Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 8208 times)
exorcist
Ex Member




Spolna odvisnost
05.05.2004 at 19:20:28
 
Ko čitam in čitam članke določenih ljudi na tem forumu, ki so tako "odprti", se mi zdi, da so take osebe zasvojene s spolnostjo. Oseba, ki pa je zasvojena s spolnostjo, bo rekla sebi in drugim, da so naključna seksualna srečanja, izraz telesnega stika ali ljubezni, da odražajo razvito in osvobojeno zaznavanje in so zato zaželjena (grupni seks, promiskuiteta in podobno). Zasvojenost se ne da zadovoljiti. Spolne zasvojenosti se ne da zadovoljiti s seksom. Zato se mi zdi tole vaše govorjenje en veliki blef, ki ne sodi nikamor, ki nima nobene verodostojnosti!
Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Spolna odvisnost
Reply #1 - 05.05.2004 at 21:52:39
 
jao exo Tongue Grin
men se zdiš pa ti zasvojen Shocked Shocked Shocked
probaj zdržat en mesec brez debat o seksu drugih ljudi, brez razglabljanja o ženskah in brez moralk, kako bi stvari s seksom po tvoje mogle stat, da vidim, če mam prav Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolna odvisnost
Reply #2 - 05.05.2004 at 23:20:47
 
Devi wrote on 05.05.2004 at 21:52:39:
kako bi stvari s seksom po tvoje mogle stat


Vse stoji kot treba, k višku se postavi brez težav, ne vem, zakaj te to zanima? Perverznica, ccc  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Spolna odvisnost
Reply #3 - 06.05.2004 at 07:34:21
 
Devi wrote on 05.05.2004 at 21:52:39:
jao exo Tongue Grin
men se zdiš pa ti zasvojen Shocked Shocked Shocked
probaj zdržat en mesec brez debat o seksu drugih ljudi, brez razglabljanja o ženskah in brez moralk, kako bi stvari s seksom po tvoje mogle stat, da vidim, če mam prav Wink


To je bila tudi moja prva misel ob branju zgornjega posta  Grin  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Spolna odvisnost
Reply #4 - 06.05.2004 at 08:31:57
 
exorcist wrote on 05.05.2004 at 19:20:28:
Zasvojenost se ne da zadovoljiti. Spolne zasvojenosti se ne da zadovoljiti s seksom. Zato se mi zdi tole vaše govorjenje en veliki blef, ki ne sodi nikamor, ki nima nobene verodostojnosti!
Tongue


Zasvojenosti spolnostjo se s kakršnokoli obliko spolne prakse dejansko ne da zadovoljit,  to pa zato, ker nesposnost zadovoljite ne izvira iz blokad pred sponostjo ali  uporabe napačne spolne tehnika ali napačnega spolnega partnerja/partnerjev ali njihovega premajhnega števila, ampak zato, ker se  s**xom lotevaš  zadovoljevat potreb, ki s samo spolnostjo nobene zveze nimajo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Exo-cista
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 6

Re: Spolna odvisnost
Reply #5 - 06.05.2004 at 08:59:02
 
Exo je počakal par dni, da sta se topica o skupinskem seksu in obsojanju drugih malce umirila, potem pa naštancal par provokativnih topicov v upanju, da bo deležen celotne forumske pozornosti in da bo s tem spet zadovoljil svojo odvisnost.

Exo, zasvojenost se ne da zadovoljiti.  Zasvojenosti s pozornostjo se ne da zadovoljiti z dobljeno pozornostjo. Zato se mi zdi tole tvoje govorjenje en veliki blef, ki ne sodi nikamor, ki nima nobene verodostojnosti!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Spolna odvisnost
Reply #6 - 06.05.2004 at 09:06:31
 
Exo-cista.... Grin

cute nick ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: Spolna odvisnost
Reply #7 - 06.05.2004 at 09:34:27
 
Exo-cista wrote on 06.05.2004 at 08:59:02:
Exo, zasvojenost se ne da zadovoljiti.  Zasvojenosti s pozornostjo se ne da zadovoljiti z dobljeno pozornostjo.

