Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8
(Read 21412 times)
EvaZh
Ex Member




Re: Zase in Zame
Reply #30 - 04.02.2003 at 11:16:04
 
Na tem mestu (ne) leži moj ljubljeni post, ki je utrpel hude poškodbe zaradi moje napremišljenosti.
Naj počiva v miru.
Roll Eyes
Back to top
« Last Edit: 05.02.2003 at 12:48:49 by EvaZh »  
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase in Zame
Reply #31 - 04.02.2003 at 22:31:10
 
Eva, Čerči...
Quote:
Lepo si spremenila naslov  Cheesy


Zate in zame sem ga Eva... Grin Kiss, veš se mi je dopadlo, da sem napisala -  Zame, še poleg tega, da je Zase... in pišem sedaj naprej...
Quote:
Nameravam odprtost za odgovore v sebi.

Nameravam Iskrenost pisanja, Evi in Sebi! 

Quote:
Sem včeraj, ko sem se odpravljala spat, razmišljala o tem, če naj stopim na balkon in poskusim, če že znam letet! Grin Cheesy


Eva, pa saj ti nimaš balkona, no, vsaj jaz nisem opazla, da bi ga imela, kaneda? Grin Wink, se mi zdi, da si o tem, kar si napisala, malo sanjala, pa nisi "spala", ah, kak je to čudno... Grin, leteti na mestu... Grin Wink, pa seveda, saj vsi znamo letet Eva, ni se treba preizskušat, res - ZNAŠ!  Grin, ampak TEMA ali tema je o nečem drugem se mi zdi ??? Grin, grem sedaj malo naprej prebrat, da videm, kaj sledi,...  ???...

Quote:
Dokler nekaj zadržujem v sebi, si dajem pravico, da se samo jaz poznam in karkoli kdo drug reče ali misli o meni 'ne velja' ker ta itak nima pojma o meni, me ne pozna in me ne razume.


Eva, sem imela občutke, ko sem se nahajala v koži, kjer sem se mogla spoznavati, da sem lahko hodila naprej. V sebi sem držala predvsem težke trenutke, ki jih z nikomur nisem znala deliti ali nisem upala, ne vem. Sem si rekla, da tega pa že ne bom povedala, ker potem bom dobivala ravno nasprotne informacije, ki pa si jih ne želim. Ponavadi celo preveč pričakujem in potem sem v spoznavanju, zakaj je temu tako. No, saj se samo sprešujem, ampak, nekje gre za to;
Nihče me ne pozna tako kot se jaz, nihče NE BO JAZ, namesto MENE, Jaz moram BITI JAZ! Imam KDO kaj več, KOT JAZ!
NO, skratka, vem določene stvari o sebi, ki so samo moja last, a je nekje misel, da jih pa moram deliti. Ampak, glej ga zlomka Eva, ko deliš nek nov pogled, čisto nov, tak kot ga nihče ne razume, se svet ZAPRE zate, ti si pomagal ON/a pa sedaj ne zna. Ker res ne ve kako in kaj, niti ene lepe besede  ne zmore... Le zakaj?
No, je prelepo napisala o tem
soncnica

No, sedajle me je prišla obiskat moja prijateljica moram malo nehat... a pridem nazaj,... Wink Grin

JOj, moja prijateljica je  Cry, ker bo morala nosti očala, joj, no saj sem ji povedala, da to nič takega, a vem, da ji je hudo, vem, da ji je. A saj bo... Sedaj sem že vesela zanjo, ker se je s tem sprijaznila. Cheesy Wink

Quote:
moj molk je moja obramba.


U...Eva, to si lepo povedala... Kiss Ej, sj ko molčimo, na nek način povemo, da NEKAJ ni OK. Osebe, pa itak; ZBIRAMO krog ljudi, si zaupamo, a največ O SEBI vemo sami, in nihče ne ve toliko. Res je! In Tišina, ki prevlada med pogovorom -  včasih UBIJA,  veš Eva. Ampak Znova, ko pride spoznaje, pride še bolećina, potem pa se sprašujem;
Kako naj začutim, da > sem ti zmožna zaupati <, DA TI LAHKO ZAUPAM?
Enostvano, sledim Sebi in potem temu, kar čutim, da lahko"!

Quote:
hkrati pa nisem zadovoljna s tem molkom, ker si želim razumevanja? Mogoče tako.


