Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 16
(Read 134770 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #150 - 28.03.2008 at 20:18:55
 
Boštyxz wrote on 28.03.2008 at 16:58:00:
Poglej, še boljše kot materialno oplojevanje , je tako imenovano duhovno oplojevanje , kakor to delajo naši bratje na Saturnu  Kiss.

o duhovnosti in sexu pravi Osho nekej dost bolj zemeljskega in logičnega in mogoče bl pravega za zemeljske razmere, kot pa neke saturnovske teorije...
On pravi, da kolikor je sam zaznal, prihaja pravi namig o duhovnosti do ljudi prav skozi sex. Da sploh ni boljše poti v duhovnost kot skozi sex. Ker šele ko doživiš predanost in izgubljanje samega sebe in svoje osebnosti skozi orgazem in ljubljenje z nekom, dojameš, kaj predanost sploh je. kako se to občuti, kakšna je sploh izkušnja predanosti in izgubljanja osebnosti...  on pravi: doživljanje dveh kot eno je orgazem... in ko se ti isto zgodi, ne z osebo, ampak s celim obstojem, je to veliki orgazem, mahamudra, razsvetljenje...
in razsvetljenje je najbrž zelo duhovna reč... v bistvu... al kako
sam se mi zdi, da se ti še besede orgazem bojiš, kamoli takega treninga Wink
pa bi ti zihr dobro del... Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #151 - 28.03.2008 at 22:33:45
 
Poglej punca, take materialne tehnike sem jaz že preveč dodobra streniral, in še sedaj nosim posledice ( in jih bom še vrsto let plačeval )  Cry .

In, kot opažam, mora biti tale Osho precej izgubljena osebnost ( kot si sama napisala da je rekel )  Cry. Žal Cry.

In, sexualnost je užitkarstvo , ki pa je žal na prenizkem-materialnem nivoju ( tudi jaz bi ga rad povezal z duhovnostjo , zato, da bi potem nemoteno užival v spolnih nasladah  Wink Tongue )  ne pa na kakem višjem-duhovnem nivoju  Cry .

Torej, take izgovore kot jih ima Osho + njemu podobni + jih je imela tudi moja sestra , sem jaz razčistil že pred leti . Zato sem hvala G. Bogu vsaj malo "svetlejši"  Wink Roll Eyes Kiss  Grin Cool.

Čeprav me pa včasih še popadejo dvomi , sploh ob kakih extra preizkušnjah/skušnjavah , katere mi pošlje Nebeški Oče  Kiss.

In, ne bojim se niti orgazmov, niti vlačug , vendar pa vem, v kako pogubo vseskupaj pelje .

In lep , pridobljen večer, še naprej , juhej ... + lahko nočko vsemskupaj  Kiss Cool

čawč' from Bošt' + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahate.d
Ex Member




Re: seks, izmenjava energij??
Reply #152 - 29.03.2008 at 00:25:53
 
Boštyxz wrote on 28.03.2008 at 08:24:42:
Hmm, hja, težko je to zdaj reči  Roll Eyes.
Kajti, vsak soživlja vse po svoje  Wink.

Aaaaampak, ... sem pa po orgazmu občutil taaaaaaakšne teeežke občutke krivde, da je to že težko opisati z besedami  Huh.




Tvoj občutek krivde je povezan s krščanskim vplivom, ker naj bi bil seks kao nekaj grešnega. Zelo prebrisano so najmočnejši užitek označili kao za greh, saj je jasno, da se ljudje ne bodo uspeli držati     kao čistega življenja in bodo verniki imeli slabo vest po zagrešenem dejanju in jih bo tako lažje izkoriščati in manipulirati z njimi.

Naredi stvar prepovedano in ravno zato bo še bolj zanimiva.

Dokler te daje občutek krivde glede seksa ,bo vedno v tebi želja po njem. ki bo tudi vodila v dejanja in ponovni občutek krivde, tako da se v resnici vrtiš v začaranem krogu.

