Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 25000 times)
Sn0wBall
Ex Member




Re: THC in energija
Reply #45 - 18.01.2003 at 21:36:38
 
pejotl se baje dobi v bolje založenih kaktusarnah...

a ti redno kadiš travo?
ker men so se dogajale tud take reči ene 3,4 leta nazaj..sam zdej pa ne več  Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
Guest




Re: THC in energija
Reply #46 - 19.01.2003 at 11:52:35
 
Včasih sem jo kr pogosto, pol pa sem raje nehal, ker sem bil skoraj vedno paranoičen. Zdaj pa še tu pa tam, včeraj sem si lušte naredo ko sem to bral, tak da sem moral enega zakurit Grin

Kaktusarnah - kaj in kje bi naj to obstajalo ???
Če veš po možnosti za kako v Mb bi blo lepo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Drejomir
1
*
Offline


Posts: 2

Re: THC in energija
Reply #47 - 19.01.2003 at 18:04:11
 
Tomi, taki paranoični zadetki so samo znamenje, da nisi povsem usklajen sam s sabo. Misli in strahovi, ki jih odlagaš v nezavedno, ganja pa pripelje vse na plano.
To so najboljši trenutki, da narediš nekaj na sebi, ker so človekovi strahovi nezavarovani in lahko iz oči v oči opraviš z njimi.
Daj naslednji joint pokadit sam, nekje kjer se počutiš varnega, z jasnim namenom da boš sledil toku misli, kamor koli bo že peljal. Potem se pa odloči, ali je ganja primerna zate.
Ej, sori, ne bi rad predaval, tako stvari doživljam jaz, mogoče pa lahko kaj dobrega v tem tudi za druge.

Pa še energija. Bolj kot pojačanje energije, jaz doživljam občutke, ki mi jih da ganja kot povečano zavedanje energije. Resda že leta nisem bil brez jointa več kot kakšen teden, ampak mislim, da me je ganja marsičesa naučila. Že samo fizično zavedanje energije, ki izhaja iz tebe in moči ki jo imaš,  ti da neko osnovo za učenje in negovanje samega sebe.
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
Guest




Re: THC in energija
Reply #48 - 19.01.2003 at 19:23:07
 
Vem, v takih paranojah sem že konkretno zanaliziral svojo osebnost, saj kaj drugega v njih sploh ne morem počet  Tongue Ni pa bilo ravno prijetno... Včeraj pa sem se kar dobro počutil, samo misli me tak intenzivno popadajo, da se mi ne da sledit eni sami, potem pa niham malo sem malo tja, pa na koncu že postane nadležno...
Aja pa tisto ful drži, ko pravijo da je sex ful dober, ko si zadet Grin Samo, da sem jaz takrat ponavadi preveč len in zablužen za kaj takega, moja punca pa ful horny - pa se ne štekama najbolje  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: THC in energija
Reply #49 - 19.01.2003 at 20:15:21
 
vedno kadar gre neki na hitro ni glih prijetno, zato če gre prehitro (ni prijetno), je treba mal upočasnit.

to k te misli intenzivno popadajo je idealen čas za njih 'opazovanje', se reče, ne da jih misliš ampak samo opazuješ - meditacija. vzorci odpadajo k zahec pri tovrstni meditaciji ... treba je samo pazit ... da ni prehitro.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
Guest




Re: THC in energija
Reply #50 - 19.01.2003 at 23:37:49
 
Hvala za predlog, prej sem že sprobaval to, pa sem mislil pač da bluzim samo:)  Zdaj mi bo še prav všeč postala trava Grin

Kaj bi lahko nekdo prosim napisal spletni naslov kake avstrijske (ali po možnosti celo slovenske) trgovine, kjer prodajajo gobice, rastlin (kot Salvia Divinorum) ipd. Pa ko ni treba s kartico plačevat...
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: THC in energija
Reply #51 - 21.01.2003 at 01:49:27
 
snowbal, se strinjam trava te uči in najprej te spodbuja pol te k dojameš sprav če ven iz tega, pol pa lahko na lep način včasih pa tud vidiš mal manj prijazen pogled.

timi

jaz mislim da nič ne bluziš, da ni nič narobe če maš paranojo...

gre po moji oceni za dve stvari eno je to da se ti dogajajo fraktalne dimenzije časa, izredno hitro zapopadeš v to stanje, gostota in energije... tam je treba te energije dojet in zant vodt, ker so ene bolj zahtevnih

za razliko od teh ki se zabavajo in so an površinskih in teh ki so na spročenih...

