Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 
(Read 21562 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #90 - 08.02.2003 at 20:55:24
 
Moonlight wrote on 08.02.2003 at 00:22:52:
Sem se odločila, da vama še malo odpišem, predno grem pančkat -  jutri pa na -  ha ha ha, tja kamor sem si že dolgo želela, aha... Wink


Ja, ja, sem si tolk ŽELELA, da...

No, bil je res prekrasen dan, čeprav je res bilo malo mraz... Grin Wink, saj sem bila danes na "višinah", kjer sem se toliko nasmejala, da mraza res nisem občutila. Joj,kak dan je minil... Ne morem verjeti, če bi ga prej planirala, mogoče SPLOH NE BI BIL, pa ga nisem in TAK je bil pač namen, tega...

No, kratko malo, prav žal mi je, da nisem ostala danes v "nižinah", kjer je bilo baje malo manj mraz, pa še "tisto, kar se je zgodilo", se ne bi. A med Bi in ne Bi je razlika, se mi zdi... ??? Vsak določen odpor prinese nekaj v kar bi morali zaupati, ne pa tišati, tja kamor nas pot sploh nekako ne vleče...

Torej žal mi je za ta dan, ki je minil, lahko bi bil lepši, če bi in, spet ta BI...ah!

Smeh nas je pa grel, vso pot... do "tam"!

NIKOLI NE POJDITE NA POT, če vas TJA, kamor ste namenjeni, NE vleče! Poslušajte SE! Zaupajte Sebi!


Ja, tako nekako je minil moj, dan. Tole sedaj nekje, pišem Zase, vam pa povem, to kar je zadnje, to je bistvo!


Tako je minil moj dan, upam, da si ga ti preživel lepo, ziby s svojo punčko, sem vesela, da deliš take zimske radosti in se tudi ti zabavaš... Wink



In mrazek...  Wink

NI potrebno, da nam je vedno vroče, lahko se do časa do časa tudi malo hladimo, je DOBRO to za nas. Meni naprimer resnično ustreza mraz, sem bolj "zimsko bitjece", nasplošno bi v tem času res rada živela nekje v hribih -  s veliko odejo snega in mraza.

Ampak, po slednjem vedno prija, da se ogrejemo, nekje ob kaminu in plesketanju "lesenih polenčkov, ja, Harry!...
In ne samo v dvoje, meni bolj PRIJA če nas je nekje več, skupna druženja ob ognju, tisto v dvoje, mi po mrazku ranvno ne "paše"...  Wink

Hvala, vam..., da ste se nam pridružili in namenili nekaj besed o tem "mrazku", ja ja... Grin

Jutri pa baje na Obalo, da jo mahne, kdor si želi Sonca in toplote, ker bo jutri tam  baje; 9 stopinj celzija. Moj plan je bil... a oddpade... Undecided Kiss

Mejte se mi!

Simona

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #91 - 08.02.2003 at 21:20:10
 
Uau! Ful ste bli pa pridni!! Cheesy  No, danes sem končno doživela obisk in ko se je polegla začetna trema, je blo prav luštno imet v hiši več ...veselja ('več nas je, bolj veselo je' prava beseda se mi je pa nekam izmuznila ???). Simona, čestitke! Zelo pridno jih zadržuješ (mladeniče  Wink).. tisto, kar se ti pa dogaja - štrudljo-pek, ki ga poznam... hm.. vedno bolj nekaj sumim v zvezi s tem, a ko si šla na... tja, kamor si želela, je bil tudi štrudljopek zraven (ki naj si ne drzne bolje peči štrudlja kot jaz  Grin) in a je imel on kaj veze s tem, da dan ni bil tko dober.. tukaj mi manjkajo podatki, zato.. tud nisem mogla kaj dost bolj jasno napisat...
Zdajle se že 'osredotočam' na spanje... tako da bom drugič se bolj poglobila v te zadeve  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #92 - 08.02.2003 at 22:41:23
 
Quote:
Simona, čestitke! Zelo pridno jih zadržuješ (mladeniče  Wink)..