Za ljudi ki sami sebi zatirajo spolno energijo, je značilno da veliko preveč govorijo, čvekajo, kar je tudi velika izguba vitalne energije in veliko jedo, ker jezik je drugi najmočnejši užitek in spet si v začaranem krogu.

Eno uživanje zatreš na eni strani na drugi pa tolče ven.  Exclaim

To je kot bi poiskušal ustaviti reko, Če boš naredil samo jez, boš vodo ustavil samo za nekaj časa, potem pa bo udarila čez z še večjo močjo.


Lep pozdrav   Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #153 - 29.03.2008 at 08:58:07
 
Quote:
Boštyxz wrote on 28.03.2008 at 08:24:42:
Hmm, hja, težko je to zdaj reči  Roll Eyes.
Kajti, vsak soživlja vse po svoje  Wink.

Aaaaampak, ... sem pa po orgazmu občutil taaaaaaakšne teeežke občutke krivde, da je to že težko opisati z besedami  Huh.




Tvoj občutek krivde je povezan s krščanskim vplivom, ker naj bi bil seks kao nekaj grešnega. Zelo prebrisano so najmočnejši užitek označili kao za greh, saj je jasno, da se ljudje ne bodo uspeli držati     kao čistega življenja in bodo verniki imeli slabo vest po zagrešenem dejanju in jih bo tako lažje izkoriščati in manipulirati z njimi.

Naredi stvar prepovedano in ravno zato bo še bolj zanimiva.

Dokler te daje občutek krivde glede seksa ,bo vedno v tebi želja po njem. ki bo tudi vodila v dejanja in ponovni občutek krivde, tako da se v resnici vrtiš v začaranem krogu.

Za ljudi ki sami sebi zatirajo spolno energijo, je značilno da veliko preveč govorijo, čvekajo, kar je tudi velika izguba vitalne energije in veliko jedo, ker jezik je drugi najmočnejši užitek in spet si v začaranem krogu.

Eno uživanje zatreš na eni strani na drugi pa tolče ven.  Exclaim

To je kot bi poiskušal ustaviti reko, Če boš naredil samo jez, boš vodo ustavil samo za nekaj časa, potem pa bo udarila čez z še večjo močjo.


Lep pozdrav   Smiley



Hmm, že že, vendar poglej Nahatika, ; takrat ko sem bil še v teh zasvojenostih jaz nisem bil niti najmanj prepričan o kaki "napačnosti" , ali "grešnosti" spolnih dejavnosti ( in, da ne govorim o vseh vrtoglavih sexperimentih ) z strani kakih cerkvenih for  Angry.
Torej, tu ni nikakor bilo kakega "cerkvenega" vzroka Tongue .

Vendar mi je na mojo srečo sam Bog pokazal boljšo pot  Kiss Kiss Kiss

Da, tudi poznam vsa ujetja - zasvojenosti z sexom , katera sem moral  žal prestati z teeežkim izhodom iz začaranega kroga  Huh.

Kot vidim, je veliiika večina ljudi okrog mene še vedno tako zasvojena kot sem bil tudi jaz sam  Huh Shocked Tongue Cry.

In, kot si že namihnila, je problem, zasvojenosti povezan tudi z dodatno zasvojenostjo z hrano  Cry.

Seveda pa je potrebno tudi priznati problem "čvekanja" ( otresanja jezika) , in ponavadi ravno tam, kjer to niti nebi bilo potrebno  Angry Lips Sealed.

Od vseh teh zasvojenosti sem jih premagal že precej, vendar NE z svojo močjo, ampak jih je Bog premagal v meni z Njegovo Močjo  Kiss Kiss Kiss.

Seveda mi je še ostalo nekaj delov vseh teh zasvojenosti  Angry Cry Angry.

Vendar pa je zelo dobro, da se SPLOH zavem teh svojih zasvojenosti -  napak  Cheesy Shocked Roll Eyes Cool.