Eva, se mi zdi, da MOLK res ni vse. Potrebno je čimveč govoriti, jaz pa vem, da TI TO ZNAŠ... Wink Grin, sem te opazovala in to sedaj vem, ker te poznam... Wink. Eva, vem, kaj SI!" Cenim to! In vsi si želimo razumevanja, JAZ si ga želim od tebe, VEŠ de... Grin, ne bom molčala saj vidiš, da ne moram nehat, kar pišemmmm Grin Wink. hej pa je res že čas, da se malo ustavim, ... Grin.. za tale quote!

In Eva, če se jaz zavedam bolečine, si želim, da mine, to si želimo vsi, in kako naj jo celim? Odvisno kaka je, kako velika in kdo jo je naredil, zakaj je nastala? In če je ne zaupam, potem se res smilim sama sebi, ali pa SAMO RAZMIŠLJAM, in to razmišljanje, KAKO IN KAJ me včasih res UBIJA, moram, moram, moram... ali pa tako... ne moram, ne moram, ne morem... Wink
, bolečina,  Cryhmmm, hrepenim tedaj po pozornosti, odvisno koga imam ob sebi... Embarrassed, in kako naj GRUNTAM, ,ko pa še manj vem kot TI, Eva...Očitno se bolj smilim Sama Sebi!, se mi zdi, da bova skupaj nekaj " ustvarili", ali pač vem... Wink Kiss

Da o analizah ne govorimo! Undecided, ker če bi bila moja osebna, tista, ki jo imam - PRAVA, potem bi morala sedaj BIT v HOTELU se mi zdi... Grin, pa še stregl bi mi "od spredi pa od zadi!" Grin... pa se pojdmo neki, kar nismo, a?

Quote:
Sprašujem se, če bi bila sploh pripravljena se ukvarjat s problemi drugih, če svojih ne bi nikoli imela  Wink


ej, Eva, si me pa zbudla veš... Cheesy, sem že malo sanjala, ko sem bila v hotelu, sedaj pa sem... spet TU!... Grin! No sj, vem, kaj si mislila, jaz sem nekje enaka... Ko opazim bolečino v OSEBI ali na OSEBI, sem tam, TAM SEM Eva, in nihče me ne POTEGNE nazaj, dokler ne ZAČUTIM v Sebi, da je vse OK. pa se pejd potem nekoga kar nisi. Rada sem JAZ! Rada! A ne vem, zakaj res ne, zakaj me PROBLEMI tako privalčijo....
JA Eva....Eto, dala si mi odgovor... Kiss Grin Wink, ker JIH imam sama, in ko opazim, da še nekdo hodi skozi enako bolečino,
Sem tam!...

Quote:
Če sem iskrena, govorim tudi o svojih strahovih in slabostih, žanjem več razumevanja.

Eto, To SEM PA JAZ, to je res! Resnica, naj to vsak spozna! Cheesy Wink

Eva, Drugič še malo, bi kar pisala veš, pa moram še malo na chat pogledat, mogoče me že kaj čaka TAM!

Mej se in BODI Iskrena... Kiss

pozdravček
Simona

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase in Zame
Reply #32 - 05.02.2003 at 09:09:03
 
JA šit, kaj pa delam?!?!?! ??? Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase in Zame
Reply #33 - 05.02.2003 at 12:46:21
 
Oprosti...  Embarrassed sploh ne vem, kaj sem delala s prejšnjim postom... da sem ga modify-ala ???, sicer sem samo tvojega hotla quote-at... pa sem post pritisnila, ko sem komaj začela pisat... potlej sem kar vse zbirsala.!?!?!? aaaaaaaaaaaa v glavnem mi ni jasno, kaj sem čarala Embarrassed

V glavnem, na kratko: imam balkon, ja.
Moonlight wrote on 04.02.2003 at 22:31:10:
Sem si rekla, da tega pa že ne bom povedala, ker potem bom dobivala ravno nasprotne informacije, ki pa si jih ne želim.

