Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8
(Read 21537 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zase
Reply #60 - 05.02.2003 at 21:53:29
 
Amstel wrote on 05.02.2003 at 21:41:21:
Aaaaaaaaaaahhhhhh.  Tongue


Kak se midva Harry telepatsko ujemava. Orgazem sure.
Bom naštimal webshoot.  Upam, da imaš dovolj bogato kolekcijo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: ZaVse
Reply #61 - 05.02.2003 at 21:57:11
 
Quote:
Ja, Evica. Sem bil luštkan? Cheesy

LP Harry

Jaa Cheesy ej, skorej tolk, kot sem bla jest  8)  Grin Pa nimam slikce, da bi ti pokazala  Tongue Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zase
Reply #62 - 05.02.2003 at 21:57:55
 
Tko, tko.
je pa Bach lepo povedal v Iluzijah tisto zgodbo o rečnih bitjih Wink
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #63 - 05.02.2003 at 22:04:38
 
??? ne razumem, sidha
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zase
Reply #64 - 05.02.2003 at 22:36:09
 
Quote:
??? ne razumem, sidha

Nekoč so v vasi na dnu velike kristalne reke živela neka bitja.
Rečni tok je tiho oblival vse: mlade in stare, bogate in revne, dobre in slabe, šel je svojo pot in vedel je le za svoj lastni kristalni jaz.
vsako bitje se je, kakor je vedelo in znalo, držalo za veje in skale na rečnem dnu, kajti držanje je bilo njihov način življenja, upiranje toku pa nekaj, kar se je vsak učil od rojstva.
Toda neko bitje je končno reklo: "Dovolj mi je držanja. čepravne morem videti z lastnimi očmi, verjamem, da tok ve, kam gre. Spustil se bom in naj me odnese, kamor hoče. Če se bom še naprej držal, bom umrl od dolgočasja."
Drugi so se mu smejali: "Norec. Spusti se in tok, ki ga obožuješ, te bo zgrabil in raztreščil ob skalah in umrl boš hitreje kot od dolgočasja."
Toda on se ni oziral nanje. Zajel je sapo in se spustil in tok ga je takoj zgrabil in treščil ob skale.
Vendar ga je čez čas, kajti bitje se ni hotelo znova prijeti, tok osvobodil z dna in nič več ga ni moglo raniti.
Bitja nižje v reki, ki ga niso poznala, so vpila: "Poglejte, čudež! Bitje kot mi in vendar leti! Poglejte, prišel je mesija, ki nas bo odrešil!"
In ta, ki ga je nosil tok, je rekel: "Nič bolj nisem mesija kot vi. Reka nas želi osvoboditi, če se le upamo spustiti. Naša prava naloga je prav to potovanje, ta dogodivščina."
Toda še glasneje so vpili: "Rešitelj!" in se držali za skale. Ko so zopet pogledali, ga že ni bilo več in ostali so sami s svojimi legendami o rešitelju.
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zate sidha :)))))
Reply #65 - 06.02.2003 at 08:20:57
 
Quote:
...Reka nas želi osvoboditi, če se le upamo spustiti. Naša prava naloga je prav to potovanje, ta dogodivščina."
Toda še glasneje so vpili: "Rešitelj!" in se držali za skale. Ko so zopet pogledali, ga že ni bilo več in ostali so sami s svojimi legendami o rešitelju.


...tale rečna bitja mi postajajo čedalje bolj VŠEČ,s tem, pa tudi sidha...
ali veš slučajno pomen te ZGODBICE, ali bolje rečeno -  "njeno izročilo", ali se ti smo ZDI, da veš, kaj si napisal... Wink

Oh, saj vem, da veš... Kiss

Quote:
Reka nas želi osvoboditi

... Wink... in "njen tok nas bo", prišli bomo do tja, kamor smo se namenili - do svojega cilja!

Quote:
če se le upamo spustiti.


... Wink..., če si le DOVOLIMO, potem bo pot do cilja LAŽJA, manj "strma", boleča...

Quote:
Naša prava naloga je prav to potovanje, ta dogodivščina


E, si pa vse povedal... Srce SI...

Si to Sam"spesnil"... Kiss


Quote:
ostali so sami s svojimi legendami o rešitelju.


... Wink...





Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #66 - 06.02.2003 at 08:24:38
 
Sidha, aha, to sem pa že slišala kdaj. In ne vem, a si hotu reč, da si se ti prepustil toku, al kako? Pravzaprav me zanima, kako to zgleda v življenju.
Tud ne vidim nič narobe v tem, če sem se že vnaprej odločila, da se bom iz tvojih besed poskusla kaj naučit, da jih ne bom vzela za zlonamerne (kar bi se lahko zgodil), ampak za poduk, ker mi je zgledal, kot da ne upaš povedat, kaj si misliš o najinih dialogih in to da so čudni, mi ne pove dovolj. Zdaj pa si temu dodal, da se preveč trudim. A to je blo tud mišljeno za dialog. Dialog je čuden, ker se preveč trudim? Kaj? Razumet? Kaj se v meni dogaja? Undecided
Pravzaprav je moj izziv, da govorim o svojih čustvih, da povem, kaj mislim... Vem, da imam s tem težave in verjamem, da se jih splača prebrodit. Zato pa se trudim, ker si ne znam tega 'vzet na easy'... večina post-ov, ki jih napišem, zahteva od mene precej poguma in poskušam kar čimbolj 'mižat' zraven, da se ne bi cenzurirala... pa vseeno se... sploh velikokrat poskušam bit bolj prijazna, kot se pa počutim... pa se delat manj pametno, kot bi se pa rada delala...taki so moji izzivi...in se še trudim... ˙(popolnega prepuščanja se mogoče lotim kasneje, morda že danes?...
ne vem kdaj Undecided)
Kaj pa ti misliš, kaj bi lahko in kako nardila drugače?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #67 - 06.02.2003 at 08:43:14
 
sidha wrote on 05.02.2003 at 21:57:55:
Tko, tko.
je pa Bach lepo povedal v Iluzijah tisto zgodbo o rečnih bitjih Wink



Ker slikice ni ni... Undecided, mi besedica vse pove;

sidha = človek, ki je in bo dosegel,popolnost v samospoznavanju...


... eden izmed odgovorov je, da je bila velika večina t.i. rišijev (modrecev z najvišjo stopnjo duhovne zavesti) skoncentrirana prav v Indiji (kar ne pomeni, da so bili le tam). Ti modreci so imeli srečanja na indijskem polotoku in na enem takšnih srečanj se je nekoč zbralo sedemdesettisoč sidh(sidha je človek, ki je dosegel popolnost v duhovnem samospoznavanju) Wink..Takrat jim je bila v meditaciji razodeta ajurveda, ki je najstarejša naravna medicina. Na podoben način so vedski modreci dobivali znanje iz višjih izvorov. Včasih so jim znanje prenesli polbogovi, bitja iz višjih planetov kot so Šiva, Brahma in drugi. Torej to, vedsko znanje pravzaprav ne prihaja s tega planeta, čeprav je bilo razodeto na njem, in tudi ni znanje teh modrecev temveč je znanje iz Praizvora. In nihče teh modrecev si zato tega znanja tudi ne lasti, nihče ne reče, da je avtor tega znanja; nasprotno, vsi zatrjujejo, da niso avtorji, temveč le mediji. Avtor pa je Vrhovno Bitje, Bog, ki to znanje daje na voljo vsem prebivalcem v tem vesolju...


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zase
Reply #68 - 06.02.2003 at 09:12:32
 
Moonlight wrote on 06.02.2003 at 08:43:14:
sidha = človek, ki je in bo dosegel,popolnost v samospoznavanju...

Hvala, ampak malo pretiravaš. Sej bomo vsi tko al tko prišli enkrat tja, a ne?
Quote:
Ker slikice ni ni... Undecided, mi besedica vse pove;
Ma, skinl so mi jo dol ??? Undecided

eva**
'rep' pomeni živalski rep Wink
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #69 - 06.02.2003 at 11:03:32
 
Sidha A!  Grin ja ma ful smisla zdej. Hvala.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #70 - 06.02.2003 at 14:52:39
 
sidha wrote on 06.02.2003 at 09:12:32:
Hvala, ampak malo pretiravaš. Sej bomo vsi tko al tko prišli enkrat tja, a ne?


Ho, sidha, sj ne da ne bi, samo tole si pa nekam čudno razumel, veš... Grin, si dobro prebral sestavek -  baje  Undecided se je nanašal na samospoznanje Smiley. Ej, do tega lahko pridemo že sedaj, sicer pa a veš kaj sidha, mislim, daga globoko v sebi imaš, dovolj, da lahko deliš kaj kar nosiš v sebi, saj, ti pa verjamem, da si na dobri poti, k temu "ozavednaju"...

Ej, ma saj te smo hvalim, se kar ponosna nate, veš, tolk, da že zvezdice vidm... Grin

Quote:
Ma, skinl so mi jo dol ???


