Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 ... 16
(Read 134395 times)
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #135 - 31.05.2007 at 01:04:28
 
Quote:
sem se vprasala, zakaj sploh seksamo?
Zato, ker nam je to ful dobro poceti, uživamo, je nekaj enkratnega ... no če je tako, potem energijo dobivamo.
Poenostavljam  Grin Wink

Ja kako se pa pocutute po seksu, dobro ali slabo?
Po mojem mnenju je to "znak" ali si energijo zgubil ali si jo dobil.
Samo, kaj pa, ce se po seksu pocutis dobro, kasneje pa se slabo (npr. drugi dan), pa niti ne ves da je to zaradi tega?

Pa pomislimo zakaj so prostitutke videti tako "ožete", stare ... mogoce zato, ker ne seksajo iz ljubezni? Samo razmisljam na glas Wink. Mogoce je keč v ljubezni, seksati z ljubeznijo  Wink ne pa iz spodnjih nivojev.


V knjigi "Aghora - at the left hand of God" je en odlomk, kjer razlaga, da je v Parizu sreču eno prostitutko, ki je zmeri popila spermo od klienta... in je še v pozni starosti baje zgledala kot 20 letna bejba. Čeprav je bla pa duhovno baje deep down. Tko da, please don't practise this at home... razen seveda s svojim partnerjem -  v takem primeru je to sigurno ok  Wink


Quote:
Mogoce pa je tko:
ženske so energetsko in seksualno močnejše od moškim, zato pa med seksom izgubljajo energijo ... da vsaj malo moški dobijo, narava je morala poskrbeti za balans.  Grin

He, he. Mislm, da se tega ne da klasificirat po defaultu, ampak je razlicno od primera do primera.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #136 - 31.05.2007 at 01:23:04
 
TheONE wrote on 18.04.2007 at 09:27:37:
heheheh modrijani k sexajo zato da jim pride, da zadovoljijo svojo potrebo, tuki pa solijo pamet kako izgubljajo energijo hehehehehe

pa sej moras bit totalno trcen skratka idiot da po izlivu polozis roko na podrocje kjer se aura zrahlja da zadrzis energijo heehehehe

modrijani, ki nastevajo izseke posameznih knjig in avtorje ... mar nebi bilo bolje pogledati v svoje bistvo tam nekje v srcu v dusi in tistem spontanem cutecem trenutku ki je edini pravi

well, well... žal nas večina ljudi nima še kej dost stika s svojo resnično dušo, notranjo božansko iskro, ki naj bi bil zares tisti del nas, ki je edini pravi. (seveda pa jih verjetn velik v samoiluziji misli, da ga ma)  Tko da iz tega vidika je vseen, al slediš nekim svojim kvazi občutkom al pa knjigam. Včasih mogoče celo boljš knjigam, seveda ob predpostavki, da jih je napisal kdo, ki je že dosegu nek višji nivo in globlje uvide in mogoče mal boljš od nas ve, kako te stvari funkcionirajo.

TheONE wrote on 18.04.2007 at 09:27:37:
povecini pa vsi egoisti in sebicnezi, ki se skrivajo za lastno nezmoznostjo ljubiti, pripadati, osrecevati..predvsem pa sebe brezpogojno in brezmejno podariti na pladnju in s tem iti za nivoje visje

Po mojih opažanjih ljudje, ki velik uporabljajo besede "ljubezen" in "ljubiti", se v resnic energetsko šlepajo na drugih in so v resnic sami egoisti in sebičneži. Mislm, to smo itak vsi, dokler ne razgradimo ega v višji duhovni Zavesti, ampak tisti k tolk poudarjate ljubezen, se mi zdi, da ste še večji sebičneži kot drugi, ker to delate pod krinko kao "jst sem tolk dobr in tolk ljubim in se tolk razdajam, vi ste pa egoisti, bla bla bla", v resnic je pa to čisti bulshit in samozavajanje.
Kukr je enkrat en reku - tist k govori o ljubezni, ne pozna ljubezni; tist k jo pozna, o njej ne govori, ker jo pač ima, jo živi... Tko kot o zdravju ne govorijo tisti k so ful zdravi, ampak predvsem tisti, k majo probleme, a ne?
Back to top
 
