Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8
(Read 36376 times)
Morpheus
Guest




Re: End of ends
Reply #60 - 10.06.2003 at 14:23:56
 
Ziby2 wrote on 10.06.2003 at 08:22:16:
Očitno zelo slabo bereš form in vidiš samo tisto kar ti odgovarja.Precej žaljivk je zadnje čase opazit na njegovih postih in to se že vleče od marca.
Evo svetnikove besede:



Pravi svetnik

"Jebi se" je žaljivka? Mogoče je pa le želel, da boš končno enkrat v lajfu imel sex in boš že nehal tega iskat tukaj gor.

No, tole kar sem napisal zdaj je bila tud žaljivka, na enakem nivoju kot tvoja poprejšnja, le brez zahrbtnega smajlija. Zdaj pa to primerjaj z Mirotovim "Jebi se" in podobnim, pa povej če opaziš kaj razlike.

Ker po mojem mnenju je ogromna razlika med neosebno stereotipsko žaljivko, ali pa osebno podlo žaljivko (iz tvoje strani). Dobro premisli.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: End of ends
Reply #61 - 10.06.2003 at 15:17:08
 
Welcome, benvenuti, willkomen, dobrodošel!

Io Wink
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: End of ends
Reply #62 - 10.06.2003 at 15:35:00
 
Quote:
Ja zate je šlo čez rob, si očitno precej omejen pa hitro rob dosežeš.


Morpheus, ko že toliko komentiraš in se spoznaš na žaljivke, pa komentiraj še zgornji stavek. ???

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: End of ends
Reply #63 - 10.06.2003 at 15:56:39
 
gape, a tebi so v resnici vseš taki "poduhovljeni" texti kot je tisti od Kryona ???

jst sm sicer nov tle na forumu, ampak kar se topica tiče, žalostno.  Če temu hymynameisu paša ostat tukaj naj ostane, če ne pa naj gre a..kje je tle problem.

Men se vsi skupej zdite kot ene vaške starke ki cele dneve obdelujejo ene in iste stvari samo zato ker nimajo kaj počet.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Morpheus
Guest




Re: End of ends
Reply #64 - 10.06.2003 at 16:20:15
 
Quote:
Morpheus, ko že toliko komentiraš in se spoznaš na žaljivke, pa komentiraj še zgornji stavek. ???

Če bo nekdo v tvoji bližini skočil čez most, boš ti tudi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: End of ends
Reply #65 - 10.06.2003 at 16:40:42
 
Quote:
gape, a tebi so v resnici vseš taki "poduhovljeni" texti kot je tisti od Kryona ???

jst sm sicer nov tle na forumu, ampak kar se topica tiče, žalostno.  Če temu hymynameisu paša ostat tukaj naj ostane, če ne pa naj gre a..kje je tle problem.

Men se vsi skupej zdite kot ene vaške starke ki cele dneve obdelujejo ene in iste stvari samo zato ker nimajo kaj počet.



Dobrodošel tukaj med vaške starke. Ti se le lepo namesti in se vesel naše družbe, nikoli ti ne bo dolgčas in še veliko se boš naučil-a, seveda, če boš to želel-lela. Pa prijetno pisanje in branje, predvsem o duhovnih stvareh, ne o čenčah vaških babnc. Predvsem pa, tu smo zato, da se učimo in učenje je vse.

...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: End of ends
Reply #66 - 10.06.2003 at 16:48:42
 
mah ne vem, ta forum se mi po pravici povedano zdi preveč "izumetničen" s strani uporabnikov.

splošno vzdušje se mi zdi nekako takole "tralala, jaz sem mali sonček; o rožica, se imaš lepo?; o,kako nesebično te ljubim, tralalala tralala, še malo in bom razsvetljen, tralala"   Roll Eyes

če se že vsi obdelujete med sabo bom še jst kaj napisal, pa brez zamere kreden...
recimo tvoj topic kako si šel s kolesom na nek hrib kričat mantro..in vse je blo super, metuljčki so leteli, sonček je bil in ti si se počutil naj naj. Joj, in kaj potem? tako bi se moral počutit vsako sekundo svojega življenja brez da bi to posebej opisoval na forumu. A so tvoji trenutki radosti tako redki?

se opravičumjem za kritike,ampak rekdokdaj zasledim kakšen zanimiv in resen topic tle gor...
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: End of ends
Reply #67 - 10.06.2003 at 17:07:48
 
Quote:
mah ne vem, ta forum se mi po pravici povedano zdi preveč "izumetničen" s strani uporabnikov.

splošno vzdušje se mi zdi nekako takole "tralala, jaz sem mali sonček; o rožica, se imaš lepo?; o,kako nesebično te ljubim, tralalala tralala, še malo in bom razsvetljen, tralala"   Roll Eyes

če se že vsi obdelujete med sabo bom še jst kaj napisal, pa brez zamere kreden...
recimo tvoj topic kako si šel s kolesom na nek hrib kričat mantro..in vse je blo super, metuljčki so leteli, sonček je bil in ti si se počutil naj naj. Joj, in kaj potem? tako bi se moral počutit vsako sekundo svojega življenja brez da bi to posebej opisoval na forumu. A so tvoji trenutki radosti tako redki?

se opravičumjem za kritike,ampak rekdokdaj zasledim kakšen zanimiv in resen topic tle gor...


Sej se boš navadil, nič se ne bat, kolker so mi povedali in kolker vem sam je povsod isto, ne, ne skoraj isto, ponekod celo zaklepajo topike, brišejo ker baje naj bi bilo neumestno kaj napisano, no, tukaj pa tega ni, ti se kar udomači in začni sodelovat.

