Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 25043 times)
alex
Guest




Re: THC in energija
Reply #15 - 28.12.2002 at 02:53:08
 
trava ali grass je le ena izmed drog. je poceni, ni močna, po njej ni mačka, ne vzbuja nasilja.
torej ima kar nekaj prednosti pred alkoholom, ki pa je družbeno priznana droga.
ampak vseeno bi lahko rekel, da trava ni kar tja v en dan za kadit, kajti spreminja percepcijo.
torej, poskrbite prvo za svojo varnost, da niste udeleženi v prometu itd. in da ne bi ogrožali sebe in druge.
kajti vsaka za nas nepomembna stvar nam menja percepcijo in je ni dobro vsevprek jemat.
to so tudi zdravila proti glavobolu itd.
trava in alkohol sta si komplementarna in se izničujeta.
čeprav se včasih pri overdozisu lahko zgodi periodičnost izničevanja in potenciranja, kar lahko privede do vulkanskih izbruhov pijače in hrane zaužite tisti dan.
kaj hujšega se običanjo ne zgodi, razen če niste slučanjo sami kje na klopici v parku, zunaj pa je minus deset.
trava ni ravno primerna za meditacijo sproščanja, ker dovoli sprostitev le do alfa stanja, kar pa ni dovolj za popolno meditacijo. zato trdim, da je za kvalitetno meditacijo, kjer sodelujeta telo in um (hatha joga) potrebna popolna treznost, čistost in praznost. pri tem mislim na to, da meditacijo izvajamo vsaj 2 do 3 ure po zadnjem obroku in vsaj pol uro po zaužitju vode.
in vsaj en dan po zaužitju alkoholnih pijač.
kajti vsaka nečistost se pri meditaciji pozna.
in taka nečistost je med drugim tudi trava.
lep pozdrav
alex
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: THC in energija
Reply #16 - 28.12.2002 at 10:56:26
 
delete wrote on 08.06.2002 at 10:06:49:
 Smiley
po moje je to da trava vpliva na energetsko telo dejstvo. zdi se mi 'da prevaja energijo iz spodnjih čakr v vrhovne čakre' - sam tuki ugbam. nadaljnje se mi zdi, da trava ni toliko droga energije, kot npr. xtc, ampak droga vpogleda.

bo kr držalo, na luninem netu, npr., pravijo tako:
šesti čakri pomagajo: ... (pa tudi omamna sredstva kot pomagala za dvig zavesti: halucinogene gobe, marihuana, pejotl ipd.).
http://www.lunin.net/nasveti/cakre.asp
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: THC in energija
Reply #17 - 03.01.2003 at 22:39:45
 
jst bi reku samo to, da trava dvigne zavest samo do dolocene stopnje...ko pa se posamezniku razsiri zavest do dolocene stopnje in zacne to nadgrajevati (zacne dozivljati psihadelijo tudi trezn Wink ) ganja po mojem mnenju samo se ovira duhovni razvoj...

..vsaj po mojih izkusnjah
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: THC in energija
Reply #18 - 03.01.2003 at 23:47:28
 
da bom natancneje povedal...

zacelo se s tem da sem zacel videti svetlobo aure kadar sem bil zadet...potem sem en cas kadil, en cas nisem in tako naprej....vmes sem to sposobnost se bolj razvijal in so se mi zacele dogajati kar zanimive reci:)

ponavadi sem videl auro samo okoli glav ljudi, potem se mi je pa ta svetloba zacela pojavljati povsod (videl sem bloke v mestu kako so zareli s svetlobo), vsak vecer se mi je dogajalo tisto tresenje in sumenje u usesih (stanje pred OBE?), ceprav na to nisem bil pozoren....
...nato sem dan ali dva spet kadil in sem mogu jit vse spet jovo na novo da sem prisel do tistih reci

pred temi zimskimi pocitnicami pa se se na veliko opival in kadil in prenajedal (pac zivim u takem okolju Sad ) in sem kar en dan zacel bruhati in driskati in me je sčistilo od glave do peta, tisto noc sem imel tudi visoko vrocino in sem ves cas sanjal da nad mano nekaj gradijo, in jaz sem po tem gradbiscu taval taval in spraseval kaj gradijo in se jim ponujal da jim lahko pomagam in vedno so me ignorirali in so gradili naprej  ???
po tej kratkotrajni bolezni sem dobil obcutek kot da se je moralo telo scistiti vsih strupov (se je resetiralo Wink )
no..
in cez 2 dni ko sem se spet prikazal iz hise in sem odsel po opravkih (na banko) je okoli mene kar plapolala svetloba (ne vem kako opisati, psihadelija u zivo Grin ), na banki sem lepo videl kje so neke zarece (energetske) tocke, nekje za pultom so ble temne lise itd.

