Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 
(Read 21563 times)
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: sidha Zase - Bravo
Reply #75 - 06.02.2003 at 23:39:57
 
Moonlight wrote on 06.02.2003 at 19:04:00:
takega te imam rada - poveš OD TAM KJER SI!

Kako pa to veš? Mogoče pa samo blefiram ??? Grin
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: sidha tebi
Reply #76 - 07.02.2003 at 08:59:12
 
sidha wrote on 06.02.2003 at 23:39:57:
Kako pa to veš? Mogoče pa samo blefiram ??? Grin


Dobro vprašanje, Tebi v premislek -  Meni v vednost! Wink
Bodi mi še naprej Ti, sidha! Cheesy
No, vsaj tisto, kar VEŠ da SI! Smiley
In lepo da SI! Smiley

pozdravček od
Simone

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #77 - 07.02.2003 at 09:19:19
 
Joj, Sidha, pa ti še ni uspelo povedat, kaj zate pomeni "čudni" dialogi.  ???
Star12
Praviš da si srečko kupila  Grin Pa mogoče nisi taprave izbrala ???
Ja, smeh je pol zdravja. Preostali delež je verjetno razdrobljen, nekaj ga paše pod crkljanje in to v tem stilu, kot ga mam jest zdejle, ko jem še vroč jabolčni zavitek  Wink Yes, pečica zdaj lepo dela in sem hitro povadila tale zavitek, da bo Harry lahko kar čimbolj zadovoljen šel od mene  Grin
Ampak tako crkljanje je zdravo v izredno majhnih količinah - to se pravi, da jaz zdajle bolj slabo pazim na svoje zdravje in upam, da Miha pride domov, dokler bo še kej tega 'štrudla' ostal  Lips Sealed Simona, lahko pa ga prideš probat, če maš kej časa  Smiley
Ja, prav, da se je še kdo oglasil, ampak sodelovali so pa bolj slabo Sad. Sidha je edino eno poučno zgodbico natipkal... ampak jaz še zdaj en vem, kaj ga je tolk 'vrglo' pri najinem dialogu.

Quote:
vedno sem bil rajši v ženski kot v moški družbi. A misliš, da je kaj narobe z mano?  
Shocked You're a FREAK !!
Grin Grin .. no, sej ti je že Simona povedala, pa itak si sam tud že vedu...

Lep dan! Vidim, da se je megla že začela razkajat in že sončk skoz sveti  Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zase
Reply #78 - 07.02.2003 at 09:27:00
 
Quote:
Lep dan! Vidim, da se je megla že začela razkajat in že sončk skoz sveti  Smiley

Blagor tebi. Pr men ni o soncu ne duha ne sluha.
Mal se mi je zdela čudna - nenavadna zgradba sporočil, ampak sej se bom prvadu. Pa brez zamere Kiss
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #79 - 07.02.2003 at 09:38:05
 
sidha wrote on 07.02.2003 at 09:27:00:
Blagor tebi. Pr men ni o soncu ne duha ne sluha.
Mal se mi je zdela čudna - nenavadna zgradba sporočil, ampak sej se bom prvadu. Pa brez zamere Kiss

Smiley Lepo. Po temle postu mam občutek, da si se že začel privajat. Prav, zdej pa tud ti lahko prideš na zavitek  Grin
Kot jest vidm, se je ravno okrog naše hiše megla razkadila, pri drugih je pa še vedno  Cheesy
No, ne bom ti pa vseen tko hitr dala miru: nenavadna zgradba sporočil - bravo.. sej je 'čudno' precej sinonim za 'nenavadno'  Wink
Jest sm sicer še kr navajena, da me majo za čudno oz. nenavadno.... tko da lahko poveš... ker me že vedno bolj zanima. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zase
Reply #80 - 07.02.2003 at 09:54:46
 
Dobr, če že tečnarš Smiley
una ta dolga dialoga, sploh od simone sta se mi zdela tko razmetana, nepovezana, verjetno posledica spontanega izlivanja misli in občutkov tko, da sem jest dobu občutek kot, da laufata na eni svoji frekvenci. A je dost ???

Hvala za povabilo na štrudl. Se bom enkrat celo odzval, če bom še dobrodošel.