No, pa lep + nezasvojen dan, ... še naprej, juuuhejjj ... Cheesy Cool Cheesy

by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #154 - 29.03.2008 at 14:58:11
 
Boštyxz wrote on 28.03.2008 at 22:33:45:
In, sexualnost je užitkarstvo , ki pa je žal na prenizkem-materialnem nivoju ( tudi jaz bi ga rad povezal z duhovnostjo , zato, da bi potem nemoteno užival v spolnih nasladah  Wink Tongue )  ne pa na kakem višjem-duhovnem nivoju  Cry .


stvari imajo takšno vrednost, kakršno jim jo damo.
če ti na tak način razmišljaš o sexu in sheranju z neko osebo, potem imaš prav, za tebe to gotovo ni dobro in ti bolj škodi kot koristi.
ampak ker tebi, to ne pomeni, da tudi avtomatsko vsem drugim.
ti ne moreš bit merilo za celotno človeštvo, to bi blo preveliko breme in odgovornost, za katero se mi ne zdi, da bi jo zmogel.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #155 - 29.03.2008 at 16:23:12
 
Hmm, ja, to že, ampak a nismo vsi enaki ?

Sicer pa, ... kot vem, imamo večinoma vsi zelo podobne notranje organe, a ne ? Roll Eyes

Torej, lahko zaključim, da si ljudje izmišljujejo vseeemogoče izgovore, samo da bi nekako upravičili svoja spolna uživaštva , naslade - strasti vseh vrst  Cry.

To sem dojel že pred leti . Hvala Bogu  Kiss Kiss Kiss .

No, pa dojemljiv dan, še naprej , juhej . Cool

by Boštyxz + # Kiss Cool
Back to top
« Last Edit: 29.03.2008 at 22:43:06 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
Nahate.d
Ex Member




Re: seks, izmenjava energij??
Reply #156 - 29.03.2008 at 23:32:07
 
Boštyxz wrote on 29.03.2008 at 08:58:07:
Hmm, že že, vendar poglej Nahatika, ; takrat ko sem bil še v teh zasvojenostih jaz nisem bil niti najmanj prepričan o kaki "napačnosti" , ali "grešnosti" spolnih dejavnosti ( in, da ne govorim o vseh vrtoglavih sexperimentih ) z strani kakih cerkvenih for  Angry.
Torej, tu ni nikakor bilo kakega "cerkvenega" vzroka Tongue .

Vendar mi je na mojo srečo sam Bog pokazal boljšo pot  Kiss Kiss Kiss

Da, tudi poznam vsa ujetja - zasvojenosti z sexom , katera sem moral  žal prestati z teeežkim izhodom iz začaranega kroga  Huh.

Kot vidim, je veliiika večina ljudi okrog mene še vedno tako zasvojena kot sem bil tudi jaz sam  Huh Shocked Tongue Cry.

In, kot si že namihnila, je problem, zasvojenosti povezan tudi z dodatno zasvojenostjo z hrano  Cry.

Seveda pa je potrebno tudi priznati problem "čvekanja" ( otresanja jezika) , in ponavadi ravno tam, kjer to niti nebi bilo potrebno  Angry Lips Sealed.

Od vseh teh zasvojenosti sem jih premagal že precej, vendar NE z svojo močjo, ampak jih je Bog premagal v meni z Njegovo Močjo  Kiss Kiss Kiss.

Seveda mi je še ostalo nekaj delov vseh teh zasvojenosti  Angry Cry Angry.

Vendar pa je zelo dobro, da se SPLOH zavem teh svojih zasvojenosti -  napak  Cheesy Shocked Roll Eyes Cool.

No, pa lep + nezasvojen dan, ... še naprej, juuuhejjj ... Cheesy Cool Cheesy

by Boštyxz + # Kiss#


Boštjan;  

Takoimenovani svetnik znotraj sebe skriva grešnika, s katerim se bori.  

Modrec pa je celovit, vse sprejema.

Tudi seks moraš razumeti drugače ne boš razrešil z njim, pa če se še tako trudiš.

Na silo nič ne gre saj veš in odvezati se od seksa ni tako enostavno kot nehati jesti meso, je precej težje.  

