Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 
(Read 32812 times)
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: so to res ponudbe?
Reply #105 - 16.11.2002 at 00:39:41
 
Amstel wrote on 14.11.2002 at 22:24:58:
Quote:
KarmenA: temveč v tem, da so nekateri uporabniki se javljali kot različne osebe,

KHm. Ja, to je problem.


8) Zanimivo, v čem vidimo problem. Saj je res nekakšen problemček. Toda resen problem je bil tedaj, ko so nekateri hoteli potvarjati (beri: smešiti Undecided) mene s tem, da so moj nick tako spreminjali, da na hitro ni bilo videti razlike. Le zakaj je bilo takrat to tako naravno, zdaj pa takšna vojana! Da ne gre spet za kakšnega vsiljivca, pa ga je potrebno na ta način štrafati? Grin

Ne vem, samo sprašujem. Amstel. Ti si pravično dekle, ti mi povej. Gape kar nekaj "muti", toda on kot šef, lahko tudi "muti"... Je pa vseskupaj smešno, hahaha...

Lep pozdravček vsem, še zlasti pa damam kar z rožicami! Smiley Smiley Cheesy Smiley Smiley

Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: so to res ponudbe?
Reply #106 - 16.11.2002 at 01:03:07
 
Samson!
Zakaj sedaj takšna vojna takrat,  ko se je nekdo za tebe pretvarjal pa ne?
Moraš razumeti, da ti si bil prvi, ki ga je kdo na ta način blokiral na tem forumu. Preprosto nihče ki je že dlje časa tu ni bil na kaj takega pripravljen. Samson s piko kot gost in registriran Samson brez pike.  Malenkost, a  zate razumljivo ponižanje.
V času ko si se ti umaknil so tu nastali dvojčki trojčki  in četverčki.  Ti ljudje, ki se logirajo pod večimi imeni in sami sebi poste pišejo so omejeni in nihče me ne bo prepričal, da ni tako.  Tisti, ki si izberejo nasprotni spol jim pač primanjkuje mu pač primanjkuje ljubezni, naj bo to mame, še iz otroštva. Će si kot ženska izbere moško vlogo na forumu, ta pogreša očeta.  
A vendarlej e beseda nekdanjega  generala Mamule "Šus terapija" pregroba za te osebe.  Naj se zdravijo na drug način kot s šus terapijo.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: so to res ponudbe?
Reply #107 - 16.11.2002 at 01:50:24
 
Andres wrote on 16.11.2002 at 01:03:07:
Samson!
Zakaj sedaj takšna vojna takrat,  ko se je nekdo za tebe pretvarjal pa ne?
Moraš razumeti, da ti si bil prvi, ki ga je kdo na ta način blokiral na tem forumu. Preprosto nihče ki je že dlje časa tu ni bil na kaj takega pripravljen. Samson s piko kot gost in registriran Samson brez pike.  Malenkost, a  zate razumljivo ponižanje.
V času ko si se ti umaknil so tu nastali dvojčki trojčki  in četverčki.  Ti ljudje, ki se logirajo pod večimi imeni in sami sebi poste pišejo so omejeni in nihče me ne bo prepričal, da ni tako.  Tisti, ki si izberejo nasprotni spol jim pač primanjkuje mu pač primanjkuje ljubezni, naj bo to mame, še iz otroštva. Će si kot ženska izbere moško vlogo na forumu, ta pogreša očeta.  
A vendarlej e beseda nekdanjega  generala Mamule "Šus terapija" pregroba za te osebe.  Naj se zdravijo na drug način kot s šus terapijo.

Andres



No Andres, tole jaz podpisujem z Eminemovim tekstom Cleaning out my closet.  Čistokrvno ( Rh+, ks0)?

Samson ipak je Sizif!


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: so to res ponudbe?
Reply #108 - 19.11.2002 at 08:25:06
 
Smiley Smiley Smiley
Se strinjam z obema!

8) 8) 8)  Vendar je tudi v takšnem obnašanju nevrotičnih večosebnežev ali že pravih shizofrenikov nekakšna draž, mar ne? Vnašati zmedo, za nekatere je to čudovito. Haha, zares potreba po terapiji. Javljam se za brezplačno terapijo nekaj najbolj akutnim vzorčkom, ker kaj več časa pač ne premorem... Sicer pa v klinični praksi pogosto srečujejo težnjo po večobraznosti še zlasti pri frustrativnih nevrotikih.

lp  Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: so to res ponudbe?
Reply #109 - 19.11.2002 at 09:03:26
 
Samson wrote on 19.11.2002 at 08:25:06:
Smiley Smiley Smiley
Se strinjam z obema!

8) 8) 8)  Vendar je tudi v takšnem obnašanju nevrotičnih večosebnežev ali že pravih shizofrenikov nekakšna draž, mar ne? Vnašati zmedo, za nekatere je to čudovito. Haha, zares potreba po terapiji. Javljam se za brezplačno terapijo nekaj najbolj akutnim vzorčkom, ker kaj več časa pač ne premorem... Sicer pa v klinični praksi pogosto srečujejo težnjo po večobraznosti še zlasti pri frustrativnih nevrotikih.

lp  Samson

evo ... karmen ti je prvi pacient ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Karmen A.
Guest




Re: so to res ponudbe?
Reply #110 - 19.11.2002 at 11:11:01
 
gape wrote on 19.11.2002 at 09:03:26:
evo ... karmen ti je prvi pacient ...


Z veseljem Samson!

Zdaj ko se oglašam kot gost/iteljica, sem se kar nekam zbližala s tabo.  8)

Loči naju verjetno malo oz. to, da sem jaz več kot očitno Karmen - Anuk Karmen, KarmenA, KarmenA. pa so nadimki, ki so mi bili dodeljeni z namenom.  Grin Grin

Obrazložitve za tako postopanje kot gost ne bom pisala. Čakam da mi gape zaupa moj password. Pa si ga še skrivnostno prilašča. Včeraj na telefonskem razgovoru mi je rekel, da ga imam na mailu. Le na kaj čaka zdaj?  Wink


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8