PS.: všeč mi je tvoj smisel za humor.
Čao
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #81 - 07.02.2003 at 10:01:52
 
Quote:
Lep dan! Vidim, da se je megla že začela razkajat in že sončk skoz sveti  Smiley


joj, Eva, tole, tole, sedaj, so še mene zbudili sončni žarki, veš. Sem opazla, da je danes ČIST jasn NEBO, pa Krvavec se tako lepo VIDI, ej...moram IT...Sonce vabi...joj, Snegec, Sonce -  Modro Nebo !

Mrazek... Cheesy

Se beremo ko bo nočka... Grin Wink

lep pozdrav tebi in sidhu!  Kiss

Simona
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Zase
Reply #82 - 07.02.2003 at 10:29:50
 
Res je krasno:)ampak samo skozi okno Angry.
Zunaj je namreč mrzlo tak da ti gate v rit potegne.
Simona,mrazek Cheesy??zanimivo:)Meni ni tako všeč Smiley.
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Zase
Reply #83 - 07.02.2003 at 12:01:22
 
sidha, bo zaenkrat dovolj ja.  Grin
Hvala. Tud za tisto o humorju.
(čeprav nisem vedla, da se kje kej hecam??  Grin )
Ah, saj sem se.
Moral  bi bit en topic, v katerem bi se od vremena zgovarjal  Grin Namreč tko kot je bil tist od snega... in zdej nekako je fino, če mi ni do tega, da bi rekla kaj druzga, da mi ni treba bit 'neprijetno' tiho in klamfam kej o vremenu potlej  Undecided
Zdaj gotovo več ni tako mraz, kot ga je slikovito opisal ziby  Grin ampak jest sem še vedno notr  ??? zakaj sem taka, zraven pa jamram, da bi šla v gore...  ???  Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #84 - 08.02.2003 at 00:22:52
 
Sem se odločila, da vama še malo odpišem, predno grem pančkat -  jutri pa na -  ha ha ha, tja kamor sem si že dolgo želela, aha... Wink

No, Eva...

Quote:
Sidha, pa ti še ni uspelo povedat, kaj zate pomeni "čudni" dialogi. ???


Hvala, ker si mi vse jasno podal, sem vesela, da SI. Če pa želiš, lahko napišeš tudi sem. Rada te imam, ko SI... Kiss, ej pa saj imamo vsi včasih "trenutke"... Tudi jaz, saj veš... Wink

Quote:
Star12
Praviš da si srečko kupila  Grin Pa mogoče nisi taprave izbrala ???

Eva, izbrala sem pravo - samo sem predolg čakala, pol pa se tisto ni IZKAZALO, da je pravo! Prava je bila seveda... ampak BREZ "zadetka"... Grin

Quote:
Ja, smeh je pol zdravja. Simona, lahko pa ga prideš probat, če maš kej časa


Eva, ... Grin, ker že ravno to omenjaš. Smehec je res pol zdravja, ampak zakaj samo pol...  ???, kaj pa preostali del? Veš, veliko se smejem zadnje čase, saj si opazila, ko sem bila pri tebi, eh, koliko smeha, ti pa si mislila, da sem RESNA, tako kot "tukaj", baje... Cheesy, ej ma saj se skoz skor smejem, pa nimam pojma zakaj, včasih " kar tako"...JE TO FULL DOBRO BAJE...ITAk, da je...

No, spet sem malo čudna, saj bom sedaj malo drugače...


res, je, smeh me spremlja, ker se vedno, predno se nasmejem, spomnim kakega dogodka, ki me " napolni s smehom". Danes naprimer se je prijatelj  spravil pri meni peči ŠTRUDL, aha, sedaj pa se smejem, ker ME Eva vabi nanj -  EJ, Eva Hvala, pa kdaj Drugič, je prijatelj tako dobrega naredil, da ne vem, če "sploh lahko še živim... Grin, saj veš kdo, ja ja... Wink, ej dobor peče veš... mislim, da je naredil boljšega kot Ti... Grin, saj sem samo hecam, vem, da tudi ti narediš odličen "gorenjski zavitek", te mam posebno rada, tudi jaz ga rada naredim, a danes ga je... Wink, prav pasalo mu je, poleg tega, da je... Wink

Hvala za povabilo Eva, pa kdaj drugič...Hvala!