Ko se enkrat spustiš v spolnost in že okusiš ta užitek, težko odnehaš s tem, kot tudi sam praviš.  Če pa si že toliko vztrajen in pripravljen se temu odpovedati, potem pozabi na družinsko življenje in sorodno dušo, ker v družinskem življenju je prisoten tudi seks.  

Ne vem kaj misliš ti da boš s partnerico igral šah, ne bo šlo, kar pozabi, ali življenje v samoti in odpovedi ali pa družinsko življenje s seksom z eno osebo in nepretiravanju ali postavljanju spolne energije na prvo mesto.

Veš da je Bog na prvem mestu in drži se tega a vedi da če ti je dano določeno uživanje ga moraš tudi odživeti in razumeti, da greš lahko naprej.

Šele ko spoznaš, da je vse skupaj žvečenje že prežvečenega boš šel naprej, a dokler še obsojaš in bežiš pa si še vedno pri žvečenju.

Nimaš kaj, temu se reče pogojenost, tako pač to je.

Bolje da si to kar si, kot da igraš nekaj kar nisi.

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
« Last Edit: 30.03.2008 at 11:25:54 by nahate.d »  
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #157 - 30.03.2008 at 00:37:03
 
Boštyxz wrote on 29.03.2008 at 16:23:12:
Hmm, ja, to že, ampak a nismo vsi enaki ?

Sicer pa, ... kot vem, imamo večinoma vsi zelo podobne notranje organe, a ne ? Roll Eyes

Ja, z njimi se začne, ampak se konča z izkušnjo, ki je mnogo širša. To, kolk je kaj široko pa navadno sami odločamo.

Pa še nekej... sex ni samo uživaštvo, pa naslade pa strasti... je tud ranljivost, ko se greš tolk globoko odpiranje, vnaprejšnje zaupanje, pa pogum, tolk daleč se sploh spustit z neko osebo da lahko dovoliš da se meje tvojega ega rušijo. in zlo dost intimnosti in odkritosti in golote je zraven, in to ne sam telesne. zelo globoko moraš bit pripravljen nekoga spustit, da lahko kamorkoli daleč sploh prideš.

mnogo lažje je bit sam, se pogovarjat z bogom in 'poslušat' kaj ti govori nazaj. sam ljudje so pa resnični in vedno ne delajo in govorijo tega, kar bi rad od njih slišal in dobil. sam mislim, da je razlika vsen bistvena. z njimi lahko doživiš nekaj resničnega. in namesto da določaš in si umišljaš, kakšen mora bit svet okoli tebe, svet zares doživiš in mu dovoliš, da postane del tebe.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: seks, izmenjava energij??
Reply #158 - 30.03.2008 at 12:00:28
 
Devi wrote on 30.03.2008 at 00:37:03:
Boštyxz wrote on 29.03.2008 at 16:23:12:
Hmm, ja, to že, ampak a nismo vsi enaki ?

Sicer pa, ... kot vem, imamo večinoma vsi zelo podobne notranje organe, a ne ? Roll Eyes

Ja, z njimi se začne, ampak se konča z izkušnjo, ki je mnogo širša. To, kolk je kaj široko pa navadno sami odločamo.

Pa še nekej... sex ni samo uživaštvo, pa naslade pa strasti... je tud ranljivost, ko se greš tolk globoko odpiranje, vnaprejšnje zaupanje, pa pogum, tolk daleč se sploh spustit z neko osebo da lahko dovoliš da se meje tvojega ega rušijo. in zlo dost intimnosti in odkritosti in golote je zraven, in to ne sam telesne. zelo globoko moraš bit pripravljen nekoga spustit, da lahko kamorkoli daleč sploh prideš.

mnogo lažje je bit sam, se pogovarjat z bogom in 'poslušat' kaj ti govori nazaj. sam ljudje so pa resnični in vedno ne delajo in govorijo tega, kar bi rad od njih slišal in dobil. sam mislim, da je razlika vsen bistvena. z njimi lahko doživiš nekaj resničnega. in namesto da določaš in si umišljaš, kakšen mora bit svet okoli tebe, svet zares doživiš in mu dovoliš, da postane del tebe.