 
IP Logged
 
macka28
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 13
jesenice
Gender: female
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #137 - 16.03.2008 at 18:32:54
 
Pozdravljeni!
sicer sem bolj redko na tem forumu.... in tudi nevemkakšnega znanja o teh energijah nimam.... lahko pa povem iz svojih izkušenj....
Meni osebno spolnost ogromno pomeni - neka naravna potreba...kot na primer potreba po toplini, ljubezni, zraku, tekočini in hrani...
najboljše in najlepše se mi zdi ta občutek igranja oz.harmoniziranosti energij partnerja in svoje energije.... Nekako neka globja povezanost.... Nekako *skupno dihanje* .... nekako mogoče....združena energija,....

skratka nekaj *več*.... nekaj fenomenalnega....
Back to top
 

Sončni žarek, toplino in srečo v srcu vsem...&&&&...
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: seks, izmenjava energij??
Reply #138 - 24.03.2008 at 22:16:01
 
Dayaran wrote on 31.05.2007 at 01:23:04:
TheONE wrote on 18.04.2007 at 09:27:37:
heheheh modrijani k sexajo zato da jim pride, da zadovoljijo svojo potrebo, tuki pa solijo pamet kako izgubljajo energijo hehehehehe

pa sej moras bit totalno trcen skratka idiot da po izlivu polozis roko na podrocje kjer se aura zrahlja da zadrzis energijo heehehehe

modrijani, ki nastevajo izseke posameznih knjig in avtorje ... mar nebi bilo bolje pogledati v svoje bistvo tam nekje v srcu v dusi in tistem spontanem cutecem trenutku ki je edini pravi

well, well... žal nas večina ljudi nima še kej dost stika s svojo resnično dušo, notranjo božansko iskro, ki naj bi bil zares tisti del nas, ki je edini pravi. (seveda pa jih verjetn velik v samoiluziji misli, da ga ma)  Tko da iz tega vidika je vseen, al slediš nekim svojim kvazi občutkom al pa knjigam. Včasih mogoče celo boljš knjigam, seveda ob predpostavki, da jih je napisal kdo, ki je že dosegu nek višji nivo in globlje uvide in mogoče mal boljš od nas ve, kako te stvari funkcionirajo.

TheONE wrote on 18.04.2007 at 09:27:37:
povecini pa vsi egoisti in sebicnezi, ki se skrivajo za lastno nezmoznostjo ljubiti, pripadati, osrecevati..predvsem pa sebe brezpogojno in brezmejno podariti na pladnju in s tem iti za nivoje visje

Po mojih opažanjih ljudje, ki velik uporabljajo besede "ljubezen" in "ljubiti", se v resnic energetsko šlepajo na drugih in so v resnic sami egoisti in sebičneži. Mislm, to smo itak vsi, dokler ne razgradimo ega v višji duhovni Zavesti, ampak tisti k tolk poudarjate ljubezen, se mi zdi, da ste še večji sebičneži kot drugi, ker to delate pod krinko kao "jst sem tolk dobr in tolk ljubim in se tolk razdajam, vi ste pa egoisti, bla bla bla", v resnic je pa to čisti bulshit in samozavajanje.
Kukr je enkrat en reku - tist k govori o ljubezni, ne pozna ljubezni; tist k jo pozna, o njej ne govori, ker jo pač ima, jo živi... Tko kot o zdravju ne govorijo tisti k so ful zdravi, ampak predvsem tisti, k majo probleme, a ne?


