Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 
(Read 32982 times)
Nemsis
Guest




Re: so to res ponudbe?
Reply #75 - 08.11.2002 at 11:23:07
 
titud wrote on 08.11.2002 at 10:44:55:
Če pomen bit 0 pomen bit abosolutno pravičen samo v smislu 'being red', pol je boljš bit pa ostat pravičen  črno-belih okvirih. Nisem zihr, da obstja  je še kakšna druga pravičnejša nulta opcija.  

When I am looking at you,
I am feeling more and more blue.

My face is getting grey,
because so much I pray,
to be able to see someday
see the golden sun shine in you.

You say better dead then red,
it's only black and white,
wherever sun its rays shed,
sun in the day, moon in the night.

I fear of you turning green,
I fear of you getting mean,
when someone shows, that in
his soul he is more beautifull as you.

Do you? Would you?

Nemesis

Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: so to res ponudbe?
Reply #76 - 08.11.2002 at 11:49:24
 
Quote:
When I am looking at you,
I am feeling more and more blue.  

My face is getting grey,  
because so much I pray,
to be able to see someday
see the golden sun shine in you.

You say better dead then red,
it's only black and white,
wherever sun its rays shed,
sun in the day, moon in the night.

I fear of you turning green,
I fear of you getting mean,
when someone shows, that in
his soul he is more beautifull as you.

Do you? Would you?

Nemesis



Dont feeling blue when you are looking at me. I did not mean to say 'better dead then red', you just anderstood me wrong....

Jest sem zastopu rdeč v enem ideloškem smislu, ne pesniškem/mavričnem. Me je na tako razumevanje edi 23 napelov s svojmu postom satan-RKC, se ti ni treba zame bat, dont fear of me, nemesis.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: so to res ponudbe?
Reply #77 - 08.11.2002 at 12:45:45
 
Quote:
... tko da ... kdo bi se sploh trudil razumet in koga to pravzaprav še zanima.

zanima že koga kje ... razumet se pa lahko samo trudiš ... razumet ne moreš ... imho ... čeprov vsi delamo na tem da bi razumel



Kaj je pol ta zmaga, ko prešpilamo vse, kar master v igrco uštemov?
zmaga je zmaga ... ni game over ... game over se ti zdi da že poznaš (smrt), zmage še ne poznaš, je še nisi doživu, pa jo moraš ... no ja če hočeš seveda ...

je materija le ena  neskončno razredčena energija?
jest bi rajši reku zelo zelo zgoščena energija, u bistvu tolk zlo zgoščena, da se je u njej že kr mal težko premikat ...

A ni ljubezen točno vmes, na sredi med energijo in materijo ...
točno tam ... točno tam se združita energija in materija, tam ni razlik med njima, je samo ljubezen, do energije in materije ... to bi lahko bla že kvazienost


satanovo nasprotje, ki ziher ni bog ... jezus?


kako veš, da si brez črnobelosti NIČ?
v bistvu nisi nič ... ti si ... ampak tega okolja ni več ... telesa ni več vsaj v taki obliki ga ni več ... tko da edi ki ne jebe nivojev, poenostavi na to da si pol nič, če pač ni delitve na črno in belo. če ni vsaj dvojnosti, če ni vsaj plusa in minusa ... nima to veze s pravičnostjo ... s pravičnostjo ma to samo tolk da je to še ena delitev na pravičnost in krivičnost, pa si že v trojnosti ... bolj ko razkosavaš bolj razumeš, ko pa zadost razkosaš vidiš da je  tega preveč da bi razumel ... um tam odpove ... samo še uvid ti lahko to razloži

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Nemesis
Guest




Re: so to res ponudbe?
Reply #78 - 08.11.2002 at 13:56:01
 
Quote:
. a misliš da se mi da delat domačo nalogo, prej kot ne.

Satan - RKC

Edi,

Cvek, enka, nezadostno za domačo nalogo. Dej ti tale nasprotja in njihovo dinamiko in vlogo še mal preštudiri, ti bo čist koristl.

Nemesis
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nemesis
Guest




Re: so to res ponudbe?
Reply #79 - 08.11.2002 at 14:01:11
 
gape wrote on 08.11.2002 at 12:45:45:
Kaj je pol ta zmaga, ko prešpilamo vse, kar master v igrco uštemov?
zmaga je zmaga ... ni game over ... game over se ti zdi da že poznaš (smrt), zmage še ne poznaš, je še nisi doživu, pa jo moraš ... no ja če hočeš seveda ...