Glede sexa se bolj strinjam s kopronom - tisti, ki želi v sexu videti nekaj "več, nekaj "božanskega" to pač govori zaradi lastnih interesov, in ne zaradi dejanskega stanja kot je - da se izrazim zelo milo.

No, Devi, posebej se ne strinjam z izjavami, ki sem jih obarval z črno. To je samo tvoje videnje resničnosti, ker ti sama želiš, da bi resničnost res bila taka - zaradi svoje lastne varnosti. Pa kaj imaš ti še vedno neko ultra romantično prepričanje o homo sapienski vrsti al kaj? Malo poglej naokrog pa ti bo takoj jasno kam spada človek - na sam rep "evolucije", čist mimogrede. In v čem je "tvoj sex" boljši od seksa dveh opic, ali dveh podgan? Samo v tvoji domišljiji - in to je tista "super duper" evolucija, ki jo vsač človeček na planetu trobi ze 5000 let = wake up!  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #159 - 30.03.2008 at 13:30:28
 
Jah... mogoče imam prav, mogoče tud nimam.. ja, moje videnje je tako ta hip. Pa tud unga od Koprona imam kdaj, da je vse sam uživaštvo... in imela sem tud une s slabo vestjo že. Zdej se je izraža v meni bolj tole.. sej ni nujno da je res pravo in če ni bom prej al slej naletela na nekaj, kar mi bo odprlo oči. S tem da sex drajvi so tolk močni in primarni v ljudeh, da verjet, da jih lahko zatiraš al pa upravljaš kot nekaj drugorazrednega brez posledic za tvojo energijo... je iluzija.

Ultraromantično videnje... moj sex boljši od dveh podgan... domišljija... reprodukcija ima svojo vlogo (in vsi poklici so enako častni Wink) Drugač pa res verjamem, da imajo stvari tako vlogo, kot jim jo daš. Glej tud kuhanje je zgolj ena vloga... jest pač moramo in eni kuhajo dobro eni pa slabo... če pa si že kdaj jedel krišnovsko hrano, pa si verjetno tud ti videl, da to kar dajo noter niti najmanj ni primerljivo s tem, kar dobiš ven... v njej je nekaj, zarad česar je prov božanska, zarad ljubezni, predaje, karkol duhovnega so pa noter vložli, ... pa men krišnarstvo sploh ni bliz...
mi je pa bliz recimo tantra, ki pravi da duh prečisti materijo in jo posveti.. prežame in spremeni vse materialno, z mesom, tobakom, alkoholom in sexom vred (vse kar je strup je lahko tud zdravilo)... in kt vedno imaš dve poti... lahko greš okoli, lahko pa skos... men je tale skos bolj izziv. bolj mi je na kožo pisana. vsaj bolj kot recimo cinizem al pa če hočeš raz-čaranost, s katero ti govoriš o homo sapienski vrsti. al pa samo jaz to zaznavam pri tebi na tak način... vsakemu svoje pač.. lepo da delimo poglede Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #160 - 31.03.2008 at 08:40:13
 
Quote:
Boštyxz wrote on 29.03.2008 at 08:58:07:
Hmm, že že, vendar poglej Nahatika, ; takrat ko sem bil še v teh zasvojenostih jaz nisem bil niti najmanj prepričan o kaki "napačnosti" , ali "grešnosti" spolnih dejavnosti ( in, da ne govorim o vseh vrtoglavih
sexperimentih ) z strani kakih cerkvenih for  Angry.
Torej, tu ni nikakor bilo kakega "cerkvenega" vzroka Tongue .

Vendar mi je na mojo srečo sam Bog pokazal boljšo pot  Kiss Kiss Kiss

Da, tudi poznam vsa ujetja - zasvojenosti z sexom , katera sem moral  žal prestati z teeežkim izhodom iz začaranega kroga  Huh.

