Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 10
(Read 127297 times)
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #75 - 07.06.2002 at 13:54:41
 
imeti rad....ljubiti al pa na drugi strani ob nekomu vegetirati, se nanj naslanjati......zaradi izgube energije.....hmmmmmm......mislim da je to razlika. Včasih mislijo bitja da je tisto kar dajejo ljubezen in tisto kar ponujajo imeti rad......vendar ....tudi po lastnih izkušpnjah seveda.........morm rečt da ..........velika večina živi tu v zmoti ......velikokrat gre za navezanost......navajenost-.........sproščenost šele zaradi varnega okolja........mogoče pa taki osebki res nikoli ne spoznajo kaj je ljubezen ..........plitki odnosi, plitke reakcije.......plitek svet ........ plitka smrt.

Ne pustite se utopiti v žlici vode.........

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #76 - 07.06.2002 at 14:02:10
 
Dokler ne bomo pustili preteklosti,da je samo preteklost,ne bomo našli izhoda.

Ne razumem tega,zakaj se tako trudimo,da bi spremenili preteklost ?
Zakaj si nočemo odpustiti ?

Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #77 - 07.06.2002 at 14:05:28
 
Brus-li in Jst! Tukaj je del mojega odziva na vajine: sprejmi naše ponujene konkretne rešitve - jaz jih nisem opazila razen morda pogumnih besed: premakni se z mesta, zapiči kol v vampirjevo srce, predvsem pa v bodoče ne vabi domov takšnih pijavk, če se ne strinjaš z nami pa si totalna izguba in cmera in ti jaz ne morem pomagat, s hkratnim poudarkom, jaz sem tu, da ti pomagam. Čisti ultimat, ki nakazuje samo izjemno nizki prag tolerance do ljudi, ki sprejemajo življenje bolj čustveno, s srcem in dušo in ne znajo tako 'spretno' uporabljati moči 'intelekta'. Veseli me, če so Rugljeve tehnike dosegle velike uspehe pri ljudeh, ki ne najdejo dovolj moči v sebi, da bi napredovali, čeprav mi velikokrat gre na bruhanje ob njegovih šovinističnih izjavah. Ne strinjam se z večino njegovih pogledov in prijemov in tudi z vajinim načinom se ne, Brus-li in Jst, kar pa ne pomeni, da vas na nek način ne razumem. Glede vajino aktivnost v tem threadu, se pravzaprav ne čudim, da sem privlekla na dan takšno omalovaževanje in sovražnost do krhkosti sočloveka. Je paradoks, kako v vajinih odzivih pravzaprav vidim vajino nemoč in s kako malo potrpljenja jo sprejemata. Zakaj me tako vidita (sado-mazo, sentimentalno, patetično debilno jokavo trapasto šemo - haloooo??). Sprašujem, če morda ne predstavljam le odsev vajine sence, ki jo bosta prav tako morala slej ko prej sprejet in si odpustit.

Titud, tvoji globinski vpogledi so itak zakon, prav tako se še enkrat zahvaljujem vsem ostalim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #78 - 07.06.2002 at 14:13:01
 
mene pa še vedno zanima zakaj si to načela na tem threadu ... zakaj se ti to kar se dogaja zdi čm?
še vedno ne razumem  ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #79 - 07.06.2002 at 14:15:10
 
Zato, ker po mojem mnenju ČM sploh ni, ampak je samo naš lasten strah ter njegove tisočere podobe, ki nas lahko pogubijo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #80 - 07.06.2002 at 14:25:15
 
ZDEJ TE MAM PA DOST......ZVEDU BOM KJE SI OD KOD SI .....UZEU PALCO ....IN TEPU TOLK CAJTA .....PO ZADNJI PLATI SEVEDA......DOKLER NE BOŠ PRZNALA DA SE SAMO ZAJEBAVAŠ IZ NAS.  ČE NE BI  S FOLKOM TKO ZAKOPALI VATE ...BI SE TI ŠE ZMERI SKRIVALA ZA Y IN X PA NAM NAPLETALA...VSE MOGOČE.........