Kaj pa, če bi človeku najprej povedala, da bi se rada pogovorila z njim, se mu zaupala, in da si želiš... razumevanja, npr., če pa slučajno ima kako "nasprotno informacijo" (kot praviš), naj jo, prosim, zadrži zase, ker res potrebuješ nekaj drugega - razumevanje? In potem, če bi ta človek pristal na to, misliš, da bi mu potem lahko povedala? Hm, sploh je pri meni problem že tukaj: misliš, da bi lahko tega človeka prosila, naj nekaj 'glumi', naj ne dela tisto, kar mu paše, ampak tisto, kar meni paše, seveda v zameno za to, da se mu zaupam? Se mi zdi, da človek, ki bi na to pristal, je že tako pokazal dovolj dobre volje in si tudi "prislužil", da bi mu z lažjim srcem zaupala.
Moonlight wrote on 04.02.2003 at 22:31:10:

Nihče me ne pozna tako kot se jaz, nihče NE BO JAZ, namesto MENE, Jaz moram BITI JAZ! Imam KDO kaj več, KOT JAZ!
NO, skratka, vem določene stvari o sebi, ki so samo moja last, a je nekje misel, da jih pa moram deliti. Ampak, glej ga zlomka Eva, ko deliš nek nov pogled, čisto nov, tak kot ga nihče ne razume, se svet ZAPRE zate, ti si pomagal ON/a pa sedaj ne zna. Ker res ne ve kako in kaj, niti ene lepe besede  ne zmore... Le zakaj?
Sem tud jaz imela take besede na programu, tudi pomojem še ni zmanjkalo situacij, zaradi katerih bi se še vedno tako odzvala. Ampak potem razmišljam o tem, da bi to morda lahko vsakdo rekel zase, pa bi vsi vse reševali pri sebi, pa bi si vsi domišljali, da so tako nekaj posebnega, da jih nihče ne razume, kakor sem si to jaz domišljala. Odkar sem preizkusila, kako dobro dene (pa čeprav mojemu EGU!) razumevanje, poskušam stvari spravit iz sebe, pa čeprav na papir. Konec koncev niti ni najpomembneje, da me razume kdo drug, pač pa da se sama razumem, kar zna bit ravno tko velik izziv. Ko enkrat sama razumem, kaj me sploh daje, tudi drugemu lažje razložim, da me lažje razume.
Pa tud to je, da mi je vse skupaj postalo kot en izziv - je blo nekaj takega tud v prvem postu na tem topicu, hočem vsemu svetu povedat vse o sebi, da se mi ne bo za trenutek več treba obremenjevat s skrivanjem - ker mi je v breme "2much", pa seveda, nisem še končala  Smiley
Mislim tudi, da "novega pogleda", ni moč razumet zato, ker ni bil dovolj natančno razložen, ali pa sprejemnik ni poskušal dovolj natančno razumet. Problem nastane, če se tega nobeden izmed njiju ne zaveda, ali pa če je eden preveč trmast(that would be me. Embarrassed)
Quote:
No, sedajle me je prišla obiskat moja prijateljica moram malo nehat... a pridem nazaj,... Wink Grin

A si ji vse povedala?  Wink  Grin
Ja, a niso očala zdej ful moderna pa to?  Cheesy Sam ta prave okvirje si more dobit, kake odpiljeno vesoljske  Smiley
Quote:
Kako naj začutim, da > sem ti zmožna zaupati <, DA TI LAHKO ZAUPAM?
Upam, da je bla v prejšnjem odstavku tudi kakšna spodbuda.

Quote:
Eva, se mi zdi, da MOLK res ni vse. Potrebno je čimveč govoriti, jaz pa vem, da TI TO ZNAŠ... Wink Grin, sem te opazovala in to sedaj vem, ker te poznam... Wink. Eva, vem, kaj SI!"
!!!Shocked Are you, like, trying to piss me of, or so?LIKE!??! HUH?! Grin  Grin  Grin Hooow could you do that to meeeee...?!  Cry
Joj. no, ti bom vrnila: Videla sem že po marsikateri tvoji besedi, da se že dolgo pripravljaš na to, da boš spregovorila o sebi, torej stori že to, nič čakat, hitro srečko kupit. Tudi meni sami je postalo že jasno, da te imam že v mezinčku, tebe in tvojo nrav, draga Simona  Tongue Grin joj, sej se hecam. Ti povem, je blo dobro, da sem sedela, ko sem prebrala gornje vrstice, ker so me 'vrgle na rit' na-a, nobeden še tega ne more reč o meni, tud Miha bi samo ustrelila z očmi če bi mi tako zinu.(Oh no, it's a desease!! Grin) SAj sem povedala zgoraj, da še nisem dokončala - namreč s pripovedovanjem o sebi (me me me I need more of me  Grin)
V glavnem, če ne gre drugače, se iz sebe začnem norca delat, se nasmejim... pa lohka nadaljujem. No, jaz tud nisem pripravljena nikomur reč, da ga čist poznam, kvečjemu rečem: " AngryTolk te pa že poznam, da to vem Tongue 8)"

Quote:
ne bom molčala saj vidiš, da ne moram nehat
Te držim za besedo  Wink
Quote:
In Eva, če se jaz zavedam bolečine, si želim, da mine, to si želimo vsi, in kako naj jo celim?

