Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 24995 times)
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
THC in energija
09.05.2001 at 18:51:11
 
a je ze kdo razmislu, da THC zelo pozitivno deluje na razvoj energetskega telesa...in nasploh za povecanje kundalinija? Zakaj pri mocnih dozah(bhang,kukiji) pride do energetskih sensacij. Recimo...feeling da mas celado na glavi, pa feeling k srce razbija, al pa tist feeling ko te po prvem dimu zatrese. Ko sem delal vaje za energetski razvoj so bile sensacije saj 2x mocnejse ce sem bil pod vplivom THCja...zakaj? Mozgani proizvajajo snov, ki je zelo podobna THCju in je za uravnavanje apetita....se prav v nekaksnem smislu kontrolira energijo v telesu. Vsem ljudem, ki ze dolgo casa kadijo se tudi pozna, da so duhovno na visji stopnji kot ostali.
Back to top
 
 
IP Logged
 
franc
Guest




Re: THC in energija
Reply #1 - 09.05.2001 at 20:09:29
 
To da misliš da si na višji stopnji duhovnega razvoja je pa samo en izmed mnogih stranskih učinkov uživanja trave, in vsega kar vsebuje thc.
No to je po mojih osebnih izkušnjah, pa še po nekih podatkih na eni izmed naših slovenskih straneh o drogah. Ko več ne kadiš si pa spet lolek  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: THC in energija
Reply #2 - 09.05.2001 at 20:57:14
 
Grin
Hja, rastline moci, tudi ganja so ucitelji, zelo mogocni ucitelji - in ce je clovek pravilno naravnan, so zelo koristne, ce pa jih jemljes tja v en dan, ali za to, da bezis od sebe, pa ti prej skodujejo kot koristijo...
Smiley Res je tudi, da ti rastline moci na splosno dvignejo raven zavesti, in ko ucinek popusti, se vrnes nazaj - v tem smislu ima franc prav, ceprav mislim, da se nekoliko boji THCja... Po drugi strani pa je res, da se ob pravilni naravnanosti bitja vselej tudi zavest po tripu nekoliko dvignes za trajno...
Grin
Sicer pa, najvecji loleki so tisti, ki se imajo za najpametnejse, pa niso pripravljeni slisati drugega...
Grin Izpostavil bi tudi razliko med mehkimi in trdimi drogami, oziroma med zasvajujocimi substancami, ki ti dajejo iluzijo moci in med tistimi, ki te osvobajajo... prvih sploh ni za probat, druge pa je treba uporabljati zmerno in preudarno...
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: THC in energija
Reply #3 - 09.05.2001 at 22:51:36
 
pozdravljen klimax
jest sm definitivno razmišlju o tem; se mi je to tudi zgodilo - vsaj to sem tako dojel ko sem razmišljal za nazaj.
vsem se ne pozna, bi pa zihr bili, če bi ne kadili, precej bolj v podnu kot pa so sedaj, ker trava pač zelo pomiri, kao meditacija in to. in to (pomiritev) v današnjem zajebanem svetu rabimo k brata.
vsi!
eni se pomirijo tako, drugi drugače.

je pa 100% res da zna trava močno potencirat duhovno izkušnjo ki si jo ufuraš. včasih celo preveč, če je doza thcja prevelika.
ne vem točno al je to dobro al slabo.
je pa tko.

ne vem franc, pozdravljen tudi ti, če si res lolek ko nehaš kadit. mogoče si ko se odločiš za vedno kao 'jest pa ne bom več kadil nikol', ker to pač ni pravilna taktika. če misliš ne kadit pač ne kadiš. jest sm si poleti reku da dokler izpita ne naredim ne bom žberka pržgal sploh. in ga nisem. in nism bil lolek tacajt čist nič. po tem pržgem kdaj kkšnga in pol spet kej časa pač ne in še vedno nisem lolek. lahko ti trdiš da sem, pa vseeno nisem, pa če se na glavo postaviš.
tko da ... pa nebi o tem ... vsak ma svoj prov.

ostalo je pa že mp3ce povedu
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: THC in energija
Reply #4 - 04.04.2002 at 00:43:51
 
Za vse, ki kadite ali jeste kukije in se predozirate, je zelo pomembno, da se takrat spomnite, da od THCja še nihče ni umrl (napram drugim mamilom).

Sama sem ugotovila, da na travi sploh ne morem biti tečna in se kregat in nasploh furat kake negativne občutke.
Je pa bolje kot kaditi jesti kukije, lahko si naredite puterček in ga dodajate vsem jedem.
Tako lahko dlje letite z manjšo količino in predvsem v primerjavi s kajenjem, je perje napol zastonj. Morate le pogruntati količino, da se ne predozirate (spomni se, da še nihče ni umrl). Če pa se že, se dajte v udoben položaj, zaprite oči in se prepustite barvnemu kalejdoskopu. Če sta v paru se ljubite, ni lepšega!