U GLAVNEM TKOLE ......ŽIVLJENJE KI GA ŽIVI ČUSTVENO NALOUDANO BITJE JE SEVEDA DOBRODOŠLO....AMPAK TKO KT PRAUJO OSTALI.....KT PR PIJANCU.....ANGNJENO LE V ENO SMER.

MISLIM PA DA NA TO TVOJO TEMO NE BI OBSTAJAL PRAV NOBENA REŠITEV....PAČ ....KARKOLI BI NAPISALI,.......BI ZA NAŠO PRINCESKO NA ZRNU GRAHA NE BILO DOBRO........

POGLEJ ZMAGALA SI KO SI NAM, VSEM POVEDALA DA TI NE MOREMO POMAGATI.....ZATO PA .......ALEKSANDER VELIKI POTEGNE MEČ IN NERAZVOZLJIVI VOZEL PRESEKA NAPOL

TI JO BOŠ PA FASALA

TUT OPICE TEPEJO SVOJE MLADIČE

PLP

BRUS-LI
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #81 - 07.06.2002 at 14:51:02
 
OFF TOPIC

http://www.svetduhovnosti.org/pogovori/navodila.htm


Modra priporočila

Svet pogovorov je namenjen druženju bodočih prijateljev in izmenjavi znanja

Slog pisanja
Piši v prijateljskem duhu, kot bi želel, da drugi napišejo tebi! Preberi tako, kot se ti zdi, da bi ti drugi le svetovali ne, pa da bi napadali tvoje stališče (torej konstruktivno) veš lahko se marsikaj spremeni, predvsem lahko veliko pridobimo...

.
.
.

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #82 - 07.06.2002 at 14:57:47
 
tut to so čustva....marjana.....jest sem zlo čustven člouk.......le malce težje se zmedim .....mi pa u drugo stran buta........je pa vse nenevarno ker nisem žleht člouk..........upam da nekdo to lahko vzame kot svojevrstno šalo.........upam .......da se še znamo smejat tudi stvarem , ki načenjajo razprave na drugačen način

plp

brus-li

p.s. učeri sem poslušou en str komad o robovem vodnjaku...hecno....medeno........ampak jest tak člouk nisem
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #83 - 07.06.2002 at 15:06:53
 
Quote:
Zato, ker po mojem mnenju ČM sploh ni, ampak je samo naš lasten strah ter njegove tisočere podobe, ki nas lahko pogubijo.

e to
tko tud jest zmeri bl mislm ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #84 - 07.06.2002 at 15:13:09
 

Brusli,

Če si pa za hece, a boš pol mogoče banano?


Grin Tongue
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #85 - 07.06.2002 at 15:40:25
 
BRUS-LI wrote on 07.06.2002 at 14:57:47:
tut to so čustva....marjana.....jest sem zlo čustven člouk.......le malce težje se zmedim .....mi pa u drugo stran buta........je pa vse nenevarno ker nisem žleht člouk..........upam da nekdo to lahko vzame kot svojevrstno šalo.........upam .......da se še znamo smejat tudi stvarem , ki načenjajo razprave na drugačen način



Brusli, pri tebi ima človek občutek, da misliš, da je čisto vsaka stvar, ki jo kdorkoli napiše, namenjena tebi osebno...
Pa se te bomo že navadli, in tud tvojega 'stila', čeprav večkrat deluješ kot slon med porcelanom. (hint: porcelan smo me deklice Wink )
Tista navodila pa mislim da bi blo fino če bi si vsi spet malo prebrali.

Pa lep vikend.  Kiss
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #86 - 07.06.2002 at 16:28:34
 
Aha, ahoj, a tuki se še bijejo Črnomagijske bitke. Zmagovalec bo itak ničla. Ne vem, ampak na vse tole zdele, ta trenutek sploh nimam nobenega mnenja. -







se pa lepo znak uklapa.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #87 - 07.06.2002 at 19:26:12
 
mame človek NE rabi celo življenje, lahko jo ima, ni pa pametno da jo rabi, sploh pa ni pametno da je navezan nanjo, enkrat se je treba odvezat tudi od mame ... in zvezdica če je kle mama igra u igri ... odvezava od vzorca je nujna, to v tem konkretnem primeru pomeni odvezava en od drugega. nujno ljubiti ja, biti navezan na to ljubezen NE. dajati ja, jemati ne, niti ne pričakovati (želeti), pustiti se presenetiti.
imho