Bog, ustvarjalec.

Pele, osvajalec. ( En kar dober danski film )

Gape, zmagovalec.

Nemesis, maščevalka.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: so to res ponudbe?
Reply #80 - 08.11.2002 at 15:20:19
 
Quote:
je materija le ena  neskončno razredčena energija?  
jest bi rajši reku zelo zelo zgoščena energija, u bistvu tolk zlo zgoščena, da se je u njej že kr mal težko premikat ...


Men je bolj bliz ta teorija, da je vakuum do maksimuma nabit z energijo, ki je le v praznem prostoru lahko do konca zgoščena.   Materija  je tako le en mehurček v tej energiji, eno pomanjkanje al pa vsaj razredčenje te energije. Zato je v okrog nas v bistvu neskončno dost energije pa relativno mal materije, zato materiji z našega zornega kota tud  dajemo tak velik pomen.    
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: so to res ponudbe?
Reply #81 - 08.11.2002 at 15:37:38
 
Quote:
Če pa tebi paše govorit o vseh nas kot o Satanu, potem govori potiho, oz. vsaj ne pred mano na glas.
Nemesis


Grin  Grin bom te potihem vprašala... kaj bi sploh rada povedala?  Tongue
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: so to res ponudbe?
Reply #82 - 08.11.2002 at 15:38:55
 
titud wrote on 08.11.2002 at 15:20:19:
Men je bolj bliz ta teorija, da je vakuum do maksimuma nabit z energijo, ki je le v praznem prostoru lahko do konca zgoščena.   Materija  je tako le en mehurček v tej energiji, eno pomanjkanje al pa vsaj razredčenje te energije. Zato je v okrog nas v bistvu neskončno dost energije pa relativno mal materije, zato materiji z našega zornega kota tud  dajemo tak velik pomen.    
 

hvala ti za tole, sm glih jamru, da nobenga uvida od nikjer ... pa si se spet izkazu ... si me spomnu na unga hrvatarja, k je govoru o tem da ni gravitacije ampak da eter use skupi tišči ... kar se mene tiče je z lahkoto tkole kt ti pravš ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Nemesis
Guest




Re: so to res ponudbe?
Reply #83 - 08.11.2002 at 15:58:49
 
Amstel wrote on 08.11.2002 at 15:37:38:
Grin  Grin bom te potihem vprašala... kaj bi sploh rada povedala?  Tongue
Ah nč, nč, tukaj se malo igram z otroki, jih zraven poskušam učit zgodovine, poslušam njihove zgodbice in se jim čudim. Recimo zdajle je nekdo prijavil, da je eter tista čudna reč, ki drži vse skupaj. Samo flogiston še manjka, pa zmaji, pa bo slika popolna.

Zraven pa seveda čakam, da se od kod pojavi A. (pikec)

Sicer pa tisto, kaj prikliče Nemesis, tako že poznaš, da ne bi ponavljala.

Nemesis
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: so to res ponudbe?
Reply #84 - 08.11.2002 at 16:02:32
 
Quote:
Ah nč, nč, tukaj se malo igram z otroki, jih zraven poskušam učit


Grin cool ... pol bo še zanimivo branje.  Wink
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: so to res ponudbe?
Reply #85 - 08.11.2002 at 16:13:28
 
Quote:
Ah nč, nč, tukaj se malo igram z otroki, jih zraven poskušam učit zgodovine, poslušam njihove zgodbice in se jim čudim.


Nisi edina ki je začudena... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: so to res ponudbe?
Reply #86 - 08.11.2002 at 16:14:44
 
sidha wrote on 08.11.2002 at 11:00:34:
Saj berem vaše poste.

Za omenjene gospode pa se spomni kam je njihovo učenje pripeljalo. V religijo, ki razdvaja, povzroča vojne in trpljenje.


Ampak te še enkrat vprašam Sida, KAKO TI TO VEŠ, katera kategorija si, da si tak vzvišen sodnik?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Božidar
Guest




Re: so to res ponudbe?
Reply #87 - 08.11.2002 at 17:00:50
 
Quote:
Potem seveda ne gre pozabit kače, ampak ta ni nikdar v bibliji povezana s Satanom, je samo kača, ki provocira in za......