Jaz sem slišal, da se da in to s s*xom, he he  Wink
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolna odvisnost
Reply #8 - 06.05.2004 at 11:32:20
 
Exo-cista wrote on 06.05.2004 at 08:59:02:
Exo je počakal par dni, da sta se topica o skupinskem seksu in obsojanju drugih malce umirila, potem pa naštancal par provokativnih topicov v upanju, da bo deležen celotne forumske pozornosti in da bo s tem spet zadovoljil svojo odvisnost.

Exo, zasvojenost se ne da zadovoljiti.  Zasvojenosti s pozornostjo se ne da zadovoljiti z dobljeno pozornostjo. Zato se mi zdi tole tvoje govorjenje en veliki blef, ki ne sodi nikamor, ki nima nobene verodostojnosti!



Uh, tebe pa je demon obsedel, saj se mi zdi, da je tvoja duša polna cist. Preveč si izganjal hudiča, potem pa je še tebe obsedel, ha, ha... Grin Pridi k meni na treatment, jaz imam 2kg železni križ, te privežemo za pojstlo, potem pa... Kasneje, če se boš bolje počutil, pa lahko nazdraviva s Kristusovo krvjo...  Grin Grin

PS: Pa ne mi hoditi z drugimi niki gor, če pa se po slogu in izbiri besed točno vidi, kdo si.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Exo-cista
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 6

Re: Spolna odvisnost
Reply #9 - 06.05.2004 at 11:35:59
 
exorcist wrote on 06.05.2004 at 11:32:20:
PS: Pa ne mi hoditi z drugimi niki gor, če pa se po slogu in izbiri besed točno vidi, kdo si.  Grin


So what? Grin

V tvojih perverznih spolnih igricah s križem pa ne bi sodeloval, hvala. Se boš moral kar sam zadovoljiti. Spet.Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolna odvisnost
Reply #10 - 06.05.2004 at 11:51:04
 
Exo-cista wrote on 06.05.2004 at 11:35:59:
So what? Grin

V tvojih perverznih spolnih igricah s križem pa ne bi sodeloval, hvala. Se boš moral kar sam zadovoljiti. Spet.Grin



Ne, ne, makaki igrice z moškimi no, nisi mi niti simpatičen. Jaz sem mislil na tereapijo z elektro šoki in udarci z železnim krucifiksom.... he he  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Exo-cista
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 6

Re: Spolna odvisnost
Reply #11 - 06.05.2004 at 12:02:04
 
Ah, ultra katoliki, kak ste vi fajn. Takšni ste kot slab TV spored - najprej se benti čez vas, ampak v končni fazi se zaradi občutka superiornosti doživi pomirjevalen efekt in se človek potem kar bolje počuti.

Res, le kaj bi brez vas? Grin ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolna odvisnost
Reply #12 - 06.05.2004 at 13:35:20
 
Exo-cista wrote on 06.05.2004 at 12:02:04:
Ah, ultra katoliki, kak ste vi fajn. Takšni ste kot slab TV spored - najprej se benti čez vas, ampak v končni fazi se zaradi občutka superiornosti doživi pomirjevalen efekt in se človek potem kar bolje počuti.

Res, le kaj bi brez vas? Grin www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/hug.gif


Kdo je katolik? Ne vem, po čem sklepaš, da sem katolik? Saj je vseeno, kaj si, važno je, kaj nosiš v srcu. Res ne vem, kaj bi ženske brez mene, ki jih je obsedel zli duh. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Spolna odvisnost
Reply #13 - 06.05.2004 at 14:29:46
 
exorcist wrote on 06.05.2004 at 13:35:20:
Kdo je katolik? Ne vem, po čem sklepaš, da sem katolik?
Ko si prišel si na velik zvon obešal tvoje hodenje k maši, krščanstvo, njega nauke in podobno. V koš si metal vse ostalo, zmerjal z drhaljo in podobnimi izrazi vse kar ni bilo krščanskega. Na chatu si vprašal kdo je kaj, ti pa si bil - katolik.
A zdaj nisi več?

Oziroma, kakšen katolik pa si?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Exo-cista
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 6

Re: Spolna odvisnost
Reply #14 - 06.05.2004 at 14:33:28
 
exorcist wrote on 06.05.2004 at 13:35:20:
Res ne vem, kaj bi ženske brez mene, ki jih je obsedel zli duh. Grin

Meni se bolj zdi, da ti ne veš kaj bi brez zlega duha, ki obseda ženske. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2