Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 
(Read 33029 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: so to res ponudbe?
Reply #90 - 08.11.2002 at 19:19:42
 
tudi med člani se najdejo taki
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: so to res ponudbe?
Reply #91 - 08.11.2002 at 19:21:47
 
Saj to je v redu, če večje bolnike kot smo sami dobimo gor. Ni problema, še bolj v redu je, da si objavil, da sta Božidar in Nemesis prijaveljena iz istega ip, torej mož in žena, "uporabnika od doma", ki smo jima pozabili poslati vabilo na forum.  Ampak sta nas pa kar sama našla, kar je hvale vredno.
Torej govorim v dvojini, naj bo. Zato  bi bilo vendarle dobro še enkrat Božidarjeve in Nemesisine Wink  poste prebrat, ker morebiti se tam skriva sporočilo za koga od nas.



In še za konec to kar nikoli ne naglašam. Tole je Andresov 1984 post. Bedna številka seveda, ampak za Andresa sila pomembna.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: so to res ponudbe?
Reply #92 - 08.11.2002 at 19:23:02
 
gape wrote on 08.11.2002 at 19:10:16:
da se božidar pogovarja z nemesis ... oba pa postata iz istega ip-ja ... bednobedno


Ma ne.... to gre za konstrukitven notranji dialog, a ne Nemesis. Tko Amstel to vidi.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Nemesis
Guest




Re: so to res ponudbe?
Reply #93 - 08.11.2002 at 19:26:51
 
Gape,

Božidar in Nemesis pa ne postata iz istega IP-ja, razen če nisem jaz res shizofrena. Po mojem ti malo bolj slabo vidiš, ali pa še bolj verjetno ne veš kaj je to NAT oz. native address translation. Ker si seveda SIOL nikakor ne more privoščit ta pravih statičnih IP-jev za vse svoje uporabnike. Lepo v šolo nazaj pa se mal o Internetu kaj naučit  Grin

Nemesis
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: so to res ponudbe?
Reply #94 - 08.11.2002 at 19:34:39
 
no ... zdej vsaj TOČNO vem kdo si ... ne vem zakaj so potrebne take igre ... res ne vem ... in me ne zanima nat ... lahko da se motim ... vedno ... ampak ... sej me poznaš ... sej sva se pogovarjala ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Nemesis
Guest




Re: so to res ponudbe?
Reply #95 - 08.11.2002 at 19:36:03
 
Aha, tole mi pa zgleda, kot da sem parim na žulje stopila. Me zanima kaj in zakaj jih jih je zabolelo.

Nemesis

P.S. A je kdo kaj A. videl kje okrog?

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: so to res ponudbe?
Reply #96 - 08.11.2002 at 19:37:47
 
glih smo v takem obdobju da so žulji na zunanji strani ... pol pa samo pihneš pa že boli ... sploh ne rabiš gor stopt ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Nemesis
Guest




Re: so to res ponudbe?
Reply #97 - 08.11.2002 at 21:31:07
 
Quote:
Faust je šminka tukaj in ta vijola ki jo on premore, je kot beneška maska zdaj. Pan je pa tud moj reciva tovariš in nič več kot en satir rdeč u faco pa zelen v rep in frizuro, ovčice v gozdu mu pa kremplje na travnato farbajo. Samo Zoran o njem ničesar ne vem Roll Eyes

Božjidar,

Tebi pa po mojem fajn paše karminasto rdeča, bolj kot modra ali sončno rumena. Ampak pustiva modo, šminke, barve las, nohtov in podobnega za kakšno takšno pravo žensko debato ob kavi.

To, da si Sirijka pod a in pa tudi pod be, to se mi je pa zmeri zdelo zanimivo.  Boš še kaj več o tem povedala?

Bom tud drugače razložila, če čš karkol vedet, ti samo vpraši. Se pa lahko vidiva na kakšni kavici.

Nemesis
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen
Ex Member




Re: so to res ponudbe?
Reply #98 - 08.11.2002 at 23:13:42
 

Andres wrote on 08.11.2002 at 19:21:47:
Torej govorim v dvojini, naj bo. Zato  bi bilo vendarle dobro še enkrat Božidarjeve in Nemesisine Wink  poste prebrat, ker morebiti se tam skriva sporočilo za koga od nas.



In še za konec to kar nikoli ne naglašam. Tole je Andresov 1984 post. Bedna številka seveda, ampak za Andresa sila pomembna.

Andres  


Mene ni blo nekaj časa pa je zgledal kot da sem, ker sem se pozabila odjavit, pridem nazaj pa je vse nekam razburjeno. Ne vem no, meni so pa nemesisini posti zanimivi. Čeprav ma nemesis izgleda nizko štimo.

Leta 1984 se jaz spomnim 24.3.. Ampak postov maš pa res malo na sicerjšnjo plodovitost.