čustva ne smejo upravljati tebe ... ti moraš upravljati čustva.

hmmm ... moraš ... to je (pre)težka beseda ... ukazovalna preveč ... enkrat sm zarad nje poslušu molituce že ... a kdo pozna boljšo za v tale kontext

senca ja ... tuki leži odgovor ... v senci

brus-li sm te že enkrat prosu da v ljudeh ne išči dvojnosti, jih ne spravljaj v dvojnost. sploh s takimi ki jih napišeš kao 'zahec', ker se tebi zdi sarkazem kul, (http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...) ampak sarkazem je v bistvu laž in eni ne razlikujemo med lažjo in resnico, za nas je vse resnica in če napišeš kar napišeš, mi to vemo da je resnica, ker tvoja senca včasih upravlja s tabo in pol ti napišeš tak text ... jest naprimer sm ga tko tud zašteku ... direktno sovpletena mogoče ne ... in še kdo drug tudi ne ... ok kaj sm hotu rečt ... ja
razumi, tko kot vsi ostali, da se nekateri tukaj poznamo že mnogo časa, eni več eni manj 'časa', mislim da od vseh forumovcev iz tega življenja poznam najdlje glih brahmanca (če želiš lahko to umaknem), in ga poznam precej dobro ampak kakšne druge poznam celo še bolje ... z litlstarko sva tud mela svojo 'zabavo' v začetku (al se motim) ... skratka eni se poznamo dlje kot drugi in pol si miro dovoli napisat da mi bo nevemkwaže porinu u rit ... mislm ... ok

skratka brez dvojnosti ne moreš prepoznat sence ... ampak skozi dvojnost je težko, lažje je skozi enost ... zato jest ne maram dvojnosti

poglej ime topica
Back to top
« Last Edit: 07.06.2002 at 20:50:08 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #88 - 07.06.2002 at 19:34:36
 
BRUS-LI wrote on 07.06.2002 at 14:57:47:
tut to so čustva....marjana.....jest sem zlo čustven člouk


Brusko, ti si cukr. Če bi se medil, kam pa pridemo? Do sladkorne? Wink
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #89 - 07.06.2002 at 19:36:04
 
Jest bom rajš tih, pa po stari navadi citiral, tokrat Grabarja:"Človek ne more zatreti, niti razviti svojega čustva, ampak ga lahko izda (se mu prepusti), da se čuti večjega v njih. Čustva se pojavijo tako ali drugače, ne morete jih gojiti. Različno se pojavijo. Enkrat so velika drugič manjša in vedno drugače reagiramo. Lahko gledate film ali poslušate fino muziko, pa se vam pojavijo čustva. Zato ne izdaj (zavrzi) teh čustev, temveč bodi z njimi, da bodo lahko zate umrla. Ne uiti, pobegniti, umreti morajo, da bi se vi razvezali za eno stopnjo. Sodoben človek pa izda, beži od tega in trdi da nima časa. To je bedarija ko poskuša biti realist in se dela suhega matematika, poskuša se vzgajati. Predvsem je najbolj pomembno, da se ne ukvarjaš sam s seboj, kajti s teboj se ukvarja celo vesolje vse življenje. Ne boj se za svoja čustva, stalno ti bodo nekaj zganjala. Torej, ko boš v nekem čustvu mu bodi vdan, zvest. Dovolj je biti, saj vse umira, tudi čustva umirajo. Sprejemi svojo smrt nevede, podzavestno preko svojih zdravih stvari. Smrt nihče ne more sprejeti direktno. Bodi pa pripravljen umreti v imenu nekega časa in se dati v spokoj v imenu le tega. Ker imaš bogastvo časa, imaš potem tudi sebe kam odložiti. Kam bo pa nek sodoben človek, ki nima nič sebe odložil. V imenu česa je pripravljen umreti? "
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 10