Tudi tu velja pravilo-TO NISO STVARI ZA VSAK DAN!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: THC in energija
Reply #5 - 04.04.2002 at 07:40:40
 
Zadnjic sem kukija popapcal, ma me je nategnu da sem bil samo za v pojstlo, pa ni panike.
Sem si reiki dal in res tako, tako mocnega pretoka energije v lajfu se nisem cutil
pa cutil sem kot da imam podaljsane prste pa sem si kr operacijo na notranjih organih izvedu
krneki
sam drug dan pa depresija
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: THC in energija
Reply #6 - 06.04.2002 at 22:38:08
 
thc v mejah normale ok, sam da ni prevec....
sem dozivel enkrat prevec, pa je blo nekak tko, kot da me ni blo sploh tm....nemogoce se je blo zavedat dalj kot sekundo, ker je bil tak mocn overflow z mislimi...ob trenutkih je bil ful mocn neugoden pritisk na ksnem mestu, k je bil tak pritisk energije....zdej pa se vedno ne vem zakaj ta pritisk...a zato ker se poveca pretok, al zato ker se energiji upiras...al oboje  ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
beno
Guest




Re: THC in energija
Reply #7 - 14.04.2002 at 10:09:27
 
se mi zdi
da bolecina in tesnoba in podobne reakcije nastanejo zaradi blokirane energije, če zajeziš nastane napetost. to pa boli. rad bi opisal eno thc izkušnjo. malo sem predoziral in mi je blo tečno pa sem sa odločil spustit malo energije skozi
ko sem se ozemljil in povezal gor (ležal sem) je šla vrv skozi zemljo in se povezala z ono ki sem jo poslal v vesolje. nastal je nič, popolni nič. potem je nekaj reklo nazaj in stal sem na zemlji veliki kot na tenis žogica. no potem sem se vrno v telo in ne kadim več, ker sem večino mojga že pokadil ostalo pa bom pametno razporedil.
aja zanima me kaj bi bilo če bi pojedo tisto tenis žogico  a bi se fejst zredil?    Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sedem
1
*
Offline

We become brave by doing
brave acts.
Posts: 15
SI
Gender: male
Re: THC in energija
Reply #8 - 29.04.2002 at 14:06:16
 
Tudi meni konoplja velikokrat pomaga, predvsem pri meditaciji. Sem pa zasledil v raznih tekstih alternativnih zdraviteljev, ki vidijo auro, da pogosto kajenje konoplje pusca v auri zeleno sluzasto sled, ki milo receno "ni fajn".
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: THC in energija
Reply #9 - 29.04.2002 at 16:44:05
 
to ni tolk zlo pametno, ker boš pol težko meditiru brez trave, boš postal odvisen od nje. vsako zlorabo trava kaznuje, uporabe ponavadi ne.
'ni fajn' pretiravati s čimerkoli
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
bor
1
*
Offline

What use is a belief if
you have no faith in
it.
Posts: 13
Ljubljana
Gender: male
Re: THC in energija
Reply #10 - 02.06.2002 at 21:40:10
 
imam sledece iskusnje  Undecided :
vcasih sem veliko kadil... sedaj ze 10 let ne.
vmes sem 1x vzel mali cookie, sem sel samo spat!
se 1x vmes naredil 2 dima ganje, prisel domov in samo se delal in delal in delal, dokler nisem dobil nazaj obcutka zemlje. takrat sem se zavedal, da mi ni lepsega od obcutka prizemljenosti, stabilnosti, etc..  torej, morda grass le ni za vsazga  ??? ; nekateri so-smo ponaravi bolj odbiti kot drugi in ne potrebujemo 'zadev'...; kakor tudi, sem ugotovil, da velikokrat bolj sem bil odbit, kakor tisti okoli mene, ki konzumirali so 'zadeve'.   tako pac, menim, da konzumirati 'opojne substance', zahteva doloceno stabilnost; morda moci, custveno stabilnost, etc..., vsaj moje izkusnje so taksne sedaj.   Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
delete
1
*
Offline


Posts: 35

Gender: female
Re: THC in energija
Reply #11 - 08.06.2002 at 09:57:31
 
pomoje je to da trava vpilva ne energetsko telo dejstvo.
vprašnje kot ste nakazali ni toliko v tem ali vpliva, ker pač vpliva, temveč kako vpliva. meni se zdi ta ti 'prevaja energije v tri vrhovne čakre na račun spodnjih' in glede na to se mi zdi, da trava ni toliko droga energije kot npr. xtc, ampak bolj droga vpogleda. vprašanje je pa seveda spet do kod ti nudi vpogled in kje se ta vpogled ustavi oz. do katere točke te pripelje. trava je učitelj samo do določene stopnje, potem si pa spet sam. je pa neka instant varjanta za recimo igračkanje s prenosom mislim in podobnih p********.
Back to top
 
 
IP Logged
 
delete
1
*
Offline


Posts: 35

Gender: female
Re: THC in energija
Reply #12 - 08.06.2002 at 10:06:49
 
 Smiley
po moje je to da trava vpliva na energetsko telo dejstvo. zdi se mi 'da prevaja energijo iz spodnjih čakr v vrhovne čakre' - sam tuki ugbam. nadaljnje se mi zdi, da trava ni toliko droga energije, kot npr. xtc, ampak droga vpogleda. torej ni vprašanje ali trava vpliva na energetsko telo temveč kako vpliva, kakor ste nakazali. trava je kot že rečeno tudi učitelj, vendar do katere stopnje je trava učitelj, zdi se mi da samo do določene, ker je to vendarle substanca katero vneseš v telo in ni del tebe. dvigne ti zavest, samo zdi de mi da zavest lahko teče tudi v negativo, posebi če travo uporabljaš prepogostokrat.  vendarle pa ima trava določeno 'šamansko' vrednost vendar je o tem nasplošno tako malo govora, da je težko ugotovit kdaj trava postane orodje za izboljšavo človekove kvalitete življenja, na splošno in kdaj ne.
vsekakor pa je trava tudi neka instant varjatna za igranje, za prenos misli in podobne zadeve.
Back to top
 
 
IP Logged
 
delete
1
*
Offline


Posts: 35

Gender: female
Re: THC in energija
Reply #13 - 08.06.2002 at 10:08:21
 
ok ok nova na na forumu pa neznam ravno najbolje uporabljat  Embarrassed hmm tko da un ta drug post je post je ta pravi post.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: THC in energija
Reply #14 - 05.12.2002 at 17:16:56
 
Dober pogled DELETE ...




LP, Dylan Dog
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5