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: so to res ponudbe?
Reply #99 - 13.11.2002 at 23:47:02
 
gape wrote on 08.11.2002 at 19:10:16:
sej je zabavno vsake tolk časa dobit kakšnega shizofrenika na sceno ... ampak zdej je pa kr mal tu mač ratal ... kr full ljudi se oglaša na forum pod dvema imenoma ... no ja ... vsaj z istih ipjev padajo posti ...


Samo majčkena pripomba v dobronamerno pomoč. Mene je motilo le to, ker si nekdo privošči nekakšne psihološke finte kot je bil Samson s piko pa Sarnson, ki ga na hitro zlahka zamenjamo s Samson, če pa gre z istega računalnika za več različnih imen, je pa problem pogosto čisto drugi. Namreč ta, da isti računalnik za te namene uporablja več ljudi. Na tem forumu sem preko tega računalnika prijavljen samo jaz kot Samson. Na nekem drugem forumu pa sem tudi prijavljen jaz, pa sin, pa žena, torej vsi na istem računalniku in to pod različnimi imeni. Tudi me ne moti, če kdo kdaj kaj pove pod različnim imenom. Moti me le zavajanje z imeni, psihološke finte, kot je bil zelo očiten primer pri meni.

Takšno je moje mnenje, ne vem pa, kako na to gledajo poleg mene in gape-a še drugi.

lp Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: so to res ponudbe?
Reply #100 - 13.11.2002 at 23:49:45
 
Andres wrote on 08.11.2002 at 19:21:47:
In še za konec to kar nikoli ne naglašam. Tole je Andresov 1984 post. Bedna številka seveda, ampak za Andresa sila pomembna.

Andres  


Smiley Čestitam, Andres! Zares si marljiv, pravi zgled nam lenuhom. In hvala ti za toliko truda.

Priajteljski pozdrav
Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: so to res ponudbe?
Reply #101 - 14.11.2002 at 01:23:31
 
Samson wrote on 13.11.2002 at 23:49:45:
Smiley Čestitam, Andres! Zares si marljiv, pravi zgled nam lenuhom. In hvala ti za toliko truda.

Priajteljski pozdrav
Samson



Zanimivo Samson, da si se ravno ti ob tem delu teksta ustavil.  Razlog zakaj tako ti napišem v mailu.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: so to res ponudbe?
Reply #102 - 14.11.2002 at 05:25:59
 
Samson wrote on 13.11.2002 at 23:47:02:
Samo majčkena pripomba v dobronamerno pomoč. Mene je motilo le to, ker si nekdo privošči nekakšne psihološke finte kot je bil Samson s piko pa Sarnson, ki ga na hitro zlahka zamenjamo s Samson, če pa gre z istega računalnika za več različnih imen, je pa problem pogosto čisto drugi. Namreč ta, da isti računalnik za te namene uporablja več ljudi. Na tem forumu sem preko tega računalnika prijavljen samo jaz kot Samson. Na nekem drugem forumu pa sem tudi prijavljen jaz, pa sin, pa žena, torej vsi na istem računalniku in to pod različnimi imeni. Tudi me ne moti, če kdo kdaj kaj pove pod različnim imenom. Moti me le zavajanje z imeni, psihološke finte, kot je bil zelo očiten primer pri meni.

Takšno je moje mnenje, ne vem pa, kako na to gledajo poleg mene in gape-a še drugi.

lp Samson


Samson!

Problem ni v tem, da bi različni ljudje uporabljali isti računalnik za pogovore na forumu, temveč v tem, da so nekateri uporabniki se javljali kot različne osebe,  njihovi liki ali celo gosti. Tako da potem pri tem prihaja do problema avtentičnosti posameznika. Ali je to še isti on? Ali je tak človek konsistenten ali gre že za razcepljeno oz. kako drugače odcepljeno osebo.

Je pa res primerno in prijazno od tebe, da sprašuješ po tej temi. In nas zanima tvoje mnenje.


Quote:
Zanimivo Samson, da si se ravno ti ob tem delu teksta ustavil.  Razlog zakaj tako ti napišem v mailu.  

Andres


Zakaj pa ne bi napisal še tukaj Andres?


Karmen



Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: so to res ponudbe?
Reply #103 - 14.11.2002 at 22:16:17
 
Smiley Karmen, popolnoma se strinjam s teboj! Mislim, da na istem forumu le treba nastopati pod enim imenom, sicer prihaja do totalne zmede. Pa tudi ne razumem, zakaj nebi vsaj toliko zaupali vase, da nam nebi bilo potrebno uporaljati za skrivanje kar več imen.

Servus

Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: so to res ponudbe?
Reply #104 - 14.11.2002 at 22:24:58
 
Quote:
temveč v tem, da so nekateri uporabniki se javljali kot različne osebe,  


KHm. Ja, to je problem.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8