Ravno to: poskušam razumet=zanalizirat(pa ni ta analiza preveč dobrodošla pri čustvih), zakaj me to, kar me matra, sploh matra. In če uspem prit do pravega odgovora, me nekako neha matrat, pomembno mi je, da se zavedam, zakaj se nekaj v meni dogaja in da imam potem kontrolo nad tem (namesto da ima problem kontrolo nad mano). Ko se ponovi situacija, se moram samo spomnit, kaj sem prejšnjič ugotovila, pa se nasmehnem, ali pa se v mislih potrepljam in si rečem, vse je v redu, nisem taka ampak taka (kakršna pač želim bit). (premalo razlagala zdele tole)
Quote:
bolečina,  Cryhmmm, hrepenim tedaj po pozornosti, odvisno koga imam ob sebi... Embarrassed, in kako naj GRUNTAM, ,ko pa še manj vem kot TI, Eva...Očitno se bolj smilim Sama Sebi!, se mi zdi, da bova skupaj nekaj " ustvarili", ali pač vem... Wink Kiss
No, veš, da ne vem nič več kot ti in ti ne morem tukaj kaj pametnega povedat, sploh pa mi ni jasno kaj so ostali tko tiho, a se tko zabavajo ob tem, ko midve 'kolo pleševa' al kaj?

Quote:
Ko opazim bolečino v OSEBI ali na OSEBI, sem tam, TAM SEM Eva, in nihče me ne POTEGNE nazaj, dokler ne ZAČUTIM v Sebi, da je vse OK.
Vidiš, tega pa jaz zase ne morem reč, da je vedno tako, ker je odvisno od mojega razpoloženja

V hotelu praviš? Grin Grin KAj šele jest, bla bi že razsvetljena in sploh ne več med 'živimi'  Grin
Tole je vedno bolj podobno enemu vicu. Tongue  Roll Eyes
Lips Sealed
Lepo se imej. Pa izkoristi danes sonček, namesto mene, ki se mi ravno ne da ven... Wink Grin
Kiss
papa
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zase
Reply #34 - 05.02.2003 at 13:51:48
 
A je z vama vse uredu ??? ??? ???
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #35 - 05.02.2003 at 15:29:34
 
sidha wrote on 05.02.2003 at 13:51:48:
A je z vama vse uredu ??? ??? ???

Sidha, zakaj vprašaš?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zase
Reply #36 - 05.02.2003 at 16:25:00
 
Amstel wrote on 10.01.2003 at 21:02:46:
Eva!
Ja, krasen je občutek, ko se izrazim(o).

Pogumno naprej... Grin


Tale post sploh ne paše sem, ampak ker sem ravno ta staro na novo objavljeno sliko od Amstel videl sem rekel, ne morem da nebi rekel isto kot ona. Jozes Marija:D.
Tukaj za vse oglednike terena. Midva s Harryjem pa bova albume posortirala. Cheesy Jozes marija.
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #37 - 05.02.2003 at 17:05:36
 
sidha wrote on 05.02.2003 at 13:51:48:
A je z vama vse uredu ??? ??? ???


sidha?  ???

No, je s teboj vse v redu -  Z menoj je !  Cheesy
Povej, no kaj TE MUČI!

Vem, da te -  POVEJ na GLAS!

Ali pa mogoče... ???

Sedaj ti dajem prednost, da SE IZRAZIŠ, saj te "ne poznam", kar izrazi SE !  Wink

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #38 - 05.02.2003 at 17:16:15
 
Eva, misli, da SVA SI PRIDOBILI POZORNOST", in še enkrat"pozornost", kaj PRAVIŠ. Wink Grin
ME veseli sidha, kar si opazil in imaš kaj, ZNOVA te vprašam -  DELITI!

Smo že TRIJE, kajne?  Grin...