O, ne bi se rada, ali pa ne bi - o, spet TA BI, pa mora Biti ali KAJ...hvalila, ker nekje čutim, da moram sedaj nekje v sebi popuščati veš, nekaj sem danes spoznavala, ko sem bila med "dilemo", ko sem in ko  nisem. Prijatelj, ja ja, Eva, ja... Wink je vzrok, tako me nekje spreminja, da sploh ne vem, ali sploh bi živela kot jaz, ali bi se spremenila - da bi bila malo drugačna, ker nekje Si MORAM SPREMENITI način življenja! Rada pa se imam taka kot sem, seveda!
S smehom pa se utrjujem, da se včasih samo delam, da se smejem, ja tudi to se dogaja, in sidha, če je to čudno, pač je... Čutim sama, da je, ker sedaj govorijo moja čustva, a ko se smejemo, je smeh edino, da preženemo "mrak"- poskusi... Wink


Danes smo nasmejali ljudi, ki "imajo otožne obraze", jih jih jih..., kar tako, ko smo se mi smejali... Grin


Quote:
...vedno no bolj nekaj sumim v zvezi s tem, a ko si šla na... tja, kamor si želela, je bil tudi štrudljopek zraven (ki naj si ne drzne bolje peči štrudlja kot jaz  Grin) in a je imel on kaj veze s tem, da dan ni bil tko dober..


[color=Blue]Ja, prav imaš bil je ja... Wink,ampak ravno zaradi njega sem pisala ta post in, da se poslušajte, če v vas govori, da se ne podajajte na pot. Ja, sedaj nekaj dni ne bo pekel, a je vse, ok... [/quote]
In ni potrebno nič sumiti Eva, je tako dober prijatelj, da težko najdeš boljšega, vsaj jaz še nisem našla enakega po srcu in duši - seveda moškega... Wink Grin. Dobra prijatelja sva in to je TO, saj veš... Wink.
Oh, o tem kdo bolje peče, pa bomo presojali na ponovnem obisku pri Tebi, Gaji in Mihu, kak lepa družinica res... Bomo, imeli, "kuharski dvoboj"... Grin Wink

- ni ti potrebno pisati o njem, Eva, saj veš kaj JE, in kdo je! DUŠICA!


Pa lepo NOČKO in lepe sanje, Eva... Bom jaz sedaj malo odsanjala moj DAN, da se malo obnovim v preteklosti, ki mi je bila nekje enaka, kot je bil tale današnji dan, a jutri grem -  grem ( veliki medo ), bo JA ali pa objemček in poljubček, seveda, TO SI ZASLUŽI!

nočni ( v duši težki ) pozdravček od
Simone

p.s.; Ampak Eva, zakaj me vedno nasmejiš, ko berem tvoje poste, le zakaj... ??? Ej, da mi no povej... Wink Grin
Ej zlata si mi, ja! Veš, da sedaj vem... Tole, ja nasmejala si me, saj zgoraj sem pisala ZASE, sedaj pa pišem Tebi.
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #93 - 10.02.2003 at 16:00:36
 
Simona...  Smiley
Oprosti, ker se tako dolgo nisem oglasila. Mislim pa, da mi je lepo uspelo dočakat končno spet en za_pisanje_po forumu_primeren občutek.
Kako si? Te 'moram' vprašat, ker imam sama slabo vest okrog tega  Embarrassed
Moonlight wrote on 08.02.2003 at 22:41:23:
O, ne bi se rada hvalila, ker nekje čutim, da moram sedaj nekje v sebi popuščati veš, nekaj sem danes spoznavala, ko sem bila med "dilemo", ko sem in ko  nisem.
Popuščati moraš čemu?  ???
Quote:
Prijatelj, ja ja, Eva, ja... Wink je vzrok, tako me nekje spreminja, da sploh ne vem, ali sploh bi živela kot jaz, ali bi se spremenila - da bi bila malo drugačna, ker nekje Si MORAM SPREMENITI način življenja! Rada pa se imam taka kot sem, seveda!
Za prijatelja, mi je zelo žal, Simona  Cry Če mu lahko, mu sporoči tudi moje sočutje, pa željo, da se čimbolj učinkovito pozdravi. Nameravam to. Bodi zaradi njega to, kar si in bodi vesela, saj bo to pomojem tudi njemu najbolj pomagalo.
Quote:
S smehom pa se utrjujem, da se včasih samo delam, da se smejem
Ja, četudi se prisiljeno smejiš, to baje še vseeno sprosti en hormon, zdravju dobrodošel.
Quote:
Oh, o tem kdo bolje peče, pa bomo presojali na ponovnem obisku pri Tebi, Gaji in Mihu, kak lepa družinica res... Bomo, imeli, "kuharski dvoboj"... Grin Wink
Hvala za tole o lepi družinici  Kiss Upam, da si zasledila nekej Edijevo reklamo za moj štrudl  Tongue Grin
Quote:
a jutri grem -  grem ( veliki medo ), bo JA ali pa objemček in poljubček, seveda, TO SI ZASLUŽI!
Mislim, da zdaj razumem, kako si ti mislila z velikim medom.. ampak se mi pa "Medo" zdaj pojavlja že vsaj tretjič v različnih situacijah... in jih bom združila
Quote:
p.s.; Ampak Eva, zakaj me vedno nasmejiš, ko berem tvoje poste, le zakaj... ??? Ej, da mi no povej... Wink Grin
Ej zlata si mi, ja! Veš, da sedaj vem... Tole, ja nasmejala si me, saj zgoraj sem pisala ZASE, sedaj pa pišem Tebi.