drugo pa je da ti te misli letijo, ker maš mogoče tak poslanstvo, da dobivaš mal bolj sofisticirane odgovore. mogoče enostavno dobivaš znanje skozi te stvari...

sam sem mel dostkrat občutke zmage in paranoje, ker sem delu stvari prav in ker sem jih delu narobe ampak, en dan sem se odločil zaupam in me je tolk naučl, da sem res stal za tem kar sem se učil in da sem razumel kdaj sem res usklajen s sabo in svetom.

od takrat naprej delam sam še stvari kot jih čutim.

en dobr stavk je iz tega pršu, k so me frendi prvič pol vprašal če gremo nekam, pa sem reku ne da ne čutim tko, so vsi sam obstal...
prej sem vedno govoril da ne mislim tko... je blo full razlike in vsem nam je ta stavk dal nov vpogled...

in sem se full  boljš počutu in bil  velik bolj sigurn vase in usklajen s svetom.

Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: THC in energija
Reply #52 - 14.02.2003 at 22:30:48
 
Pozdravljeni!

THC Mogoče se zdi, da deluje pozitivno (do neke mere duhovnega prebujanja deluje pozitivno), vendar je to samo filing. Sam sem ga ze dostkrat probu, v različnih oblikah (takrat sem se zdel sam seb ful pameten, ful idej je sekal...) zdaj pa vem da gre tud brez njega in še aura ostaja čista. S tem pa nemoten dotok energije.

Grin
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: THC in energija
Reply #53 - 16.02.2003 at 16:04:21
 
A.  a lahko malo bolje razložiš o teh fraktalnih dimenzijah časa?
Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: THC in energija
Reply #54 - 16.02.2003 at 23:11:40
 
To je predvsem odvisno od vsakega posameznika. Za ene dalj, za ene manj...  Ni pravila.
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: THC in energija
Reply #55 - 16.02.2003 at 23:13:53
 
Preprosto začutiš.... Grin Grin
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Majchy
1
*
Offline

Peace & Love
Posts: 13

Gender: female
Re: THC in energija
Reply #56 - 14.03.2003 at 17:55:47
 
Hellow folk!!

Jst pa sm travo prvic provala slaba pol leta nazaj. Takrat se mi je edinič zgodilo, da sm mislna da sm nevidna. Je pa ful dobr feeling. Sm bla u sobi polni folka in enostavno sm mislna, da me noben nevidi. Wink
Drgac pa fulkrat dozivim preskakovanje casa. Kr naeknrat se spomnem, kaj se je dogajalo npr.5 minut nazaj. Skorej vsakic se mi zgodi kaksen tak preskok.
Na zacetku sm bla fulkrat naslednji dan zamorjena in cist brez volje in energije, zdej pa tega ne opazim vec tolko.

Mislim, da je trava kr OK. Seveda pa ima tudi svoje slabe lastnosti - z vsakodnevno uporabo se lahk clovek tko zlo spremeni- zalostno.poznam kr neki takih ljudi.  Cry

PEACE, Maya
Back to top
 

Who will love you, if you won't love yourself? &&
 
IP Logged
 
MortiMer
Ex Member




Re: THC in energija
Reply #57 - 16.03.2003 at 13:29:44
 
Kiss
Full sem vesel v bistvu, da vas tolk štleka pohanje travce, k se mi je zdelo nekaj časa da sem bolj sam.

Rad bi napisal samo to, da sem jaz imel na ganji 2 leti paranoj, ker sem se ji zagrizeno upiral. No pol sem le počas zaštekal, da je potrebno se soočit s svojimi lastnimi strahovi, nezavednim, temo, bolečino,... No zavore so potem počasi popustile in zdej v ganji ful uzivam.

Odprla se mi je ful senzitivnost, o kateri sem prej lahko samo slutil. Dostkrat sem bil zapohan v službi in moram rečt da funkcionira. Recimo padeš v filing ful sposobnega managerja in deluješ tako. Folk pa te ne pošteka, ker si v svoji vlogi resničen.