potem sem 2x spet kadil in zdej tega ni vec.... Cry
verjetno bom nehal z ganjo in se bom raje posvetil tistemu,ker se mi zdi da sem takrat bolj zadet kot ce bi pokadl spinel

aja, pa se to...2x so se mi tudi dogajale fajn reci ko sem kadil:
...enkrat ko sem bil na balkonu in sem opazoval to svetlobo okoli dreves in telefonskega droga..in ko sem gledal v drog je zacel izginjati, telefonska zica pa je valovala  ??? ..svetloba par kar zarela naokoli
..drugic pa sem pred spanjem 2h poslusal psytrance (moja najljubsa zvrst,meni najljubsa meditacija ) in luc ki je visela s stropa se je zacela ukrivljati,zica na kateri je bila vpeta se je krajsala in daljsala (enkrat tudi izginila)

tko da se je u real lajfu res treba vprasat Am I dreaming? Is this real?

skoda da sm zele zdaj zasledil ta vas forum ker me ze en cas zanimajo take reci, zdej bom probu se z OBE da vidim kako je...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: THC in energija
Reply #19 - 04.01.2003 at 02:12:11
 
ti praviš da ganja ti je dala in ganja ti je uzela?
morš mal na šestem nivoju začet delat.

praviš da si zaznavu te reči in pol k si kadil jih več nisi zaznavu?
čeprav si jih začel zaznavat počen?

fajn izkušnje

se strinjam da samo do določene stopnje lahko pomaga

to je zanimivo ... a kej sanjaš ... mislm se spomniš pol sanj in to?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Picola2
Guest




Re: THC in energija
Reply #20 - 04.01.2003 at 18:29:39
 
Delete,kakšne fore so to z prenosom misli in travo?A mi malo opišeš, prosim!Hvala.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: THC in energija
Reply #21 - 04.01.2003 at 20:30:40
 
tako nekako,ja

zato se mi zdi da je ganja uredu do ene meje, potem pa je potrebno nadaljevati brez (ceprav lsd-ja in gobic nism se poskusu in ne vem kako izgleda...bom pa S.Divinorum ker sem ravno dobil nekaj gramov suhih listov)
pomojem mnenju je clovesko telo itak ustvarjeno tako, da lahko vsa ta stanja dozivi tudi brez psihoaktivnih substanc

gape, sanjam ja...zakaj vprasas? vecinoma se tudi vedno spomnim.Velikokrat so to zanimive in adrenalinske stvari. Enkrat sm sanjal da sm u enem velikem prostoru in so me neki ljudje ucili letet.... bil je neverjeten obcutek ko sem lebdel sem in  tja bo tistem prostoru. Še cel naslednji dan sm razmisljal ce je kej takega mogoce. A take reci dozivljate vi v lucidnih sanjah?

Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: THC in energija
Reply #22 - 05.01.2003 at 11:54:57
 
sam sem doživel isto, trava, lahko bi rekl vse kar obstaja, ti da stvari do določene stopnje pol moraš sam naprej.

če ne greš te zblokira in vzame, sam če tega ne vidš se zaciklaš in podreš full stari.

to je nekak osnova učnih let k sem se jaz tega učil.

sam bi reku še bl natančno. k neki znaš napr v 7 klasu, te dajo naprej, pol v 7 ne moreš več ane?
pa ka neki dojameš s prjatlom, te tud ne bo več podpiru če sam vse veš, ampak te bo poslal nekam če mu boš še naprej najedu. sej noče da si navezan nanjega.

takrat se ti bo zapru, nalovdal bed filinge in ti se boš če tega ne boš vidu zaciklal in zablodu. Eni ti bodo to sicer razložil sam alko, trava, čiki ne razlagajo na način kot si zdej zamišljate.

tko delajo/mo vsi učitli in učenci vsak na svoj način, vsak po svojih zmožnostih.

in to je vse kar je treba vedt, do ene stopnje te vse podpira pol te pa vrže ven in če ne razumeš, ajde v drugi krog, enkrat boš že dojel.