Ja, to pa si samo še ena izmed nesrečnic, ki so padle pod moj "zlobni" urok... in zdaj te samo še smrt lahko reši, sicer se boš pa mogla kar smejat... Undecided Jest tuki nimam kej  Grin
Poglej tudi v msg, zakaj moj firbec je brezmejen in sem se "v javnosti skromno zadržala"... tam pa... reši se kdor se more  Smiley
Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #94 - 11.02.2003 at 09:53:37
 
Moonlight wrote on 08.02.2003 at 22:41:23:
O, ne bi se rada, ali pa ne bi - o, spet TA BI, pa mora Biti ali KAJ...
Mi lahko razložiš, kako je s tem 'bi', okrog katerega mi zgleda, da se poskušaš nekaj naučit? Ne vem, če te to lahko javno vprašam...


Eva, vseekakor, me lahko, sem to prenesla sem, da ti to razložim kar tukaj -  ničesar ne skrivam, bom...

Bi=Besedica katere se jaz najraje izogibam, ker deluje v prihodnost, tega pa jaz ne maram, rada imam sedanjost trenutka. Bi mi pomeni nekaj, na kar se ne morem opreti, tako, da sem napisala to, v smislu -  bi to naredila, potem pa se prikrade še besedica Če...

Vidiš Eva... ta besedica. Nekje sem pisala o smislu Biti, potem pa sem to tako sem napisala, ker tisto, kar sem napisala ni imelo nobenega smisla - bi, če bi in bi če ne bi... ???

Ah, ja raje rečem; SEDAJ BOM in seveda BOM, ne bom čakala ; če Bi!

Ah, Eva, saj bo!

*********************
Quote:
Simona...  Smiley
Oprosti, ker se tako dolgo nisem oglasila. Mislim pa, da mi je lepo uspelo dočakat končno spet en za_pisanje_po forumu_primeren občutek...


Eva, piši, ko boš imela občutek, da zmoreš, tako kot vsi drugi. Ko nekaj pišeš iz sebe, Za sebe, zase ali za Druge, sledi občutku - SEDAJ, je pravi čas, sedaj moram, ker si tako želim in ne  - BOM ali bi, to je kot neka prislila, potem pa ne napišeš tistega, kar bi lahko. Saj to "foro" že poznaš mar ne... Wink. Piši, piši, lahko tudi RIŠEŠ, če ŽELIŠ... Grin Wink

Quote:
Kako si? Te 'moram' vprašat, ker imam sama slabo vest okrog tega  


Dobro, Eva, hvala. Res, da vikend ni bil lep, a sedaj se imam nekje dobro, malo uživam in se veselim dnevov, ki prihajajo, so pa trenutki, kot vsi ko.... saj veš... Wink. In ne imej slabe vesti, okoli tega, kar je...Raje mi napiši in zasigurno dobiš odgovor, ker, saj me že poznaš -  na vse odgovorim... Wink. Ničesar ne zadržujem v sebi!


Quote:
Popuščati moraš čemu?  ???


Popuščati v delu sebe, ker se mi zdi, da se moja prijaznost nekje že kaže kot izkoriščanje nad menoj, seveda bipotrebovala neko moč, da jo opustim, a ... Joj, Simona ne zna opuščati, se bo morala učiti, delati na tem, da pokaže tudi kako "drugo plat"...eh, Eva, kaj sploh je prijaznost? Kaj z  njo dosežemo, samo to, da nek določen trenutek SMO, potem pa se sled nekje izbriše, ko se NE DAMO! No, povej mi s svojimi besedami, lahko pa tudi drugi poveste, kaj vam pomeni PRIJAZNOST in koliko ko podarjate okoli, dajate iz sebe!