Meni pa boljš da se ne zameriš, imam precej impresiven track record, kaj se je zgodilo s tistimi, kateris hubris se mi je pokadil pod nosom. Drugih povezav, razen prodaje duše, ki izhaja iz tega pa z vsem tem svetovnonazorskim konglomeratom nimam.

Nemesis


Nemesis,

katera? V spominu imam trajen zapis, kot je rekel enkrat eden, da človek pri ustvarjanju premaguje skrajne fizične napore.

Faust je šminka tukaj in ta vijola ki jo on premore, je kot beneška maska zdaj. Pan je pa tud moj reciva tovariš in nič več kot en satir rdeč u faco pa zelen v rep in frizuro, ovčice v gozdu mu pa kremplje na travnato farbajo. Samo Zoran o njem ničesar ne vem Roll Eyes

Pa se mi kar stemni pred očmi, ko vidim tkole toplo osebico Nemesis, ki je Mnemozina že bila, mama vseh muz in zavetnic vseh takih čustev. Ampak Nemesis če si? Ja če bi bilo meni vsaj mal jasno, bi te dal takoj čez koleno in ti povedal, da sem Venera, Danica in Sirijka pod a in b. Ampak tebe to niti mal ne zanima, ti bi rada več. A kako? A zdaj nas boš pa z modro farbala, če ma tvoja senca luknjo? Če se greješ na sončku kot ena kača a bo tvoj strupek moder? Lahko mene vse vprašaš? Samo potiho prosim.


Ali pa bi se rajš modro v vodo vrgla pri treh morskih psih, ki vsak na svojem toplotnem pasu svojo gonijo? Pa kakšno sonce da zdaj fantje rabijo? Ja sej je dober un vic z vakumom, samo Evridika pa še zmeri pod vodo plava, ker je tudi na svet prišla kot nereida, čeprav jo je prav dobro Plutonu speljal. Pa sin sonca lepo potem po kosih in delih z udi in Neptunovo plimo skupaj dviga. Oseka ga pa dol meče, ampak on je zares krvav, ker so ga  svečenice raz*****.

Nemesis svečano ti razglašam in tako med ta seks tle gor sprejemam, da lahko me še jeziš preko ekrana, bom prenesel; Samo za ta hec se boš po-trudila in ga tud drug-a-če razložil-a??


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: so to res ponudbe?
Reply #88 - 08.11.2002 at 19:10:16
 
sej je zabavno vsake tolk časa dobit kakšnega shizofrenika na sceno ... ampak zdej je pa kr mal tu mač ratal ... kr full ljudi se oglaša na forum pod dvema imenoma ... no ja ... vsaj z istih ipjev padajo posti ... zdej glih danes sm bil doma in sm mal raziskoval te reči in so mi povedal da te cifre so bolj namenjene preprečevanju zlorab ... abuse in to ... pa zdej ... res ne morem rečt, da je to da se nekdo oglaša pod dvema imenoma, pa če je shizofreni osebek gost ali pa registrirani uporabnik, to res ni abuse ... je pa na ta način zaradi takege ne-abuse-ta svojčas odšel svojo pot samson ... ne prileže mi da si nekateri uporabniki foruma le tega sposojate za svoje bedne cilje ... sej mogoče so višji in to ... ne vem no ... tolk da se ve da taki uporabniki so tukaj gor, tolk da se ve da se ne more zaupat niti registriranim saj zlorabljajo sistem v svoje čudne namene ... lahko pa razložite svoje namene kr direkt in preskočimo kao neko učno uro ... ti statični ip ji so precej kul reč ... hvala siolu ... pred časom ko je bilo tričetrt uporabnikov na modemih tega nebi nikol opazu ... tko sm ... k je tko nemarno očitno ... mislm ... da se božidar pogovarja z nemesis ... oba pa postata iz istega ip-ja ... bednobedno
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: so to res ponudbe?
Reply #89 - 08.11.2002 at 19:18:50
 
Gape, kaj pa člani, nima nobeden istega IP-ja? To bi blo zanimivo videt. Bravo za stalne IP-je. Eni majo pa res veselje. Božidar, ali je zanimivo replicirati sam sebi? Hm. Gape, dober je takole razkrinkat koga. Mi je všeč. Furaj dalje.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8