No, vsaj zvezica je ostala... Grin, to pa jaz vidm, ja... Wink

lepo se imej
Simona
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zase
Reply #71 - 06.02.2003 at 14:58:29
 
Simona, prosim, bom še zardevat začel Wink
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase in Za vse VAS
Reply #72 - 06.02.2003 at 15:11:45
 
Quote:
!!!Shocked Are you, like, trying to piss me of, or so?LIKE!??! HUH?! Grin  Grin  Grin Hooow could you do that to meeeee...?!  Cry

No, Eva, I love you, You already know that... Kiss Kiss Kiss and hug from ME !

No, včeraj sem srečko kupla pa nič se ni zgodl, Eva... ??? Wink, sedaj pa samo čakam, da se grem malo sončkat... Grin


Quote:
V glavnem, če ne gre drugače, se iz sebe začnem norca delat, se nasmejim... pa lohka nadaljujem


No, tole je pa zelo dobro, tud jz se veliko smejem, baje je SMEH pol ZDRAVJA... baje... ???, kaj pa ostalo.. JA SMEH... Grin
In upam, da se sedaj TUDI sidha smeji, ko to BERE... mi je prav všeč, da se NAMA je pridružil, ej, če ne bi imel NAMENA, ne bi zašel v TO TEMO -  al pa mogoče samo čaka na PRILOŽNOST, Eva, kdo bi si vedel....  Wink Grin, saj je MODER, ve vse!
baje... Grin

Quote:
zakaj me to, kar me matra, sploh matra. In če uspem prit do pravega odgovora, me nekako neha matrat,


Mi je znano tole, odgovor si vedno želim, tudi jaz, zato, pa večinoma in z namenom, rečem; povej vsaj besedico HVALA , da bom razumela! In nekje


Quote:
sploh pa mi ni jasno kaj so ostali tko tiho, a se tko zabavajo ob tem, ko midve 'kolo pleševa' al kaj?


No, sidha, se je prijazno odzval  Wink, pa Andres  Cheesy, za katerega mislim, da je samo "pass-al" topic, Grin pa Harry se je tudi prav lepo odzval Cheesy in sploh -  SPLOH PREBEREJO NASLOV, no... Grin Wink, itak, da ga... ampak... ???

Me presneča, da jim gre BRANJE tako dobro... Grin Wink Kiss

Eto, pa še sonček sem včeraj izkoristila, sem šla malo v gozd, se sprehajt  in se malo "metala in gazila" po snegu...

Ej, FOLk morate to poskusti, kako zanimivo, na nič več ne misliš -  sam ZASE ali NASE!  Grin Wink

Lepo se mi imejte, pa pojte kaj na Sonce!
Simonček

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zase in Za vse VAS
Reply #73 - 06.02.2003 at 15:20:57
 
Moonlight wrote on 06.02.2003 at 15:11:45:
 al pa mogoče samo čaka na PRILOŽNOST, Eva, kdo bi si vedel....  Wink

PRILOŽNOST ??? ??? ???
Glede pogovorov: vedno sem bil rajši v ženski kot v moški družbi. A misliš, da je kaj narobe z mano? Grin
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: sidha Zase - Bravo
Reply #74 - 06.02.2003 at 19:04:00
 
sidha wrote on 06.02.2003 at 15:20:57:
PRILOŽNOST ??? ??? ???
Glede pogovorov: vedno sem bil rajši v ženski kot v moški družbi. A misliš, da je kaj narobe z mano? Grin


Cheesy, potem pa dobrodošel med nama...sprejmeva te z navdušenjem...
sedaj pa te še bolj obožujem... Cheesy, vesela sem zate in...


sidha, to ni nikakršen problem, imam prijatelja, ki je enake narave, če se ti zaupam, mu do moške družbe sploh ni, skoraj nikoli ga ne premami želja, da bi šel kam vn s prijatelji, raje v družbi z nami, menoj in mojimi prijateljicami, potem pa se jaz sprašujem, če je z njim kaj narobe...
Veže se z nami, v vsem se ujamemo, tako NAŠ JE! Poznam te občutke sidha, če so lepi je še prav prijetno, občutki so popolni.
Temu jaz potem rečem PRAVA DRUŽBA!"

Res, sidha, tole resnico, ki si sedaj podelil z menoj, Evo in nami, si Napisal ZASE in za nas in jaz ti pravim, da ni nič narobe, verjetno se bo našel še kdo, ki bo povedal enako, ali pa si bo delil enak pogled kot da navajaš ti.

Ne veš kako mi srce sedaj IGRA, ko sem te brala v tem, KAR SI!
Srce si, in spodbujam te, da nam/a še kaj več poveš o teh občutkih, da boš spoznaval sebe, TAKEGA KOT SI, takega te imam rada - poveš OD TAM KJER SI!

Hvala!

pozdravček
Simona
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8