To je tisto v čemer moram začeti popuščati... Wink
Pa zmorem, ne vem še... Wink

Za prijatelja že veš.... Winkdobil je sporočilo in se ti zahvaljuje, za PREJ in sedaj! In seveda te bomo še obiskali Eva, aha, z veseljem... Saj veš, on naju je opozoril, da SVA naredili napako, in naju karal, sedaj pa naju bo verjetno imel na OČEH, a mislim, da bo sedaj že Gaja, svoje dodala... Wink Grin

Quote:
Hvala za tole o lepi družinici  Kiss Upam, da si zasledila nekej Edijevo reklamo za moj štrudl  Tongue Grin


Ne, Eva, nisem zasledila, ne ne ne... Cheesy. Sem pa vesela, da je še nekdo, ki rad peče in se sladka kot jaz in saj veš še kdo... Wink, no mogoče pa se kaj oglasimo, ja in se pogovorimo o tem, kateri je boljši...hiiii, hiiii, hiiii.... Grin

Le, kje je ta Edijeva reklama??? ??? Wink

Tisto o ( veliki medo ), sedaj je bil Srček in ne medo in veš kaj, je bila izrečena misel, da ni važno, kaj je, bistvo je, s kakšnim namenon je podarjen, in želja je bila, da naj bo podarjen s svojo DUŠO in ne Srcem. In sem se spraševala, A ZDAJ pa naj Ti dam še svojo DUŠO al kaj, kaj bom pa potem jaz imela v SEB...ha ha ha, naprej že veš, seveda jo je iskal.... ( bolje je bilo kot medo ), dobil je tudi kaktus ( ki baje pomeni NAKLONJENOST) in Muco, ja ja ja -pliško-.... Wink Grin


Ja, ja, ja, Eva, mislim,da se bosta z mojim prijateljem mogla združit tuki glede smeha, ker odkar je "blo kar je blo", padel je " NA LUŽI", tam se tako reče, ker je to ...  Grin Grin..no, ja... se samo še smeje. Pa da o tem kake ima, eh, Eva... Smeh,... kakšno zdravilo, veš sem opazovala, ko smo bili na UKC-ju, da so nas nekje čudno gledali, a so se še drugi smejali, čeprav so bili... Cry, ja ja ja...

No, pa združimo smeh, da bo.... Grin


Quote:
Poglej tudi v msg, zakaj moj firbec je brezmejen in sem se "v javnosti skromno zadržala"... tam pa... reši se kdor se more  Smiley


Sem, Eva in Hvala! Sem napisala, moj odgovor sedaj že veš, vprašaj kje želiš in kolikor želiš.!

Imelj lep dan še naprej!
SOnčka in... Kiss

Simona
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #95 - 11.02.2003 at 19:42:01
 
Eva, ti si ... ,ki ga imam rada , RES, si Srce, o tem ni dvoma...

Ja, ja Valentinovo se bliža... Grin, sem malo zgodna, aha...

Mej se, Eva in vsi ostali...

Hvala ziby... Wink

pozdrav

Simona

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #96 - 22.02.2003 at 22:51:50
 
Evci, želim ti vse dobro, vem...  Wink
Naj te žarki še naprej grejejo, JAZ ti jih pošiljam...
Naj ti obenem še povem, da TE IMAM zeloooo, zeloooo rada, pa Gajo ja ja ja, Mihata pa mi prav lepo pozdravi, prav...

NO, saj veš, sem v mislih vedno pri tebi... samo da veš...

Eva...  Kiss


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #97 - 07.09.2003 at 00:01:32
 
Ej
zdele sm pa vesela
Smiley 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #98 - 07.09.2003 at 22:53:30
 
Quote:
Ej
zdele sm pa vesela
Smiley 8)


Opazila sem nov ODZIV pa si nisem dala KAJ, da ne bi pisala TEBI Smiley ...

V tej temi sva si veliko delili in spoznali.
Resnično si želim, da Ti občutki nikoli ne minejo...