Quote:
sodelovali so pa bolj slabo Sad. Sidha je edino eno poučno zgodbico natipkal...


resnica je, zelo poučna zgodbica je, črpal je od tam, kjer je! Hvala sidha za to zgodbico, čudovita je, sem vesela, da si jo podelil z nami!

Quote:
ampak jaz še zdaj en vem, kaj ga je tolk 'vrglo' pri najinem dialogu


Jaz pa vem... Wink
Naj mu Sonce vedno Žari!
Želim si, da bi se nama nekje tudi sam zaupal, vsaj delček, od tam kjer je -  To je nekaj kar si želim...ampak saj je vseeno, odločitev je njegova, in nikomur ne utrujamo, če pišemo o Sebi ali Zase, ker če bi, potem tele strani ne Bi obstajale -  tu So, da en Drugega Iščemo in si Na  tej Poti pomagamo, včasih smo res malo "čudni", a to je neko izražanje, ki ga včasih še sami ne razumemo, lahko pa ga opazijo drugi in nas na to opozorijo, potem mogoče podajo odgovor, ali pa nas usmerijo na kako pot... Vedno pa se najde nekdo, ki nas razume, v to sem prepričana! Nekje globoko v sebi pa smo si vsi ENAKI, ali ni to lepo, zavedamo pa se šele, ko hodimo Sami skozi TO!

Naj vam bo pot, na kateri se iščete prečudovita, naj vam Žari Sonce in Najdite svoj Košček sreče, da iz nje lahko Črpate, ko... Wink Kiss

pozdravček
Simona

p.s.; sidha, super Oseba Si... Wink Kiss

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #85 - 08.02.2003 at 00:27:56
 
sidha wrote on 07.02.2003 at 09:27:00:
Mal se mi je zdela čudna - nenavadna zgradba sporočil, ampak sej se bom prvadu. Pa brez zamere Kiss


No, lahko vsaj namigneš, kje "sva čudni", da del zgodbice", zgradbe razloživa?... Wink

Bilo, bi mi v veselje, da se izraziš, ker potem lahko skupaj ustvarimo en klepet, saj veš, da pridemo do neke skupne točke, da se gradimo... Wink

Hvala, ker nama slediš in se navajaš, prepričana pa sem, da nama tudi drugi sledijo, samo se nama nočejo oglasiti... Wink Kiss

In ničesar ti ne zameriva, saj smo si vsi tako različni, ne najdemo človeka, ki bi nam bil identičen, tako so MOJE misli, samo moje, TVOJE misli, pa samo tvoje, lahko pa jih deliš, ko želiš!

pozdrav
Simona
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zase
Reply #86 - 08.02.2003 at 00:30:08
 
Ziby2 wrote on 07.02.2003 at 10:29:50:
Res je krasno:)ampak samo skozi okno Angry.
Zunaj je namreč mrzlo tak da ti gate v rit potegne.
Simona,mrazek Cheesy??zanimivo:)Meni ni tako všeč Smiley.


Danes je bil en prekrasen dan, tako, da o mrazku ni bilo ne duhe ne sluha! Lep Sončen dan, ki ti pogreje Srce... Kiss
Meni pa je mrazek všeč... Wink
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Zase
Reply #87 - 08.02.2003 at 10:54:03
 
Simona:),torej ti, sploh ne rabiš nikokar,da te pogreje,ker če ti pri -10 ni mrzlo...bi ti znalo biti prevroče
v stanovanju pri +25 pa še nekoga imet zraven,kateri bi te grel:D
Grem se sankat zdaj s tamalo:)
Pozdravček,
Matej:)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zase
Reply #88 - 08.02.2003 at 12:08:05
 
Quote:
Danes je bil en prekrasen dan, tako, da o mrazku ni bilo ne duhe ne sluha! Lep Sončen dan, ki ti pogreje Srce...  
Meni pa je mrazek všeč...  


Meni je tudi mrazek všeč. Sploh ko iz mraza stopiš za peč, vržeš vanjo drvico in poslušaš kako lepo prasketa. In če je v dvoje, še toliko lepše.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Zase
Reply #89 - 08.02.2003 at 13:13:32
 
Harry:),mislim,da ti je od mraza najbolj všeč tisto"o peči v dvoje" Grin

Pozdrav,
Matej
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8