Kot vidim, je veliiika večina ljudi okrog mene še vedno tako zasvojena kot sem bil tudi jaz sam  Huh Shocked Tongue Cry.

In, kot si že namihnila, je problem, zasvojenosti povezan tudi z dodatno zasvojenostjo z hrano  Cry.

Seveda pa je potrebno tudi priznati problem "čvekanja" ( otresanja jezika) , in ponavadi ravno tam, kjer to niti nebi bilo potrebno  Angry Lips Sealed.

Od vseh teh zasvojenosti sem jih premagal že precej, vendar NE z svojo močjo, ampak jih je Bog premagal v meni z Njegovo Močjo  Kiss Kiss Kiss.

Seveda mi je še ostalo nekaj delov vseh teh zasvojenosti  Angry Cry Angry.

Vendar pa je zelo dobro, da se SPLOH zavem teh svojih zasvojenosti -  napak  Cheesy Shocked Roll Eyes Cool.

No, pa lep + nezasvojen dan, ... še naprej, juuuhejjj ... Cheesy Cool Cheesy

by Boštyxz + # Kiss#


Boštjan;  

Takoimenovani svetnik znotraj sebe skriva grešnika, s katerim se bori.  
Uuuuh, pa menda ja nisem že kar svetnik ??? Shocked  Wink Grin

Modrec pa je celovit, vse sprejema.

Heh, seveda, to pa, sprejemam pa ( njihova uživaštva ), saj me (skoraj) nič ne koštajo  Wink Cheesy Grin imajo pa kar imajo + sami žanjejo svojo setev (semen)  Cool Tongue Grin Wink Smiley

Tudi seks moraš razumeti drugače ne boš razrešil z njim, pa če se še tako trudiš.

... kaj, a potemtakem si še vedno mnenja, da sex ti bolje razumeš kot jaz ( ob moji večletni praxi ) Wink Cheesy Grin

Na silo nič ne gre saj veš in odvezati se od seksa ni tako enostavno kot nehati jesti meso, je precej težje.  

No, saj, to sem ti tudi že prej namignil, da so to težje zasvojenosti  Shocked Cool ( ravno zato se jih pa ti še vedno + še tako močno oklepaš )  Cheesy Cool.

Ko se enkrat spustiš v spolnost in že okusiš ta užitek, težko odnehaš s tem, kot tudi sam praviš.  Če pa si že toliko vztrajen in pripravljen se temu odpovedati, potem pozabi na družinsko življenje in sorodno dušo, ker v družinskem življenju je prisoten tudi seks.  

Heh, kaj , a misliš, da ni možna družina brez sexa , al' kaj ?
Vidiš, tukaj si spet malo premalo poučena . Cool
Jaz VEM+delam na tem  Cool.

Ne vem kaj misliš ti da boš s partnerico igral šah, ne bo šlo, kar pozabi, ali življenje v samoti in odpovedi ali pa družinsko življenje s seksom z eno osebo in nepretiravanju ali postavljanju spolne energije na prvo mesto.

Heh, nič od tega  Cool Cool Cool.

Veš da je Bog na prvem mestu in drži se tega a vedi da če ti je dano določeno uživanje ga moraš tudi odživeti in razumeti, da greš lahko naprej.

Sem že naprej  Cool, že več let  Cool

Šele ko spoznaš, da je vse skupaj žvečenje že prežvečenega boš šel naprej, a dokler še obsojaš in bežiš pa si še vedno pri žvečenju.

Nimaš kaj, temu se reče pogojenost, tako pač to je.

Bolje da si to kar si, kot da igraš nekaj kar nisi.

hmm, hja, ... vem kaj sem , + vem kaj bom . In, sploh ne igram nekaj kar nisem. Aaaaampak, postajam pa to, za čemur stremim .
Hval Bogu  Kiss Cool Kiss.

Si pa lahko tudi Devi še kaj prebere od tega napisanega . Cool Namreč zanjo skoraj isto velja  Wink Cool

Moji odgovori so večinoma označeni z smajliji  Cool Wink Grin Cheesy Smiley Cool Kiss
...ker drugače še ne znam citirati odlomkov  Tongue.