No, sidha, kaj BO?
Sem te pa prebrala veš, do tja kamor se sam ne moreš... Grin...

Še kaj dodaj, bom vesela! Kiss
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #39 - 05.02.2003 at 19:24:21
 
Quote:
Tale post sploh ne paše sem,
Tukaj za vse oglednike terena. Midva s Harryjem pa bova albume posortirala.  Jozes marija.

Andres, boš razložil? jEzOs marija.
Quote:
Eva, misli, da SVA SI PRIDOBILI POZORNOST", in še enkrat"pozornost", kaj PRAVIŠ.
Ja, pa me preseneča, sicer ne vem, zakaj me preseneča, ker bi mogla vedet, da mam nekaj moči, ampak vseeno me preseneča, da sva dobili pozornost ravno po tem, ko sem napisala, da bi lahko kdo kaj pomagal.
Zdajle sem se spomnila, da še nisem pohvalila tvoje nove slikice, ki ti zelo pristoji!! (sam sem štela zvezdice, pa mi jih zmeraj 11 pride  Sad  Smiley)
Quote:
ME veseli sidha, kar si opazil in imaš kaj DELITI!
Ja, upam, da boš odgovoril na vprašanje. Jaz nisem ane, ampak počutim se kolikor toliko v redu, pa hvala za vprašanje. Me pa vseeno zanima, zakaj si to vprašal: kakšen kontekst si imel v mislih?
Smiley
Lep pozdrav.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zase
Reply #40 - 05.02.2003 at 19:29:20
 
Quote:
Andres, boš razložil? jEzOs marija.


NImam nič kaj dosti za razlagat. Tako Amstel pod sliko piše. Jezos Marija. Cheesy


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re:  Zase
Reply #41 - 05.02.2003 at 19:48:44
 
Quote:
Ja, pa me preseneča, sicer ne vem, zakaj me preseneča, ker bi mogla vedet, da mam nekaj moči, ampak vseeno me preseneča, da sva dobili pozornost ravno po tem, ko sem napisala, da bi lahko kdo kaj pomagal.


Eva, glej... Grin Grin Grin Grin, no, kar BO PA BO, se mi dozdeva, da MAŠ TOLK moči, presežeš vse... Grin Wink, ja ja ja, saj mislim, da je sidha Kiss Wink na TEJ poti... Nekaj se je že izrazil, sedaj pa ne ve... ???, če je prav povedal, ups, razložil, svoj pogled... Wink
Veš, nekaj sem ga razumela, ampak, želim si ga še bolje RAZUMETI... Wink

Sidha... Kiss

Quote:
Zdajle sem se spomnila, da še nisem pohvalila tvoje nove slikice, ki ti zelo pristoji!!


Hvala, Eva... Kiss

Quote:
(sam sem štela zvezdice, pa mi jih zmeraj 11 pride  Sad  Smiley)


glej, kaj si naredila... Grin Grin Grin..., Eva  Wink
ja ja ja, Eva, prav imaš JE JE JE, je jih 11, ampak če pogledaš še malo NAD Slikico, tja, kjer piše Star12, boš Opazila še eno Zvedico...me... Cheesy Wink, Star12, to je 12 ZVEZDICA, ki zelo močno SIJE - TU


Eva...
pozdravček od 12Star... Grin Kiss

Simona



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zase
Reply #42 - 05.02.2003 at 20:33:19
 
Mal čudne se mi zdita.
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase in Zanje :)
Reply #43 - 05.02.2003 at 20:48:37
 
Quote:
Oprosti... ...aaaaaaaaaaaa v glavnem mi ni jasno, kaj sem čarala Embarrassed


Eva, saj veš, namen in NAMEN, vse se vrti OKOLI tega! Wink
Ampak, saj vem, ti si imala dober namen, saj ga imaš vedno... Wink In vsi Ostali TUDI, Ja, kje se pa skrivate... ?? Grin

Quote:
V glavnem, na kratko: imam balkon, ja.



joj, Evci, saj ti ni potrebno vsega PRIZNAVATI... Grin, no... je pa dobro, da ga imaš, lahko še malo
lunco pozdraviš in moje sestrice zvezdice... Grin

Govoriš o Zaupanju, Eva.
Lepo, ko poveš ti, kako in kaj, samo vedno me potem, predno nekomu želim zaupati, nekaj " žge " v grlu. Kakšen občutek a? Kar ne gre in ne gre... Pa saj si vsi želimo ZAUPANJA, le odvisnost trenutka mora biti prava, se mi ZDI. Pogledi se morajo UJEMATI, tako, da niso usmerjeni KAM DRUGAM, ker če oseba gleda LEVO, ti pa DESNO, to NI TO. Ampak, res, res je nekaj VREDNO, ko najdeš OSEBO, ki jo začutiš, da ji lahko ZAUPAŠ del SEBE, kar nikomur NI LAHKO, lahko v pogleu, da se deli tam, kjer JE!
No, saj imamo vsi take osebe ob sebi.

