Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 10
(Read 127397 times)
LittleStar
Ex Member




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #45 - 04.06.2002 at 09:30:56
 
Tnx, titud. Tud jaz sem že nekaj podobnega vpraševala, in sicer, če sta dva v karmični povezavi, koliko in kako je možno, da se samo en odveže karme, saj mislim, da karma nima moči več, ko se doseže določena stopnja zavedanja oz. jasnovidnost. Seveda je en napreden član foruma skoraj umrl od smeha pri tem mojem vprašanju, in navedel primer: probaj ti banki ne vrnit denarja. Samo, jaz ne govorim o materialnem. Torej, še enkrat, kaj praviš na solo odvezovanje iz te osmice, ki tudi ni treba, da to je. Da eden od vpletenih enostavno postavi obrambni zid?
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #46 - 04.06.2002 at 09:52:25
 
ej da mi pri priči nehaš s temi karmičnimi povezavami k boš dobila krožnega .....u glavo.........z nogo......ampak resno mislim.......dost te zajebancije........reich bi te za kej tacga še namlatu......gre čist za navadno slabištvo k ga označujejo pr bendu Pantera - YOU CRY TO YOUR WEAK FRIENDS THAT SYMPATHISE...............Reich pa brennanca k se je od njega učila ...posredno bi pa rekla da so to navadne štrene k se u njih uloviš in si misliš .....joj kolk sem bogi-a.....sej še ven ne morem........in pol tut ne greš......

Čustvena vrtenja v krogu to je največji bulšit v katera se zapletamo u lajfu........mau energije več.....pa gre ven komot..........pa ne mi ga štrikat.....bi reku un stari iz simobila

da pa ne slišim več o karmio.........joj koklk me pogrejejo ta tuja imena .....k ne služijo ničemer drugemu kot k samoopravičevanju........fuj,,,,,fej........biuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #47 - 04.06.2002 at 10:14:37
 
Nekateri imamo pač drugačno pot, in če se nisem popolnoma PODZAVESTI očistila nerožnate preteklosti (otroštva), pomeni, da naokoli pač strašim z energetskim zapisom, ki je magnet za situacije, ki mi bodo to očiščenje omogočile. That's karma. Če je tvoja pot, da s fightanjem - umetnostjo gibanja kao presegaš, v resnici pa ignoriraš hrepenenja in globino duše, je zame tud o.k. Pa če praviš, da ne verjameš v besedo karma, pa da ji tud Brennanova pa še kdo ne daje pomena, je tud o.k. Samo ne bodi no tako fejst pameten, da bi iz glav fizično izbijal iluzije. Dovolj je že, da ti lahko pade klavir na glavo, pa če si kul, al pa karmično vezan.  Smiley.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #48 - 04.06.2002 at 10:28:58
 
očistiš tko da štartaš v neznano......po drugi poti kot ponavadi.....ali na drug način......recimo ko grem čez gozd ....si redkokdaj privoščim pot nazaj po istih stezah ali smeri........to ti mora postati navada..........avtomatizem pa samo za nujne primere .....reakcij.

te razumem kaj misliš....ampak tolažil te pa ne bom ...vsaj na začetku še ne......pol  če bo težje pa z velikim veseljem .....samo premakni se z mesta

plp

Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #49 - 04.06.2002 at 11:15:33
 
Si se po svoje upravičneno razp..., borc, je res težko gledat, kako se človek matra v raznih  odnosih, ampak po mojem itak nikol ne veš za zazihr, kako pa zakaj si se vanje zaplezal. Rajh ti pot ven lahko pokaže, ampak ven moraš sam prit. Pa pa moje ne na tak način, da te kdo ven zbrca ali pa na tak, da energijo za oddtrgat zbereš, ampak na tak,  da ti jo zmanjka za not ostat. Pol te samo ven zabriše al pa vase brez muke pa dokončno potegne. Kako je z drugmu, ne bil znov povedat. Pomoje isto, y je treba pobrat vso energijo, pol ga bo pa smo ven iz osemke zabrisal. Z bežanjem pa upiranjem  x  y samo povod za kurjenje enrgije  daje. Če je ta tempo znosen kar lahko na fizičnem planu hudo dolgo traja.  Z eno totalno predajo, za katero bi se x odloču,  bi se y po moje dal prej razorožit. Bi se  pokazal, da dejansko  nima  drugega motiva kot eno sado-mazohistično željo po kurjenju energije, ki se ob enostranski  predaji ne more  v eno zdravo in nepotšeljivo obojestransko strast razvit. Pol y od x dejansko ne bi mogu ničesar več pričakovat, ker bi se razrkril, da ji  dejansko nima česa dat.