Lep pozdrav   Smiley

čaw Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #161 - 31.03.2008 at 08:54:30
 
Poet wrote on 30.03.2008 at 12:00:28:
Devi wrote on 30.03.2008 at 00:37:03:
Boštyxz wrote on 29.03.2008 at 16:23:12:
Hmm, ja, to že, ampak a nismo vsi enaki ?

Sicer pa, ... kot vem, imamo večinoma vsi zelo podobne notranje organe, a ne ? Roll Eyes

Ja, z njimi se začne, ampak se konča z izkušnjo, ki je mnogo širša. To, kolk je kaj široko pa navadno sami odločamo.

Pa še nekej... sex ni samo uživaštvo, pa naslade pa strasti... je tud ranljivost, ko se greš tolk globoko odpiranje, vnaprejšnje zaupanje, pa pogum, tolk daleč se sploh spustit z neko osebo da lahko dovoliš da se meje tvojega ega rušijo. in zlo dost intimnosti in odkritosti in golote je zraven, in to ne sam telesne. zelo globoko moraš bit pripravljen nekoga spustit, da lahko kamorkoli daleč sploh prideš.

mnogo lažje je bit sam, se pogovarjat z bogom in 'poslušat' kaj ti govori nazaj. sam ljudje so pa resnični in vedno ne delajo in govorijo tega, kar bi rad od njih slišal in dobil. sam mislim, da je razlika vsen bistvena. z njimi lahko doživiš nekaj resničnega. in namesto da določaš in si umišljaš, kakšen mora bit svet okoli tebe, svet zares doživiš in mu dovoliš, da postane del tebe.


Glede sexa se bolj strinjam s kopronom - tisti, ki želi v sexu videti nekaj "več, nekaj "božanskega" to pač govori zaradi lastnih interesov, in ne zaradi dejanskega stanja kot je - da se izrazim zelo milo.

No, Devi, posebej se ne strinjam z izjavami, ki sem jih obarval z črno. To je samo tvoje videnje resničnosti, ker ti sama želiš, da bi resničnost res bila taka - zaradi svoje lastne varnosti. Pa kaj imaš ti še vedno neko ultra romantično prepričanje o homo sapienski vrsti al kaj? Malo poglej naokrog pa ti bo takoj jasno kam spada človek - na sam rep "evolucije", čist mimogrede. In v čem je "tvoj sex" boljši od seksa dveh opic, ali dveh podgan? Samo v tvoji domišljiji - in to je tista "super duper" evolucija, ki jo vsač človeček na planetu trobi ze 5000 let = wake up!  

Grin Cheesy Grin joooj, tole si pa hudo dobro zadel ( heh skoraj prehudo zanjo, upam, da bo prenesla/preživela )  Shocked Cry Tongue Cheesy Grin Grin Grin

No, hmmmm, morda je razlika le v tem, da ona to dela "malo" počasnejše ( vključujoč predigrice )- aaampak to pa spet SAMO zato, da vseskupaj dlje traja  Grin Grin Grin Grin Grin Cool Tongue Cheesy ( z več užitki/užitka )

Res si (ste) mi polepšal že tako čudovit dan , ker bo samo še booolj nasmejan iz srca  Grin Grin Grin
In, hvala Poet, da si mi spotoma še podal tole dobro spozanje primerjave Roll Eyes .

pa lep + dober sončen dan, nasmejan , ... še napreeej juuuheeej ,... Cheesy  Cool Cheesy

from Boštyxz + ###
Back to top
« Last Edit: 31.03.2008 at 13:32:52 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
Nahate.d
Ex Member




Re: seks, izmenjava energij??
Reply #162 - 31.03.2008 at 10:15:07
 
Boštyxz wrote on 31.03.2008 at 08:40:13:
Takoimenovani svetnik znotraj sebe skriva grešnika, s katerim se bori.  
Uuuuh, pa menda ja nisem že kar svetnik ??? Shocked  Wink Grin


Svetnik v celem pomenu stavka.