Po mojem je v tem bistvo, da se lahko v vsaki situaciji znajdeš brez ščitov, ki ste jih omenjali že prej v postingih. Ganja te pelje po tej poti - počas - da ti ščiti počas odpadajo se raztaljujejo, hkrati pa te uči obnašanja. No vsaj meni se je dogajalo in se mi še dogaja, da vidim, kako se mi fizično se pravi dematerializira-materializira telo. Se pravi stari ščiti in blokade se raztaljujejo, hkrati pa ti telo dobiva zelo čiste feelinge npr. da si v New Yorku na enem zanimivem partiju, ali pa na kakih tropih itd, se mi vedno zdi da so feelingi taki k jih sploh ne pričakujem in ponavdi so ful močnejši od kakega banalnega strahu, ki sem ga prej čutil in mi je preprečeval da sem določene stvari zaznaval. Pol sem pa sem pa lahko še dneve napolnjen s temi novimi feelingi.

Opazil pa sem tudi to, da če že zapadeš v paranojo na ganji, je najslabša stvar, ki jo lahko narediš, da se temu upiraš. To je panavadi tisto kar te oropa energije (in si naslednji dan čisto out) če pa si upaš sam sebi pogledat v oči, pa ti to ful da energije in čutiš polet od dobrega tripa lahko še cel teden. Shocked . Dobr pa je, če je že zlo hudo, da pokličeš kakega svetnika na pomoč, k božansko v človeku je ponavad tisto kar ga reši.

zaenkrat tolkle mojega navdiha, k sem ravno prej na gape.org "potegnil" angela navdiha.
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: THC in energija
Reply #58 - 17.03.2003 at 10:15:41
 
Quote:
Dobr pa je, če je že zlo hudo, da pokličeš kakega svetnika na pomoč, k božansko v človeku je ponavad tisto kar ga reši.




lahko to malo bolj razložiš ?




LP
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
MortiMer
Ex Member




Re: THC in energija
Reply #59 - 17.03.2003 at 22:46:30
 
Ej mind hvala za vprašanje.

Upam da ne bo tole zvenelo preveč teoretično, k ni mišljeno tako.

Moj pogled na evolucijo človeka, oz. na evolucijo človeške zavesti je nekako takle; Vsak človek menda  Wink išče srečo (to pravi Dalaj Lama). In mislim, da če bi šli znanstveniki natančno proučevat evolucijo človeka z vidika iskanja sreče oz. iskanja osvoboditve oz. iskanja razsvetlenja, potem bi našli čisto oprijemljive klasifikacije tega razvoja. Hočem reči, na ta način bi lahko določili na kateri razvojni stopnji je človeštvo, ali pa posamezni narodi in tudi posamezniki.

Iskanje trajne sreče oz. iskanje rasvetlenja pomeni neke vrste transformacijo zavesti. In to transformacijo zavesti so pred nami opravili že marsikateri. Npr. najbolj znani: Jezus, Buda, ... Vsak od teh je imel zelo težke preizkušnje na svoji poti (Jezusa je skušal hudič v puščavi, da ne omenjam križanja in drugih stvari, Buda je tudi imel preizkušnjo preden se je popolnoma rasvetlil)

Potem so tu še drugi svetniki, ki se inkarnirajo na zemljo že kot popolnoma razsvetljena bitja ... k jim pravimo tud Avatarji ... in ki skrbijo najbolj, da napreduje ta zavestna evolucija človeštva.

No tu pa pride na vrsto ganja. Mislim, da ganja zelo pospeši transformcijo zavesti v zgoraj omenjenem smislu. Svetniki pa so tisti, ki ti lahko na tej poti zelo pomagajo, saj so sami šli že skozi ta proces oz. zelo dobro poznajo za proces in znajo tud pomagat.

Na ganji se dogaja to, da se razpuščajo mehanizmi osebnosti in bolj ko se ti mehanizmi razpuščajo bolj prihaja na plano druga človekova plat, to je božanski del človeka. (Upam da koga beseda božanski ne moti... lohk bi tud rekel npr. duša) Za osebnost je seveda zelo zoprno razpuščanje teh mehanizmov, saj dejansko to predstavlja nekakšno smrt. To da se povežeš s svteniki pa predstavlja protiutež tej zoprnosti. To da so oni šli čez podobne izkušnje, da je mogoče iti čez to, včasih se je zelo težko sprostiti in predati božanskemu v sebi, pač svetniki učijo prav te predaje.

Ko pa si enkrat zapohan ali zakukijan pa tako ali tako zavest ni tako zelo omejena s fizičnim, in ti kak svetnik (ali pa vsaj kak njegov pomočnik) že diha za ovratnik  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5