Da o osvobotitvi dvomov, ki x v osmico  z y priklepajo, ne govorim.        
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #50 - 04.06.2002 at 11:19:52
 
zajeban tale konkreten ...

jest bi reku da ipsilona odpikat, mu razložit da neglede na to da se on nečesa spomne iz prejšnjega lajfa mu ne daje pravice tebe tuki in zdej ubijat. tuki in zdej je naloga drugačna. čeprov nebi blo neumn tale vzorc spucat, se mi pa mal zdi da je vzorec v povezavi s tistim očetom ... tj zaprtost vase ... kar si pol tud govorila ... postavt zid in to ... to pomeni odpikat, ampak ne tko da se odseliš, zamenjaš telefon itd ampak da se pomenita, da skomuniciraš z njim kar maš za skomunicirat, če sama ne zmoreš vzameš s sabo nekoga ki ti daje moč, to je dost izi prijem, tko sm jest majka uporablju za komunikacijo z alešem ... pa se je kr precej premaknl ... ker mava kao tud midva neko karmo in to ... je pa res tole s prejšnjimi življenji - menda da ko neki vidiš iz prejšnjega življenja sploh ni rečeno da je blo to tvoje življenje, ampak ti ta prizor v tem trenutku rabiš - in ga vidiš.

čeprov jest tega res nebi mogu dat pod č.m., kje vidiš ti tuki č.m.???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #51 - 04.06.2002 at 11:49:24
 
brus-li:
Štartanje v neznano je bilo ravno v tem, da je X povabil Y. Ti temu praviš pobiranje s ceste. Zato mi je težje sprejet stvari, ki jih ti praviš, saj jih tako namečeš, pa med sabo niso povezane, včasih so tvoje znanje, včasih pa čist nekaj, kar te subjektivno moti. Si lahko bolj specifičen s 'premakniti se z mesta'?

q
ej da mi pri priči nehaš s temi karmičnimi povezavami k boš dobila krožnega .....u glavo.........z nogo......ampak resno mislim.......dost te zajebancije........reich bi te za kej tacga še namlatu......gre čist za navadno slabištvo
q

Ma saj ne morem verjet, ej, kakšen stil pogovora maš. Svašta. In ne hvala za tvojo tolažbo, pa tud takrat ne, ko bo, če bo - težje. Le kakšni so tvoji kriteriji? Ko bo tako (pre)daleč, itak ne bom pisala o tem.

titud:
Sem imela v obdelavi opcijo "totalne predaje". Ampak, zanima me, če se kdo izmed vas sploh zaveda, kakšna moč je potrebna za le-to. Zamislite si razpon vseh strahov, fobij, paranoj, skratka moč iluzije, in potem si zamislite tolikšno ljubezen, ki bi za večno opravila s preganjavicami, vključno s smrtjo.
E, to je predaja. In cel forum je zarad tega tukaj, da iluzije tolk pregnetemo in z(b)analiziramo iz vseh strani, da nam preostane sama Resnica, ki pa je zame neizrekljiv pojem. Lahko pa podajamo prispodobe.

gape:
ČM se mi zdi ravno v tem, ker se oseba Y zaveda, kakor se je sama izrazila, da prinaša 'smrt'. Oseba X je prispodobam dala moč, saj je pokazala strah, ki se je nevzdržno potenciral (strah pred strahom). Nemoč pa vendarle ni bila popolna za popolno predajo. Komunikacija, kakršno predlagaš ti, pa je zaenkrat nemogoča.
Back to top
« Last Edit: 04.06.2002 at 13:04:06 by Loops_of_infinity »  
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #52 - 04.06.2002 at 14:10:02
 
Quote:
Sem imela v obdelavi opcijo "totalne predaje". Ampak, zanima me, če se kdo izmed vas sploh zaveda, kakšna moč je potrebna za le-to.


Na enmu modelu jo moraš sprobat, da pol vanjo verjameš tud ob drugih priložnostih. Na  odnosu dveh totalitet, ki  zapleteta s svojimi vzorci v skupno zanko, je težko začet, če prej v recept predaje 100% ne zaupaš. Totalni predajam  se je treba na manj usodnih zvezah pa  zankah učit prepuščat. Se tam lahko brez  bojazni pred posledicami, kaj bo pol, če ne rata, prepušanju prepustiš. Če rata, maš izkušnjo potritve v rok, lahko greš drugič pa drugje globje. Se začne s strahom, nadaljujeje s pogumom in konča s tako gotovstjo, ki  odbije  vsakega y prej, preden se sploh spustu v kakšne zanke  od x zapletat. Ko ne  bo nobenga  y več, bodo tud v x zanke zginle, saj so tam itak zarad odnosa z zdrugimi, ne pa zarad x same.