sanjam pa tud sam take stari in se ne sprašujem več sam še doživljam in se učim  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: THC in energija
Reply #23 - 05.01.2003 at 12:25:51
 
vprašam zato ker se jest več al manj nič ne spomnim ... pa sm mislu da je to od pohanja ...

mi je pa ta igra s sanjami zanimiva ... se mi zdi da je nekdo nekje razlagu da ko trdno spiš, da se ti tadruga nitka čist odtrga - una nitka ki povezuje telo z zavestjo, una tadruga ki telesu dovaja napajanje se pak nikoli, razen ko telo umre.

in pol mi je nastalo vprašanje
al je boljš da trdno spiš ... k top ... al je boljš da sanjaš k norc in pol vse veš in celo upravljaš s svojimi sanjami.
hočem rečt ... a je sploh pametno se trudit za zavestne sanje? meni naprimer?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: THC in energija
Reply #24 - 05.01.2003 at 16:51:01
 
men se zdi da ce prevec kadis in si polovico dneva zadet, slabse spis in slabse sanjas, ker presanjas ze pol dneva Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: THC in energija
Reply #25 - 05.01.2003 at 20:40:21
 
Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: THC in energija
Reply #26 - 06.01.2003 at 01:37:13
 
A to svetlobo vidiš konstantno ali kot fleshe?

http://www.crystalinks.com/elliesworld.html


pravi tole:


Much is about space travel. have you finishing questing on planet Earth - you must go above. Just recently I have felt that the planet in truth no longer holds interest for me - my truth above or in space. As I thought about this - I was guided to look out the window on a clear afternoon - facing west - but not into the sun. I saw a flash of white light - which did not surprise me as many of us see flashes of light as spirits move between dimensions. But this was different. As it disappeared - I was shown a small rip in the very fabric of time itself. It lasted about three seconds. 'Ah!' I thought. 'The hologram is losing its integrity.' Perhaps I am currently more aware of things beyond 3D - but it felt as it should for 2003 - as if it was right on cue.

I no longer look and sense changing energies as many people do - as all energy is in constant flux. I look to see the 3D expression of these changes in my reality. One can meditate and say, "Did you feel the tremendous energy shift?" Now let's translate that into something discernable in 3D or you will drive yourself crazy saying the energies are shifting and wonder what it means. For some people - these energy shifts become immobilizing. Something is wrong if you cannot balance the energies that bombard you all the time.


Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: THC in energija
Reply #27 - 06.01.2003 at 10:13:54
 
ma vidim bolj kot neko svetlobo aure (energijo)..sam da se v takih momentih ta svetloba ful razsiri in prežema vso okolico...pojavljajo se razne svetlobne zavese (drugace ne znam razlozit), neke fluktuacije (al kako se reče ???) ko se pojavi nekaj v velikosti glave od bucike in izgine u sekundi
ampak ta svetloba ni mocna, je zelo blaga
vceri sm recimo poskušal z AP, ampak mi ni uspelo (se šele začenjam ukvarjati s tem) in ko sem se zagledal v predmete v sobi, so mi nekateri začeli izginjati izpred oči (ker je bla v sobi skoraj tema sem namesto njih videl praznino-temo)

ampak ziveti tako mi ni vsec, ker se mi takrat zdi kot da bi sanjal...
Back to top
 
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: THC in energija
Reply #28 - 06.01.2003 at 11:15:51
 
jz pa recimo par dni ne poham, pa zacnem dozivljat astralne projekcije kar tako iz sanj...zbudijo me vibracije in znajdem se na nekem kraju, kjer imam popolno kontrolo...

ce pa kadim ganjo, se pa niti ne spomnim sanj, tako da sem se koncno odlocil da popolnoma prekinem z ganjo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: THC in energija
Reply #29 - 06.01.2003 at 13:26:51
 
Ja, to glede pohanja in AP ali OBE oz lucidnih sanj, sem že slišala (pa tudi sama opazila pri sebi), da vedno, ko nekaj dni pohaš in potem ne, da takrat veliko bolj doživljaš lahko lucidnost oz.AP, OBE...

Zakaj? Pojma nimam, Grin, mogoče, ker takrat psiha težje zaspi, in morda zato lažje potem sami vplivamo na sanje...

No in eni svetujejo, da par dni pohaš, pa pol nehaš, pa spet par dni pohaš... Seveda ni priporočljivo pa samo zaradi tega začet pohat...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5