Boštyxz wrote on 31.03.2008 at 08:40:13:
Modrec pa je celovit, vse sprejema.

Heh, seveda, to pa, sprejemam pa ( njihova uživaštva ), saj me (skoraj) nič ne koštajo  Wink Cheesy Grin imajo pa kar imajo + sami žanjejo svojo setev (semen)  Cool Tongue Grin Wink Smiley


Tako kot si jo tudi sam žel


Boštyxz wrote on 31.03.2008 at 08:40:13:
Tudi seks moraš razumeti drugače ne boš razrešil z njim, pa če se še tako trudiš.

... kaj, a potemtakem si še vedno mnenja, da sex ti bolje razumeš kot jaz ( ob moji večletni praxi ) Wink Cheesy Grin


Nikjer nisem rekla da ga bolje razumem, ti misliš da ga bolje razumeš od nas vseh.  Tvoja večletna praksa in si vse spoznal.  Pa saj se ve da tisti ki se najbolj hvali ima v resnici najmanj izkušenj.

Boštyxz wrote on 31.03.2008 at 08:40:13:
Na silo nič ne gre saj veš in odvezati se od seksa ni tako enostavno kot nehati jesti meso, je precej težje.  

No, saj, to sem ti tudi že prej namignil, da so to težje zasvojenosti  Shocked Cool ( ravno zato se jih pa ti še vedno + še tako močno oklepaš )  Cheesy Cool.



Jaz močno oklepam.   Questioning  po čem to sodiš ali zato, ker se jih sam močno oklepaš.


Boštyxz wrote on 31.03.2008 at 08:40:13:
Ko se enkrat spustiš v spolnost in že okusiš ta užitek, težko odnehaš s tem, kot tudi sam praviš.  Če pa si že toliko vztrajen in pripravljen se temu odpovedati, potem pozabi na družinsko življenje in sorodno dušo, ker v družinskem življenju je prisoten tudi seks.  

Heh, kaj , a misliš, da ni možna družina brez sexa , al' kaj ?
Vidiš, tukaj si spet malo premalo poučena . Cool
Jaz VEM+delam na tem  Cool.



Ja sem že brala, ti boš kao brezmadežno spočel otroka, brez seksa.  Questioning   Wake up.


Boštyxz wrote on 31.03.2008 at 08:40:13:
Šele ko spoznaš, da je vse skupaj žvečenje že prežvečenega boš šel naprej, a dokler še obsojaš in bežiš pa si še vedno pri žvečenju.

Nimaš kaj, temu se reče pogojenost, tako pač to je.

Bolje da si to kar si, kot da igraš nekaj kar nisi.

hmm, hja, ... vem kaj sem , + vem kaj bom . In, sploh ne igram nekaj kar nisem. Aaaaampak, postajam pa to, za čemur stremim .
Hval Bogu  Kiss Cool Kiss.


Kaj postajaš, svoja predstava po kateri stremiš.   Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #163 - 31.03.2008 at 11:01:03
 
Nahate d. wrote :
Jaz močno oklepam.   Questioning  po čem to sodiš ali zato, ker se jih sam močno oklepaš.

Hmm, pa saj ti lepo namigujem, da se jih osvobajam  Cheesy.

Aaampak, sklepam pa to zate zato, ker ta živalska izživljanja strasti še tako zelo zagovarjaš  Cheesy Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: seks, izmenjava energij??
Reply #164 - 31.03.2008 at 11:04:59
 
Nahate .D wrote :
Ja sem že brala, ti boš kao brezmadežno spočel otroka, brez seksa.  Questioning   Wake up.

Ja, kaj , a ti zmanjkuje vere ?  Cheesy Grin Wink Tongue Cool
Kaj, a misliš, da je Bogu nekaj nemogočega ? Shocked
In, če je Njemu Vsemogočnemu mogoče VSE, a misliš, da On nebi mogel pomagati tudi meni ? Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 16