Skratka, ni zmeraj treba it v predajo 100%, neoziraje na vse  pa do konca. Važno je, da  100% verjameš, da je to rešitev in da se to naučiš tud  100% vsakemu dat  vedet. Skor noben ni tolk nor, da se ne bi ustrašu padca v  neskončno globino take gotovosti ne da bi prej imel gotovo jamstvo, kaj bo iz tega lahko zase potegnu.  Tist pa,  ki je pripravaljen skupaj s tako 'naivnim' norcem  do konca it, je pa pa itak v svoji ubrisanosti tko iskern, da te tam dol ne more  nč motit. Nasprotno, pomagal ti globino predaje poglobit, ki se lahko kdaj drugič v še bolj 100% gotovosti v smiselnost predaje obrestuje.    
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #53 - 04.06.2002 at 14:13:58
 
little star....... tkole ne......kr nehi s takimi prispodobami.......pa napiš raj kkšno knjigo o temu.....al pa posnemi SLO-film u stilu 90-ih ....oh mati.....oh sin...........ahhhhh.......smrt......take kot so še do nedavnega naši kozlevčarji prenapeti in prečrnjeni delal scenarije.........nehi komplicirat......

postavi žogo na belo točko ....uzem zalet in odstreli svojo enajstmetrovko.....in dej gol

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #54 - 04.06.2002 at 14:23:57
 
Hi Little Star-ka

Moram rect, da je tvoj primer vsaj v teoriji dokaj prepros. X-ica je naletela na enga Y-cka, ki bi ga lahko oznacili z pojmom pijavka. Mi lahko poves kaj naredis s komarjem, ko te pici?

Cela tvoja zadeva me je spomnila mit o vsem dobro znanim krvosesom - vampirjem. Najbolj znan je znameniti grof Dracula. Pazljivo preberi mojo kratko analizo med X+Y in Draculo. Zakljucke, ki jih bom navedel na koncu verjetno poznas ze sama. Ce si le prebrala knjigo ali si ogledala kaksen dober film o Draculi.

Torej, glede na samo knjigo o Draculi bi lahko potegnili naslednje glavne zakljucke:
a) Romana ne smes jemati dobesedno. V njemu cloveska kri, ki jo pije vampir predstavlja zivljensko energijo;
b) Tisti, ki ga je vampir ugriznil, slej ko prej postane, brez ustrezne pomoci, tudi sam vampir;
c) Edini nacin, da vampirja premagas je kol v srce;
d) Velik vlozen napor, da so premagali Draculo.
e) Vampir lahko vstopi v tvojo hiso le na tvoje tako ali drugacno povabilo. Sicer tega ne more storiti.

Torej, zdaj bom poskusil potegniti zgornje zakljucke o Draculi v primer X+Y:
a) Y dejansko odzira zivljensko energijo X, slabi ji voljo itd., itd.;
b) X-ica postaja zaradi tega vse bolj sibka in na koncu bo edino resitev najdla v tem, da bo tudi sama najdla nekoga, ki mu bo jamrala in tarnala tolk casa, dokler ne bo se ta sam postal (ce je ne bo prej brcnil v rit) tudi na  nek nacin zrtev psihicnega vampirja. V tem primeru nesrecne X-ice. Ali pa bo X-ici postala dusevno neuravnotezena - v prenesenem pomenu se ji bo strgalo.
c) Tocke c ne razumi prevec direktno, ker bo X-ica pristala v zaporu... To enostavno pomeni, da ne smes poznati milosti. Ce besede in duhovnost ne pomagajo, naj poklice Brus-Li-ja. Sem preprican, da bo za kaksno pivce z veseljem upedenal zadevo s kaksnim kroznim... To mislim dobesedno in zelo resno. NAVSEZADNJE SO STARSI OD Y-na TO ZE STORILI.
d) Tocka d govori o tem, kako se bo morala X-ica izredno potruditi, da se bo resila ne samo konkretno Y-na, temvec tudi na splosno vseh Y-ov, ki bodo se prisli v njeno zivljenje. Na fizicnem in psihicnem nivoju. Jst nebi bil na njenem mestu...
e) Tocka e je najbolj pomembna. Govori o tem, da ce X-ica dobesedno nebi povabila Y-na k sebi in v svoje zivljenje (povabila ga je dobesedno k sebi domov), se ji to sranje sploh nebi zgodilo.

Little Star, mislim da sem povedal dovolj. Ko pa se bo X-ica resila vsega tega sranja s Y-om bi ji dal se naslednji nasvet:
Ko bo naslednjic srecala nekoga, ki zacne o duhovnosti prevec hitro in z prevelikim navdusenjem govoriti, pa ce je se tako pameten in lep in sexi naj zbezi hitro stran kolikor je le mogoce.
Da zakljucim v slogu:
Izogiba naj se takih ljudi kot vampir kriza.

Na zalost govorim iz lastnih izkusenj.

Upam, da ji bo moj nasvet pomagal in veliko srece!!!