Ja, Eva, res, človek, ki pristane na to, da se mu zaupamo, da mu le govorimo o svojih težavah, da nas je pripravljen poslušati, je NEKAJ VREDEN, zakaj nekaj, ker glej, vedno nekje delamo napake, vsi, ne samo ON, ne smo JAZ, vsi!
Nekje, sem šla skozi izkušnjo, ko sem se zaupala, v mojo najglobjo bolečino, pa SE JE OSEBA odmaknila, prej pa je s ponosom priznavala, da ima nekaj v sebi, da zna pomagati  - he, ampak veš, kaj je meni v veselje, da NISEM šla dlje, kot sem ČUTILA, da lahko... JOj, ti občutki, kako jih imam rada!

In, prepričana, sem, da NISEM EDNINA...

Zaupanje, to večno Zaupanje!

Quote:
razumevanje, poskušam stvari spravit iz sebe, pa čeprav na papir. Konec koncev niti ni najpomembneje, da me razume kdo drug, pač pa da se sama razumem, kar zna bit ravno tko velik izziv


Tole je ful VREDNO BESED, Eva... Cheesy Wink
Poznam "te vrste papirjev", poznam. Na njih je napisana večina mojega preteklega življenja, katerega vedno znova rada prebiram! In razumem se vedno bolje, zakaj je bilo takrat tako in kaj moram sedaj spremeniti. Toliko stvari v ŽIVLJENJU se nam PONAVLJA, da kar ne moremo mimo njih, dobro je včasih, da tudi kaj napišemo, ker si vse poti v življenju ne moremo zapomniti, KAKO POMEMBNO je, da PIŠEMO, [color=Blue]zakaj pa mislite, da so nastale knjige, ki jih PREBIRAMO, le zakaj?

Eva, vredno se je razumeti  - ZAKAJ-jev in Zato -jev ni nikoli DOVOLj. Kiss

Quote:
ko enkrat razumem, kaj me sploh daje, tudi drugemu lažje razložim, da me lažje razume.


Eva... Kiss

Quote:
...hočem vsemu svetu povedat vse o sebi, da se mi ne bo za trenutek več treba obremenjevat s skrivanjem - ker mi je v breme "2much", pa seveda, nisem še končala  Smiley


E, vidiš, Eva, saj sidha, bi se nama baje rad pridružil, pa pravi, da nima časa, pa ravno tako Andres... Wink Cheesy Grin...
e, me veseli, da sva in mogoče bomo tako začeli, čeprav, vem, da se je nekaterim zelo težko OPISOVATI, ker pravijo, da nimajo IZ ČESA! So popolni... Wink Cheesy Grin

Quote:
A si ji vse povedala?  Wink  Grin


ja, ja, si vse zaupava, sedajle bere.... Grin, pravi TI HVALA! Kiss

Quote:
!!!Shocked Are you, like, trying to piss me of, or so?LIKE!??! HUH?! Grin  Grin  Grin Hooow could you do that to meeeee...?!  Cry


He, he, tole bo za kasneje... Wink

Sem opazila, da se nama je znova ogasil sidha... Kiss

Kaj si napisal, da sva - čedni... Grin Wink Kiss

pozdravček
Simona
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zase
Reply #44 - 05.02.2003 at 20:54:19
 
Andres wrote on 05.02.2003 at 19:29:20:
NImam nič kaj dosti za razlagat. Tako Amstel pod sliko piše. Jezos Marija. Cheesy


Andres


Ko bi vi vedl kaj pomeni ta JEZOS Marija, bi pocrkal od smeha. Dober da ne veste. Grin Grin Grin

Amstel, Jezos Marija....Jezos Marija....Jezos Marija.....glava boli.....Jezos Marija.... Wink

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8