In Srečna sem ZATE, ker Si Vesela...
Mi zaupaš v čem Smiley


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zase
Reply #99 - 07.09.2003 at 22:58:17
 
Quote:
Ej
zdele sm pa vesela
Smiley 8)


Lepo. Jaz tudi, ko vidim, da je okoli mene veselo. Kiss
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
vedenje
1
*
Offline

kdo si, da mi sodiš..kdo
sem, da ti sodim
Posts: 6

Gender: male
Re: Zase
Reply #100 - 17.09.2003 at 09:52:59
 
Mojemu angelu varuhu

Prosim te, daj mi znanje, vedenje, modrost, moč,
da se bom pravilno odločil
Back to top
 
 
IP Logged
 
vedenje
1
*
Offline

kdo si, da mi sodiš..kdo
sem, da ti sodim
Posts: 6

Gender: male
Re: Zase
Reply #101 - 18.09.2003 at 08:14:08
 
Mojemu angelu varuhu

Prosim te, daj mi znanje, vedenje, modrost, moč,
da pozabim, oprostim, se zahvalim za izkušnjo...

zaradi sebe
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Zase
Reply #102 - 18.09.2003 at 14:31:02
 
vedenje wrote on 18.09.2003 at 08:14:08:
Mojemu angelu varuhu



Molim s teboj
Back to top
 
 
IP Logged
 
vedenje
1
*
Offline

kdo si, da mi sodiš..kdo
sem, da ti sodim
Posts: 6

Gender: male
Re: Zase
Reply #103 - 19.09.2003 at 11:28:46
 
Sem pred svojo najtežjo odločitvijo v življenju. Kakršnakoli že bo, jaz ne bom več isti, moje življenje ne bo več isto. Obrnil sem se po pomoč k svojemu angelu varuhu, k svoji babici, ki je angel varuh mojim sinovom, k bogu, in jih zaprosil za modrost, znanje, vedenje, potrpežljivost, razsvetljenje, čisto srce in dušo, pogum in moč, da se pravilno odločim.
Včeraj sem šel v gozd, s kolesom, meditirat, pogovarjat se sam s sabo, z bogom. Ko sem prišel v gozd, sem si dejal, da ne odtrgam nobene gobe, pa če jih najdem sto. Gozd je suh, tam gob skoraj nikoli ni bilo in ne pomnim, kdaj sem tam našel kakega jurčka. Ob svojem drevesu sem opravil svojo meditacijo in približno dva metra proč opazil marelo, lepo. Zahvalil sem se za lep pogled ter se odpeljal proti domu, vendar ne po isti poti. Po nekaj deset metrih sem si dejal, da se moram ustaviti...kar tako. Stopil sem s kolesa in ob poti zagledal dva čudovita jurčka. Že sem jih hotel odtrgati, ko sem se zavedel, da sem si obljubil, da jih ne bom, pa če jih najdem kolikorkoli. Ni bilo enostavno. Občutil sem to, kot preizkus svoje iskrenosti, kot da me bog preiskuša. Deset minut sem pregledoval teren tam okoli in nisem našel nobene gobe več, ničesar. Pomirjen sam s seboj, vesel, da sem se uprl skušnjavi, sem se zahvalil jurčkoma za čudovito doživetje in stopil h kolesu. Ko sem se ozrl nazaj k gobama, sem zagledal še dva, tik ob sebi, malo manjša, ravno tako lepa jurčka. Neverjetno. Poklical sem ženo, ker sem želel z njo deliti to doživetje. Prišla je, čeprav je imela napovedan obisk ob tem času, in delila to doživetje z menoj. Veliko mi pomeni. In..nisva jih utrgala, mogoče še vedno rastejo tam.
Ali je bil to le slučaj, ali je bil to, kaj, čudež?..preizkus?..dokaz njegove prisotnosti?..dokaz, da me bo uslišal?   Upam...ne...verjamem, da ni bil slučaj.
Zakaj vam sploh to opisujem. Ne vem, najbrž ima že kak pomen, za katerega še ne vem.
Še to...nisem neuk mladenič..mogoče naiven in neumen, to ja, starec pri 46 letih, ne hodim v cerkev k maši, ne verjamem slepo v nič, sploh ne vem, kaj še in če sploh še komu verjamem, pa vendar....
Lep dan in vikend vam želim
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Zase
Reply #104 - 19.09.2003 at 11:37:27
 
Kakšna lepa zgodba!

Tvoja odločitev bo ziher dobra, verjemi vase Kiss

en čudovit dan tebi tudi! Cheesy
P.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8