Vidiš, tisti je samo en kratek zapis in iz njega lahko sklepaš tudi to, kar si pač ti sklenil, kako dolgi so moji trenutki radosti, dolgi, vsakodnevni, jaz se veselim vsakega novega dne, vsakega trenutka, ki ga živim, ker pa nisem popolen in še dolgo ne bom, vsaj mislim tako, pridejo pa tudi trenutki črnih oblakov, vendar, so kratkotrajni in za njimi vedno spet posije radost.
Danes sem preživel eno zelo lepo jutro, sam ti ga ne bom opisoval, drugače pa, meni je vedno fajn.
Veseli se vsekega trenutka, glej na svet z otroškimi očmi, razveseli se metuljčka, opazuj ga, kot, da ga prvič vidi, čebelico, travo, lepo rožo, ribo v potoku, jaz tako gledam na svet, veselim se ker vem, da nobena stvar ni ista, zato vsak trenutek vidiš nekaj drugega, drugačnega.
No, uživaj in še ti odpri kak svoj topik in opiši svoje poglede, verjamem, da bo interesantno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: End of ends
Reply #68 - 10.06.2003 at 17:33:13
 
še to sm hotel povedati...
tolikooooo (ne)uporabnih citatov kot je tle gor. Kaj naj si človek pomaga z njimi? A vi iščete svojo pot tako da hodite po poteh drugih? A ne bi bilo lažje in enostavneje ubrati svojo,edinstveno, poenostavljeno pot?
in vsi topici se tko na hitro zavlecejo na 10 in več strani.Ne vem no, irc je za take pogovore, ne forumi. Večkrat me prime da bi dodal kakšno butasto pripombo,sam sm raje tiho da ne bo še kakšna debata o mojem egu.

kreden, jaz opazujem take reči zase in jih jemljem kot nekaj kar me spremlja po moji poti, ne pa kot nekaj kar bi me vodilo po poti. Otroške oči, sonček,metuljčki....sej vse lepo in prav, ampak življenje je drugačno. V mestu ni metuljčkov, je smog in so avti, kaj boš tam gledal? Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Morpheus
Guest




Re: End of ends
Reply #69 - 10.06.2003 at 18:12:16
 
Sn0wBall, saj ne razumejo kaj jim hočeš povedat. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: End of ends
Reply #70 - 10.06.2003 at 19:08:02
 
Quote:
še to sm hotel povedati...
tolikooooo (ne)uporabnih citatov kot je tle gor. Kaj naj si človek pomaga z njimi? A vi iščete svojo pot tako da hodite po poteh drugih? A ne bi bilo lažje in enostavneje ubrati svojo,edinstveno, poenostavljeno pot?
in vsi topici se tko na hitro zavlecejo na 10 in več strani.Ne vem no, irc je za take pogovore, ne forumi. Večkrat me prime da bi dodal kakšno butasto pripombo,sam sm raje tiho da ne bo še kakšna debata o mojem egu.

kreden, jaz opazujem take reči zase in jih jemljem kot nekaj kar me spremlja po moji poti, ne pa kot nekaj kar bi me vodilo po poti. Otroške oči, sonček,metuljčki....sej vse lepo in prav, ampak življenje je drugačno. V mestu ni metuljčkov, je smog in so avti, kaj boš tam gledal? Wink


No vidiš, kaj misliš da jaz delam, tist kar je koristno zame poberem, ostalo zavržem.
Hodim pa po svoji poti in se jih veliko čudi ko izjavim, da sem Buddist, ja ta logika mi najbolj leži, pol se še bolj čudijo, ko rečem, da rad pojem svete pesmi in to Hindujske, jaz vse to delam iz veselja do tega, pot je pa samo moja in mi še kar dobro gre.
Tudi jaz živim v mestu in me to sploh ne moti, zakaj bi me ?
Vzamem biciklič in grem ven iz mesta, sem v naravi, mantram, pojem, opazujem, meditiram, poleti večkrat spim vzunaj v naravi, sam, pod milim nebom.
Zakaj bi me mesto oviralo ?
Takšno je danes pač življenje in še hujše bo, materializem bo še bolj naraščal, vse več bo avtov, vse več hrupa, noči bodo postale še bolj hrupne, ne bo več miru, narod bo vse bolj nor, vendar to je vse že zapisano v svetih spisih.
Moje pa je, kako bom jaz to prenašal.
Včasih me je motilo, danes ne več.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: End of ends
Reply #71 - 10.06.2003 at 21:57:14
 
Quote:
"Jebi se" je žaljivka? Mogoče je pa le želel, da boš končno enkrat v lajfu imel sex in boš že nehal tega iskat tukaj gor.


O hvala ti, da si me opomnil prijatelj.Res že od včeraj zvečer nisem sexal, grem kar zdaj.Le kaj bi brez prijateljev takih kot si ti.......še sexat bi pozabli Grin.
Pa daj se probi prjavt, se mi prav zanimiv zdiš Cheesy.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: End of ends
Reply #72 - 10.06.2003 at 22:19:11
 

Him is back. WB Him!



Al kaj, ejga?
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: End of ends
Reply #73 - 10.06.2003 at 22:33:46
 
Quote:
Če bo nekdo v tvoji bližini skočil čez most, boš ti tudi?


Kaj si pravzaprav hotel s tem povedat?
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: End of ends
Reply #74 - 10.06.2003 at 22:34:49
 
Valentinaa wrote on 10.06.2003 at 22:19:11:
Him is back. WB Him!



Al kaj, ejga?


Kje ga pa vidiš? ??? ???
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8