Prmejduš, da poet pri najboljši veri ne bi mogel kaj boljšega spisati! Točno s kladvom po glavici in žebljici!!!  Smiley Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #139 - 25.03.2008 at 00:20:32
 
macka28 wrote on 16.03.2008 at 18:32:54:
...
najboljše in najlepše se mi zdi ta občutek igranja oz.harmoniziranosti energij partnerja in svoje energije.... Nekako neka globja povezanost.... Nekako *skupno dihanje* .... nekako mogoče....združena energija,....

skratka nekaj *več*.... nekaj fenomenalnega....


Ja tako nekak in vse to je več kot sam goli sex oziroma orgazem - vsaj za dušo, za telo pa ga menda ni nad res dobrim orgazmom, ki ti da ful energije (ne mislim v mehanskem smislu, saj je ajsno, da ti jo vzame  Wink), tantrične fore o izgubi energij so pa po moje bedarije.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
macka28
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 13
jesenice
Gender: female
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #140 - 26.03.2008 at 19:38:27
 
Oldio wrote on 25.03.2008 at 00:20:32:
macka28 wrote on 16.03.2008 at 18:32:54:
...
najboljše in najlepše se mi zdi ta občutek igranja oz.harmoniziranosti energij partnerja in svoje energije.... Nekako neka globja povezanost.... Nekako *skupno dihanje* .... nekako mogoče....združena energija,....

skratka nekaj *več*.... nekaj fenomenalnega....


Ja tako nekak in vse to je več kot sam goli sex oziroma orgazem - vsaj za dušo, za telo pa ga menda ni nad res dobrim orgazmom, ki ti da ful energije (ne mislim v mehanskem smislu, saj je ajsno, da ti jo vzame  Wink), tantrične fore o izgubi energij so pa po moje bedarije.


Točn to...... ...
Back to top
 

Sončni žarek, toplino in srečo v srcu vsem...&&&&...
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #141 - 27.03.2008 at 08:42:00
 
Pusti bedne tantre, ... , ampak izgube energije so z spolnimi tekočinami res neprecenljive , ker so to energije  ki so najbolj sorodne našim dušam  Shocked.

Torej, z razmetavanjem teh dragocenih sestavin, najbolj osiromašimo, opreharimo naše duše za neprecenljivo življenjsko energijo ki jo odmetavamo  Huh.

In, posledica je prezgodnja telesna smrt, povezana z trpljenjem  Cry.

Toliko za1X, pa LP, Cool

Boštyxz +#
Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: seks, izmenjava energij??
Reply #142 - 27.03.2008 at 09:14:01
 
Boštyxz wrote on 27.03.2008 at 08:42:00:
In, posledica je prezgodnja telesna smrt, povezana z trpljenjem  Cry.

Toliko za1X, pa LP, Cool

Boštyxz +#


Če je tako, potem se sprašujem, zakaj so moji predniki tako dolgo živeli. Glede na to, da so imeli kar nekaj potomcev, so vendar morali razmetati tudi kaj te dragocene energije Cool.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #143 - 27.03.2008 at 11:08:29
 
... hja, seveda, ker so to "sveto" dejanje uporabljali samo za ta predviden namen pridobivanja potomcev, ne pa kot danes, samo za užitke z pomočjo raznih kondomov, tablet, obližev, itd, itd  Tongue.

Torej, ... še vedno NISO tako zapravljali teh življenjsko nadvse pomembnih energij kot to počenjamo danes  Tongue.
Zato so si avtomatsko podaljšali svojo življenjsko dobo  Roll Eyes Cool.
Danes si jo samo še krajšamo ( tudi na več drugih načinov )  Cry.

Pa dober dan, še naprej  Cool

Boštjan Z. Z. + #  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
macka28
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 13
jesenice
Gender: female
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #144 - 27.03.2008 at 15:37:39
 
Boštyxz wrote on 27.03.2008 at 11:08:29:
... hja, seveda, ker so to "sveto" dejanje uporabljali samo za ta predviden namen pridobivanja potomcev, ne pa kot danes, samo za užitke z pomočjo raznih kondomov, tablet, obližev, itd, itd  Tongue.