P.S.: Ocitno je roman o grofu Draculi majhen okulten prirocnik.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #55 - 04.06.2002 at 15:08:27
 
Lepo ste fantje predlagal kar v bistvu tud jest mislim, da bi blo treba y odpikat, šutirat, s kolom v srce nabost... Ampak x za kaj takega rab moč pa energijo, se mora za tako dejanje na nekaj trdno vero v seb naslonit. Ne mormo mi to zanjo naredit niti jo ne moremo v kaj takega s strašljivimi okultnimi zgodbami prislilit. Bo x-ica  še vedno imela slabo vest , da je vampirja s svojo  poltjo sama k seb pritegnila. Ker če x-ica ne bo na sonce šla pa  porjavela, jo bo zmeral moral kdo čuvat, da ne bo vampirjev nase lepla.

Skratka, jest vidim rešitu v tem, da se gre x-ica več  soncu prepuščat pa bodo pol nočni tiči sami pred njo začel bejžat pa se bodo nanjo  bolj tolpkrvni y-lončki začel lepit.

Tako krhki ji jest ne bi svetoval okrog  fajtat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #56 - 04.06.2002 at 16:44:20
 
Hi Titud,

Se popolnoma strinjam s tabo, ko pravis, da je X-ica
malce prevec krhka in sibka za kaksno odlocno akcijo.
Tudi v sami knjigi o Draculi vidis, da je problem reseval
predvsem sloviti, izredno inteligentni strokovnjak itd. in
ne toliko same zrtve... Velika srhljivost same zgodbe samo nakazuje kako dejansko je v resnicnem zivljenju to velik problem.

X-ici dejansko mora nekdo pomagati. Verjetno je vsaj delno to vlogo prevzela Little Star. Zdaj je Little Star ali pa pac nekdo drug tisti, ki mora z odlocno akcijo poskrbeti, da ta Y izgine iz X zivljenja.
Pogledano cist realno, ko duhovni akt-besede, ne zaleze, potem je odlocna akcija na Fizicnem planu
lahko povsem brez slabe vesti tretirana kot duhovno dejanje. Tega se po moje najbolj od nas tukaj na Forumu zaveda Brus-Li.

In, ko bo ta zadeva opravljena, potem si bo X-ica lahko oddahnila in odpocila, seveda se vedno pod budnim ocesom Little Star, oz. osebe, ki ji bo priskocila na pomoc. Sele, ko si bo povsem opomogla bo morala zaceti delati na sebi, da zasije.  In ce bo pravilno ovrednotila travmo, ki jo je dala skozi, bo zacela sijati kot sonce in noben  psihicni vampir se ji ne bo vec priblizal.

Ce pa bo zapadla, ko bo videla razbiti nos Y-a, v kaksna samoobtozevanja, pomilovanja, smiljenje ali kaj podobnega, potem bo morala vajo slej ko prej ponoviti. In potem morda tam ne bo vec Little Star...


Besede ocitno, vsaj do sedaj, v tem primeru niso nikomur dosti koristile. Razen seveda Y-u.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #57 - 04.06.2002 at 19:50:42
 
q
Ce pa bo zapadla, ko bo videla razbiti nos Y-a, v kaksna samoobtozevanja, pomilovanja, smiljenje ali kaj podobnega, potem bo morala vajo slej ko prej ponoviti. In potem morda tam ne bo vec Little Star...


Besede ocitno, vsaj do sedaj, v tem primeru niso nikomur dosti koristile. Razen seveda Y-u.  
q

Smoobtoževanje, pomilovanje, smiljenje - te oznake se bolj nagibajo k nezdravi krivdi posameznika. Kaj pa zgolj sočutje so sočloveka? Če vidiš, da je nekdo v stiski, pa mu želiš pomagat, in mu ne moreš, ne znaš? Ga čutiš, ga kljub vsemu ljubiš, pa mora ljubezen na koncu vendarle izpasti kot ničvredna, se mora manifestirat kot le samoljublje.

Besede koristile le Y-u? Ne, ne in še enkrat ne. Razloži prosim. Pa da spet ne govorim, koliko meni pomeni, da podeljujete del sebe tukaj z mano... (X-om)


Back to top
 
 
IP Logged
 
X
Guest




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #58 - 04.06.2002 at 20:18:01
 
Dolgujem eno iskreno izpoved Undecided.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #59 - 05.06.2002 at 00:46:56
 
unga kolca ne smeš preveč dobesedno vzet ...
pomoje je treba useen razrešt nastalo situacijo, mogoče maš karmo do modela, mogoče je tvoj nasprotni pol in skozi njega lahko direkt spoznaš sebe ... mogoče pa se morš samo naučit odrezat človeka od sebe, takega za katerega vidiš da te zaustavlja na tvoji poti ... odkar je on okrog tebe ni več sonca v tvojem življenju ...

postavljam se v vlogo ixa ... al koga že ... deklice skratka
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 10