoločen čas spokam z Gape foruma, da se naelektrno ozračje in živčki malo ohladijo in pomirijo, če se sploh bodo, ker če me Andres ne napada in me ima za nevekakšnega sprijenga človeka, brabom, lažnjivca in ničvredneža, ki ga niti pozdraviti ne smem, pa je že ogenj v strehi, potem pa se pač najde nekdo drug, ki ga nadomešča in dežura, npr. vedve z Lilith in Lance. Lips Sealed

Nič, mejte se fajn, ajde.... Se morda še kaj vidimo...


Zopet značilen primer otročjega, nezrelega  vedenja. Niti sledu o odrasli osebi. Žal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ali je starost lahko ovira za zvezo?
Reply #89 - 03.03.2004 at 14:34:00
 
E ti bogi.... Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7