Torej, ... še vedno NISO tako zapravljali teh življenjsko nadvse pomembnih energij kot to počenjamo danes  Tongue.
Zato so si avtomatsko podaljšali svojo življenjsko dobo  Roll Eyes Cool.
Danes si jo samo še krajšamo ( tudi na več drugih načinov )  Cry.

Pa dober dan, še naprej  Cool

Boštjan Z. Z. + #  Kiss


Adijo pamet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No ja, 100 ljudi, 100 mišljenj..... Sam tega o odmetavanju energij res ne štekam, ker tud moškega NIKOL nisem začutila, da bi odmetaval preč energijo z nekim božanskim dejanjem, kot je združitev.... In kako ti to vrženo proč energijo občutiš? (pač me zanima...ker tega tudi pri patrnerju nikol nisem opazla prej, ko sva bla še skup....zdej sm pač že skor 2 leti samska, samo....kolker se spomnim..... (za avanture pač nisem....)....je bla situacija taka....

a loh ti iz svojih izkušenj poveš, kako se počutiš po takem odnosu in če opaziš.....al partnerka to občuti, al ne.....

Ne ker iz svojih izkušenj loh povem....da sem se vedno po tem počutla sicer utrujeno telesno, a polno v duši.....in tudi tista povezana s partnerjem, ko tudi on....in nekako občutiš obojestransko povezanost, nekako hvaležnost, mah ne vem....niti ne znam opisati.... je ogromno več kot to in se lahko samo občuti....

samo je pa tudi re, da na religiozne zadeve ne dam nič.... tantre, al čakre, al kaj že so....še manj....

rada pa opazujem življenje in poslušam občutja....občutim energije ....sebe in drugih..... se pač učim skozi igro opazovanja- učenja....preprosto.... me pa istočasno zanimajo drugi aspekti življenja, druga mnenja, občutja,....zato te sprašujem.... pač.....nikoli ne vemo PREveč..... Wink
Back to top
 

Sončni žarek, toplino in srečo v srcu vsem...&&&&...
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #145 - 28.03.2008 at 08:24:42
 
Hmm, hja, težko je to zdaj reči  Roll Eyes.
Kajti, vsak soživlja vse po svoje  Wink.
Vendar, je tu mišljeno odmetavanje energije z odmetavanjem sperme in spolnih izločkov/tekočin , kot specifik najsorodnejših našim dušam  Cry.

In, torej, če potemtakem svojo dušo osiromašimo za nekaj njej najsorodnejšega, bo zaradi tega osiromašenja postalo osiromašeno tudi telo . ( pojav slabljenja telesa z boleznimi )

Sicer jaz po sexu nisem občutil kake extra utrujenosti , razen po kakih dooolgonočnih orgijah, katere sem tudi počenjal pred cca 9 leti  Embarrassed.

Aaaaampak, ... sem pa po orgazmu občutil taaaaaaakšne teeežke občutke krivde, da je to že težko opisati z besedami  Huh.

In, sedaj, po nekaj letih, tudi točno vem, zakaj se mi je to dogajalo  Roll Eyes.

Vzroki pa so duhovni (itak), z višjim pridihom  Cool.

Namreč, sedaj VEM, za kaj ( za kakšne+katere načrte ) me je Bog varoval + varčeval  Kiss.
Pozneje, po nekaj letih , sem to začel spoznavati / zaznavati, da ima On vedno modre načrte  Kiss Cool Kiss.

Pa lep + dober + moder dan, vsemskupaj, še napreeej, juuheeej... Cheesy

Boštjan Zupančič, Slovenija + ###
Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: seks, izmenjava energij??
Reply #146 - 28.03.2008 at 09:06:26
 
Boštyxz wrote on 27.03.2008 at 11:08:29:
... hja, seveda, ker so to "sveto" dejanje uporabljali samo za ta predviden namen pridobivanja potomcev, ne pa kot danes, samo za užitke z pomočjo raznih kondomov, tablet, obližev, itd, itd  Tongue.

Torej, ... še vedno NISO tako zapravljali teh življenjsko nadvse pomembnih energij kot to počenjamo danes  Tongue.
Zato so si avtomatsko podaljšali svojo življenjsko dobo  Roll Eyes Cool.
Danes si jo samo še krajšamo ( tudi na več drugih načinov )  Cry.

Pa dober dan, še naprej  Cool

Boštjan Z. Z. + #  Kiss


V obdobju, ko ljudje niso poznali kontracepcije (ali jim jo je bilo prepovedano uporabljati), pač užitek in spočenjanje potomcev po definiciji nista mogla biti ločena (razen, če so ponotranjili krščansko zavračanje spolnosti ). Koliko so bili naši predniki zaradi neuporabe kontracepcije pri tovrstnih opravilih bolj "sveti", ne moreva vedeti ne ti ne jaz  Roll Eyes.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #147 - 28.03.2008 at 13:22:19
 
Hja, zdaj, odvisno, za katere prednike misliš Roll Eyes. Za daljne ( začenši z Adamom + Evo ), ali kasnejše, nam časovno bližje.

Namreč, Adam + Eva sta to delala dokaj sveto, razen DVEH izpadov, za katera pa mi še sedaj plačujemo "davek" . ( prvi je znani prvotni greh, in drugi je ...  Lips Sealed  - sem že nekje omenjal + ne bom zdaj ponavljal, ker je predolgo Lips Sealed )

Pozneje se je itak vseskupaj izpridilo  Cry. Kaj čmo'  Embarrassed. Tako izprijeno je še dandanes  Sad. Nimaš kej'  Tongue.

Aaaampak, ne bo več tako dolgo, ko bo napočila Nova Doba, katere simptomi se že kažejo, čeprav jih večina ljudi zamenjuje z "New Age" , vendar pa so v zmoti, ker ta New Age še ni to sedaj  Exclaim Cool  Exclaim Cheesy.

Ampak je to samo predpriprava na Novo Dobo človeštva, kjer se bodo odpravile škodljive posledice Adamovih napak ( grehov ) ... samo še človeštvo se mora pripraviti/preobraziti na to da začenja razumevati + odpravljati vsakovrstne zmote-napake katerih se še oklepa  Cool .

Till than, ...  Kiss...

Boštyx + #


Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #148 - 28.03.2008 at 14:59:23
 
Boštyxz wrote on 28.03.2008 at 13:22:19:
Ampak je to samo predpriprava na Novo Dobo človeštva, kjer se bodo odpravile škodljive posledice Adamovih napak ( grehov )

in če je ne bomo mi doživeli, jo bodo pa mogoče naši otroci... se pravi da jih je treba čimprej kej naredit in poskrbet, da bo sploh kdo prisoten pri tem dogodku...

pa velik užitkov pri izpolnjevanju te pomembne dolžnosti... mogoče bomo zadnji, ki jih bomo imeli... Smiley Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #149 - 28.03.2008 at 16:58:00
 
eh, Devi, Devi ( verjetn' devica nisi več ) ...

Poglej, še boljše kot materialno oplojevanje , je tako imenovano duhovno oplojevanje , kakor to delajo naši bratje na Saturnu  Kiss.

In, to ,... to je prihodnost v prihodnosti . To je new ( old ) way spočetja otrok, ki bodo tako mnogo boljši kot dosedanji  Cool, ker se bodo utelesile boljše duše  Cool .

In to je tudi prava prednost Roll Eyes a ne  .

Pa lepo dobro prednostno popoldne , še naprej , juuuhejjj   Cool Cheesy Wink Cheesy Cool.

from Boštjan + ###
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 ... 16